xfire 10.01.07, 13:52 6 razy wyjmowac to juz tragedia. Jesli bramki takie jak gol Henry'ego w FA Cup, to juz pachnie koncem kariery. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gawel311 to juz jest koniec... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 13:53 to fakt to juz koniec dudka!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa e tam zaraz koniec IP: 83.168.109.* 10.01.07, 14:00 Jurek jeszcze może pograć, ale bądźmy szczerzy - w dużo słabszych zespołach. Ale moim zdaniem powinien chyba spróbować popracować z młodzieżą. Swoje zrobił, czas odejść. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: es Jerzy podwaja wynik co mecz: 3, 6, 12.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 15:27 ale co tam, swoje już zrobił, teraz zbiera na fundusz emerytalny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja ...Może o to Mu chodzi - odejść z Liverpool'u?.... IP: *.pse.pl 10.01.07, 16:36 I pograć gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pol KUŹWA! Grzeje ławę, to jak ma być dobry??? Oszalał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 16:41 ten Benitez? Widac mozliwości Dudka choćby przy karnych, ale to mozna ćwiczyć na treningach a poważnych starć i wyczucia w kotle na treningach sie nie wyćwiczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: purify nie grał 100 lat IP: 195.150.94.* 10.01.07, 18:32 to przeciez oczywiste, że skoro ciągle 'grzeje ławę', to po tak dlugiej przerwie nie będzie tym samym jerzym dudkiem, co wczesniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bye,bye Re: to juz jest koniec... IP: *.wroclaw.mm.pl 10.01.07, 16:11 wolał szmal od gry... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 14:13 Dałby sobie Duduś już spokój z bronieniem. Robi on piękne robinsonady, gdy piłka jest już w siatce.Nie ma już refleksu. Po co rozmienia się na drobne. Cieszyłem, że Janas nie wziął go na mistrzostwa świata, bo tam by się tylko zbłaźnił, co potwierdza teraz.Niech zajmie się swoją fundacją. Pieniędzy mu chyba nie powinno brakować. Trzeba wiedzieć kiedy skończyć. Później jest tylko gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser pozdrawiam kibicow najwiekszego szmaciarza IP: *.his.uni.torun.pl 10.01.07, 14:19 gdzie sa kibice dudka??? po raz kolejny i jest bohaterem meczum ktorys to raz ze sie popisal??? gdzie sa kibice dudka?? jeszcze nie skonczyli liczenia do 6:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smerf madrala Re: pozdrawiam kibicow najwiekszego szmaciarza IP: *.home1.cgocable.net 10.01.07, 14:51 Jestem za i nie przeciw. Dudek wstyd i hanba. Ale przeciez pan Jurek wolal pieniadze zamiast grac i siedzial na lawie. Jak sie siedzi i pierdzi w lawke to puszcza sie 6 bramek. No coz tylko pogratulowac. Ps. Prosze juz nie pisac o tym pajacu. Dziekuje Smerfr madrala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC ale obroncy tez byli totalnie beznadziejni IP: *.0.251.72.1dial.com 10.01.07, 20:20 przy takich obroncach to nawet dobry bramkarz puscilby ze 4 gole Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mewa Re: pozdrawiam kibicow najwiekszego szmaciarza IP: *.zab.nat.hnet.pl 10.01.07, 18:04 ty jestes szmata!!! napewno nie umiesz kopnac pilki buraku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzyt koneser jesteś idiotą, zapytaj matki czemu, może w IP: *.acn.waw.pl 10.01.07, 18:35 koneser jesteś idiotą, zapytaj matki czemu, może wina sąsiada ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC "koneser" to tzw. plastic-fan IP: *.0.251.72.1dial.com 10.01.07, 20:22 "koneser" to tzw. plastic-fan, na Zachodzie takim mianem okresla sie kibicow ktorzy kibicujo i wspierajo zawodnikow tylko jak wszystko idzie dobrze i ogolnie jest slodko. Jak cos nie tak to tzw. plastic-fans albo kryjo glowe w piasek, albo piszczo jak "koneser". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daria Re: koneser jesteś idiotą, zapytaj matki czemu, m IP: 195.117.8.* 10.01.07, 20:51 KTO PRZECIW DUDKOWI TO SZMACIARZ I pomyślcie porządnie jak by to było gdybyście to wy byli na jego miejscu noooooooo pomyślcie!!!!Jak nie to pa SZMACIARZE!!!!!!!!!!! DARIA! Odpowiedz Link Zgłoś
uj3mny Re: pozdrawiam kibicow najwiekszego szmaciarza 10.01.07, 19:56 Są, może nie dożywotni kibice, ale ludzie roztropni, z powaga oceniający wyniki tego zawodnika. Problem w tym, że jakiś administrator się zabawia w stwórcę i usuwa rozsądne wiadomości, pozostawiają jedynie obelgi, prośby o zakończenie kariery, itp. Niestety ekipa pisząca do papierowej wersji GW nie składa się z tych samych osób tworzących i administrujących ten serwis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywnie Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.kalisz.mm.pl 10.01.07, 14:23 trzyma sie go na ławce tyle czasu i ma gra jak z nut ??!! - puknijcie sie w czoło pseudo-kibice Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzyt wiekszość to matoły na tym forum IP: *.acn.waw.pl 10.01.07, 18:36 wiekszość to matoły na tym forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shawn Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: 213.155.165.* 10.01.07, 14:23 > 6 razy wyjmowac to juz tragedia. Jesli bramki takie jak gol Henry'ego w FA > Cup, to juz pachnie koncem kariery. Niestety Dudek może zaliczyć przynajmniej 3 gole na swoje konto. Pierwsza bramka niby w sytuacji sam na sam, ale Dudek kompletnie zgłupiał - najpierw przepuścił piłkę między nogami, a potem o mało nie wpakował piłki do własnej bramki. Drugi gol z wolnego - kompletny brak reakcji, a strzał (mimo że precyzyjny) zdecydowanie do obrony. Przy trzecim golu wyszedł do dośrodkowania i... obserwował mijającą go piłkę. Również przy piątej bramce Dudek mocno spóźniony i mało dynamiczny. Przy pozostałych golach bez szans, karny obroniony w dobrym stylu, ale poza karnym nie obronił ani jednego strzału (7 strzałów celnych - 6 bramek) i ewidentnie jego czas minął. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mat Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 14:29 Dudek zrobil to specjalnie zeby wreszcie go wywalili z tego Liverpoolu!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leming Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.aster.pl 10.01.07, 15:08 Ty chyba slepy jestes. Przy pierwszej bramie, jak juz puscil miedzy nogammi, rzucil sie i wybilby pilke na rog (siegnal jej i pierwszy dotknal), ale poszla wprost na noge napastnika. Nie ma mowy o "wpakowaniu sobie pilki do siatki". Poza tymm - gdzie byli obroncy???!!! Wolnego zawalil; kompletnie dal sie zaskoczyc, tak jakby jeszcze czekal na ustawienie muru. Przy roznym ladnie przblokowal go napastnik Arsenalu. Moglo byc lepiej - ale znow: gdzie obroncy?! Grali jak frajerzy, przegrali jak frajerzy. Nie jeden Dudek winny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shawn Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: 213.155.165.* 10.01.07, 19:55 > Ty chyba slepy jestes. Przy pierwszej bramie, jak juz puscil miedzy nogammi, > rzucil sie i wybilby pilke na rog (siegnal jej i pierwszy dotknal), ale poszla > wprost na noge napastnika. Nie ma mowy o "wpakowaniu sobie pilki do siatki". > Poza tymm - gdzie byli obroncy???!!! Po co spierać się o detale. Dudek w tej sytuacji zachował się fatalnie, przepuszczenie piłki między nogami doprowadziło do utraty bramki, a sytuacja była niegroźna (niegroźna w tym sensie, że Aliardiere źle przyjął piłkę i Dudek miał "pół godziny" na właściwą reakcję). > Przy roznym ladnie przblokowal go napastnik Arsenalu. Moglo byc lepiej - ale > znow: gdzie obroncy?! Grali jak frajerzy, przegrali jak frajerzy. Nie jeden > Dudek winny. Bramkarz jest od tego, aby w takiej sytuacji taranować napastnika. Mógł się chociaż zderzyć i wylądować na glebie, być może sędzia jakimś cudem dopatrzyłby się faulu i bramki by nie było. A Dudek stał jak wryty. Nie jeden Dudek winny, obrona The Reds zagrała fatalnie, to fakt, ale w niczym nie zmienia to krytycznej oceny występu naszego bramkarza, który ostatnimi czasy wpuszcza dosłownie wszystko, co leci w światło bramki. Jego kariera w LFC dobiegła końca i chyba nie ma co do tego wątpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 14:29 You'll never walk alone..... czy jak to leciało? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawe co... Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 14:55 Ciekawe co na to Krystyna z gazowni? Odpowiedz Link Zgłoś
marek_solon Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? 10.01.07, 15:06 cóż, pierwsze trzy bramki faktycznie jego. co do przyszłości Dudka, to myślę że będzie chciał za wszelką cenę przedłużyć kontrakt z Liverpoolem. Mimo że siedzi na ławie, to inkasuje tam ogromne pieniądze i to jest argument nie do przecenienia. Poza tym sam Dudek powiedział kiedyś, że w karierze grał tylko w wielkich klubach (Feyenoord, Liverpool) i ciężko byłoby mu się przystosować do drużyny o mniejszym formacie. pisałem coś o tym już w sierpniu: pilkazzaklawiatury.blox.pl/2006/08/wpis.html co do Liverpoolu, to paradoksalnie odpadnięcie z pucharów może wpłynąć pozytywnie na rywalizację z Arsenalem w Premiership. Kanonierzy będą teraz męczyć się w FA Cup i Carling Cup, liverpoolczycy w tym czasie odpoczną. pilkazzaklawiatury.blox.pl/2007/01/Pucharowo.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.ds1.agh.edu.pl 10.01.07, 15:06 A mi szkoda ze tak teraz wyglada jego sutuacja gdyby był w formie to ani Kowalewski ani Boruc nie mieli by szans w rywalizacji z nim o miano pierwszego bramakarza repry on miał jak to wszyscy mówili iskre Bożą ale wydaje mi się że jego forma już nigdy nie wróci..... wielka szkoda bo to chyba jeden z najlepszych bramkarzy w historii, wiec go palanty nie opluwajcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 16:17 Gość portalu: Filip napisał(a): > A mi szkoda ze tak teraz wyglada jego sutuacja gdyby był w formie to ani > Kowalewski ani Boruc nie mieli by szans w rywalizacji z nim o miano > pierwszego bramakarza repry on miał jak to wszyscy mówili iskre Bożą ale > wydaje mi się że jego forma już nigdy nie wróci..... wielka szkoda bo to > chyba jeden z najlepszych bramkarzy w historii, wiec go palanty nie > opluwajcie! Nie zgadzam się absolutnie. Dudek nigdy nie zagrał kapitalnego meczu w reprezentacji, zawalił wiele ważnych meczów. Owszem, w Feyenordzie miał najlepszy okres w karierze, wtedy bronił kapitalnie. Dzięki temu kupił go Liverpool, ale tam już tak dobrze nigdy nie bronił. Swietnych miał tylko kilka występów, ale i tyle samo, lub więcej, kompromitujących wpadek. Nawet ten pamiętny finał LM z Milanem, gdzie bronił karne min. Szewczenki, też nie może zaliczyć do końca do udanych. W trakcie tego meczu bronił niepewnie, puścił 3 gole, aż skóra cierpła Benitezowi. Udana była tylko końcówka. Zresztą jego los w Liverpoolu już wtedy był przesądzony, bo wcześniej Benitez ściągnął za grube miliony funtów swego rodaka Jose Reynę. Zresztą sam Dudek już wtedy wiedział co się święci, ale doskonały kontrakt sprawił, że nie dokońca był zdecydowany odejść. Wybrzydzał, robił różne głupstwa, krytykując Beniteza. Czas mijał, ofert nie było, wtedy się uspokoił i przedłużył kontrakt, bo wiedział, że takiej kasy już nigdy nigdzie nie zarobi. Temat reprezentacji jest dla niego definitywnie zamknięty. Boruc broni bardzo dobrze, a Leo Beenhakker przekonał się już, że na "zdarte płyty" nie ma co liczyć. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MP Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: 212.243.143.* 10.01.07, 16:23 Na pewno nie mial kapitalnego meczu w reprezentacji? A 0:0 z Francja? Gdyby Kowalewski czy inny Boruc stal w bramce przegralibysmy z 5:0... Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 16:51 OK. Zgoda, ale to był tylko mecz towarzyski. Tymczasem do dziś nie mogę zapomnieć przegranego meczu z Łotwą na starcie poprzednich eliminacji Euro, w którym to właśnie Dudek zawalił. Wlokła się ta porażka za nami do samego końca i to ona, jak się okazało, zadecydowała, że do Portugalii nie pojechaliśmy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MP Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: 212.243.143.* 10.01.07, 17:09 Mecz z Lotwa zawalila przede wszystkim reszta druzyny, bo nie mogli Lotyszom u siebie bramki strzelic. Nie wspominajac o Bonku, ktory wpadl na pomysl wpuszczenia na boisko debiutanta Surmy na cala druga polowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jes Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 17:29 Gość portalu: MP napisał(a): > Na pewno nie mial kapitalnego meczu w reprezentacji? A 0:0 z Francja? Wynik brzmał 1-0 dla Francji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.zab.nat.hnet.pl 10.01.07, 15:29 nie gra Dudek na codzien to co sie dziwicie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spacz Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.chello.pl 10.01.07, 15:42 Dudek jest klubowym Mistrzem Europy, a reszta polskich bramkarzy jest cienka jak pupa weza. Jaka krotka pamiec maja ci kibice. Boruc malo wpuszcza? Ale przeciwko komu on gra? Raz w sezonie ma okazje cos wpuscic? Odpowiedz Link Zgłoś
pioskee Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? 10.01.07, 15:50 Na pohybel Liverpoolowi i jego kibicom-ciemniakom, którzy oglądają sie za takimi cieniasami i połamańcami jak Kirkland czy Carsson a nie pamietają, KTO duuuzo w ich bramce obronił i KTO miał z 50% wpływu na osiągnięcie największego sukcesu w historii klubu. Niewdzięczni angole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chicago Gooner Arsenal !!!!! Arsenal !!!!! IP: 65.119.189.* 10.01.07, 15:44 I tyle mam do powiedzenia.... A co do Dudka to :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Spisek To byl rewanz Jurka IP: *.in-addr.btopenworld.com 10.01.07, 16:05 Jurek sie zrewanzowal ze mu Rafa nie pozwolil odejsc rok temu i teraz wyeliminowal Liverpool z dwoch pucharow, brawo Jurek je..c to my a nie nas Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy Koniec Beniteza chyba... IP: 193.192.62.* 10.01.07, 18:32 Rafa daje ciała jakoś od pół roku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arc Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: 193.243.146.* 10.01.07, 16:01 moim zdaniem nie ma tego złego...Jurek mial spore wymagania co do ewentualnego transferu.teraz bedzie musial nieco spuscic z tonu,a dzieki temu bedzie na niego stac kilka niemieckich klubow,gdzie nadal (mimo wszystko) cieszy sie dobra slawa.spokojnie stac go na dobre wystepy w tej przecietnej nieco lidze.z calego serca zycze powodzenia i trzymam kciuki.pewnych chwil nigdy sie nie zapomni.troche szacunku popaprance. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stjopa Slepoty IP: *.inet.dpw.com 10.01.07, 16:05 ...brytyjscy dziennikarze i kibice liverpool'u sa slepotami jesli za porazke 3:6 obarczaja winna samego dudka...caly zespol byl tragiczny...banda anemikow z chwilowymi zrywami...dudek zawalil jedynie rzut wolny baptisty ale odkupil sie obronna karnego...przy reszcie goli obroncy liverpool'u ustawiali sie gorzej niz koledzy spod bloku za mlodych czasow...rezerwy aresnalu robily z nimi co chcialy wiec nic dziwnego ze 6 goli wpadlo...podejrzewam ze reina mialby podobny bilans bramkowy o ile nie wiekszy...ale to ulubieniec baniteza...wygwizdywanie dudka z trybun a pozniej spiewnaie "you'll never walk alone" to czysta hipokryzja przyglupawych kibicow...jakos nikt sie za dudkiem nie wstawil kiedy stracil miejsce w pierwszej 11 po finale ligi mistrzow...byl w swietnej formie a i tak stracil miejsce w skladzie...a co na to kibice liverpool'u???....nic....zalosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Spisek Re: Slepoty IP: *.in-addr.btopenworld.com 10.01.07, 16:08 zgadzam sie w stu %,obrona dala ciala a Jurek tez nie mial najlepszego meczu no i wzial rewanz:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.aster.pl 10.01.07, 16:12 CWANIAK:) Odpowiedz Link Zgłoś
mannaznieba4 Czy sie stoi czy sie leży i tak najlepiej zarabia 10.01.07, 16:40 spo?ród polskich sportowców.Sam bramkarz nie odpowiada za gole.Reszta dróżny odpowiada w takim samym stopniu a juz obrońcy na 100%.Nie sztuka popierać Dudak gdy ma więcej szczę?cia niz teraz ale cóz tacy sš Polacy nasrajš nawet na swojego do niedawna najlepszego bramkarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ian Rush You never walk alone ? kolejna bujda ! IP: *.nycmny83.covad.net 10.01.07, 17:19 . Odpowiedz Link Zgłoś
br311 Anglikom proponuje eksperyment 10.01.07, 17:26 Rozegranie meczu Gornik Leczna z Jose Reina na bramce - FC Barcelona. Zostanie udowodnione bez cienia watpliwosci, ze Reina to beznadziejny bramkarz. To jasne ze Dudek jest zupelnie bez formy i broni bardzo przecietnie ale wystawianie mu nizszej noty niz tym patalachom, ktorzy podobno grali w obronie ("podobno" bo ja zadnej obrony tam nie widzialem) to gruba przesada. A Dudek powinien dostac laurke za zamilowania masochistyczne - uciekaj chlopie stamtad i sikaj na nich! Odpowiedz Link Zgłoś
olus_stad Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? 10.01.07, 17:30 A niech sobie siedzi na lawie. Niech trzepie kase! Nalezy mu sie. Dlaczego ma isc do gorszego klubu, tylko dlatego, ze nie miesci sie w skladzie? Wiadomo, ze interes zarzadu rozni sie interesu Dudka czy interesu kibicow. W interesie Dudka jest czekanie na szanse, np. kontuzja Reiny, zmiana trenera itp. Nie rozumiem czesci kibicow dlaczego trzymaja strone zarzadu, a nie Dudka. Przeciez wiadomo, ze zarzad chce wycisnac z zawodnika jak najwiecej, a pozniej sprzedac. Dudek byl numer 1 za Gérarda Houlliera, byl rowniez numer na poczatku Beniteza. Moze trener sie zmieni i jego typ Reina, i Dudek znow dostanie szanse na bycie numer 1, a nie granie ogonow. Odpowiedz Link Zgłoś
jurgen80 Dudek, Janas, Lis, Boruc 10.01.07, 17:33 Czy nie miał racji Janas nie zabierając Dudka na Mundial...? Czy miał rację znawca futbolu Tomasz Lis krytykując decyzję Janasa, zapraszając do studia Jerzego Dudka aby podyskutować tuż przed mistrzostwami o wielkości bramkarza i jego formy sprzed roku w Stambule i aby przeanalizować "dziwną i irracjonalną" decyzję trenera...? Czy błedem Janasa było zabranie na Mundial Boruca, Kuszczaka, Fabiańskiego...? A gdzie w tej chwili gra i błyszczy obrażony łowca bramek Frankowski...? Co to znaczy powołać do kadry mundialowej "za zasługi sprzed roku", a nie za AKTUALNĄ formę...? Może Beenhaker powinien powołać do ataku Bońka i Lato -przeciez zasłużyli się kiedyś w kadrze...? Pozdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zmuda Re: Dudek, Janas, Lis, Boruc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 18:02 jurgen, lizesz dupe Janasowi, a my tu takich nie lubimy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Dudek, Janas, Lis, Boruc IP: 151.204.99.* 10.01.07, 19:28 Daj sobie spokoj z taka analiza - zapomniales dodac: a gdzie w tej chwili blyszczy Janas ze swoja blyskotliwa mysla trenerska? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alter powinien wszystkie 11 strzałów wpuścić ... IP: *.broadband.pl 10.01.07, 17:47 specjalnie dla Beniteza..teraz to nie będą go zatrzymywać.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leo Re: powinien wszystkie 11 strzałów wpuścić ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 17:56 Szkoda. Tak dobrze mu szły podania sms-mi do synka. Może niech już przy tym pozostanie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misiek Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.m.pppool.de 10.01.07, 17:56 Jurek! Dobrze, w koncu sie im odgryzles za te 2 lata siedzenia na lawce. I teraz w koncu puszcza Cie wolno, bedziesz mogl jeszcze gdzies pograc. Moze to nie bedzie Barcelona ani Madryt, ale w koncu jakis KS Pizdziki Male cie przygarnie. Glowa do gory. Zreszta w Knurowie jestes gosc i tam tez graja w pilke.... Trzymaj sie Jurek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kżysztow Re: Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.07, 18:08 mowilem, ze jeżemu nie sluzy noszenie torby i butelek z napojami za Łysym. W nastepnym meczu, jezeli jeszcze bedzie, jeży posci 9. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czat Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.07, 18:35 dla mnie dudek jest skonczona ciamajda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysiek Koniec Jerzego Dudka w Liverpoolu? IP: *.cable.ubr03.donc.blueyonder.co.uk 10.01.07, 19:00 mysle ze wieksza glupota bylo nie wystawianie Jurka w meczach jak byl w wysokiej formie nie mozna miec do niego pretensji bo po takiej przerwie w wystepach i tak mu jakos idzie...mysle ze jesli bylby w pierwszym skladzie co mecz szlo by mu lepiej a jeden mecz nie moze zmazac jego karjery... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiki ja dudka nigdy nie uważałem za dobrego IP: *.lubin.dialog.net.pl 10.01.07, 19:01 bramkarza,ale benitez to tuman, po jaką cholere go trzymał, bramkarz który gra sporadycznie nie ma czuja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: batigol Jeszcze zatęsknią za Dudkiem. IP: *.acn.waw.pl 10.01.07, 19:10 A powtórki ze Stambułu będą sobie oglądać przez najbliższe 50 lat, bo Liverpool nie zdobędzie wcześniej Pucharu Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorz.gajowniczek czy ten dudek to brat 10.01.07, 19:11 czy ten dudek to brat tego słynnego darka dudka co w Legii swego czasu grał? Odpowiedz Link Zgłoś