Dodaj do ulubionych

Dziecko bez skazy

17.09.07, 07:18
W artykule jest trochę błędów (np. w kadrze na LM jest Lehman a on ma sporo
powyżej 25lat), ale tekst ciekawy. Rzeczywiście Fabregas gra w tym sezonie
świetnie. Oby tak dalej! GO GUNNERS!
Obserwuj wątek
    • mert3 Dziecko bez skazy 17.09.07, 07:24
      Dobry felieton, fajne porónanie do Gretzky'ego.

      Błąd: "I jeszcze nie przesądzał o zwycięstwach, jak w minioną sobotę, kiedy niemal w pojedynkę rozprawił się z Arsenalem."
      Z Tottenhamem powinno być.
    • Gość: MIK Dziennikarska laurka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.07, 09:00
      Ile płacą za coś takiego?
      • the_fanatic Re: Dziennikarska laurka 17.09.07, 10:04
        Cesc zapłacił 20 funtów, Wenger dorzucił 15.

        Are you świr?
    • Gość: Q Dzieci bez skazy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.07, 10:53
      w tekście (całkiem niezłym) pojawia się coś o jedynym tak młodym zawodniku
      ciągnącym swój wielki klub, ale każdy kto ogląda od kilku lat PREM, wie że
      ROOney swojego czasu też robił to samo (i robi nadal).
      • Gość: Boro Re: Dzieci bez skazy IP: *.pai.net.pl 18.09.07, 19:06
        Ale nie ma Rooney takiego przegladu pola i nie asystuje tyle co Fabregas;
        Rooney'owi jeszcze brakuje dojrzalosci, ktora ma Cesc, zle porownanie.
    • Gość: Oblech Francesc IP: *.tpnet.pl 17.09.07, 11:33
      FRANCESC Fabregas, JAMES Carragher, WESLEY Brown.
      Czemu nie piszecie Jacuś Krzynówek i Grzesio Bronowicki.
      Autorem felietonu jest w takim razie: FAŁ Stec.
      • Gość: hj Re: Francesc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.07, 19:23
        Może dlatego, że Fabregas na koszulce ma napisane Cesc? A Krzynówek ma Jacuś czy
        choćby jacek?
    • Gość: glon Kradzież IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.09.07, 14:10
      Nie zapominajmy o tym, że arsen wykradł nam podstępnie tego gracza !
      Takich rzeczy się nie robi ! Prawie jak Murinio... Powinien teraz
      grać tam gdzie się wychował - na camp nou !
    • Gość: dres Dziecko bez skazy IP: *.233.udn.pl 17.09.07, 14:15
      Hehe. Jaki wychowanek Wengera ??
      Wenger to złodziej. Wykradł dzieciaka ze szkółki FCB. Ponoć coach Arsenalu
      poluje juz na następnych młokosów, proponując im astronomiczne zarobki i
      mieszając w młodym wieku w głowach.
      Cesc to rodowity Katalończyk, a nie żaden wychowanek Wengera.
      • Gość: pozdro Re: Dziecko bez skazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.07, 16:39
        Jeden z dyrektorów barcelony przyznał kiedyś że nie chcieli zatrzymywać Cesca na
        Camp Nou, ponieważ nie było by tam dla niego miejsca.

        Z resztą jak można nazwać Wengera złodziejem - zapłacił za zawodnika, którego
        Barcelona nie chciała. I wcale nie zaproponował mu wysokiego jak na EPL zarobku.
    • Gość: diego Dziecko bez skazy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.07, 17:08
      mysle ze fabregas ma ogromny potencjal i najlepiej zeby nie zmienial
      klubu gdyz rozne wizje trenerow moga przystopowac rozwoj jego
      talentu a przykladem moze byc wloska przygoda henry
      • Gość: Paully Re: Dziecko bez skazy IP: *.eranet.pl 22.09.07, 14:05
        Gdyby Cesc zostal na Camp Nou to na pewno nie zadebutowal by w lidze
        w wieku 16 lat a taka szanse dostal u Wengera. Ma zaledwie 20 lat a
        gra juz 4 sezon w najbardziej wymagajacej lidze swiata od 2 lat nie
        schodzac ponizej pewnego wysokiego poziomu a w Barcy w wieku 19 lat
        gralby pewnie jeszcze w Barcy B o reprezentacji i MŚ nie wspominajac.

        PS. Nikt go nie zwiazal i nie wywiozl z Barcelony, odszedl bo
        wiedzial ze pod okiem Wengera ma szanse na gre i rozwoj kariery,
        czas pokazal ze mial racje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka