Dodaj do ulubionych

Apel Legii w obronie Kaczorowskiego

IP: *.chello.pl 03.03.05, 17:06
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: kane ale cyrk IP: *.compower.pl 03.03.05, 17:09
    • Gość: precz z kibolami!! NICH KIBICE LEGII PUKNA SIE W CZOLO!!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 03.03.05, 17:10
      Takiego obciachu i chamstwa nie ma w najwekszych wioskach zeby na finale
      pucharu Polski na trybunie honorowej(!) kilka metrow od prezesa PZPN kibole
      bily gosci!

      kultura kibolow "stolycy"!!!
      • Gość: nyga Re: NICH KIBICE LEGII PUKNA SIE W CZOLO!!!!!!!!! IP: 212.160.172.* 03.03.05, 17:39
        legia to wiesniaki spod warszawy. Otwock Pruszków Falenica to jest Legii klub
        kibica. Wycieczka z Tluszcza stadion opuszcza. Legia Warszawa to jest duma
        LUDOWEGO wojska polskiego i ruskiego kacapa Rokossowskiego. Prawdziwa Legia
        istniala przed wojna ale zostala rozwiazana w 1938r. Po wojnie to juz byl
        komunistyczny pomiot korzystajacy z pomocy wojska zeby w nieuczuciwy sposob
        budowac super silna druzyne. A mimo tego i tak tak duzo sukcesow nie bylo - bo
        najemnicy nie poswiecali legii serca i im sie nie dziwie. Parwdziwie miejskim
        klubem z tradycjami jest Polonia Warszawa - teraz juz podupadla i majaca malo
        kibicow, ale patrzac historycznie to pierwszy i najbardziej warszawski klub. Od
        Legii obrzydliwsza jest tylko gwardia
        • Gość: Łysy ŻW Re: NICH KIBICE LEGII PUKNA SIE W CZOLO!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:44
          Ze wsi to ty jestes buraku!!! Uważaj co mówisz!!!
          • Gość: cyngiel ale prostactwo IP: *.server.ntli.net 03.03.05, 17:47
            ale prostaczki, buhehehe, to wy wiecie jak sie komputerem poslugiwac?! Taka tłuszcza i przed kompami sie znajdzie. co za syf macie w glowie. hahaha . czekam na jakąś "oryginalną" obelge
            • Gość: tomek ...bije z powyższych i poniższych postów :)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:42
              zazdrość was zżera :)) HISTORIA KTÓREJ NIGDY NIE DORÓWNACIE. ZAPAMIĘTAJCIE TO
              SOBIE

          • Gość: Poznaniak fani Legii pamiętaja obraźliwe piosenki, ale... IP: 5.2.* / 217.8.167.* 04.03.05, 07:40
            nie chcą pamiętać swojego chamskiego zachowania podczas finału Pucharu Polski,
            we Wiedniu i przy paru innych okazjach!Podajcie sobie rękę z bandytami ze
            Szczecina!Czasami gdy na was patrzę, wstydzę się ,że należymy do tego samego
            narodu!
        • Gość: dziki Re: NICH KIBICE LEGII PUKNA SIE W CZOLO!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:04
          przecież to klub był milicyjny????
      • Gość: chelsea londyn ręce precz od LEGII !!! IP: *.chello.pl 03.03.05, 18:36
        tak to jest,że najpierw gesty nienawiści,wulgaryzm,a teraz przeprasza.kto to
        jest piotr zygo,że wstawia się za kaczorowskim.może się mylę ,ale Legia niezbyt
        dobrze wyjdzie z iti.kombinują 2 rok.z całym szacunkiem dla P.Zielinskiego
        potrzeba trenera z 1 ligi światowej.CWKS ponad wszystko (i Chelsea
        Londyn).pozdro
      • fuckitall1 CRACOVIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.03.05, 20:18
      • piotr33k2 Re: NICH KIBICE LEGII PUKNA SIE W CZOLO!!!!!!!!! 03.03.05, 23:30
        najpierw ich mało nie zlinczowali a potem mają pretensje że ktos odreagował tą
        piosenką nawet obrazliwa ale zawsze piosenką z uzasadnieniem moralnym.
    • Gość: Mookie Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: *.rolna.icnet.pl 03.03.05, 17:12
      A za napad na trybunie go przeprosiliście ?
      • Gość: olek Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:25
        Nie mamy za co. Chetnie zrobimy powtorke lekcji wychowania dla psa reksia.
        • Gość: fan polskiej pilki ZDYSKWALIFIKOWAC NA ROK TO (L)-BYDLO!!! IP: *.crowley.pl 03.03.05, 17:37
          Nie mam nic przeciwko Legii i zawsze kibicuje jej w pucharach UEFA,
          ale to co pokazli jej kibole na finale Pucharu Polski
          TO JEST ZENADA!!!!!!!!!
          • Gość: tomson Chciałbyś :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:54
            co za typ :))
        • Gość: stereoboy Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: *.icpnet.pl 03.03.05, 19:10
          no wlasnie, wy sie nie umiecie nawet na wlasnych bledach uczyc...
    • Gość: capo Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:16
      mało ,ze pokazaliście chamstwo z lasu, to jeszcze teraz prostactwo...
    • Gość: adam Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: 157.25.31.* 03.03.05, 17:30
      Kaczor jesteś jak Pani lekkich obyczajów-Pójdziesz tam gdzie ci dadzą wiecej.Od
      Legii precz.Persona non grata
      • Gość: niggaz Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: 212.160.172.* 03.03.05, 17:41
        Adam jestes pedi. jezeli sadzisz ze ktorykowiek z pilkarzy legii nie pojdzie
        tam gdzie mu wiecej daja to jestes zerem i naiwniakiem i tym co moja mama
        wymiata spod lodowki. Klocem w porcelanie.
      • Gość: smoke_a brak honoru u ciot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:46
        Wszyscy wypowiadajacy sie tutaj to cioty niemeskie. Bezkarnie mozna was wyzywac
        od kurew i obrazac bo nie bedzie reakcji z waszej strony. Ble brzydze sie wami
        dziewczyny.
      • Gość: Polak Adam ty matkojebco hehehehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 18:17
        Legia jest biedna i finansowo i z powodu baranow z zylety itp. itd.
    • Gość: Łysy ŻW Kaczorowski do "pyrlandii"!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:43
      Kaczorowski po tym co nam zrobił może co najwyżej posprzątać stadion po meczu!!!
      Słyszałem że IBM zaproponował kaczorowskiemu nagranie singla.
      KACZOROWSKI WON OD LEGII PYRO!!!
      • Gość: stereoboy Re: Kaczorowski do "pyrlandii"!!! IP: *.icpnet.pl 03.03.05, 19:13
        bez komentarza czlowieku,sam sobie opinie wystawiasz...ty w ogole uzywasz glowy,
        czy jak dzdzownica, tylko na odruchach bazujesz?
    • wolsztyniak69 Kaczor nie daj się warszawskiemu chomstwu... 03.03.05, 17:45
      Tych cwoków którzy nie dość że pobili,to jeszcze okradli Ciebie i pozostałych
      zawodników KOLEJORZA masz przepraszać??? To banda niedouczonych i jadących na
      sterydach debili których trzeba traktować tak jak oni traktują innych
      ludzi...FOREVER LECH!!!...KOLEJORZ!!!...
      • Gość: Anty legia Czas legły dogasa... IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 03.03.05, 18:14
        Kaczorowski śpiewał to co mu serce podpowiadało! On tego nie ukrywał i niczego
        nie odgrywał przed kamerami tak jak teraz przed dzieciakami w szaliczkach
        legły... Buraki z łazienkowskiej dlaczego mieliście tylko tyle odwagi aby
        atakować na tamtym meczu piłkarzy a nie kibiców??? Starach wam nie pozwolił???
        Jesteście zerem...
    • Gość: krul Wiocha w Warszawce:-) IP: 217.153.241.* 03.03.05, 18:06
      Kaczorowski mógł nie przechodzić do tego buraczanego klubu... Sam jest sobie
      winien. Jest klub, w którym Lechita nigdy nie powinien zagrać - tak wypowiadał
      się np. reiss i Golinski.
      • Gość: misfit Re: Wiocha w Warszawce:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 18:35
        do ogółu: nie wszyscy kibice są tacy sami. Nie jestem zwolennikiem
        Kaczorowskiego. To chyba całkiem naturalne, iż na mecze Legii uczęszczają nie
        tylko Śródmieście, Mokotów, Bielany itp. (tak, tam Legii jest najwięcej), lecz
        również okolice aglomeracji. W Berlinie, Amsterdamie, Paryżu jest inaczej?
        • Gość: radykaŁ ale tam nie rządzi Legionowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 20:45
          ale tam nie rządzi Legionowo, Tłuszcz czy Pruszków, widzisz różnice, porządni
          kibice siedzą na Legii cicho, rzadzą psychole, którzy nawet własny stadion
          podpalali,
        • Gość: legionista999 Re: Wiocha w Warszawce:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 22:06
          nie zapominaj o Woli bo tutaj na Legie nie usłyszysz zlego słowa, a nawet jak
          usłyszysz to gosciu prawdopodobnie uciekł z wariatkowa
    • Gość: volf Zachowanie kaczorowskiego IP: *.wmc.net.pl 03.03.05, 18:14
      sytuacja wskazuje jak mało profesjonalizmu mają w sobie pilkarze. Są przecież
      tak naprawdę tylko najemnymi pracownikami, powinni tonować swoje zachowanie a
      nie dawać przyklad (negatywny) kibicom pobyudzając agresję... Kaczoroskie się
      już na tym przejechał, ciekawe co z resztą...
      • Gość: LECH POZNAN daj se spokuj z tymi wiesniakami i wracaj do nas IP: 84.217.54.* 03.03.05, 18:31
        wiekszosc kibiców Legii to dresiarze i buraki z Wyszkowa, Zyrardowa, Piaseczna
        itp,
        • 1milosierny Legia to buraki podwarszawskie:Pruszków-Wolomin- 03.03.05, 18:39
          Prawdziwy warszawski klub to Polonia, zreszta nawet jezeli mieszkaja w
          Warszawie to ich rodzice przyjejechali z okolicznych wsi i miasteczek: Siedlce,
          Wegrowo, Nowy Dwór Mazowiecji,Pultusk,
          burakom imponuje ze kibicuja klubowi z Warszawy, wtedy oni tez staja sie
          warszawiakami, debile jedne, mozna ich ogladac na dworcu Wschodnim gdy Legia
          gra, zjezdzaja sie z okolicznych pipidówek, buahaha
          to jest zaplecze Legii....
          • Gość: blanc Re: Legia to ............ w większości: no comment IP: *.acn.waw.pl 03.03.05, 19:00
            Święta prawda, choć jest też wielu normalnych.


            Jest nas trzech: Cracovia-Arka-Lech.

            Warszawa to Polonia!
            • Gość: legionista99 Re: Legia to ............ w większości: no commen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 22:03
              jest was trzech pedał szmata i ziemniak w Warszawie nie ma polonii
            • Gość: zaa Cracovia to też buraki , jak większośc ległej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 23:44
          • Gość: mokotów rulez Re: Legia to buraki podwarszawskie:Pruszków-Wolom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:12
            w całej dyskusji jakoś Wam umyka postawa samego Kaczorowskiego. Po tym, jak
            przy całej Polsce naubliżał Legii przyszedł na spotkanie z tłuszczą wściekłych
            tchórzy, rozjuszonych w swojej masie (cuchnącej obszczanymi podwarszawskimi
            pociągami). Gdyby tych cw..i postawić w jego sytuacji wylałoby im się z gaci ze
            strachu. Ci ludzie są odważni wtedy, kiedy stosunek sił wynosi ok stu na
            jednego. Jako rodowity warszawiak nie znoszę śmierdzącego stadionu na
            Łazienkowskiej, ale dla Kaczora - SZACUNEK!!!
            • Gość: JaNo Re: Legia to buraki podwarszawskie:Pruszków-Wolom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 22:07
              dlaczego tak zioniesz nienawiścią

          • Gość: Rodowity W-wiak Najbardziej Warszawski klub to Hutnik Warszawa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:40
            Kibicują mu wyłącznie sami Warszawiacy!
            Polonii kibicuje teraz głównie napływowe podmiejskie bydło (sam znam z 50-
            kibiców KSP i większość mieszka poza Warszawą). Po cichu bardzo zazdroszczą
            Legii i chcieliby być tacy jak i oni, ale nigdy im się nie uda.
            Warszawski Hutnik dumą WArszawy, a nie podmiejska Polonia!!!
        • Gość: legionista99 Re: daj se spokuj z tymi wiesniakami i wracaj do IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 22:07
          i kto to mówi za to "se" to powinieneś trafic na powtórną edukacje do przedszkola
    • Gość: Monokl Kibice Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:08
      Wychodzi na to, że kibice Lecha bardziej nie lubią Legii niż kochają swój klub :o)

      Dzieciaki.
      • Gość: stereoboy Re: Kibice Lecha IP: *.icpnet.pl 03.03.05, 19:16
        a skad taki fenomenalny wniosek?podziel sie moze z nami swoja zadziwiajacym
        tokiem rozumowania
    • Gość: szczwanylis Kaczorowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:37
      Wywaoić Kaczorowskiego!!
    • Gość: kibic Kaczorowski niech wraca do Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:42
      zupełnie nie rozumiem dlaczego Legia przyjęła tego zawodnika do swojego klubu!
      nie jest on jakims wybitnym zawodnikiem a jedyna rzecz jaką pokazał to chamskie
      zachowanie po meczu finałowym Pucharu Polski. To , że pseudokibice zachowują
      się jak bydło nie usprawiedliwia jego i jego kolegów postawy. Od piłkarzy
      należałoby oczekiwac sportowego zachowania i gry fair a nie znieważania symbolu
      klubu i osób z nim związanych. jestem oburzony, że ktoś taki ma grać w Legii!
      nie wiem kto wpal na ten idiotyczny pomysł, ale na pewno nie będzie to
      korzystne dla klubu. Mam apel do Pana Kaczorowskiego : niech Pan wraca do
      Poznania i da sobie spokój z grą w barwach klubu, który wcześniej Pan
      znieważył! nie jest Pan godzien występowac w barwach Legii!!! Kaczorowski
      żegnaj nam i wracaj skąd przyszedłeś!
      • Gość: wawa Re: Kaczorowski niech wraca do Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 20:05
        jasne, a Legia niech dzielnie walczy w barażach o uratowanie dupy. a kysz ,
        niedobry piłkarzu, nielubimy cię i wolimy już chodzić na III ligę. a jeżeli jak
        zwykle obejdziemy się smakiem i weźmiemy w pycho od kelnerów jak od austrii
        wiedeń, to zawsze znajdziemy jakiegoś winnego piłkarza.
        ps. żeby tylko nikt nie przeszkadzał i jak zawsze można było się wyszcz.. na
        beton w przejściach na krytej
    • Gość: Michał Kaczorowski zrobił żleee! IP: *.p-s-inter.net 03.03.05, 20:07
      Dobrze tak Pawłowi.Nikt mu nie kazał iść do Legii.Wcale się nie dziwię ,że
      piłkarz ten w taki ,a nie inny sbosób jest traktowany przez kibiców tego klubu.
      Przeszedł z Lecha Poznań do legii,wybierając najgorszą z możliwych opcji
      przeprowadzki i teraz za to płaci.Cóż, jego wybór.
    • Gość: Sobieski Cham IP: *.adsl.highway.telekom.at 03.03.05, 20:36
      Wszystko jest proste,po prostu nie chcemy kaczorowskiego w legii i tyle. Jesli
      ma honor(???) to sam powinien zrezygnowac.
    • Gość: thoreziak To nie legionista, ani pyra... IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 03.03.05, 21:27
      Kaczorowski pochodzi ze Zduńskiej Woli.Na pewno "w cywilu" nie jest kibicem
      ani Legii, ani Lecha, tylko tak jak wszyscy w Zduńskiej - Widzewa, który ma
      najwięcej kibiców w Polsce.
    • Gość: ms Troglodyctwo się obruzsyło...chore jest to zaiste. IP: *.devs.futuro.pl 03.03.05, 21:34
      Ogólnie śmieszą mnie idiotyzmy w rodzaju "przywiązania do barw klubowych"
      czy "zespołów, z którymi trzymamy sztamę, bądź to nienawidzimy"... prostaczki
      na poziomie jamochłonów strasznie się podniecają, gdy w grę wchodzą pierwotne,
      najbardziej prymitywne instynkty... gratuluję kibicom Legii, zdaje się, że w
      ich krwi niezmiennie płynie charakter SB-cko - milicyjny, jaki był
      wyznacznikiem tego pięknego klubu przez ostatnie 60 lat... :-)
      • Gość: supersonic Wszyscy jestescie siebie warci, kibole, pilkarze.. IP: *.student.Princeton.EDU 03.03.05, 21:42
        Jaka niska trzeba miec samoocene, zeby potrzebowac takiej silnej identyfikacji z klubem (firma/
        panstwem/kosciolem).

        a kaczorowskiego od kiboli rozni tylko to, ze on jest na boisku i dostaje za to kase, a kibole na
        trybunach, pelni nadziei, ze zalapia sie na zolnierzy w jakiejs podwarszawskiej mafii
        • Gość: misfit Re: Wszyscy jestescie siebie warci, kibole, pilka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 21:58
          ms, po Twojej wypowiedzi również można wywnioskować, na jakim jesteś poziomie.
          Wrzucanie do jednego worka wszystkich kibiców Legii? Toż to śmieszne. Na
          stadionie, jak i wszędzie, zaobserwować można totalny przekrój społeczeństwa.
          Problem polega na tym, iż na mieście w szalikach widujesz tylko dresików...Tak
          niestety jest. Tych normalnych nie widać, ja szalik zakładam tylko na
          stadionie, ponieważ gdybyś kiedyś zobaczył mnie w autobusie z
          szalikiem,rozmawiającym np. o wystawie w Zachęcie, bądź o moich marzeniach,
          runąłby Twój światopogląd na temat WSZYSTKICH kibiców Legii...
      • Gość: tom Pomyliłeś kluby: to Gwardia i Polonia były objęte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 21:47
        patronatem milicyjnym.. W Polonii krótka historia patronatu (któremu
        zawdzięczają mistrzostwo Polski w 46) milicyjnego (choc pana dzielnicowgo -
        dziąłacza Polonii w stanie wojennym niektórzy jeszcze równiez pamiętają)
        została na długo zapamiętana, czego przykładem są ostatnie działania kibiców
        Polonii w zakresie współpracy z KSPolicji, o panii Tatianie (b. komisarz
        Policji na Cyryla i Metodego) nie mówiąc....
      • Gość: hihi storyk GTS Wisła Kraków IP: 164.128.46.* 04.03.05, 08:19
        Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe to klub SB-ków i gliniarzy. Legia to był klub
        trepowski tak jak Zawisza Bydgoszcz i Śląsk Wrocław, Historię trzeba znać zanim
        się dorwiesz do kompa debilku
    • Gość: legionista99 nyga nie osmieszaj Siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 22:02
      kompleksy to sie leczy u psychiatry
      • Gość: MURANÓW Re: nyga nie osmieszaj Siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 00:23
        KSPolonia była jest będzie, a Wy gryźcie kraty ze złości

        Jamochłony z Łegii nr 3 macie więcej kibiców w stolicy - z tej całej choloty da
        się 3-4 normalnych wymienić...wszystko

        Psychologia tłumu wami kieruje...
    • Gość: Stach ŻENADA IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.05, 00:51
      To jest żenujące !!! Kaczorowski trzeba było odrazu przeprosić, że żyjesz.
      Walter gdybym w swoim klubie miał TAKICH KIBOLI to bym ten klub natychmiast
      rozwiązał albo doprowadził do bankructwa i spowodował żeby na wieki wieków
      zniknął z mapy piłkarskej i wymazał go ze wszystkich annałów na Świecie !!!!!
    • Gość: xyz Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: 157.25.31.* 04.03.05, 07:38
      Pytanie konkursowe do słowików z poznania
      Zawodnik X po meczu z Lechem krzyczy ,,Lech zdechł kolejorz,cały poznań
      chórem''.
      Ten sam zawodnik pół roku póżniej na zasadzie wolnego transferu przechodzi do
      Lecha.
      Co robią w tym momencie wspaniali kibice słowiczego klubu?
      a-witają go z kwiatami
      b-zapominają o wszystkim
      c-inna odpowiedz
      Jestem kibicem Legii i nie chcę by kaczor przepraszał bo nic to nie da.Dla
      takich ludzi nie ma miejsca w Legii.Druga rzecz,Legia to kibice.Kibice którzy
      nie pozwolą by obrazano ich Klub.Podobnie jest w Krakowie ,Łodzi,Poznaniu itp.
      Pamiętacie Leszki jesień i słynny już trening waszej drużyny.Tam też musieli
      interweniować kibice.Interweniowali bo nie chcieli by cała polska sie śmiała z
      Lecha.Nie dziwcie się więc ,że kaczor jest do odstrzału.
    • Gość: xyz Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: 157.25.31.* 04.03.05, 07:38
      Pytanie konkursowe do słowików z poznania
      Zawodnik X po meczu z Lechem krzyczy ,,Lech zdechł kolejorz,cały poznań
      chórem''.
      Ten sam zawodnik pół roku póżniej na zasadzie wolnego transferu przechodzi do
      Lecha.
      Co robią w tym momencie wspaniali kibice słowiczego klubu?
      a-witają go z kwiatami
      b-zapominają o wszystkim
      c-inna odpowiedz
      Jestem kibicem Legii i nie chcę by kaczor przepraszał bo nic to nie da.Dla
      takich ludzi nie ma miejsca w Legii.Druga rzecz,Legia to kibice.Kibice którzy
      nie pozwolą by obrazano ich Klub.Podobnie jest w Krakowie ,Łodzi,Poznaniu itp.
      Pamiętacie Leszki jesień i słynny już trening waszej drużyny.Tam też musieli
      interweniować kibice.Interweniowali bo nie chcieli by cała polska sie śmiała z
      Lecha.Nie dziwcie się więc ,że kaczor jest do odstrzału.
      • Gość: kukolka Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: *.client.comcast.net 04.03.05, 07:46
        dajcie spokuj z kaczorem do czego wy pasujecie kibice warszawiacydo koziej izdy
    • Gość: Pyrlandius Kaczor w Poznaniu jesteś miło wspominany IP: *.poczta.poznan.pl 04.03.05, 08:07
      Paweł będzie zawsze miło wspominany przez kibiców Lecha, przecież to między
      innymi On zdobył PP 2004 za co dla Niego SZACUNEK. A co do oszołomów z Legii to
      i tak zawsze będziecie traktowani jak najgorsze zło w Polsce a przede wszystkim
      w STOLYCY (tak o sobie mówicie). Legia to KUR... TYLKO LECH POZNAŃ. Jeszcze do
      Pawła Kaczorowskiego: jesteś od nich mocniejszy.
    • Gość: Smoki - śrem Niestety tak kończy każdy legionista ;D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 11:51
      CHwalony we wszystkich klubach , a w legii tepiony przez wspanialych debili z
      warszawy



      LECH POZNAŃ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka