Gość: regalio IP: 213.158.197.* 14.02.03, 22:52 i tak trzymac panowie! nie reprezentacja, a moze Wisla przyniesie wkoncu polskiemu kibicowi to na co czeka od wielu wielu lat, aby tak dalej, a moze i... do samego pucharu! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: proBoniek Dawac Bonka mamy juz i reprezentacje i dobrych zawodni IP: 155.58.148.* 14.02.03, 22:56 Jakos to dziwne, ze nie graja tak w reprezentacji!!!!!!!!!!!!!!!! Boniek juz nie jest trenerem to moze niech zaczna grac tez w reprezentacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kij O co chodzi z tą poezją? IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 14.02.03, 22:56 Odpowiedz Link Zgłoś
cezary333 az milo czytac nie odpuscili czolowej druzynie francji 14.02.03, 23:36 wisla to najjasniejszy punkt na naszej miernej pilkarskiej mapie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan http://ballack13-87.fm.interia.pl IP: *.trzepak.pl / 10.0.0.* 14.02.03, 23:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sikor Re: http://ballack13-87.fm.interia.pl IP: *.3.pl 14.02.03, 23:57 cezary ty masz chyba jakis problem, no nie wiem , ojciec ,matka cie dymali , no moze pies sasiadow... wspolczuje ci...mniej niewnawisci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowo= czarus szkoda mi ciebie IP: *.3.pl 15.02.03, 00:00 Gość portalu: sikor napisał(a): > cezary ty masz chyba jakis problem, no nie wiem , ojciec ,matka > cie dymali , no moze pies sasiadow... > wspolczuje ci...mniej niewnawisci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek_ Brawo Wisla!!! IP: *.trentn01.nj.comcast.net 14.02.03, 23:51 Aby tak dalej panowie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC WIDZEWA Re: Wisła - Olympique Marsylia 1:1. Bójki i poezj IP: *.lodz.dialog.net.pl 14.02.03, 23:56 WISŁA MA KLASĘ!!!LEGIA TO PRZYPADKOWY MISTRZ POLSKI.BANDA SZPANERÓW I GWIAZDORÓW!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robot Maciek Stolarczyk gora, IP: *.tnt6.lax3.da.uu.net 15.02.03, 03:19 Dobrze Macius, masz jednego kibica wiecej,pozdro dla Kalu Uche Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeeee naprzod wisla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!skopac lazio!!!!!!!! IP: *.sopot.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 03:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eeeee naprzod wisla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!skopac lazio!!!!!!!! IP: *.sopot.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 03:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Inwazja na Rzym się zbliża.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.03, 10:10 Inwazja na Rzym się zbliża.... Inwazja na Rzym się zbliża.....Myślę że będzie nas tam ze 3 tysiące ( chć włosi udostępnili nam aż 6 tys biletów!!!) A ty Wisełko masz nam sprawić prezent w postaci jak zwykle pięknej, widowiskowej,peł nej polotu, niesztampowej, niekonwencjonaln ej, porywającej, urzekającej, walecznej do ostatniej kropli potu - gry. I nie się schowa Legia ze swoimi toporami jak Magiera (2 na 3 podania niecelne- zagranie bez przyjecia to abstrakcja) Kiełbowicz (jedyne zalety to dosrodkowanie i kondycja - goscia w kazdym meczu przywiazuja do linii bocznej, trudno o bardziej jednostronnego zawodnika w naszej lidze) Switlicą (co za "fantastyczna" zwrotnosc i gra jeden na jden, w Polsce jego instykt strzelecki moze i wystarcza ale i tak czuje przez skóre ze u Kasperczaka by nie powachał placu. ozostali to przecietniacy za wyjatkiem Vukovica (by sie nam przydał!!!)Kucha rskiego no i Ziele za solidnosc. Szczecinianin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: berto2 Re: Wisła - Olympique Marsylia 1:1. Bójki i poezj IP: *.bielsko.dialog.net.pl 15.02.03, 10:19 Inwazja na Rzym jest wielce prawdopodobna. W Krakowie sprzedano już prawie wszystkie bilety z puli 2000, które Włosi przysłali do Polski. Naprzód Wisełko - będziemy z Tobą. Kibic z biletem do Rzymu w ręce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stett Brawo Stolik :D IP: *.nat.siec.anax.pl 15.02.03, 10:22 przypomnialy Ci sie te mecze w Pogoni, w ktorych w kazdym byla karteczka ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siolo Brawo Stolarczyk!!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.02.03, 11:27 Tak trzymac Maciek! Nie będzie żaden Francuz pluł nam w twarz. Pierwszy zaczął to trzeba go nauczyc dobrych manier. Kto gra przeciwko Maćkowi musi się liczyć z silnym oporem na pograniczu faulu, na tym polega prawadziwa piłka. Szkoda, że się skończyło czerwonym kartonikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał z Lidzbarka Warm. Stolarczyk to fajny gość(brutal). IP: 80.48.148.* 15.02.03, 13:10 Wisła dokopie dla tych z korei a co do Stolarczyka fajny gość (brutal) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: Wisła - Olympique Marsylia 1:1. Bójki i poezj IP: *.kalisz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.03, 13:18 i po ciul pakować w dupe taką kasę w legie z warszawki skupiska złodzieji i wrzoda rzeczpospolitej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stanisław August Re: Wisła - Olympique Marsylia 1:1. Bójki i poezj IP: 80.48.210.* 15.02.03, 13:19 Wisła wygra z Lacjo,ale nie w tym sezonie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klee Brawo Wisełka IP: 195.205.16.* 15.02.03, 14:34 Naprawdę zajebi ście że w końcu komuś zależy na tym żeby grać i wygrywać a do tego ma odpowiednie umiejętności. Dobrze że jest kasa w klubie, dobre zarządzanie no i przede wszystkim TRENER który wie czego chce i potrafi to zrealizować .Brawo Wisła, Gdańsk pozdrawia i trzyma kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: interista Lazio-Wisła 3:0/Wisła-Lazio 0:2 IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 15.02.03, 16:00 I dowidzenia. Taki niestety jest poziom piłki w Polsce. Sny o potędze możecie zachować na następne tysiąclecie. Odpowiedz Link Zgłoś