Dodaj do ulubionych

Brodecki piłkarzem Kolportera

IP: *.lan / 192.168.1.* 03.02.03, 18:52
Brodecki w rundzie wiosennej nieźle wymiatał pod okiem
Wdowczyka. Widać, że Darek chce zbudować niezłą drużynę. Jeśli
będzie w Kielcach nadal taki entuzjazm (i bogaty sponsor) to z
tak dobrym trenerem szykuje się walka o puchary...oczywiście
dopiero (lub już) w sezonie 2004/05
Obserwuj wątek
    • Gość: korona k u r w a Re:Korona to cipa IP: w3cache:* / *.walbrzych.dialog.net.pl 03.02.03, 20:11
      CHUJE KIELCE CHUJE
      • Gość: Nanab Re:Korona to ... IP: *.gaj.lanet.wroc.pl 03.02.03, 21:48
        no wiesiek z miasta stolecznego walbrzycha sie odezwal..
        gratuluje poziomu twej wypowiedzi!! zastanawia mnie tylko tko
        takiemu cwiercinteligentowi wlaczyl kompa i otworzyl strone
        internetowa! bo chyba twoja "inteligencja" nie umozliwia ci tak
        skomplikowanych czynnosci!

        jeszcze raz gratuluje poziomu..
        • Gość: nbm je..ać kolportera od tylu IP: *.acn.pl 03.02.03, 22:26
    • Gość: Bartt a ja myślę że awansuje Lewart Lubartów IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.02.03, 23:03
      Pomarzyć zawsze można :))))
      Pozdrawiam
    • Gość: maly Re: Brodecki piłkarzem Kolportera IP: *.access.uk.tiscali.com 03.02.03, 23:07
      ....i ciebie tez......i tamtego- tez kmiotka jebac....
      kurwy meskie,warcholy,zydy i krawaciarze w dupe ruchac..
      KORONA PANY!!!!!!
      • Gość: Korona kurwa Re: Brodecki piłkarzem Kolportera IP: *.dialog.net.pl / localhost 04.02.03, 16:20
        korona to nie pany tylko cipy ruchane w dupe

        a ja nie jestem z Wałbrzycha ciulu rąbany
        chuj ci w dupe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka