Dodaj do ulubionych

Wygrać po 12 latach

IP: *.icpnet.pl 17.08.07, 17:02
Do boju Legio marsz, do boju Legio marsz, marsz, marsz, marsz, do
boju marsz, zwycięstwo czeka nas.
Obserwuj wątek
    • Gość: Marius Wilno trzyma kciuki za ŁKS IP: 217.140.4.* 17.08.07, 19:10
      2-0 do przerwy wystarczy.
      • tetlian Re: Wilno trzyma kciuki za ŁKS 17.08.07, 23:04
        Emocje te faktycznie są przewielkie.
    • Gość: piękny [...] IP: *.grybow.net.pl 17.08.07, 19:20
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: sd Re: Wygrać po 12 latach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.07, 19:22
        o jakim znowu farcie bredzisz?
      • Gość: Dziniu Re: Wygrać po 12 latach IP: *.dyn.optonline.net 17.08.07, 20:27
        i tak legła przegra a jesli wygra to wiadomo ze prezesik Legii albo kapitan
        niosl walizeczke dla sedziego
        • Gość: L Re: Wygrać po 12 latach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.07, 20:40
          czyim jestes kibicem,ze piszesz o walizeczce? Arki,Łęcznej? A może
          Zagłębia Lubin?:)
        • dobra.ciocia Re: Wygrać po 12 latach 17.08.07, 20:56
          Gość portalu: Dziniu napisał(a):

          > i tak legła przegra a jesli wygra to wiadomo ze prezesik Legii albo kapitan
          > niosl walizeczke dla sedziego

          A skąd to wiesz, co? Dziunia... podsłuchałeś co sprzątaczki w kiblu mówiły?
          • Gość: Dziniu Re: Wygrać po 12 latach IP: *.dyn.optonline.net 17.08.07, 21:24
            Legia jest pod parasolem bo Miklas siedzi w Ekstraklasie S.A nie dziwie się że
            go zatrzymają za korupcję i tak zdegradują was dajmy szansę innym klubom
        • Gość: dln Re: Wygrać po 12 latach IP: *.sbmec.pl 17.08.07, 23:26
          Walizeczki to w swoim czasie nosił Oślizło najwyraźniej:

          "W piątek, po długiej przerwie, ponownie rozegrane zostaną derby Śląska pomiędzy
          Górnikiem Zabrze a Ruchem Chorzów. 23 sierpnia 1968r. decydujący o tytule
          mistrza Polski mecz zgromadził na Stadionie Śląskim 80 tys. kibiców. Nie tylko z
          tego powodu spotkanie przeszło do historii. Stanisław Oślizło, obecny rzecznik
          prasowy zabrzańskiego klubu, ujawnił, iż zwycięstwo 3-1 Ruchu było wynikiem
          układu pomiędzy zespołami. "To stara sprawa i prokuratura nie będzie się nas
          czepiać" - śmieje się Oślizło. "Chodziło o to, by uniemożliwić Legii zdobycie
          tytułu. Nie mieliśmy praktycznie szans na mistrzostwo, więc pomogliśmy Ruchowi.
          Trzy dni później spotkaliśmy się ponownie na Stadionie Śląskim w finale Pucharu
          Polski. Ruch dał nam puchar w zamian za mistrzostwo Polski i wszyscy, no może
          poza Legią, byli zadowoleni." - dodał były piłkarz Górnika."

      • Gość: Legia Re: Wygrać po 12 latach IP: *.acn.waw.pl 17.08.07, 21:09
        ty pało sam jesteś kunktator złamasie jeden
        LEGIA MISTRZ!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: ko(L)aż ŁKS nie napinaj się IP: *.acn.waw.pl 17.08.07, 19:45
      I tak mi nie popsujecie humoru. Mimo wszystko wolę rodowitych lodziarzy od tych
      czerwonych pal z niciary.
    • Gość: Rev Re: Wygrać po 12 latach IP: *.chello.pl 17.08.07, 20:57
      Szkoda, że tylko 1:0 :).
    • Gość: L 1916 L Panie Stec, chwytaj pan za pióro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.07, 21:07
      I znowu zakazani kibice pojawili sie na trybunach.

      PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW
      • Gość: ojojoj Re: Panie Stec, chwytaj pan za pióro IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 17.08.07, 21:15
        Grzelak sie splaca! Kolejne trafienie na wage 3pkt. Brawo Legia!!!
      • Gość: only Legia Pieski z gazety wyborczej do boju! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.07, 21:17
        Za co wam towarszysz Walter placi?
        • Gość: Dziniu Re: Pieski z gazety wyborczej do boju! IP: *.dyn.optonline.net 17.08.07, 21:28
          a pan Leszek M idzie z walizeczą :)
    • Gość: emka (L) W końcu jak to było IP: *.bulldogdsl.com 17.08.07, 21:50
      To co piszą na Wirtuaolnej o meczu:
      "Drugą część spotkania świetnie rozpoczęli legioniści. Już w 50.
      minucie bramkę dla warszawiaków, po świetnym podaniu Edsona, zdobył
      Grzelak."
    • Gość: mafioso Re: Wygrać po 12 latach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.07, 22:23
      Pozdrowienia od kiboli dla pana Miklasa i tow. Waltera!
    • Gość: marcin-m wyborcza jak zwykle IP: *.range86-129.btcentralplus.com 17.08.07, 22:31
      "Jedyny z pożytek z tej sytuacji był taki, że kibole obu klubów nie wyzywali się."

      idzcie w cholere. najwiekszym pozytkiem byloby zebyscie pseudo dziennikarzyny
      przestali pisac bzdury.

      Jesli juz cytujecie transparent to cytujcie w calosci. Nawet nie umiecie zliczyc
      kibicow, nie 1000 a ok 400. wy wogole wiecie o czym piszecie?

      albo wam ktos za to placi albo jestescie idioci.

      "Miklas zobacz- tu jestesmy!" to wyzwisko?

      Szacunek i podziekowania dla LKSu za to, po raz drugi zreszta.
      • Gość: LM Re: wyborcza jak zwykle IP: *.acn.waw.pl 18.08.07, 14:15
        wyborcza to szmata. ostatnie dwa mecze wyjazdowe w Zabrzu i Lodzi to
        piekny przyklad jak nielubiacy sie kibice potrafia sie wspierac
        wbrew szmatom jak GW, ITI czy PZPN. Po meczu w Lodzi, Legionisci
        skandowali "dziekujemy" do Łksiaków a nastepnie obie strony
        nagrodzily sie brawami. Po meczu w Zabrzu niejaki Stec (wielka
        pseudogwiazda GW) grzmial ze kara nalozona na Gornika za wpuszczenie
        kibicow Legii jest zbyt mala. Frajernia i tyle.
        • Gość: LM Re: wyborcza jak zwykle IP: *.acn.waw.pl 18.08.07, 15:08
          tutaj macie prawdziwy opis wyjazdu do Łodzi, nie zmanipulowany przez
          szumowiny z GW : "Już drugi raz kibice i działacze ŁKS-u pomogli
          legionistom dostać się na stadion i umożliwili im oglądanie meczu z
          sektora gospodarzy. Wejście do sektora gości było bowiem niemożliwe -
          po meczu w Zabrzu Ekstraklasa SA, na wyraźną sugestię KP Legia,
          ukarała Górnik dużą karą finansową - 20 tys. złotych. "Karę
          dostaliśmy za to, że chcieliśmy, by na meczu było bezpiecznie, a
          tylko rozdzielenie kibiców, którzy nie pałają do siebie sympatią,
          było tego gwarancją" - mówili działacze z Zabrza dodając, że
          następnym razem zachowaliby się identycznie.

          Podobnego ryzyka nie chcieli podjąć łodzianie. Nic dziwnego - kara
          finansowa za okazaną pomoc do najmilszych nie należy. Kibice ŁKS-u
          pokazali jednak, że mimo dzielących nas animozji, solidarność
          kibicowska stoi w ich kodeksie wyżej niż międzyklubowa niechęć i
          udostępnili nam boczny sektor Galery.

          Na mecz ściągały więc zastępy samochodów na warszawskich blachach.
          Dla warszawiaków udostępniony został parking po drugiej stronie
          ulicy. Tam też odbierało się bilety. Żeby dotrzeć do parkingu,
          trzeba się było przedrzeć przez kordon policji, która jednak tego
          dnia była spokojna.
          - Nie ma przejścia - informowali fanów zmierzających od strony
          dworca Łódź Kaliska.
          - Ale my nie z Łodzi.
          - A skąd?
          - Z Warszawy
          - A to proszę bardzo - droga na sektor stała otworem.

          Na sektorze legioniści meldowali się bez barw. Taka była prośba
          organizatorów. Jako że zabrakło także naszych flag, a obie ekipy
          noszą się raczej na biało, ciężko było laikowi zauważyć z daleka
          granicę między dwiema ekipami. Zmieniło się to wraz z początkiem
          meczu, kiedy to sektor warszawiaków został pokryty transparentami i
          zaczął się głośny doping. Kibice Legii w trafny sposób podsumowali
          styl działań klubu w stosunku do ruchu kibicowskiego. Z sektora biły
          więc w oczy prześmiewcze PRL-owskie hasła. "Domagamy się rokowań
          rozbrojeniowych!" - takie płótno przykryło płot. Pozostałe hasła
          również przypominały raczej pochody 1-majowe, niż flagi, które na co
          dzień widuje się podczas meczów. "Niech żyje sojusz milicyjno-
          klubowy" - ironizowali kibice, podnosząc dziesiątki małych "główek",
          w których pierwszoplanową rolę grali znani wszystkim Stefan
          Dziewulski (dla formalności podpisany per "ZOMO") i prezes klubu.
          "Wzmożona kontrola - dźwignią zaufania społecznego", "Towarzyszu
          Walter - prowadź!" - całość haseł formowała się w swoisty "pochód
          poparcia" dla działań klubu. Legioniści trafnie sparafrazowali
          jeszcze jedno komunistyczne hasło: "Wszystkich fanatyków uważa się
          za klasę obcą" - podsumowali działania zarządu.
          Taki sposób ośmieszenia niektórych działań KP wydaje się być dużo
          lepszy, niż bluzgi i inwektywy. Tych jednak, w pierwszej połowie,
          także nie zabrakło.

          Przez kilka minut legioniści wyrażali bowiem swój stosunek do
          prezesów wokalnie. Przy czym tym razem "Ekstraklasa bez Miklasa"
          brzmiało zdecydowanie łagodnie. "Gorzka wódka, gorzka wódka, trzeba
          ją osłodzić..." - śpiewano na sektorze, wskazując kto z kim... ma
          się całować. A całować miał się prezes z dyrektorem do spraw
          bezpieczeństwa. Tym podobne śpiewy nie trwały jednak długo. W
          drugiej połowie nie było ich właściwie w ogóle.

          Śpiewy adresowane do Miklasa i Dziewulskiego nie trwały długo, bo
          skupiono się głównie na dopingowaniu Legii. Na płocie z
          charakterystyczną koszulką "śpiewać k..." znalazł się "Staruch",
          który mecze przy Łazienkowskiej oglądać może teraz tylko z
          perspektywy ulicy. Dlaczego? W Wilnie bynajmniej nie rozrabiał. Po
          prostu jest przedstawicielem "klasy obcej". Podobnie jak kilku
          innych ultrasów.
          Za "gniazdowego" robił także Tomek "Alchim" - jego styl prowadzenia
          dopingu doskonale znają starsi kibice - i po chwili sektor rozgorzał
          głośnym "Ceeeeee Ce Ce Wu Ka!", które jest "znakiem firmowym"
          Tomasza. Do prowadzenia włączał się na zmianę z "Alchimem" "Staruch"
          i przez ładnych kilka minut nad stadionem unosiły się tylko dwie
          piosenki (okrzyki): wspomniane już "Ceee" i "Moja jedyna miłość". W
          pewnych momentach było naprawdę konkretnie. Podobnie jak przy
          tradycyjnym "Jesteśmy zawsze tam!".

          Tego dnia na linii ŁKS-Legia trwało zawieszenie broni. Nie dotyczyło
          to jednak drugiego z łódzkich klubów. Najpierw widzewiacy zostali
          pozdrowieni przez "ełksę" (Kto nie skacze...), potem także
          przez "wojskowych".
          Doping obu grup był niezły. My co prawda z rzadka słyszeliśmy w
          ogóle śpiewy gospodarzy, ale tylko i wyłącznie dzięki naszym
          staraniom, a nie ich milczeniu. Podobnie wypowiadali się po meczu
          łodzianie - oni też widzieli nasz wysiłek, ale jak mówili...
          słyszeli tylko siebie.

          Druga połowa zaczęła się od happeningu na naszym sektorze. Łodzianie
          ze zdumieniem obserwowali, jak legioniści... zawieszają na sektorze
          prawdziwą siatkę do siatkówki! Po chwili trybuna została zmieniona w
          fachowe boisko do siatkówki, kibice podzielili się na dwie drużyny i
          zaczęła się wielka gra :)
          Niestety, nie wszyscy znają zasady siatkóweczki, więc jeszcze długo
          prezesi publiczności siatkarskiej się raczej nie dochowają. Dość
          powiedzieć, że próbowano skandować nazwiska siatkarskich gwiazd, ale
          zakończono na... "Piotrze" Zagumnym. Próbowano także liczyć, ale
          mało kto ogarniał, że liczy się do trzech, w związku z czym liczono
          do dwudziestu trzech, czasem tylko kończąc zagrywkę skandowaniem "Os-
          tat-ni!". Zgodnie z życzeniem prezesów uczyliśmy się także
          siatkarskiego repertuaru - zupełnie jak na Lidze Światowej w
          katowickim Spodku śpiewając w "W stepie szerokim". Mecz szybko się
          jednak zakończył, bo wróciliśmy do wspierania zespołu.

          Druga połowa była jedną z lepszych wokalnych połówek w naszym
          wykonaniu w ostatnim czasie. Punktualnie o 20 zaczęło zresztą padać,
          a każdy legionista wie, że kiedy pada to... śpiewamy dwa razy
          głośniej. Tradycji stać się więc musiała zadość.

          Wraz z końcowym gwizdkiem, na przywitanie piłkarzy, którzy podeszli
          pod sektor (dużą inicjatywę w tym temacie wykazywał Kamil Grosicki),
          zaśpiewaliśmy hit wiedeński. Potem w kierunku zawodników poleciała
          stała zakazowa piosenka o tym, jak traktujemy wszelkie restrykcje,
          którymi obejmują nas różne instytucje.
          Potem gromkie "Dziękujemy" skierowaliśmy w stronę ŁKS-u i obie ekipy
          pożegnały się brawami. Piłka nożna dla kibiców! Dzięki!

          Po meczu legijna brać spotykała się na wszelkiej maści stacjach i w
          zajazdach, gdzie długo dyskutowano o meczu i towarzyszącej mu
          atmosferze. Pojawiły się plotki, iż zarząd KP zamierza karać
          jeżdżących na wyjazdy kibiców zakazami. Miejmy nadzieję, że to tylko
          plotki i klub nie będzie ośmieszał się w ten sposób. Jak na razie
          czasy, które kibice przypomnieli na transparentach nie istnieją,
          żyjemy w wolnym kraju i ci, którzy nie łamią prawa, w ramach praw
          konstytucyjnych mają pełne prawo pojawiać się tam, gdzie ich chcą
          widzieć. A na ŁKS-ie chętnie ich jako gości przyjęto.

          Ciekawe też jak zachowa się tym razem Ekstraklasa. Kibice Legii nie
          mieli flag, barw, siedzieli z gospodarzami. Idziemy o zakład, że w
          Ekstraklasie mądre głowy już teraz szukają haka na ŁKS. Wszak karę
          trzeba wlepić. A że był spokój i nic się nie działo? - Nieważne.
          Przecież oni są zawsze najmądrzejsi. Zgodnie z jakimi paragrafami
          działają? Zgodnie z regułą "dajcie mi człowieka, a znajdę na niego
          paragraf".

          Do zobaczenia w Lubinie... Obca klaso."
    • lolektyrmand Wygrać po 12 latach 17.08.07, 22:44
      Nazwanie Mariusza Waltera "towarzyszem" to chyba jednak nie obraza?
      Wielu ludzi honoru to byli towarzysze.
      • Gość: ziutek Re: Wygrać po 12 latach IP: *.chello.pl 18.08.07, 16:13
        tralala......Mariusz, zepsułeś sobie scenariusz,
        zomowca zatrudniłeś,serc kibiców nie podbiłeś,
        Mariusz, zepsułeś sobie scenariusz,
        zomowca zatrudniłeś, serc kibiców nie podbiłeś....lalala
    • Gość: Rodowity Wygrać po 12 latach IP: *.toya.net.pl 17.08.07, 22:56
      Bartłomiej Grzelak to cham wyrasta na drugiego Dziekanowskiego
      którego nikt w Łodzi nie lubi,prowokuje kibiców po zdobyciu
      bramki,ty chamie my to zapamiętamy,nie przyjeżdżaj już do Łodzi.
    • Gość: eurofanatik Re: Wygrać po 12 latach IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 17.08.07, 23:01
      Cieszy czwarte z rzedu zwyciestwo (i do tego bez straty gola!) i to, ze Legia nie traci na razie punktow ze slabeuszami. Bedzie okazja przedluzyc passe w nastepnej kolejce z Zaglebiem. Jednak potem zaczyna sie marsz pod gore i bedzie znacznie ciezej. Tym bardziej cieszy obecna efektywnosc zespolu.
    • Gość: LOL prezentacja kolejki to Legia - ŁKS IP: *.chello.pl 18.08.07, 00:27
      www3.legialive.pl/legiatvfotolive/08lks1_f4.jpg
      "Wszystkich Fanatyków uważa się za klasę obcą. Niech żyje sojusz
      milicyjno-klubowy. Wzmożona kontrola dźwignią zaufania społecznego.
      Tow. Walter, Prowadź. Domagamy się rokowań rozbrojeniowych!" Fani
      głośno skandują "Piłka Nożna dla Kibiców".


      ŁKS SZACUNEK! :)
      TYLKO LEGIA! (L)
    • Gość: Piotr Wygrać po 12 latach IP: *.dyn.optonline.net 18.08.07, 02:03
      To troche smutne jest ze jak ze wy , podobno dziennikarze , nie
      macie o czym pisac jak kibice zachowuja sie ok . Szukacie na sile
      sensacji a tam nic sie nie nie dzieje. Sprobujcie raz napisac
      prawde, miejcie jaja , nie bojcie sie iti . Jesli chcecie byc
      prawdziwymi dziennikarzaami PISZCIE PRAWDE , pieniadze to nie
      wszystko!!!!
      • Gość: stasek Re: Wygrać po 12 latach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.07, 09:02
        I komu w naszej lidze pomagają sędziowie??
        Gdyby nie złodzieje z gwizdkami to Legia byłaby dzisiaj co najmniej 4 pkt do tyłu.
        Żałosne. Czekam na kolejną sondę, tym razem dotyczącą Legii.
    • Gość: jodlo Kretyński tytu. Legia dopiero może być liderem po IP: *.c9.msk.pl 18.08.07, 09:15
      zakończeniu ligowej kolejki.Warsiawskie ambicje bycia górą....badziewie.
      • Gość: marcy No tak się składa ze własnie liderem jest. IP: 193.192.62.* 18.08.07, 14:14
        Jutro moze juz nie byc - ale dzis jest. I zadne ambicje nie graja roli - taki jest stan faktyczny - nie rozumiem co cie tak boli.
    • Gość: jegor dobre złego początki IP: 212.160.172.* 18.08.07, 09:58
      Gazeta zaraz znowu pusci artykuł o tym jak to legia 'nie zdobędzie
      mistrza', bo dobrez sezon rozpoczęła
    • Gość: ROKITA Wygrać po 12 latach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.07, 12:45
      LEGIA W TYM SEZONIE NIE GRA PIĘKNIE ALE EFEKTYWNIE GRZELAK ZACZĄ
      STRZELAĆ I MYŚLĘ ŻE OBOK WISŁY LEGIA JEST NAJPOWARZNIEJSZYM
      KANDYDATEM DO TYTUŁU A CO DO TYCH SERI TO ZESPÓŁ POPROSTU SIĘ
      PRZEŁAMAŁ W TYM SEZONIE I BĘDZIE POKAZYWAŁ NA CO GO STAĆ
    • Gość: LM bo wrocila debilu ze wsi IP: *.acn.waw.pl 18.08.07, 13:54
      jak tego nie rozumiesz to oszczedz nam swojej glupoty
    • Gość: staruch Żadne szczęśliwe zwycięstwo, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.07, 14:01
      tylko kolejne po Groclinie wydrukowane. Trzeci rzut karny niepodyktowany dla rywali Legii w ostatnich dwóch meczach.ŁKS-Legia 1-1, Legia-Groclin 1-2: tak wygłądałyby niewypaczone przez sędziów wyniki spotkań.
    • Gość: logon82 Nie będzie mistrzostwa... IP: *.chello.pl 18.08.07, 14:02
      Mimo że kibicuje "L" to prawda jest taka że Legia mistrzostwa nie
      zdobędzie w tym sezonie - jest po prostu za słaba na Wisłę, śmiem
      twierdzić że również na GKS. B. czy Zagłębie. Ponadto, po tym co
      zobaczyłem w grze obronnej stołecznej drużyny z ŁKS i Groclinem to
      nie mam co do tego żadnej wątpliwości. Nie wspomnę już że Legii
      brakowało przeważnie charakteru - piłkarze trafiają do niej i już
      myślą że są najlepsi. Niestety, to jest odwieczne piętno tego
      zespołu.
    • Gość: wojtas Obrazanie Wlascicieli IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.07, 15:23
      Polglowki, ktorzy mianuja sie kibicami Legi orazaja wlascicieli klubu, ale nie pamietja chyba ze ITI zaplacilo wiele milionow zlotych zeby splacc dlugi Legii i ze wiele w ten klub zainwestowlo i jeszcze zainwestuje. A co jesli ITI odejdzie ( jak sobie zycza ci co pojechali do Lodzi i tam krzyczeli))) ??? Znowu bedzie kryzys, zadluzenie itp. Cieszmy sie ze klub ma bogatego wlasciciela, bo dzisiaj pilka nozna to biznes i trzeba miec kase zeby sie liczyc.

      A ci, co krzyczeli w Lodzi niech sie najpierw czegos dowiedza, zastanowia, a dopiero potem niech sie odzywaja

      P.S. Nie napisal tego kibic w kapciach tylko czlowiek z 12-letnim doswiadczeniem na Legii
      • Gość: fanch... Re: Obrazanie Wlascicieli IP: 83.1.62.* 18.08.07, 15:39
        Wojtas zabieraj sie razem z ITIotami i SBefanem
      • Gość: ziutek maaariusz.... IP: *.chello.pl 18.08.07, 16:14
        tralala......Maaaariusz, zepsułeś sobie scenariusz,
        zomowca zatrudniłeś,serc kibiców nie podbiłeś,
        Maaaariusz, zepsułeś sobie scenariusz,
        zomowca zatrudniłeś, serc kibiców nie podbiłeś....lalala
    • Gość: Kibol Wygrać po 12 latach IP: *.icpnet.pl 18.08.07, 16:29
      Mam nadzieję, że od słabej Legii karta się w końcu odwróci. Nie lubię tego
      klubu. A może nawet nienawidzę? Tak, to chyba właśnie to.
    • Gość: pav herb? IP: *.gprspla.plusgsm.pl 18.08.07, 23:18
      zwisa mi oczywiscie, czy legia wygrywa czy przegrywa, bo przeciez "legie w dupie
      mamy", ale... czemu w sprawozdaniach meczowych ciagle pojawia sie STARY herb tej
      karykatury klubu z czerniakowa? jakis problem redakcji z decyzjami zarzadu? :>
      • Gość: Jerry Re: herb? IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 19.08.07, 04:40
        I oni ( Legia ) aspiruja na mistrza? przeciez to III LIGA
        EUROPEJSKA. Z takimi umiejetnosciami to tylko wstyd. Nie chca sie
        przemeczac na treningach?, to stworzyc oboz koncentracyjny i dac im
        w dupe.
    • Gość: gość Wygrać po 12 latach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.07, 19:18
      Dlaczego nie ma statystyk meczowych? Zawsze były.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka