Gość: Pactu IP: *.CNet.Gawex.PL 04.11.07, 23:09 To cały schuster tylko pyskować potrafi i zwalac winę na innych. Ten mecz i mecz z olympiakosem na bernabeu pokazał że real to prawdziwa: HAŁA MADRID Visca el Barca!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: eRO Pactu hehehe dobre sobie... to dopiero 2 porazka.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.07, 16:59 . w sezonie po wygranej 5:0 i 5:1 nad Villarrealem i Valencia a to sa kluby nie slabe wrecz przeciwnie, wygrana 2:1 nad Athleticiem itp. a ty mowisz ze real jest slaby ;] gdyby REAL byl slaby tabela wygladala by zupelnie inaczej. Mam przeczucie ze jestes sezonowcem i mam nadzieje ze zrozumiesz ktory klub jest lepszy po GB. Real ma teraz 8 zwyciestw 1 remis i 2 porazki a FaRCA ma 7 zwyciest 3 remisy i 1 porazke ale powiedz mi kto lepiej na tym wyszedl ? zobacz jeszcze statystyki bramek. Real 25:9 Barca 23:8 haha i ty masz podniete ze Barca wygrala ostatnio z bardzo slabym Betisem ... zalosne. Troche obiektywizmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pactu Re: Pactu hehehe dobre sobie... to dopiero 2 pora IP: *.CNet.Gawex.PL 06.11.07, 19:19 Zapomniałeś że valencia jest tak silna ze az rosenborg ja ograł HAHAHA, to ty jestes smieszny... dobre sobie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pactu Re: Pactu hehehe dobre sobie... to dopiero 2 pora IP: *.CNet.Gawex.PL 06.11.07, 19:21 a propos sezonowca.. tak jestem sezonowcem HAHAHA... byłem przy barcelonie jak przegrywała milanem i dynamem kijow to ty jestes gosciu zalosny i godny politowania, tak samo jak real madryt Hała Madrid Visca el Barca!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pactu Re: Pactu hehehe dobre sobie... to dopiero 2 pora IP: *.CNet.Gawex.PL 06.11.07, 19:36 A propo jeszcze statystyk, najważniejsza mówi za siebie, gdyby nie było frankistów (rządzących hiszpania), to by nie było dzisiaj mowy o wielkim prezydencie santiago bernabeu i by nie było dzisiaj wielkiego realu, by nie było 6 pucharów europy i alfredo di stefano, by nie było też najwyższego zwycięstwa realu nad barceloną w historii. Gdyby nie pomoc władz kraju real by nic nie znaczył w swiatowej pilce. A barca wszystko zawdziecza tylko i wylacznie sobie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pactu Po lidze mistrzów... IP: *.CNet.Gawex.PL 06.11.07, 22:44 No i co mi teraz powiesz. Silna valencia znowu dostała w dupę od rosenborga. A wspaniały real nie potrafił pokonać Olympiakosu Pireus... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eRO Re: Po lidze mistrzów... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.07, 14:06 hehe Real mial a to slupek a to poprzeczka a nie pamietasz pierwszego meczu Barcelony z Rangersami ?? tez bylo 0:0 a nie pamietasz przegranego meczu Barcy z Villarrealem ?? My z Villa... wygralismy 5:0 i co ty na to ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pactu Re: Po lidze mistrzów... IP: *.CNet.Gawex.PL 08.11.07, 17:23 Ależ pamiętam doskonale. I bardzo się cieszyłem z tego. I od początku sezonu chcę żeby barca przegrywała, bo mam już dość nieudolnych rządów Rijkaarda. Kiepski z niego trener, Barcelona ma potencjal taki ze mogla by rozbic wszystkich a real to by wciagnela nosem. Ale ten pajac nie potrafi tego utrzymac odkad ten cate odszedl. Dlatego jak pisalem tego posta pierwszego to nie pisalem jak to mi zarzuciles ze sie jaram zwyciestwem nad betisem. Bo wcale mnie to nie cieszy. Bo teraz wygrywa a jutro znowu straci punkty. Cieszylem sie tylko z tego ze real dostal w dupe od sevilli, bo jest poprostu slaby. Wykorzystal najgorszy moment valencii, ktora rozenborg ogral dwukrotnie, a wszyscy sie tym jaracie jakby wygral mistrzostwo swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eRO Re: Po lidze mistrzów... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.07, 20:27 mozemy pogadac sobie o sporcie na gg: moj nr to : 1714456:) a swoja droga szanuje barce ale jako ze mieszkam od 3 lat w Madrycie kibicuje Realowi ( ogolnie kibicuje realowi 7 lat ) wiec jako wierny fan tej druzyny najzwyczajniej ciesze sie z kazdego podkniecia najwiekszego rywala jakim niewatpliwie jest FC Barcelona to chyba zrozumiale ;) Odpowiedz Link Zgłoś