Dodaj do ulubionych

Arka Gdynia a sędziowie

IP: 195.117.14.* 28.08.02, 15:28
Dlaczego wszystkie kluby II-ligowe, z którymi grała już Arka narzekają, że
wynik został wypaczony przez sędziego? Drukowanie tak wcześnie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka