Gość: wiślak Brawa dla Artura IP: *.intertele.pl 22.04.07, 15:44 wyrazy szacunku za swoje zachowanie (całokształt gry w reprezentacji i całe życie) dla Legionisty Artura Boruca od kibica Wisły Kraków. Pozdrawiam Panie Arturze!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puchowy Re: Brawa dla Artura IP: *.chello.pl 22.04.07, 15:48 Postawa godan naśladowania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alter człowiek i piłkarz klasy światowej...brawo Artur ! IP: *.broadband.pl 22.04.07, 15:50 !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fan BorucaHAZEL46 Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.icpnet.pl 22.04.07, 15:56 Artur zawsze bedzie kims dla polski a potym zdarzeniu juz wogule Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: h Re: Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: 213.199.214.* 22.04.07, 16:02 Kiedy czytam te niektóre prześmiewcze komentarze i patrzę jak usiłują dyskredytować może i prostego, ale w sumie fajnego gościa, to się wstydzę za tych debili, że jestem Polakiem. Zastanawiam się, ilu z tych matołów zachowałoby się podobnie, a ilu uciekłoby albo udało, że nie widzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legion Re: Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 16:07 Wiadomo - kibol Legii, zawsze broni słabszych i ustępuje miejsca w autobusie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: F.U.N Re: Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 23.04.07, 00:50 kibic legii to raczej buc ze wsi ktory przyjechal do wawy i najglosniej krzyczy legia gdziekolwiek jedzie, szacunek dla prawdziwych warszawiakow (kibicow polonii) no i Artura za postawe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek BRAWA - GIGANT Boruc ! IP: *.emirates.net.ae 22.04.07, 16:13 Klasa gosc ! Jeden na 3ch z psami - sam bym wial; to prawdziwy Gigant i o takich trzeba pisac, nagradzac - moze jakis medalik za odewage i poswiecenie od Celticu i Konsulatu RP ? Wypadaloby !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zikman O to Islam Arabstwo IP: *.elartnet.pl 22.04.07, 16:34 nikt zle nie traktuje kobiet tak jak arabow i islamistow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dariusz Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.07, 16:44 Boruc górą! Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki 22.04.07, 16:48 Świetny gośc z p.Artura:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yattaman Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: 84.201.210.* 22.04.07, 16:51 Nie Artur zrobiłeś po 100kroć wiecej niz wiekszość by zrobiła w takiej sytuacji... przykłady jakie ja znam kolege kopało 7 kolesi, nikt z pełnego przystanku ludzi nawet nie zadzownił na Policje a nie mówiąc już nic o pomocy drugi przykład: kolega tym razem inny z 7 ranami zadanymi nożem w tym z przebitym płucem :/ musiał pół kilometra iść do szpitala bo taxówkarz do którego podszedł na światłach nie chciał go wziąść Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czapa20 Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.bagu.cable.ntl.com 22.04.07, 16:55 CZEGO SIE ...UJU CZEPIASZ!!!CHODZI O FAKT FRAJERZE! BRAWO ARTUR! Odpowiedz Link Zgłoś
sayitagain Bohaterski Boruc w "Sunday Mail" 22.04.07, 17:06 Przeczytajcie jak opisuje to angielski tabloid: <a href=www.sundaymail.co.uk/news/tm_headline=exclusive--celtic-star-s- thug-fury%26method=full%26objectid=18942870%26siteid=64736- name_page.html>EXCLUSIVE: CELTIC STAR'S THUG FURY</a> Odpowiedz Link Zgłoś
sayitagain Re: Bohaterski Boruc w "Sunday Mail" 22.04.07, 17:08 sayitagain napisał: > Przeczytajcie jak opisuje to angielski tabloid: www.sundaymail.co.uk/news/tm_headline=exclusive--celtic-star-s-thug-fury%26method=full%26objectid=18942870%26siteid=64736-name_page.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deratyzacja41 Antypolska kampania nienawisci przynosi owoce IP: *.dsl.bell.ca 22.04.07, 19:47 Kampania nienawisci do Polakow rozpetana przez faryzeuszy przynosi efekty. Polakom trudniej jest dostac prace, sa napadani, szkalowani w "wolnej" i "demokratycznej" prasie. Brawo Artur. Takich ludzi potrzeba Polsce. Dziekujemy w imieniu wszystkich Polakow. A wy faryzeusze sie nie cieszcie. Jest napisane ze wasze klamstwa i oszustwa wyjda na jaw a wasze wysokie budynki beda wam odebrane. Skoro o murze sie sprawdzilo to i o budynkach i klamstwach sie sprawdzi bo Ten Ktory za tymi proroctwami stoi, nie da sie oszukac. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki 22.04.07, 20:13 ożes w morde... uderzenie _niewinnej_ kobiety, a w szczególności _ciężarnej_ (o ile GW prawdę pisze), to więzienie na 25 lat z definicji... ech, niedługo schodzę z tego świata, więc może i lepiej że się z nim pomału żegnam. Bo to, co postępoffcy (z wybiórczą w naszym kraju) wyprawiają, woła o pomste do nieba... no ale wiem... jestem ciemnogrodzianin. I takim zejdę z tego łez padołu. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika [...] IP: *.aster.pl 22.04.07, 20:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
loginn99 Re: Boruc na prezydenta! (interpretacja dowolna! 22.04.07, 21:42 Moje uznanie . Chylę czoła . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggggg Re: Boruc na prezydenta! (interpretacja dowolna! IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.07, 21:47 Na prezydenta Szkocji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.e-wro.net.pl 22.04.07, 21:56 Aż przyjemnie się czyta. Boruc rulez Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.icpnet.pl 22.04.07, 21:59 Artur, wspaniale się zachowałeś. Aż miło coś takiego przeczytać. Oby Ci Opatrzność wynagrodziła. Pozdrowienia z Poznania. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki 22.04.07, 22:03 Brawo Boruc. Jesteś bohaterem na boisku i co ważniejsze poza nim. Wspaniale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sasek Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.07, 22:49 Artur Boruc Artur (L) Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Taka jest policja brytyjska. 22.04.07, 23:02 Opis tego smutnego incydentu zgadza się z relacjami o leniwych ***** w brytyjskiej policji. Policja brytyjska nie reaguje na wezwania do obrony przed napaścią chuligańską jeżeli nie może wysłać do interwencji z pięciu czy z sześciu policjantów na jednego chuligana. Podejrzewam, że tak było i w tym przypadku, i że meldunek o chuligańskim ataku na ciężarną kobietę nie miał żadnego znaczenia. Taka jest policja brytyjska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Los Angeles Re: maja dosyc Polkow IP: *.socal.res.rr.com 22.04.07, 23:17 to bedzie sie nasilalo , Polacy sa nieproszeni ani do Angli ani gdzie indziej w Europie, bezpiecznie beda mieli jezeli w miejscach publicznych beda mowili w tym praypadku bezblednie i bez akcentu po angielsku.Unikneli by t wym przypadku scysji, mysle ze policja tez nie bedzie reagowala bo to nie sa ich obywatele, smutna rzeczywistosc diaspory polskiej w Europie. W Stanach te sytaucje sa nie do pomyslenia..Mieszkam tu 20 lat i nie widzialem pijanego faceta na ulicy. Europa jest agresywana i chuliganska,pauperyzuje sie i wynaturza, moralnosc upada , i ludzie nei sa dla siebie przyjacielscy , pomocni i serdeczni,Postawa bramkarza tu zasluguje na uznanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mn Re: maja dosyc Polkow IP: 91.64.157.* 22.04.07, 23:46 przestan bajki opowiadac. Kazdy srednio rozgarniety czlowiek wie co sie w LA dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Re: maja dosyc Polkow 23.04.07, 13:42 Nie wydaje mi się, żeby było aż tak źle. Znieczulica zaś i zastraszenie chuliganami istnieje wszędzie. Trudno powiedzieć gdzie jest gorzej pod tym względem, w Polsce czy w Anglii. Wszystkiemu pewno winien alkohol, w Anglii jest to plaga, i narkotyki. Telewizja angielska co i raz pokazuje reportaże o stanie ulic po wieczornym wyjściu klientów z pubów. Na ekranach widać dzikie wrzeszczące hordy, rodem z jakiejś prymitywnej dżungli. Kilkunastu policjantów zatrzymuje jednego z chuliganów, wszystko robione ładnie do kamery. I do następnego reportażu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: usak Orginalny artykul Sunday Mail po angielsku: IP: *.asm.bellsouth.net 22.04.07, 23:41 www.sundaymail.co.uk/news/tm_headline=exclusive--celtic-star-s-thug-fury%26method=full%26objectid=18942870%26siteid=64736-name_page.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tryku Bo my Polacy musimy trzymać się razem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.07, 00:12 I w kraju, i za granicą. Wszystko jedno czy lewi, czy prawi, czy katolicy, czy geje. I to nie żaden nacjonalizm. Każdy naród tak robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cichaj Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.aster.pl 23.04.07, 00:33 No jak się wyszkolił przy Łazienkowskiej to "otrzaskany" musi być, dlatego nawet i 5 szkotów by się nie wystraszył. Taki Kossowski to by się bał, że sobie fryzurę potarga a Żuraw chyba za grzeczny na taką brawurę. Artur to prawdziwy faiter nie tylko na boisku - godny bronić naszych barw. Brawo SuperBoruc ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ARIS Z MANGO glasgow smile IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.07, 00:49 artur, mimo iz jestem kibicem rangersow to szacunek dla Ciebie!!! wpadnij kiedys do mnie, to pojedziemy na ryby. POZDRO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz nareszcie prawdziwy mężczyzna - Boruc IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 23.04.07, 01:23 To bardzo miła wiadomosć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Bohaterski Boruc stanął w obronie Polki IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 23.04.07, 01:58 Nie no ten Boruc to jest kozak jak sie patrzy.Najpierw kibicowal Legii na bramie pozniej ochronil Polke ryzykujac zyciem a juz napewno kontuzja.Wyglada na to ze to go tak bardzo w tym momencie nie obchodzilo.A na koniec po zdobyciu mistrza Szkocji paradowal owiniety Polska flaga.Tez powiem nieskromnie mam swoje male sukcesy ale jeszcze raz powtorze Artur to jest gosciu ze szkoda gadac.Chcialbym go kiedys poznac i postawic mu drinka Odpowiedz Link Zgłoś