Gość: ola1 IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 16.06.05, 20:48 Sypie się Wisełka - wszyscy to widzą,tylko Cupiał ma Basałajów na oczach Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jony Pawelec nie mógł patrzeć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 20:50 co chce zrobić Basałaj i ta panienka No koniec Wisly Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hart A może po prostu Cupiał go elegancko wyp.....? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.05, 20:59 To mi bardziej pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arus Też bym go spławił IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.05, 21:05 Podobno on odpowiadał za zachowanie publiczności w klubie. przecież to co tzw. publika odwaliła Cupiałowi po ZDOBYCIU MISTRZOSTWA POLSKI !!!!!!! to jest skandal. Wszędzie indziej w d... by Cupiała całowali za kolejnego Mistrza, a w Krakowie co? Chcą wybierać trenera, prezesa. Wola takiego prezesa co umiał tylko mówic kibicom, że ich kocha a trenera który ładnie grał w polskiej lidze a sromotnie przegrywał najważniejsze mecze w pucharach europejskich i to z zespołami, których nazwy nawet trudno sobie przypomnieć. Panie Cupiał zostaw Pan tych centusiów i przyjdź do naszej Areczki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wi$lak Szkoda, że nie chodziŁo tu o Basałaja IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.06.05, 22:49 Serce mi zabiło mocniej jak przeczytałem tytuł i zobaczyłem zdjęcie Bucałaja w tle. Niestety to nie jego zwolnili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gera OSTATNI GASI ŚWIATŁO IP: 209.247.222.* 16.06.05, 21:08 Najmądrzejsz ten Basałaj nie jest, ale chociaż na krótko postąpi honorowo, i jak kapitan tonącego statku pozostje na burcie zardzeiałejkrypy. Najważniejsze by na początek stacić lub wykazać brak rozumu. Reszta idzie już gładko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TadeuszLuzny Re: OSTATNI GASI ŚWIATŁO IP: *.sympatico.ca 16.06.05, 22:11 Ostatni to chyba bedzie Zurawski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Wisła - rezygnacja wiceprezesa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 21:42 Zero problemów. Jakby co prezes Basałaj przywdzieje krótkie gatki i sam awansuje do LM. I będą mieli pod Wawelem nowego Ś/n/więtego Mikołaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v Mialem nadzieje ze to Basalaj zrezygnowal.... IP: *.crowley.pl 16.06.05, 21:56 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy Wisła - sie sypie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 22:13 super, sypia sie - niedlugo zaorac i zrobic park dla spacerowiczow, a betony rozebrac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minio Nie kupię karnetu!!!! IP: *.qwe.streamcn.pl 16.06.05, 22:36 Pieprzę to. W następnym sezonie nie kupię karnetu, w telewizji będę oglądał zjazd Wisły do dołu tabeli. Za Basraja i biednego "trenera" Piczki nie postawię już tam stopy. Przykro mi panie Cupiał, że dałeś się Pan wydymać tym kombinatorom!!! Odpowiedz Link Zgłoś