Dodaj do ulubionych

Antonio Puerta nie żyje

    • Gość: fan Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 19:25
      [*]Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
    • Gość: malina Antonio Puerta nie żyje IP: *.colc.cable.ntl.com 28.08.07, 19:30
      Nie mam slow.....[*]





      p.s. nie rozumiem redakcji gw dlaczego nie jest to news nr 1
    • Gość: !r Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 19:30
      Spoczywaj w Pokoju [*]
      • Gość: Anke Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.aster.pl 28.08.07, 19:36
        [*]
        smutne :(
    • boed Antonio Puerta nie żyje 28.08.07, 19:37
      Ciekawym, wada serca czy doping....
      • Gość: Pixel Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.cable.ubr04.newt.blueyonder.co.uk 28.08.07, 19:44
        RIP Antonio

        es.youtube.com/watch?v=upD0lnBDWLw
        es.youtube.com/watch?v=9pUzE_jonzk
    • Gość: o boze...... allen IP: *.251-241-81.adsl-static.isp.belgacom.be 28.08.07, 19:51
      R.I.P.
      Reggie Lewis, Bobby Phills, Malik Sealy, Drazen Petrovic, Eddie
      Griffin, Marek Sobczynski....
      • Gość: allen o boze...... IP: *.251-241-81.adsl-static.isp.belgacom.be 28.08.07, 20:00
        z tego wszystkiego pomylilem tresc z autorem.....
    • brucemajster Antonio Puerta nie żyje 28.08.07, 19:57
      niech bóg bedzie z tobą :(:(:(::(:(:(::(
    • Gość: marian Antonio Puerta nie żyje IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.07, 20:10
      To bardzo przykra wiadomosc....

      [']['][']
    • Gość: luk_forever Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.kopernik.silesianet.pl 28.08.07, 20:11
      Strasznie smutna wiadomość....

      Grał, przewrócił się... i umarł

      [*]
    • Gość: kakus15 Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:18
      ani ja nie mogę w to uwiezyć...qrcze...dlaczego akurat on...:(:(
    • Gość: ss Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:19
      ni...eee wierze.....
    • Gość: bolopac Świeczka dla Niego!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:19
      tylko tyle możemy zrobić...zapalmy mu "świeczki"...
      [`]
      ______________________________
      popilkarsku.blox.pl/html
    • Gość: edmund Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:38
      byl za dobry by umrzec... :( [*]
    • Gość: ; ( Antonio Puerta nie żyje IP: *.chello.pl 28.08.07, 20:44
      Antonio będziemy pamiętaĆ !!!! [*]
    • Gość: ss Re: Ty gloooopi hooooooju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:46
      zal mi ciebie
      22 lata.... ;/
    • Gość: miedziowy Antonio Puerta nie żyje IP: *.lubin.dialog.net.pl 28.08.07, 21:01
      [*] a był taki młody i utalentowany. Już Go real chciał... [*}
    • Gość: OLA Antonio Puerta nie żyje IP: *.rybnet.pl 28.08.07, 21:07
      [*]
    • Gość: PsZcZoLkA Antonio Puerta nie żyje IP: *.aster.pl 28.08.07, 21:10
      aj.... szkoda.. nie moge uwierzyc ze on naprawde jest juz tam pare
      pieter wyzej...;( Zaplamy Antonio Puerta [*]
    • Gość: Karla Antonio Puerta nie żyje IP: *.lublin.enterpol.pl 28.08.07, 21:13
      Śmierć czeka każdego z nas!!! Lecz dlaczego w niektórych przypadkach jest tak
      niespodziewana i przykra??? Każdego dnia budzimy sie z nowymi marzeniami nowymi
      planami i zasypiamy z nadzieja lepszego jutra...on wyszedł na boisko z nadzieja
      ze będzie dobrze grał ze jego drużyna wygra... skończyło sie inaczej... :(
    • Gość: ParisLove.f.pl Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 21:42
      [*] ;(;(;(;(
    • Gość: kachaaaaa Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 21:55
      [*] jednak z boiska zszedł o własnych siłach, kibice zapamietaja Go jako bohatera
      • Gość: KaMi [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 22:10
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: ros Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.08.07, 23:11
          chyba u ciebie w domu mało kto o nim słyszał, ignorancie futbolowy,
          jeśli przeszkadza ci to, że ludie wyrażają na forum swój żal to po
          prostu tego nie czytaj albo zajrzyj na forum dla sfrustrowanych
          żałosnych gamoni, KaMi
        • Gość: ketchup Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 02:51
          uwazasz sie za znawce pilkarskiego, mowiac, ze malo kto o nim slyszal?
    • Gość: Manutd Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 21:56
      Szczere kondolencje składają kibice Manchesteru United (**)
    • Gość: Bob19 Lech Poznan, FC Barcelona, FC Liverpool [*][*][*] IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.07, 21:59
      nie wiem co napisac [*]
      tragedia
    • Gość: monika Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 22:18
      oddajmy mu hołd.. [*]
    • Gość: Czajen Antonio Puerta nie żyje IP: *.acn.waw.pl 28.08.07, 22:19
      [*] RIP od fanów AC Milanu :(:(
    • Gość: mowgli Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 22:31
      "gdzie do śmierci nie odzyskał przytomności."
      a to nie wiedziałam, że po śmierci odzyskuje się przytomność...:P
      • Gość: daro z logika to u ciebie kiepsko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 22:46
        ech brak slow - internet trafil pod strzechy, nawet prostego zdanie
        nie potrafia zrozumiec
      • maxima132 Re: Antonio Puerta nie żyje 29.08.07, 02:26
        gdzie DO smierci a nie PO smierci -czytaj uwazniej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka