Gość: fan Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 19:25 [*]Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malina Antonio Puerta nie żyje IP: *.colc.cable.ntl.com 28.08.07, 19:30 Nie mam slow.....[*] p.s. nie rozumiem redakcji gw dlaczego nie jest to news nr 1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !r Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 19:30 Spoczywaj w Pokoju [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anke Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.aster.pl 28.08.07, 19:36 [*] smutne :( Odpowiedz Link Zgłoś
boed Antonio Puerta nie żyje 28.08.07, 19:37 Ciekawym, wada serca czy doping.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pixel Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.cable.ubr04.newt.blueyonder.co.uk 28.08.07, 19:44 RIP Antonio es.youtube.com/watch?v=upD0lnBDWLw es.youtube.com/watch?v=9pUzE_jonzk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o boze...... allen IP: *.251-241-81.adsl-static.isp.belgacom.be 28.08.07, 19:51 R.I.P. Reggie Lewis, Bobby Phills, Malik Sealy, Drazen Petrovic, Eddie Griffin, Marek Sobczynski.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: allen o boze...... IP: *.251-241-81.adsl-static.isp.belgacom.be 28.08.07, 20:00 z tego wszystkiego pomylilem tresc z autorem..... Odpowiedz Link Zgłoś
brucemajster Antonio Puerta nie żyje 28.08.07, 19:57 niech bóg bedzie z tobą :(:(:(::(:(:(::( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian Antonio Puerta nie żyje IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.07, 20:10 To bardzo przykra wiadomosc.... ['][']['] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk_forever Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.kopernik.silesianet.pl 28.08.07, 20:11 Strasznie smutna wiadomość.... Grał, przewrócił się... i umarł [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kakus15 Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:18 ani ja nie mogę w to uwiezyć...qrcze...dlaczego akurat on...:(:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:19 ni...eee wierze..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolopac Świeczka dla Niego!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:19 tylko tyle możemy zrobić...zapalmy mu "świeczki"... [`] ______________________________ popilkarsku.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edmund Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:38 byl za dobry by umrzec... :( [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ; ( Antonio Puerta nie żyje IP: *.chello.pl 28.08.07, 20:44 Antonio będziemy pamiętaĆ !!!! [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss Re: Ty gloooopi hooooooju IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 20:46 zal mi ciebie 22 lata.... ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miedziowy Antonio Puerta nie żyje IP: *.lubin.dialog.net.pl 28.08.07, 21:01 [*] a był taki młody i utalentowany. Już Go real chciał... [*} Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PsZcZoLkA Antonio Puerta nie żyje IP: *.aster.pl 28.08.07, 21:10 aj.... szkoda.. nie moge uwierzyc ze on naprawde jest juz tam pare pieter wyzej...;( Zaplamy Antonio Puerta [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karla Antonio Puerta nie żyje IP: *.lublin.enterpol.pl 28.08.07, 21:13 Śmierć czeka każdego z nas!!! Lecz dlaczego w niektórych przypadkach jest tak niespodziewana i przykra??? Każdego dnia budzimy sie z nowymi marzeniami nowymi planami i zasypiamy z nadzieja lepszego jutra...on wyszedł na boisko z nadzieja ze będzie dobrze grał ze jego drużyna wygra... skończyło sie inaczej... :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ParisLove.f.pl Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 21:42 [*] ;(;(;(;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kachaaaaa Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 21:55 [*] jednak z boiska zszedł o własnych siłach, kibice zapamietaja Go jako bohatera Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KaMi [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.07, 22:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ros Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.08.07, 23:11 chyba u ciebie w domu mało kto o nim słyszał, ignorancie futbolowy, jeśli przeszkadza ci to, że ludie wyrażają na forum swój żal to po prostu tego nie czytaj albo zajrzyj na forum dla sfrustrowanych żałosnych gamoni, KaMi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ketchup Re: Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 02:51 uwazasz sie za znawce pilkarskiego, mowiac, ze malo kto o nim slyszal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Manutd Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 21:56 Szczere kondolencje składają kibice Manchesteru United (**) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bob19 Lech Poznan, FC Barcelona, FC Liverpool [*][*][*] IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.07, 21:59 nie wiem co napisac [*] tragedia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 22:18 oddajmy mu hołd.. [*] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czajen Antonio Puerta nie żyje IP: *.acn.waw.pl 28.08.07, 22:19 [*] RIP od fanów AC Milanu :(:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mowgli Antonio Puerta nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 22:31 "gdzie do śmierci nie odzyskał przytomności." a to nie wiedziałam, że po śmierci odzyskuje się przytomność...:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daro z logika to u ciebie kiepsko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 22:46 ech brak slow - internet trafil pod strzechy, nawet prostego zdanie nie potrafia zrozumiec Odpowiedz Link Zgłoś
maxima132 Re: Antonio Puerta nie żyje 29.08.07, 02:26 gdzie DO smierci a nie PO smierci -czytaj uwazniej Odpowiedz Link Zgłoś