Gość: (L) IP: *.chello.pl 03.03.05, 17:06 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: precz z kibolami!! NICH KIBICE LEGII PUKNA SIE W CZOLO!!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 03.03.05, 17:10 Takiego obciachu i chamstwa nie ma w najwekszych wioskach zeby na finale pucharu Polski na trybunie honorowej(!) kilka metrow od prezesa PZPN kibole bily gosci! kultura kibolow "stolycy"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nyga Re: NICH KIBICE LEGII PUKNA SIE W CZOLO!!!!!!!!! IP: 212.160.172.* 03.03.05, 17:39 legia to wiesniaki spod warszawy. Otwock Pruszków Falenica to jest Legii klub kibica. Wycieczka z Tluszcza stadion opuszcza. Legia Warszawa to jest duma LUDOWEGO wojska polskiego i ruskiego kacapa Rokossowskiego. Prawdziwa Legia istniala przed wojna ale zostala rozwiazana w 1938r. Po wojnie to juz byl komunistyczny pomiot korzystajacy z pomocy wojska zeby w nieuczuciwy sposob budowac super silna druzyne. A mimo tego i tak tak duzo sukcesow nie bylo - bo najemnicy nie poswiecali legii serca i im sie nie dziwie. Parwdziwie miejskim klubem z tradycjami jest Polonia Warszawa - teraz juz podupadla i majaca malo kibicow, ale patrzac historycznie to pierwszy i najbardziej warszawski klub. Od Legii obrzydliwsza jest tylko gwardia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy ŻW Re: NICH KIBICE LEGII PUKNA SIE W CZOLO!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:44 Ze wsi to ty jestes buraku!!! Uważaj co mówisz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyngiel ale prostactwo IP: *.server.ntli.net 03.03.05, 17:47 ale prostaczki, buhehehe, to wy wiecie jak sie komputerem poslugiwac?! Taka tłuszcza i przed kompami sie znajdzie. co za syf macie w glowie. hahaha . czekam na jakąś "oryginalną" obelge Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek ...bije z powyższych i poniższych postów :)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:42 zazdrość was zżera :)) HISTORIA KTÓREJ NIGDY NIE DORÓWNACIE. ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poznaniak fani Legii pamiętaja obraźliwe piosenki, ale... IP: 5.2.* / 217.8.167.* 04.03.05, 07:40 nie chcą pamiętać swojego chamskiego zachowania podczas finału Pucharu Polski, we Wiedniu i przy paru innych okazjach!Podajcie sobie rękę z bandytami ze Szczecina!Czasami gdy na was patrzę, wstydzę się ,że należymy do tego samego narodu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziki Re: NICH KIBICE LEGII PUKNA SIE W CZOLO!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:04 przecież to klub był milicyjny???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chelsea londyn ręce precz od LEGII !!! IP: *.chello.pl 03.03.05, 18:36 tak to jest,że najpierw gesty nienawiści,wulgaryzm,a teraz przeprasza.kto to jest piotr zygo,że wstawia się za kaczorowskim.może się mylę ,ale Legia niezbyt dobrze wyjdzie z iti.kombinują 2 rok.z całym szacunkiem dla P.Zielinskiego potrzeba trenera z 1 ligi światowej.CWKS ponad wszystko (i Chelsea Londyn).pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: NICH KIBICE LEGII PUKNA SIE W CZOLO!!!!!!!!! 03.03.05, 23:30 najpierw ich mało nie zlinczowali a potem mają pretensje że ktos odreagował tą piosenką nawet obrazliwa ale zawsze piosenką z uzasadnieniem moralnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mookie Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: *.rolna.icnet.pl 03.03.05, 17:12 A za napad na trybunie go przeprosiliście ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:25 Nie mamy za co. Chetnie zrobimy powtorke lekcji wychowania dla psa reksia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan polskiej pilki ZDYSKWALIFIKOWAC NA ROK TO (L)-BYDLO!!! IP: *.crowley.pl 03.03.05, 17:37 Nie mam nic przeciwko Legii i zawsze kibicuje jej w pucharach UEFA, ale to co pokazli jej kibole na finale Pucharu Polski TO JEST ZENADA!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomson Chciałbyś :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:54 co za typ :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stereoboy Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: *.icpnet.pl 03.03.05, 19:10 no wlasnie, wy sie nie umiecie nawet na wlasnych bledach uczyc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: capo Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:16 mało ,ze pokazaliście chamstwo z lasu, to jeszcze teraz prostactwo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: 157.25.31.* 03.03.05, 17:30 Kaczor jesteś jak Pani lekkich obyczajów-Pójdziesz tam gdzie ci dadzą wiecej.Od Legii precz.Persona non grata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niggaz Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: 212.160.172.* 03.03.05, 17:41 Adam jestes pedi. jezeli sadzisz ze ktorykowiek z pilkarzy legii nie pojdzie tam gdzie mu wiecej daja to jestes zerem i naiwniakiem i tym co moja mama wymiata spod lodowki. Klocem w porcelanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smoke_a brak honoru u ciot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:46 Wszyscy wypowiadajacy sie tutaj to cioty niemeskie. Bezkarnie mozna was wyzywac od kurew i obrazac bo nie bedzie reakcji z waszej strony. Ble brzydze sie wami dziewczyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Adam ty matkojebco hehehehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 18:17 Legia jest biedna i finansowo i z powodu baranow z zylety itp. itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łysy ŻW Kaczorowski do "pyrlandii"!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 17:43 Kaczorowski po tym co nam zrobił może co najwyżej posprzątać stadion po meczu!!! Słyszałem że IBM zaproponował kaczorowskiemu nagranie singla. KACZOROWSKI WON OD LEGII PYRO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stereoboy Re: Kaczorowski do "pyrlandii"!!! IP: *.icpnet.pl 03.03.05, 19:13 bez komentarza czlowieku,sam sobie opinie wystawiasz...ty w ogole uzywasz glowy, czy jak dzdzownica, tylko na odruchach bazujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
wolsztyniak69 Kaczor nie daj się warszawskiemu chomstwu... 03.03.05, 17:45 Tych cwoków którzy nie dość że pobili,to jeszcze okradli Ciebie i pozostałych zawodników KOLEJORZA masz przepraszać??? To banda niedouczonych i jadących na sterydach debili których trzeba traktować tak jak oni traktują innych ludzi...FOREVER LECH!!!...KOLEJORZ!!!... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anty legia Czas legły dogasa... IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 03.03.05, 18:14 Kaczorowski śpiewał to co mu serce podpowiadało! On tego nie ukrywał i niczego nie odgrywał przed kamerami tak jak teraz przed dzieciakami w szaliczkach legły... Buraki z łazienkowskiej dlaczego mieliście tylko tyle odwagi aby atakować na tamtym meczu piłkarzy a nie kibiców??? Starach wam nie pozwolił??? Jesteście zerem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krul Wiocha w Warszawce:-) IP: 217.153.241.* 03.03.05, 18:06 Kaczorowski mógł nie przechodzić do tego buraczanego klubu... Sam jest sobie winien. Jest klub, w którym Lechita nigdy nie powinien zagrać - tak wypowiadał się np. reiss i Golinski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misfit Re: Wiocha w Warszawce:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 18:35 do ogółu: nie wszyscy kibice są tacy sami. Nie jestem zwolennikiem Kaczorowskiego. To chyba całkiem naturalne, iż na mecze Legii uczęszczają nie tylko Śródmieście, Mokotów, Bielany itp. (tak, tam Legii jest najwięcej), lecz również okolice aglomeracji. W Berlinie, Amsterdamie, Paryżu jest inaczej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radykaŁ ale tam nie rządzi Legionowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 20:45 ale tam nie rządzi Legionowo, Tłuszcz czy Pruszków, widzisz różnice, porządni kibice siedzą na Legii cicho, rzadzą psychole, którzy nawet własny stadion podpalali, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legionista999 Re: Wiocha w Warszawce:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 22:06 nie zapominaj o Woli bo tutaj na Legie nie usłyszysz zlego słowa, a nawet jak usłyszysz to gosciu prawdopodobnie uciekł z wariatkowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: volf Zachowanie kaczorowskiego IP: *.wmc.net.pl 03.03.05, 18:14 sytuacja wskazuje jak mało profesjonalizmu mają w sobie pilkarze. Są przecież tak naprawdę tylko najemnymi pracownikami, powinni tonować swoje zachowanie a nie dawać przyklad (negatywny) kibicom pobyudzając agresję... Kaczoroskie się już na tym przejechał, ciekawe co z resztą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LECH POZNAN daj se spokuj z tymi wiesniakami i wracaj do nas IP: 84.217.54.* 03.03.05, 18:31 wiekszosc kibiców Legii to dresiarze i buraki z Wyszkowa, Zyrardowa, Piaseczna itp, Odpowiedz Link Zgłoś
1milosierny Legia to buraki podwarszawskie:Pruszków-Wolomin- 03.03.05, 18:39 Prawdziwy warszawski klub to Polonia, zreszta nawet jezeli mieszkaja w Warszawie to ich rodzice przyjejechali z okolicznych wsi i miasteczek: Siedlce, Wegrowo, Nowy Dwór Mazowiecji,Pultusk, burakom imponuje ze kibicuja klubowi z Warszawy, wtedy oni tez staja sie warszawiakami, debile jedne, mozna ich ogladac na dworcu Wschodnim gdy Legia gra, zjezdzaja sie z okolicznych pipidówek, buahaha to jest zaplecze Legii.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blanc Re: Legia to ............ w większości: no comment IP: *.acn.waw.pl 03.03.05, 19:00 Święta prawda, choć jest też wielu normalnych. Jest nas trzech: Cracovia-Arka-Lech. Warszawa to Polonia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legionista99 Re: Legia to ............ w większości: no commen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 22:03 jest was trzech pedał szmata i ziemniak w Warszawie nie ma polonii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaa Cracovia to też buraki , jak większośc ległej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 23:44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mokotów rulez Re: Legia to buraki podwarszawskie:Pruszków-Wolom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:12 w całej dyskusji jakoś Wam umyka postawa samego Kaczorowskiego. Po tym, jak przy całej Polsce naubliżał Legii przyszedł na spotkanie z tłuszczą wściekłych tchórzy, rozjuszonych w swojej masie (cuchnącej obszczanymi podwarszawskimi pociągami). Gdyby tych cw..i postawić w jego sytuacji wylałoby im się z gaci ze strachu. Ci ludzie są odważni wtedy, kiedy stosunek sił wynosi ok stu na jednego. Jako rodowity warszawiak nie znoszę śmierdzącego stadionu na Łazienkowskiej, ale dla Kaczora - SZACUNEK!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JaNo Re: Legia to buraki podwarszawskie:Pruszków-Wolom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 22:07 dlaczego tak zioniesz nienawiścią Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rodowity W-wiak Najbardziej Warszawski klub to Hutnik Warszawa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:40 Kibicują mu wyłącznie sami Warszawiacy! Polonii kibicuje teraz głównie napływowe podmiejskie bydło (sam znam z 50- kibiców KSP i większość mieszka poza Warszawą). Po cichu bardzo zazdroszczą Legii i chcieliby być tacy jak i oni, ale nigdy im się nie uda. Warszawski Hutnik dumą WArszawy, a nie podmiejska Polonia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legionista99 Re: daj se spokuj z tymi wiesniakami i wracaj do IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 22:07 i kto to mówi za to "se" to powinieneś trafic na powtórną edukacje do przedszkola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monokl Kibice Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:08 Wychodzi na to, że kibice Lecha bardziej nie lubią Legii niż kochają swój klub :o) Dzieciaki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stereoboy Re: Kibice Lecha IP: *.icpnet.pl 03.03.05, 19:16 a skad taki fenomenalny wniosek?podziel sie moze z nami swoja zadziwiajacym tokiem rozumowania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczwanylis Kaczorowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:37 Wywaoić Kaczorowskiego!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Kaczorowski niech wraca do Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 19:42 zupełnie nie rozumiem dlaczego Legia przyjęła tego zawodnika do swojego klubu! nie jest on jakims wybitnym zawodnikiem a jedyna rzecz jaką pokazał to chamskie zachowanie po meczu finałowym Pucharu Polski. To , że pseudokibice zachowują się jak bydło nie usprawiedliwia jego i jego kolegów postawy. Od piłkarzy należałoby oczekiwac sportowego zachowania i gry fair a nie znieważania symbolu klubu i osób z nim związanych. jestem oburzony, że ktoś taki ma grać w Legii! nie wiem kto wpal na ten idiotyczny pomysł, ale na pewno nie będzie to korzystne dla klubu. Mam apel do Pana Kaczorowskiego : niech Pan wraca do Poznania i da sobie spokój z grą w barwach klubu, który wcześniej Pan znieważył! nie jest Pan godzien występowac w barwach Legii!!! Kaczorowski żegnaj nam i wracaj skąd przyszedłeś! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wawa Re: Kaczorowski niech wraca do Lecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 20:05 jasne, a Legia niech dzielnie walczy w barażach o uratowanie dupy. a kysz , niedobry piłkarzu, nielubimy cię i wolimy już chodzić na III ligę. a jeżeli jak zwykle obejdziemy się smakiem i weźmiemy w pycho od kelnerów jak od austrii wiedeń, to zawsze znajdziemy jakiegoś winnego piłkarza. ps. żeby tylko nikt nie przeszkadzał i jak zawsze można było się wyszcz.. na beton w przejściach na krytej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Kaczorowski zrobił żleee! IP: *.p-s-inter.net 03.03.05, 20:07 Dobrze tak Pawłowi.Nikt mu nie kazał iść do Legii.Wcale się nie dziwię ,że piłkarz ten w taki ,a nie inny sbosób jest traktowany przez kibiców tego klubu. Przeszedł z Lecha Poznań do legii,wybierając najgorszą z możliwych opcji przeprowadzki i teraz za to płaci.Cóż, jego wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sobieski Cham IP: *.adsl.highway.telekom.at 03.03.05, 20:36 Wszystko jest proste,po prostu nie chcemy kaczorowskiego w legii i tyle. Jesli ma honor(???) to sam powinien zrezygnowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thoreziak To nie legionista, ani pyra... IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 03.03.05, 21:27 Kaczorowski pochodzi ze Zduńskiej Woli.Na pewno "w cywilu" nie jest kibicem ani Legii, ani Lecha, tylko tak jak wszyscy w Zduńskiej - Widzewa, który ma najwięcej kibiców w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ms Troglodyctwo się obruzsyło...chore jest to zaiste. IP: *.devs.futuro.pl 03.03.05, 21:34 Ogólnie śmieszą mnie idiotyzmy w rodzaju "przywiązania do barw klubowych" czy "zespołów, z którymi trzymamy sztamę, bądź to nienawidzimy"... prostaczki na poziomie jamochłonów strasznie się podniecają, gdy w grę wchodzą pierwotne, najbardziej prymitywne instynkty... gratuluję kibicom Legii, zdaje się, że w ich krwi niezmiennie płynie charakter SB-cko - milicyjny, jaki był wyznacznikiem tego pięknego klubu przez ostatnie 60 lat... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: supersonic Wszyscy jestescie siebie warci, kibole, pilkarze.. IP: *.student.Princeton.EDU 03.03.05, 21:42 Jaka niska trzeba miec samoocene, zeby potrzebowac takiej silnej identyfikacji z klubem (firma/ panstwem/kosciolem). a kaczorowskiego od kiboli rozni tylko to, ze on jest na boisku i dostaje za to kase, a kibole na trybunach, pelni nadziei, ze zalapia sie na zolnierzy w jakiejs podwarszawskiej mafii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misfit Re: Wszyscy jestescie siebie warci, kibole, pilka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 21:58 ms, po Twojej wypowiedzi również można wywnioskować, na jakim jesteś poziomie. Wrzucanie do jednego worka wszystkich kibiców Legii? Toż to śmieszne. Na stadionie, jak i wszędzie, zaobserwować można totalny przekrój społeczeństwa. Problem polega na tym, iż na mieście w szalikach widujesz tylko dresików...Tak niestety jest. Tych normalnych nie widać, ja szalik zakładam tylko na stadionie, ponieważ gdybyś kiedyś zobaczył mnie w autobusie z szalikiem,rozmawiającym np. o wystawie w Zachęcie, bądź o moich marzeniach, runąłby Twój światopogląd na temat WSZYSTKICH kibiców Legii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Pomyliłeś kluby: to Gwardia i Polonia były objęte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 21:47 patronatem milicyjnym.. W Polonii krótka historia patronatu (któremu zawdzięczają mistrzostwo Polski w 46) milicyjnego (choc pana dzielnicowgo - dziąłacza Polonii w stanie wojennym niektórzy jeszcze równiez pamiętają) została na długo zapamiętana, czego przykładem są ostatnie działania kibiców Polonii w zakresie współpracy z KSPolicji, o panii Tatianie (b. komisarz Policji na Cyryla i Metodego) nie mówiąc.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi storyk GTS Wisła Kraków IP: 164.128.46.* 04.03.05, 08:19 Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe to klub SB-ków i gliniarzy. Legia to był klub trepowski tak jak Zawisza Bydgoszcz i Śląsk Wrocław, Historię trzeba znać zanim się dorwiesz do kompa debilku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legionista99 nyga nie osmieszaj Siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 22:02 kompleksy to sie leczy u psychiatry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MURANÓW Re: nyga nie osmieszaj Siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 00:23 KSPolonia była jest będzie, a Wy gryźcie kraty ze złości Jamochłony z Łegii nr 3 macie więcej kibiców w stolicy - z tej całej choloty da się 3-4 normalnych wymienić...wszystko Psychologia tłumu wami kieruje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stach ŻENADA IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.05, 00:51 To jest żenujące !!! Kaczorowski trzeba było odrazu przeprosić, że żyjesz. Walter gdybym w swoim klubie miał TAKICH KIBOLI to bym ten klub natychmiast rozwiązał albo doprowadził do bankructwa i spowodował żeby na wieki wieków zniknął z mapy piłkarskej i wymazał go ze wszystkich annałów na Świecie !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: 157.25.31.* 04.03.05, 07:38 Pytanie konkursowe do słowików z poznania Zawodnik X po meczu z Lechem krzyczy ,,Lech zdechł kolejorz,cały poznań chórem''. Ten sam zawodnik pół roku póżniej na zasadzie wolnego transferu przechodzi do Lecha. Co robią w tym momencie wspaniali kibice słowiczego klubu? a-witają go z kwiatami b-zapominają o wszystkim c-inna odpowiedz Jestem kibicem Legii i nie chcę by kaczor przepraszał bo nic to nie da.Dla takich ludzi nie ma miejsca w Legii.Druga rzecz,Legia to kibice.Kibice którzy nie pozwolą by obrazano ich Klub.Podobnie jest w Krakowie ,Łodzi,Poznaniu itp. Pamiętacie Leszki jesień i słynny już trening waszej drużyny.Tam też musieli interweniować kibice.Interweniowali bo nie chcieli by cała polska sie śmiała z Lecha.Nie dziwcie się więc ,że kaczor jest do odstrzału. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: 157.25.31.* 04.03.05, 07:38 Pytanie konkursowe do słowików z poznania Zawodnik X po meczu z Lechem krzyczy ,,Lech zdechł kolejorz,cały poznań chórem''. Ten sam zawodnik pół roku póżniej na zasadzie wolnego transferu przechodzi do Lecha. Co robią w tym momencie wspaniali kibice słowiczego klubu? a-witają go z kwiatami b-zapominają o wszystkim c-inna odpowiedz Jestem kibicem Legii i nie chcę by kaczor przepraszał bo nic to nie da.Dla takich ludzi nie ma miejsca w Legii.Druga rzecz,Legia to kibice.Kibice którzy nie pozwolą by obrazano ich Klub.Podobnie jest w Krakowie ,Łodzi,Poznaniu itp. Pamiętacie Leszki jesień i słynny już trening waszej drużyny.Tam też musieli interweniować kibice.Interweniowali bo nie chcieli by cała polska sie śmiała z Lecha.Nie dziwcie się więc ,że kaczor jest do odstrzału. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kukolka Re: Apel Legii w obronie Kaczorowskiego IP: *.client.comcast.net 04.03.05, 07:46 dajcie spokuj z kaczorem do czego wy pasujecie kibice warszawiacydo koziej izdy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pyrlandius Kaczor w Poznaniu jesteś miło wspominany IP: *.poczta.poznan.pl 04.03.05, 08:07 Paweł będzie zawsze miło wspominany przez kibiców Lecha, przecież to między innymi On zdobył PP 2004 za co dla Niego SZACUNEK. A co do oszołomów z Legii to i tak zawsze będziecie traktowani jak najgorsze zło w Polsce a przede wszystkim w STOLYCY (tak o sobie mówicie). Legia to KUR... TYLKO LECH POZNAŃ. Jeszcze do Pawła Kaczorowskiego: jesteś od nich mocniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smoki - śrem Niestety tak kończy każdy legionista ;D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 11:51 CHwalony we wszystkich klubach , a w legii tepiony przez wspanialych debili z warszawy LECH POZNAŃ Odpowiedz Link Zgłoś