Dodaj do ulubionych

Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki

    • Gość: wiślak Brawa dla Artura IP: *.intertele.pl 22.04.07, 15:44
      wyrazy szacunku za swoje zachowanie (całokształt gry w reprezentacji i całe
      życie) dla Legionisty Artura Boruca od kibica Wisły Kraków. Pozdrawiam Panie
      Arturze!!
      • Gość: puchowy Re: Brawa dla Artura IP: *.chello.pl 22.04.07, 15:48
        Postawa godan naśladowania
    • Gość: alter człowiek i piłkarz klasy światowej...brawo Artur ! IP: *.broadband.pl 22.04.07, 15:50
      !!!
    • Gość: Fan BorucaHAZEL46 Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.icpnet.pl 22.04.07, 15:56
      Artur zawsze bedzie kims dla polski a potym zdarzeniu juz wogule
      • Gość: h Re: Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: 213.199.214.* 22.04.07, 16:02
        Kiedy czytam te niektóre prześmiewcze komentarze i patrzę jak usiłują
        dyskredytować może i prostego, ale w sumie fajnego gościa, to się wstydzę za
        tych debili, że jestem Polakiem.
        Zastanawiam się, ilu z tych matołów zachowałoby się podobnie, a ilu uciekłoby
        albo udało, że nie widzi.
    • Gość: Legion Re: Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 16:07
      Wiadomo - kibol Legii, zawsze broni słabszych i ustępuje miejsca w autobusie.
      • Gość: F.U.N Re: Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 23.04.07, 00:50
        kibic legii to raczej buc ze wsi ktory przyjechal do wawy i najglosniej krzyczy
        legia gdziekolwiek jedzie, szacunek dla prawdziwych warszawiakow (kibicow
        polonii) no i Artura za postawe
    • Gość: bolek BRAWA - GIGANT Boruc ! IP: *.emirates.net.ae 22.04.07, 16:13
      Klasa gosc ! Jeden na 3ch z psami - sam bym wial; to prawdziwy Gigant i o
      takich trzeba pisac, nagradzac - moze jakis medalik za odewage i poswiecenie od
      Celticu i Konsulatu RP ? Wypadaloby !!!!!!!!!!!!
    • Gość: Zikman O to Islam Arabstwo IP: *.elartnet.pl 22.04.07, 16:34
      nikt zle nie traktuje kobiet tak jak arabow i islamistow.
    • Gość: dariusz Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.07, 16:44
      Boruc górą!
    • allspice Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki 22.04.07, 16:48
      Świetny gośc z p.Artura:)))
    • Gość: Yattaman Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: 84.201.210.* 22.04.07, 16:51
      Nie Artur zrobiłeś po 100kroć wiecej niz wiekszość by zrobiła w takiej sytuacji... przykłady jakie ja znam

      kolege kopało 7 kolesi, nikt z pełnego przystanku ludzi nawet nie zadzownił na Policje a nie mówiąc już nic o pomocy

      drugi przykład: kolega tym razem inny z 7 ranami zadanymi nożem w tym z przebitym płucem :/ musiał pół kilometra iść do szpitala bo taxówkarz do którego podszedł na światłach nie chciał go wziąść
    • Gość: czapa20 Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.bagu.cable.ntl.com 22.04.07, 16:55
      CZEGO SIE ...UJU CZEPIASZ!!!CHODZI O FAKT FRAJERZE!
      BRAWO ARTUR!
    • sayitagain Bohaterski Boruc w "Sunday Mail" 22.04.07, 17:06
      Przeczytajcie jak opisuje to angielski tabloid:

      <a href=www.sundaymail.co.uk/news/tm_headline=exclusive--celtic-star-s-
      thug-fury%26method=full%26objectid=18942870%26siteid=64736-
      name_page.html>EXCLUSIVE: CELTIC STAR'S THUG FURY</a>
      • sayitagain Re: Bohaterski Boruc w "Sunday Mail" 22.04.07, 17:08
        sayitagain napisał:

        > Przeczytajcie jak opisuje to angielski tabloid:

        www.sundaymail.co.uk/news/tm_headline=exclusive--celtic-star-s-thug-fury%26method=full%26objectid=18942870%26siteid=64736-name_page.html
    • Gość: deratyzacja41 Antypolska kampania nienawisci przynosi owoce IP: *.dsl.bell.ca 22.04.07, 19:47
      Kampania nienawisci do Polakow rozpetana przez faryzeuszy przynosi efekty.
      Polakom trudniej jest dostac prace, sa napadani, szkalowani w "wolnej"
      i "demokratycznej" prasie.

      Brawo Artur. Takich ludzi potrzeba Polsce. Dziekujemy w imieniu wszystkich
      Polakow.

      A wy faryzeusze sie nie cieszcie. Jest napisane ze wasze klamstwa i oszustwa
      wyjda na jaw a wasze wysokie budynki beda wam odebrane. Skoro o murze sie
      sprawdzilo to i o budynkach i klamstwach sie sprawdzi bo Ten Ktory za tymi
      proroctwami stoi, nie da sie oszukac.
    • losiu4 Re: Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki 22.04.07, 20:13
      ożes w morde... uderzenie _niewinnej_ kobiety, a w szczególności _ciężarnej_ (o
      ile GW prawdę pisze), to więzienie na 25 lat z definicji... ech, niedługo
      schodzę z tego świata, więc może i lepiej że się z nim pomału żegnam. Bo to, co
      postępoffcy (z wybiórczą w naszym kraju) wyprawiają, woła o pomste do nieba...
      no ale wiem... jestem ciemnogrodzianin. I takim zejdę z tego łez padołu.

      Pozdrawiam

      Losiu
    • Gość: monika [...] IP: *.aster.pl 22.04.07, 20:26
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • loginn99 Re: Boruc na prezydenta! (interpretacja dowolna! 22.04.07, 21:42
      Moje uznanie . Chylę czoła .
      • Gość: ggggg Re: Boruc na prezydenta! (interpretacja dowolna! IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.07, 21:47
        Na prezydenta Szkocji!
    • Gość: Grzesiek Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.e-wro.net.pl 22.04.07, 21:56
      Aż przyjemnie się czyta. Boruc rulez
    • Gość: kibic Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.icpnet.pl 22.04.07, 21:59
      Artur, wspaniale się zachowałeś. Aż miło coś takiego przeczytać. Oby Ci
      Opatrzność wynagrodziła. Pozdrowienia z Poznania.
    • qwardian Re: Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki 22.04.07, 22:03
      Brawo Boruc. Jesteś bohaterem na boisku i co ważniejsze poza nim. Wspaniale.
    • Gość: sasek Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 22:49
      Artur Boruc Artur (L)
    • tomekjeden Taka jest policja brytyjska. 22.04.07, 23:02
      Opis tego smutnego incydentu zgadza się z relacjami o leniwych ***** w
      brytyjskiej policji. Policja brytyjska nie reaguje na wezwania do obrony przed
      napaścią chuligańską jeżeli nie może wysłać do interwencji z pięciu czy z
      sześciu policjantów na jednego chuligana. Podejrzewam, że tak było i w tym
      przypadku, i że meldunek o chuligańskim ataku na ciężarną kobietę nie miał
      żadnego znaczenia. Taka jest policja brytyjska.
      • Gość: gosc Los Angeles Re: maja dosyc Polkow IP: *.socal.res.rr.com 22.04.07, 23:17
        to bedzie sie nasilalo , Polacy sa nieproszeni ani do Angli ani gdzie indziej w
        Europie, bezpiecznie beda mieli jezeli w miejscach publicznych beda mowili w
        tym praypadku bezblednie i bez akcentu po angielsku.Unikneli by t wym przypadku
        scysji, mysle ze policja tez nie bedzie reagowala bo to nie sa ich obywatele,
        smutna rzeczywistosc diaspory polskiej w Europie. W Stanach te sytaucje sa nie
        do pomyslenia..Mieszkam tu 20 lat i nie widzialem pijanego faceta na ulicy.
        Europa jest agresywana i chuliganska,pauperyzuje sie i wynaturza, moralnosc
        upada , i ludzie nei sa dla siebie przyjacielscy , pomocni i serdeczni,Postawa
        bramkarza tu zasluguje na uznanie
        • Gość: mn Re: maja dosyc Polkow IP: 91.64.157.* 22.04.07, 23:46
          przestan bajki opowiadac. Kazdy srednio rozgarniety czlowiek wie co sie w LA
          dzieje.
        • tomekjeden Re: maja dosyc Polkow 23.04.07, 13:42
          Nie wydaje mi się, żeby było aż tak źle. Znieczulica zaś i zastraszenie
          chuliganami istnieje wszędzie. Trudno powiedzieć gdzie jest gorzej pod tym
          względem, w Polsce czy w Anglii. Wszystkiemu pewno winien alkohol, w Anglii jest
          to plaga, i narkotyki. Telewizja angielska co i raz pokazuje reportaże o stanie
          ulic po wieczornym wyjściu klientów z pubów. Na ekranach widać dzikie
          wrzeszczące hordy, rodem z jakiejś prymitywnej dżungli. Kilkunastu policjantów
          zatrzymuje jednego z chuliganów, wszystko robione ładnie do kamery. I do
          następnego reportażu.
    • Gość: usak Orginalny artykul Sunday Mail po angielsku: IP: *.asm.bellsouth.net 22.04.07, 23:41
      www.sundaymail.co.uk/news/tm_headline=exclusive--celtic-star-s-thug-fury%26method=full%26objectid=18942870%26siteid=64736-name_page.html
      • Gość: tryku Bo my Polacy musimy trzymać się razem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.07, 00:12
        I w kraju, i za granicą. Wszystko jedno czy lewi, czy prawi, czy katolicy, czy
        geje.

        I to nie żaden nacjonalizm. Każdy naród tak robi.
    • Gość: cichaj Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.aster.pl 23.04.07, 00:33
      No jak się wyszkolił przy Łazienkowskiej to "otrzaskany" musi być, dlatego
      nawet i 5 szkotów by się nie wystraszył. Taki Kossowski to by się bał, że sobie
      fryzurę potarga a Żuraw chyba za grzeczny na taką brawurę. Artur to prawdziwy
      faiter nie tylko na boisku - godny bronić naszych barw. Brawo SuperBoruc !
    • Gość: ARIS Z MANGO glasgow smile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.07, 00:49
      artur, mimo iz jestem kibicem rangersow to szacunek dla Ciebie!!! wpadnij kiedys
      do mnie, to pojedziemy na ryby. POZDRO
    • Gość: janusz nareszcie prawdziwy mężczyzna - Boruc IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 23.04.07, 01:23
      To bardzo miła wiadomosć...
    • Gość: m Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 23.04.07, 01:58
      Nie no ten Boruc to jest kozak jak sie patrzy.Najpierw kibicowal Legii na
      bramie pozniej ochronil Polke ryzykujac zyciem a juz napewno kontuzja.Wyglada
      na to ze to go tak bardzo w tym momencie nie obchodzilo.A na koniec po zdobyciu
      mistrza Szkocji paradowal owiniety Polska flaga.Tez powiem nieskromnie mam
      swoje male sukcesy ale jeszcze raz powtorze Artur to jest gosciu ze szkoda
      gadac.Chcialbym go kiedys poznac i postawic mu drinka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka