Gość: alfa IP: 195.117.14.* 28.08.02, 15:28 Dlaczego wszystkie kluby II-ligowe, z którymi grała już Arka narzekają, że wynik został wypaczony przez sędziego? Drukowanie tak wcześnie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj