Dodaj do ulubionych

Sevilla bije Real

IP: *.CNet.Gawex.PL 04.11.07, 23:09
To cały schuster tylko pyskować potrafi i zwalac winę na innych. Ten
mecz i mecz z olympiakosem na bernabeu pokazał że real to prawdziwa:
HAŁA MADRID

Visca el Barca!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: eRO Pactu hehehe dobre sobie... to dopiero 2 porazka.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.07, 16:59
      . w sezonie po wygranej 5:0 i 5:1 nad Villarrealem i Valencia a to
      sa kluby nie slabe wrecz przeciwnie, wygrana 2:1 nad Athleticiem
      itp. a ty mowisz ze real jest slaby ;] gdyby REAL byl slaby tabela
      wygladala by zupelnie inaczej. Mam przeczucie ze jestes sezonowcem i
      mam nadzieje ze zrozumiesz ktory klub jest lepszy po GB. Real ma
      teraz 8 zwyciestw 1 remis i 2 porazki a FaRCA ma 7 zwyciest 3 remisy
      i 1 porazke ale powiedz mi kto lepiej na tym wyszedl ? zobacz
      jeszcze statystyki bramek.
      Real 25:9
      Barca 23:8 haha
      i ty masz podniete ze Barca wygrala ostatnio z bardzo slabym
      Betisem ... zalosne. Troche obiektywizmu
      • Gość: Pactu Re: Pactu hehehe dobre sobie... to dopiero 2 pora IP: *.CNet.Gawex.PL 06.11.07, 19:19
        Zapomniałeś że valencia jest tak silna ze az rosenborg ja ograł
        HAHAHA, to ty jestes smieszny... dobre sobie
      • Gość: Pactu Re: Pactu hehehe dobre sobie... to dopiero 2 pora IP: *.CNet.Gawex.PL 06.11.07, 19:21
        a propos sezonowca..
        tak jestem sezonowcem HAHAHA...
        byłem przy barcelonie jak przegrywała milanem i dynamem kijow

        to ty jestes gosciu zalosny i godny politowania, tak samo jak real
        madryt

        Hała Madrid
        Visca el Barca!!!
      • Gość: Pactu Re: Pactu hehehe dobre sobie... to dopiero 2 pora IP: *.CNet.Gawex.PL 06.11.07, 19:36
        A propo jeszcze statystyk, najważniejsza mówi za siebie, gdyby nie
        było frankistów (rządzących hiszpania), to by nie było dzisiaj mowy
        o wielkim prezydencie santiago bernabeu i by nie było dzisiaj
        wielkiego realu, by nie było 6 pucharów europy i alfredo di stefano,
        by nie było też najwyższego zwycięstwa realu nad barceloną w
        historii.

        Gdyby nie pomoc władz kraju real by nic nie znaczył w swiatowej
        pilce. A barca wszystko zawdziecza tylko i wylacznie sobie...
      • Gość: Pactu Po lidze mistrzów... IP: *.CNet.Gawex.PL 06.11.07, 22:44
        No i co mi teraz powiesz. Silna valencia znowu dostała w dupę od
        rosenborga. A wspaniały real nie potrafił pokonać Olympiakosu
        Pireus...
        • Gość: eRO Re: Po lidze mistrzów... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.07, 14:06
          hehe Real mial a to slupek a to poprzeczka a nie pamietasz
          pierwszego meczu Barcelony z Rangersami ?? tez bylo 0:0 a nie
          pamietasz przegranego meczu Barcy z Villarrealem ?? My z Villa...
          wygralismy 5:0 i co ty na to ??
          • Gość: Pactu Re: Po lidze mistrzów... IP: *.CNet.Gawex.PL 08.11.07, 17:23
            Ależ pamiętam doskonale. I bardzo się cieszyłem z tego. I od
            początku sezonu chcę żeby barca przegrywała, bo mam już dość
            nieudolnych rządów Rijkaarda. Kiepski z niego trener, Barcelona ma
            potencjal taki ze mogla by rozbic wszystkich a real to by wciagnela
            nosem. Ale ten pajac nie potrafi tego utrzymac odkad ten cate
            odszedl. Dlatego jak pisalem tego posta pierwszego to nie pisalem
            jak to mi zarzuciles ze sie jaram zwyciestwem nad betisem. Bo wcale
            mnie to nie cieszy. Bo teraz wygrywa a jutro znowu straci punkty.

            Cieszylem sie tylko z tego ze real dostal w dupe od sevilli, bo jest
            poprostu slaby. Wykorzystal najgorszy moment valencii, ktora
            rozenborg ogral dwukrotnie, a wszyscy sie tym jaracie jakby wygral
            mistrzostwo swiata.
            • Gość: eRO Re: Po lidze mistrzów... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.07, 20:27
              mozemy pogadac sobie o sporcie na gg: moj nr to : 1714456:) a swoja
              droga szanuje barce ale jako ze mieszkam od 3 lat w Madrycie
              kibicuje Realowi ( ogolnie kibicuje realowi 7 lat ) wiec jako wierny
              fan tej druzyny najzwyczajniej ciesze sie z kazdego podkniecia
              najwiekszego rywala jakim niewatpliwie jest FC Barcelona to chyba
              zrozumiale ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka