the_fanatic 17.09.07, 07:18 W artykule jest trochę błędów (np. w kadrze na LM jest Lehman a on ma sporo powyżej 25lat), ale tekst ciekawy. Rzeczywiście Fabregas gra w tym sezonie świetnie. Oby tak dalej! GO GUNNERS! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mert3 Dziecko bez skazy 17.09.07, 07:24 Dobry felieton, fajne porónanie do Gretzky'ego. Błąd: "I jeszcze nie przesądzał o zwycięstwach, jak w minioną sobotę, kiedy niemal w pojedynkę rozprawił się z Arsenalem." Z Tottenhamem powinno być. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIK Dziennikarska laurka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.07, 09:00 Ile płacą za coś takiego? Odpowiedz Link Zgłoś
the_fanatic Re: Dziennikarska laurka 17.09.07, 10:04 Cesc zapłacił 20 funtów, Wenger dorzucił 15. Are you świr? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Q Dzieci bez skazy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.07, 10:53 w tekście (całkiem niezłym) pojawia się coś o jedynym tak młodym zawodniku ciągnącym swój wielki klub, ale każdy kto ogląda od kilku lat PREM, wie że ROOney swojego czasu też robił to samo (i robi nadal). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boro Re: Dzieci bez skazy IP: *.pai.net.pl 18.09.07, 19:06 Ale nie ma Rooney takiego przegladu pola i nie asystuje tyle co Fabregas; Rooney'owi jeszcze brakuje dojrzalosci, ktora ma Cesc, zle porownanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oblech Francesc IP: *.tpnet.pl 17.09.07, 11:33 FRANCESC Fabregas, JAMES Carragher, WESLEY Brown. Czemu nie piszecie Jacuś Krzynówek i Grzesio Bronowicki. Autorem felietonu jest w takim razie: FAŁ Stec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hj Re: Francesc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.07, 19:23 Może dlatego, że Fabregas na koszulce ma napisane Cesc? A Krzynówek ma Jacuś czy choćby jacek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glon Kradzież IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.09.07, 14:10 Nie zapominajmy o tym, że arsen wykradł nam podstępnie tego gracza ! Takich rzeczy się nie robi ! Prawie jak Murinio... Powinien teraz grać tam gdzie się wychował - na camp nou ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dres Dziecko bez skazy IP: *.233.udn.pl 17.09.07, 14:15 Hehe. Jaki wychowanek Wengera ?? Wenger to złodziej. Wykradł dzieciaka ze szkółki FCB. Ponoć coach Arsenalu poluje juz na następnych młokosów, proponując im astronomiczne zarobki i mieszając w młodym wieku w głowach. Cesc to rodowity Katalończyk, a nie żaden wychowanek Wengera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pozdro Re: Dziecko bez skazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.07, 16:39 Jeden z dyrektorów barcelony przyznał kiedyś że nie chcieli zatrzymywać Cesca na Camp Nou, ponieważ nie było by tam dla niego miejsca. Z resztą jak można nazwać Wengera złodziejem - zapłacił za zawodnika, którego Barcelona nie chciała. I wcale nie zaproponował mu wysokiego jak na EPL zarobku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diego Dziecko bez skazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.07, 17:08 mysle ze fabregas ma ogromny potencjal i najlepiej zeby nie zmienial klubu gdyz rozne wizje trenerow moga przystopowac rozwoj jego talentu a przykladem moze byc wloska przygoda henry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paully Re: Dziecko bez skazy IP: *.eranet.pl 22.09.07, 14:05 Gdyby Cesc zostal na Camp Nou to na pewno nie zadebutowal by w lidze w wieku 16 lat a taka szanse dostal u Wengera. Ma zaledwie 20 lat a gra juz 4 sezon w najbardziej wymagajacej lidze swiata od 2 lat nie schodzac ponizej pewnego wysokiego poziomu a w Barcy w wieku 19 lat gralby pewnie jeszcze w Barcy B o reprezentacji i MŚ nie wspominajac. PS. Nikt go nie zwiazal i nie wywiozl z Barcelony, odszedl bo wiedzial ze pod okiem Wengera ma szanse na gre i rozwoj kariery, czas pokazal ze mial racje. Odpowiedz Link Zgłoś