Gość: kris kornell
IP: *.lan / 192.168.1.*
03.02.03, 18:52
Brodecki w rundzie wiosennej nieźle wymiatał pod okiem
Wdowczyka. Widać, że Darek chce zbudować niezłą drużynę. Jeśli
będzie w Kielcach nadal taki entuzjazm (i bogaty sponsor) to z
tak dobrym trenerem szykuje się walka o puchary...oczywiście
dopiero (lub już) w sezonie 2004/05