gaugan4 20.02.08, 13:13 Brawo za podpis pod zdjęciem! Kto oglądał mecz ten wie:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
partyboi Re: Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów 20.02.08, 13:28 Wpadka :-). Chłopaki, nie piszcie artykułów na kolanie i na wyścigi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juve Re: Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.08, 14:00 I dobrze tak Interowi. Wieśniaki z Mediolanu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow Re: Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.08, 15:47 mmm, och, straszna pomyłka... szaleństwo po prostu. dzięki że jesteście profesjonalni forumowicze... z wami mogę spać spokojnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziwak Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.08, 14:12 prasa pisz prawde Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: df Stec IP: *.gemini.net.pl 20.02.08, 15:10 Panie Stec, niech pan coś napisze o świetnych włoskich kibicach. To nie to co polscy KIBOLE... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lama Materrazi dupek dostał za swoje! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.08, 16:40 ja tam się cieszę, że Materazzi został szybko wywalony, wydawało mu się że znów te jego "sprytne" faule i łapanie za koszulkę ujdą mu na sucho Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paulo Inter nie dorasta do pięt Liverpoolowi IP: *.crowley.pl 20.02.08, 17:19 Najbardziej trwałym przesądem są obiegowe opinie "fachowców", dziennikarzy. Tak naprawdę Inter to włoski gniot, który nie ma szans z Liverpoolem. Głupie, obiegowe opinie, włoskie maminsynki, którzy zawsze okazują się słabsi w spotkaniach z angielskimi drużynami (wyjątkiem globalny Milan). Gerrard, Torres, Mascherano, Carragher są więcej warci niż 3/4 interu, a tu takie bzdury pisza włosi... Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Platonow Roma the best!!! IP: *.intelink.pl 20.02.08, 18:30 Haha... Było ostatnio głosowanie... "Kto wygra ligę mistrzów?" Trochę się załamałem jak Roma miała 3% (i była ostatnia), a Real miał chyba ze 20% i był bodajże trzeci albo nawet 2. No to chyba wiele osób zmieni zdanie. :) I bardzo dobrze Roma! Oby tak dalej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KAROL MISTRZ Włoska prasa: Wieczór marzeń i koszmarów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.08, 12:24 PO PROSTU INTER MIAŁ SŁABY DZIEŃ .A JEŚLI CHODZI O ROME TO REWANŻ Z REALEM BEDZIE CIEKAWY Odpowiedz Link Zgłoś