Dodaj do ulubionych

musze sie odkuc!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.07, 20:46
booker rzuc cos ciekawego.typer pokaz jakis typek.taki ladny weekend byl z
wynikami a cos wszedzie nie weszlo...okrutne lazio...:/
Obserwuj wątek
    • Gość: typer Re: musze sie odkuc!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.07, 21:41
      ok ok cos zapodam w tym tygodniu przebijemy bukow!!!
      Ja co prawda wyszedlem na zero po weekndzie ale tak byc nei moze i trzeba cos
      zarobic w tym tygodniu:)
      • rudestus0700 Re: musze sie odkuc!! 15.04.07, 22:53
        Ja z kolei gram jeszcze za tą kasę z wygranego baseballa, ale czuję duży niesmak
        po tym weekendzie, bo tyle było typów, które trafiłem, a źle skonstruowałem
        kupony np. przewidywałem zwycięstwo Valencii, ale nie umieściłem go na kuponach.
        Żaden mi nie wszedł w weekend.
        • Gość: piter Re: musze sie odkuc!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 00:10
          jak duze szanse na wygrana ma benfica z braga ??

i jakie wasze typy na mecze:

Carl Jena - AUE
          Brest - La Havre
          ??
          • jovi78 Re: musze sie odkuc!! 16.04.07, 09:46
            Jena - Aue 2 :)
            • Gość: typer Re: musze sie odkuc!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 10:13
              ja na dzis mam takie typy:
              Karsiyaka-Malatayspor typ 2
              Brest-Le Havre typ 2
              Hapoel Tel Aviv-Bnei Yehuda Tel Aviv typ 1
              Benfica-Braga typ 1

jesli chodzi o Aue to bym nie stawial bo niby jest lepsze ale patrzac na tabele
              to Jena walczy o utrzymanie a AUE juz o nic.Wiec bardziej bedzie zalezec Jenie.

z podanych wyzej typow mysle ze 2 wejda napewno,,,,pytanie teraz ktore.....
              bardzo dzis sie zstanawiam nad meczem tureckim,,,,Malatayspor powinien go
              leciutko wygrac....mysle ze wybiore ten meczyk bo i kurs ladny 2,30.Inna sprawa
              ze przeczucie mam na ten meczyk,,,a w poniedzialki zawsze dobrze mi szlo:):):)

aktualne kursy do sprawdzenia na stronie:

www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=16697
              pozdrawiam

• Gość: batlin Re: musze sie odkuc!! IP: *.ilabs.pl 16.04.07, 11:46
                Brno - Sigma O. - pewna jedynka?
              • Gość: batlin Re: musze sie odkuc!! IP: *.ilabs.pl 16.04.07, 11:57
                slusznie - jesli chodzi o jene. tez bym na nich postawil, maja wiecej do
                ugrania.
                jak dla mnie:
                FC Brno - sigma ołomuniec - 1
                Jena - Aue 1 (do przerwy lub na koniec:)).
                Benfica - Braga - 1

i kusza mnie te dwa wysokie typy typera (karsiyaka i le havre)
                • Gość: piter Re: musze sie odkuc!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 12:17
                  le havre to macie racje tez mi sie wydaje ze ma duze szanse ale chyba z podporka
                  jednak. jesli chodzi o brno to wejdzie ale AUE nie odda meczu mowie wam,
                  zagralbym z podporka na AUE.
                  • Gość: piter z innej beczki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 20:00
                    to moze nastepne typki? w tygodniu sa juz meczyki:
                    z ligi polskiej proponuje:
                    korona - widzew 1
                    wisla k. - leczna 1
                    z ligi wloskiej:
                    empoli - atalanta 1
                    lazio - chievo 1
                    udinese - sampdoria 1
                    liga angielska:
                    co myslicie o blackburn - watford 1 ??
    • jovi78 Re: musze sie odkuc!! 16.04.07, 20:33
      nie dałem rady przyjść z pracy do startu meczu Jena - Aue no i nie postawiłem :)
      jak się okazuje "na szczęście" nie udało mi się...
      • Gość: piter Re: musze sie odkuc!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 22:08
        to mamy to samo szczescie tyle ze mi po prostu sie nie chcialo isc i puszczac
        kupon:) szykuje ostry atak na ten tydzien i weekend!duzo kasy postawie i licze
        na spory zarobek
        • Gość: typer Re: musze sie odkuc!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 22:24
          ide spac...zaden moj typ nie wszedl...Benfica tez remisuje a juz 80 minuta.
          Dobrze ze duzo nie zagralem to nie bede plakal:)
          Co myslicie jutro o Legii????Da rade z Plockiem???
          • Gość: piter Re: musze sie odkuc!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.07, 22:48
            ja mysle ze da rade, po ostatnim zwyciestwie chlopaki uwierzyli w siebie, ale
            dla mnie mur beton jest korona z widzewem.korona walczy o mistrza
            • Gość: piter Re: musze sie odkuc!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 09:42
              booker czemu juz nie podsylasz typow na NHL ??
              • Gość: Booker Re: musze sie odkuc!! IP: 213.25.153.* 17.04.07, 10:18
                Witam, nie bylo mnie ostatnie 3 dni - wyjazd na weekend bez kontaktu ze
                swiatem...widze ze sie dzialo i postaram sie posprawdzac, poszperac i cos
                podeslac...
                • Gość: piter Re: musze sie odkuc!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 10:27
                  myslicie ze jest jakas szansa zeby ten kupon nie wszedl ??

Korona - Widzew 1
                  Lazio - Chievo 1
                  • rudestus0700 Re: musze sie odkuc!! 17.04.07, 11:13
                    W ostatnim meczu z Udinese Chievo było mocno osłabione, nie wiem jak jest teraz,
                    muszę poczytać, ale typ wygląda pewnie. Na Koronę też bym postawił, między
                    innymi dlatego, że to jj w pierwszej kolejności życzyłbym mistrzostwa.Grają
                    ostatnio dobrze. Od siebie dodam na razie tylko Burnley-Norwich 1. Dobry
                    kurs(ok. 2 złote), Norwich mocno przetrzebione przez kontuzje. Niby Burnley jest
                    już pewne utrzymania, ale kolejne punkty są im potrzebne by mieć już 100% pewności.
                    • rudestus0700 Re: musze sie odkuc!! 17.04.07, 11:20
                      Zapomniałem dodać: kusi mnie Arsenal-Manchester City x2. Co wy na to?
                      • Gość: Julka a ja wreszcie wygrałam :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 12:04
                        Za 5 zł 108,10zł. Miałam 9 pozycji w tym dwie 1X. Te remisy niepotrzebne, bo
                        były 1.
                        • Gość: piter Re: a ja wreszcie wygrałam :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 12:39
                          a jakie pozycje Julka? i czemu boisz sie o nich pisac nim zdarzenia sie zakoncza?

Arsenal - M.City 02- hmmm...moze ale nie liczylbym na wpadke arsenalu w tym meczu
                          • Gość: Julka Re: a ja wreszcie wygrałam :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 13:42
                            Jakie pozycje? Dwa tenisy: Goodall i Ferrero wygrali.
                            Piłka n.: Corc 1, Jena(1x niepotrzebnie podpórka), Brno - strzeli, Djurgarden
                            1, hokej Słowenia - Wegry 1 i Tampa - New..(1x, tez niepotrzebna podpórka) i
                            NBA Utah 1
                            • Gość: taro35 moje typy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 15:40
                              Leicester-Birmingham 2 (2,05)

Birmingham po poprzednich przegranych ostatnio wygrało z Southampton i myślę że
                              ze słabym Lecesterem powinno sobie poradzić ponieważ cały czas ma szanse na
                              awans bez playoff.

Diosgyor-Debrecen 2 (1,9)

Wprawdzie to puchar Węgier a wiadomo że w pucharze wszystko jest możliwe, lecz
                              Debrecen na wiosne miał tylko jedną wpadkę a tak wszystko wygrywa, natomiast
                              Diosgyor od czterech meczów w lidze nie wygrał. Więc mój typ 2.

Treviso-Napoli X2 (1,21)

Napoli walczy o serie A i ma szanse na awans bez playoff Lecz nie gra równo stąd
                              podpórka .Treviso to średniak ligowy myślę że z mniejszą motywacją w tym meczu.

Rapid Wien- SV Mattersburg X2 (1,92)

To dwie silne drużyny z ligi lecz Mattersburg nie przegrał na wiosnę, sądze że
                              tym razem im się też powiedzie i będą już bardzo pewni Ligi mistrzów.
                              • Gość: taro35 Re: moje typy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 15:50
                                WISŁA PŁOCK- LEGIA w-wa 2

Może po ostatniej wygranej i pożegnaniu Wdowczyka ,Zieliński tchnął nowego ducha
                                w chłopców i wreszcie przełamią się na wyjeżdzie tym bardziej że nie powinni
                                mieć męczącej podróży do nieodległego Płocka.
                                • Gość: taro35 Re: moje typy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 20:56
                                  Na razie jest nieżle Debrecen Legia i Napoli wygrały
                              • rudestus0700 Re: moje typy 17.04.07, 15:51
                                Na Napoli to się zdecyduję bez podpórki, zaryzykuję. Myślę jeszcze nad meczem
                                Piacenza-Brescia. Z tych samych zresztą powodów. Tyle że Piacenza nie gra
                                ostatnio dobrze, ale z kolei u siebie raczej wygrywa i to wysoko(oprócz
                                ostatniej porażki 3:4 z Mantovą), kurs jest zachęcający. Jest jeszcze spotkanie
                                w pucharze Francji Montceau-Sochaux, większość twierdzi, że Sochaux celuje w tym
                                roku w puchar. Kurs około 1.5, może się komuś przydać.
                                • rudestus0700 Re: moje typy 17.04.07, 16:36
                                  Wydaje się, że to jednak Rapid jest faworytem dzisiejszego spotkania w
                                  austyjackiej lidze. W Mattersburgu nie zagrają bowiem Kubauer, Jancker i Fuchs.
                                  Rapid ma prawie wszystkich do dyspozycji prócz obrońcy Edera. Ja bym ten mecz
                                  raczej odpuścił, ewentualnie over 2.5.
                                  • Gość: Julka A moje są takie: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 16:52
                                    Watpię, żebym wygrała, bo przecież dopiero co odebrałam wygraną, ale gram.
                                    Petrzałka - Z M 1
                                    Montceau - Sochaux 2
                                    Kidderminister - Aldershot 1X
                                    Piacenza - Brescia 1
                                    Dancewicz - Kuznetsov 1
                                    Bryan/B - Acasuso/Ch 1
                                    Zabaleta - Phau 1
                                    Korona - Widzew 1
                                    M.U- Sheffield 1
                                    Juventus - Rimini 1
                                    Za 5 zł. mogę wygrać 106, 20 zł
                                    • Gość: Julka Na dzisiaj mam po zawodach :((( Piacenza :((( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 19:25
                                      • rudestus0700 Re: Na dzisiaj mam po zawodach :((( Piacenza :((( 17.04.07, 19:37
                                        Witam w klubie. Napoli po kursie 2.3 weszło tylko ta cholerna Piacenza...
    • Gość: Booker Re: musze sie odkuc!! IP: 213.25.153.* 17.04.07, 16:51
      W takim razie spróbujmy NHL
      Dzieje sie niezle w playoffs, sprawdzilem mniej wiecej co i jak i na dzisiejszy
      zestaw proponuje:
      New York Rangers - Atlanta x2
      Nie wiem czemu ale czuje ze Atlanta cos wskora z rangersami na wyjezdzie -
      przegrywaja juz 0:2 i mysle ze spreza sie na Rangersow w Nowym Yorku. Daje
      podporke, bo remis tez mocno mozliwy

Pittsburgh - Ottawa 1x
      Mimo wszystko Pittsburgh, jakos nie wierze w tych malolatow z Ottawy, ale w
      razie czego podporka

Dallas - Vacouver 1
      Nie stawiam na Dallas z przesadu i przynoszenia pecha, ale to playoffs i u
      siebie wiec mysle ze dadza rade

Minnesota - Anaheim
      Nie wiem:) Albo bedzie koniec rundy albo i nie, ale nie mam pojecia co sie
      stanie, tego ni gram i nic nie proponuje...

Calgary - Detroit 1
      Diably niezle daja sobie rade, ale mysle ze Calgary odbije sie (do tej pory
      pamietam ich ostatni final i walke przez caly playoffs kilka lat temu z Oliwa
      fighterem) w koncu musza cos ugrac

• Gość: taro35 Jest całkiem całkiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 21:03
        Mattersburg po 30 min wygrywa !!!!
        • Gość: typer Re: Jest całkiem całkiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 21:41
          dzieki taro35:)
          ja dzis nic nie patrzylem zbytnio....postawilem wiec na Birmingham sugerujac sie
          opinia Taro35!!!!
          jest 2:0 do przerwy!!!!
          zaluje tylko ze nie dostawilem jeszcze Legii,Korony i Napoli bo tez o nich
          mysalem,,,,ale neistety nie mialem czasu poczytac:(
          no ale i tak nei jest najgorzej...a ze mogloby byc lepiej to jeszce kiedys powiem:)
          • Gość: piter Re: Jest całkiem całkiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 21:52
            faktycznie moglem postawic na legie ale sie zawahalem:/ na szczescie koronka
            gladko weszla:)
          • Gość: batlin Re: Jest całkiem całkiem IP: *.ilabs.pl 17.04.07, 21:52
            No a ja sobie dzis taki malutki kuponik na przelamanie dalem u naziemnych (bo
            pare dni nie gralem, a ostatnie dwa chyba mi nie weszly) - za dyszke:
            wisla - legia - 2
            korona - widzew - 1
            bari - crotone - 1

kusilo mnie zeby dorzucic juventus, ale widze ze sie chlopaki mecza (60 minuta,
            0:0 i czerwona kartka), ale poprzestalem na tych trzech typach i mam (niewiele,
            ale zawsze) - 47,50 - na dobry poczatek tygodnia (poniedzialek
            przechorowalem;)).
            • rudestus0700 Re: Jest całkiem całkiem 17.04.07, 22:42
              No ja też odbiłem się od dna nareszcie coś wygrałem. Rapid-Mattersburg
              wszedł(over), Burnley też, jeszcze dziś sobie poszperam może coś ciekawego w
              baseballu wynajdę.
            • Gość: taro35 Dziś wygralem!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 22:48
              No dziś wygrałem. Wszystkie typki weszły choć obawiałem się tego Mattersburga a
              mecz był chyba na noże bo było 9 żółtych kartek i 2 czerwone. Gratuluję
              wszystkim i pozdrawiam:)
              • Gość: Julka Re: Dziś wygralem!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.07, 23:30
                Dzisiaj to gratulacje dla Ciebie i innych, którzy wygrali :)
                Ja wygram jutro... albo pojutrze, albo...
                • Gość: piter Re: Dziś wygralem!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 06:29
                  albo oboje zbankrutujemy:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka