Dodaj do ulubionych

Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów

20.02.08, 13:13
Brawo za podpis pod zdjęciem! Kto oglądał mecz ten wie:)
Obserwuj wątek
    • partyboi Re: Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów 20.02.08, 13:28
      Wpadka :-). Chłopaki, nie piszcie artykułów na kolanie i na wyścigi
      • Gość: juve Re: Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.08, 14:00
        I dobrze tak Interowi. Wieśniaki z Mediolanu...
      • Gość: wow Re: Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.08, 15:47
        mmm, och, straszna pomyłka... szaleństwo po prostu. dzięki że jesteście
        profesjonalni forumowicze... z wami mogę spać spokojnie...
    • Gość: dziwak Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.08, 14:12
      prasa pisz prawde
    • Gość: df Stec IP: *.gemini.net.pl 20.02.08, 15:10
      Panie Stec, niech pan coś napisze o świetnych włoskich kibicach. To
      nie to co polscy KIBOLE...
      • Gość: Knyx I tak Włosi są mistrzami IP: 82.177.11.* 20.02.08, 16:31
        Świata!
    • Gość: lama Materrazi dupek dostał za swoje! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.08, 16:40
      ja tam się cieszę, że Materazzi został szybko wywalony, wydawało mu się że znów te jego "sprytne" faule i łapanie za koszulkę ujdą mu na sucho
    • Gość: Paulo Inter nie dorasta do pięt Liverpoolowi IP: *.crowley.pl 20.02.08, 17:19
      Najbardziej trwałym przesądem są obiegowe opinie "fachowców",
      dziennikarzy. Tak naprawdę Inter to włoski gniot, który nie ma szans
      z Liverpoolem. Głupie, obiegowe opinie, włoskie maminsynki, którzy
      zawsze okazują się słabsi w spotkaniach z angielskimi drużynami
      (wyjątkiem globalny Milan). Gerrard, Torres, Mascherano, Carragher
      są więcej warci niż 3/4 interu, a tu takie bzdury pisza włosi...
      Żenada.
    • Gość: Platonow Roma the best!!! IP: *.intelink.pl 20.02.08, 18:30
      Haha... Było ostatnio głosowanie... "Kto wygra ligę mistrzów?" Trochę się
      załamałem jak Roma miała 3% (i była ostatnia), a Real miał chyba ze 20% i był
      bodajże trzeci albo nawet 2. No to chyba wiele osób zmieni zdanie. :) I bardzo
      dobrze Roma! Oby tak dalej!
    • Gość: KAROL MISTRZ Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.08, 12:24
      PO PROSTU INTER MIAŁ SŁABY DZIEŃ .A JEŚLI CHODZI O ROME TO REWANŻ Z
      REALEM BEDZIE CIEKAWY

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka