Dodaj do ulubionych

Wisła - Olympique Marsylia 1:1. Bójki i poezja

IP: 213.158.197.* 14.02.03, 22:52
i tak trzymac panowie! nie reprezentacja, a moze Wisla
przyniesie wkoncu polskiemu kibicowi to na co czeka od wielu
wielu lat, aby tak dalej, a moze i... do samego pucharu! :)
Obserwuj wątek
    • Gość: proBoniek Dawac Bonka mamy juz i reprezentacje i dobrych zawodni IP: 155.58.148.* 14.02.03, 22:56
      Jakos to dziwne, ze nie graja tak w reprezentacji!!!!!!!!!!!!!!!!
      Boniek juz nie jest trenerem to moze niech zaczna grac tez w
      reprezentacji.
    • Gość: kij O co chodzi z tą poezją? IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 14.02.03, 22:56
      • zabsko O to ze byl ladny mecz :) 15.02.03, 00:14
    • cezary333 az milo czytac nie odpuscili czolowej druzynie francji 14.02.03, 23:36
      wisla to najjasniejszy punkt na naszej miernej pilkarskiej mapie
    • cezary333 SA NAJLEPSI !!! Legia do dupy 14.02.03, 23:37
    • Gość: fan http://ballack13-87.fm.interia.pl IP: *.trzepak.pl / 10.0.0.* 14.02.03, 23:45
      • Gość: sikor Re: http://ballack13-87.fm.interia.pl IP: *.3.pl 14.02.03, 23:57
        cezary ty masz chyba jakis problem, no nie wiem , ojciec ,matka
        cie dymali , no moze pies sasiadow...
        wspolczuje ci...mniej niewnawisci...
        • Gość: wowo= czarus szkoda mi ciebie IP: *.3.pl 15.02.03, 00:00
          Gość portalu: sikor napisał(a):

          > cezary ty masz chyba jakis problem, no nie wiem ,
          ojciec ,matka
          > cie dymali , no moze pies sasiadow...
          > wspolczuje ci...mniej niewnawisci...
    • Gość: marek_ Brawo Wisla!!! IP: *.trentn01.nj.comcast.net 14.02.03, 23:51
      Aby tak dalej panowie :)
    • Gość: KIBIC WIDZEWA Re: Wisła - Olympique Marsylia 1:1. Bójki i poezj IP: *.lodz.dialog.net.pl 14.02.03, 23:56
      WISŁA MA KLASĘ!!!LEGIA TO PRZYPADKOWY MISTRZ POLSKI.BANDA
      SZPANERÓW I GWIAZDORÓW!!!
    • Gość: Robot Maciek Stolarczyk gora, IP: *.tnt6.lax3.da.uu.net 15.02.03, 03:19
      Dobrze Macius, masz jednego kibica wiecej,pozdro dla Kalu Uche
    • Gość: eeeee naprzod wisla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!skopac lazio!!!!!!!! IP: *.sopot.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 03:30
    • Gość: eeeee naprzod wisla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!skopac lazio!!!!!!!! IP: *.sopot.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 03:30
    • Gość: Darek Inwazja na Rzym się zbliża.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.03, 10:10
      Inwazja na Rzym się zbliża....

      Inwazja na Rzym się zbliża.....Myślę że będzie nas tam ze 3
      tysiące ( chć włosi udostępnili nam aż 6 tys biletów!!!) A ty
      Wisełko masz nam sprawić prezent w postaci jak zwykle pięknej,
      widowiskowej,peł nej polotu, niesztampowej, niekonwencjonaln ej,
      porywającej, urzekającej, walecznej do ostatniej kropli potu -
      gry. I nie się schowa Legia ze swoimi toporami jak Magiera (2 na
      3 podania niecelne- zagranie bez przyjecia to abstrakcja)
      Kiełbowicz (jedyne zalety to dosrodkowanie i kondycja - goscia w
      kazdym meczu przywiazuja do linii bocznej, trudno o bardziej
      jednostronnego zawodnika w naszej lidze) Switlicą (co
      za "fantastyczna" zwrotnosc i gra jeden na jden, w Polsce jego
      instykt strzelecki moze i wystarcza ale i tak czuje przez skóre
      ze u Kasperczaka by nie powachał placu. ozostali to
      przecietniacy za wyjatkiem Vukovica (by sie nam przydał!!!)Kucha
      rskiego no i Ziele za solidnosc. Szczecinianin

    • Gość: berto2 Re: Wisła - Olympique Marsylia 1:1. Bójki i poezj IP: *.bielsko.dialog.net.pl 15.02.03, 10:19
      Inwazja na Rzym jest wielce prawdopodobna. W Krakowie sprzedano
      już prawie wszystkie bilety z puli 2000, które Włosi przysłali
      do Polski. Naprzód Wisełko - będziemy z Tobą.
      Kibic z biletem do Rzymu w ręce.
    • Gość: Stett Brawo Stolik :D IP: *.nat.siec.anax.pl 15.02.03, 10:22
      przypomnialy Ci sie te mecze w Pogoni, w ktorych w kazdym byla
      karteczka ??
    • Gość: siolo Brawo Stolarczyk!!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.02.03, 11:27
      Tak trzymac Maciek! Nie będzie żaden Francuz pluł nam w twarz.
      Pierwszy zaczął to trzeba go nauczyc dobrych manier. Kto gra
      przeciwko Maćkowi musi się liczyć z silnym oporem na pograniczu
      faulu, na tym polega prawadziwa piłka. Szkoda, że się skończyło
      czerwonym kartonikiem.
    • Gość: Michał z Lidzbarka Warm. Stolarczyk to fajny gość(brutal). IP: 80.48.148.* 15.02.03, 13:10
      Wisła dokopie dla tych z korei a co do Stolarczyka fajny gość
      (brutal)
    • Gość: jacek Re: Wisła - Olympique Marsylia 1:1. Bójki i poezj IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.03, 13:18
      i po ciul pakować w dupe taką kasę w legie z warszawki skupiska
      złodzieji i wrzoda rzeczpospolitej?
    • Gość: Stanisław August Re: Wisła - Olympique Marsylia 1:1. Bójki i poezj IP: 80.48.210.* 15.02.03, 13:19
      Wisła wygra z Lacjo,ale nie w tym sezonie...
    • Gość: klee Brawo Wisełka IP: 195.205.16.* 15.02.03, 14:34
      Naprawdę zajebi ście że w końcu komuś zależy na tym żeby grać i
      wygrywać a do tego ma odpowiednie umiejętności. Dobrze że jest
      kasa w klubie, dobre zarządzanie no i przede wszystkim TRENER
      który wie czego chce i potrafi to zrealizować .Brawo Wisła,
      Gdańsk pozdrawia i trzyma kciuki.
    • Gość: interista Lazio-Wisła 3:0/Wisła-Lazio 0:2 IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 16:00
      I dowidzenia. Taki niestety jest poziom piłki w Polsce. Sny o potędze możecie
      zachować na następne tysiąclecie.
    • Gość: fd walic milicyjny klub IP: *.acn.pl 15.02.03, 18:05

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka