Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Najciekawsze miejsca w Polsce na rower

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.07, 22:31
    Jaki region w Polsce uwazacie za najciekawszy do rowerowania? Moze stworzymy
    jakas liste najciekawszych miejsc na rower? Chcialbym poznac Wasza opnie

Ja zaczynam :) :
    - Beskid Żywiecki - dlaczego: super podjazdy, fajne widoki
    - Jura Krk - Czestochowska (szczegolnie Ojcowski Park Narodowy): zamki,
    wzgórza, skałki
    Obserwuj wątek
      • Gość: frantu Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.07, 12:04
        Bieszczady - spokój, fajne górki, piękne widoki
        Beskid Śląski i Żywiecki - fajne podjazdy

Ogólnie to wszędzie może być super, trzeba to po prostu znaleźć :)
        • ronin202 Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 08.04.07, 14:56
          Kotlina klodzka , piekne widoczki , dziesiatki kilometrow drog , super polecam
          • Gość: kamzik Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.07, 17:51
            Nie lubię rejonów Kotliny Kłodzkiej i Sudetów. Zdecydowanie za dużo ludzi. Dużo
            ciekawsze jest całe południe od Wisły po Ustrzyki. Zwłaszcza od Krynicy jest
            super. Pusto, można cały dzień nikogo nie spotkać.
            • Gość: Slav4 Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: 217.70.56.* 08.04.07, 18:02
              Zgadzam się z "przedpiścą". Bekid Sądecki - Krynica, Piwniczna, Szczawnica i
              okolice. Właśnie coś nam chodzi po głowie na długi weekend - autem do Rytra a
              stamtąd czerwonym szlakiem pasmem Jaworzyny do Krynicy. (wstyd się przyznać -
              jeszcze tego nie jechaliśmy, a to według powszechnej opinii "klasyka polskiego
              MTB".)
              Jechał tam ktoś w tym roku ? Błotko już obsycha ?

PS. Gdzieś w necie, w opisie tej wycieczki czytałem że pierwsze 4 kilometry z
              Rytra do schroniska na Cyrhli robi się z buta bo jest nie do podjechania.
              Prawda to ?
              • mitrof Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 08.04.07, 18:57
                widze ze preferujecie góry. Ja moze zaproponuje moje tereny: polecam zacząc od
                Treblinki. Potem wzdłuż Bugu przez ciechanowiec do drohiczyna. Nastepnie albo
                przez grabarke do białowiezy, lub przejechac Bug koło siemiatycz i pojechac
                ciagle wzdłuz rzeki do janowa Podlaskiego. Jest taki przewodnik 'egzotyczna
                polska' - opisujący wschod polski. To ladne tereny i mysle ze warto pozwiedzac.
                • lemuriza Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 08.04.07, 19:23
                  Jest pewnie wiele pieknych terenów. I tych górzystych i tych nizinnych.
                  W Bieszczadach pięknie, Beskidy sercu bliskie bo i od nas blisko:), rejony
                  Krynicy, Piwniecznej uwielbiam, Kotlina Kłodzka nieco mnie rozczarowała, ale
                  myślę, ze po prostu niezbyt dobrze rozplnowalismy nasze wycieczki.
                  Ponad wszystko jednak lubię nasze Pogórze. Bo nasze:).
                  I Jamną i Brzankę, Lubinkę i naszą wykańczającą Marcinkę:).
                  Bo to nasze góreczki, w pobliżu, na wyciagnięcie ręki. Kochane:).Czyli okolice
                  Tarnowa.
                  • Gość: kholbee Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.is.net.pl 03.05.07, 19:09
                    pieknie to ująłeś - "wykańczajacą Marcinkę", niby nie góra, a jednak...
                    • lemuriza Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 21.05.07, 15:02
                      Jestem kobietą:). No niby nie góra, ale brukowy podjazd daje w d...:)
                      Przynajmniej mnie.
                      Za pierwszym razem jeszcze na rowerze Best zabrakło mi 2 metrów. Następne
                      podejście na kellysowskiej Gammie się udało:). Teraz wjeżdżam już bez takiej
                      wielkiej walki, niemniej jednak okropelnie mnie wykańcza ta górka.
                      Ciekawa jestem czy znasz "moją" górkę francę ( ja ja tak nazwałam), bo chyba
                      jest gorsza niż Marcinka. Myslę, że znasz te okolice, bo chyba znam Cię z
                      widzenia i słyszenia, więc musisz smigać w tych okolicach własnie:). To jest
                      górka na drodze do Piotrkowic ( chyba czarny szlak), jedzie się drogą wzdłuż
                      ośrodka Relaks.
                      Jak dla mnie cos makabrycznego.
                      Dała mi rade za pierwszym razem, dała rade za drugim, została pokonana dopiero
                      za trzecim. To jest dopiero ewenement, niby żdna góreczka, ale spore nachylenie
                      ( przynajmniej jak na moje możliwości).
                      Jesli nie jechałeś tamtędy to zapraszam:).
                • Gość: beata Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.centertel.pl 10.04.07, 17:37
                  ciekawie wygląda ta twoja propozycja. czy ona wiedzie lasami, czy asfaltem?
                  Jesli hcialabym w weekend (czyli tylko 2 dni) pojeździć w tamtych okolicach, to
                  skąd zacząć i gdzie skończyc?
                  • mitrof Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 10.04.07, 18:43
                    To zalezy ile km chcesz przejechac. Mozna zajechac pociagiem do siedlec i stąd
                    rowerem do korczewa i potem do drohiczyna (tu troche bruku i polnych dróg). Z
                    tamtąd wzdłuz bugu przez serpelice do janowa podlaskiego.Jesli dystanas za
                    krotki, mozna zachaczyc wczesniej o grabarke.
                    • Gość: beata Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: 195.205.221.* 11.04.07, 11:27
                      OK, kumam, przesledziłam na mapie. Skorzystam, dzieki
                      • Gość: Marian Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.pl 11.04.07, 11:39
                        KARKONOSZE - okolice Jeleniej Góry / Szklarska Poręba / Karpacz / Pogórze Izerskie

Rewelacja - trasy dla wszystkich, dla tych dla których liczą się podjazdy i zjazdy, dla tych którzy nie lubią zbytniej zadyszki a chcą podziwiać widoki, dla pasjonatów historii, zabytków, sztuki, ciekawostek i tajemnic (kopalnie, kamieniołomy, sztolnie, zamki) Dla tych co lubią wyprawy miedzynarodowe - nawet możliwe jest przejechanie przez 2 kraje :)

Marian
                        • maczores Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 11.04.07, 13:15
                          Kotlina Klodzka.Wytyczono tu dobra siec tras rowerowych szosowych i po sciezkach
                          ,porzadnie oznaczona w terenie.Niestety wciaz brak dobrej mapy z trasami
                          rowerowymi,najlepsza mozna dostac darmo w biurze promocji miasta w Klodzku.Pozdro
                      • rainzug Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 01.05.07, 17:40
                        Okolice Wałbrzycha Walimia góry Sowie , Wałbrzyskie, Okolice książańskiego parku
                        krajobrazowego, Trójgarb, rudawy janowickie,a dla wytrwalszych karkonosze.
                    • Gość: bjkor Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.05.07, 06:31
                      proponuję jeszcze w górę Bugu. Wycieczka na 10 dni ale wspaniałe widoki nie tzymać się trasy prawie wszędzie można jechać nad samą rzeką. Jak ktoś chce można dojechać do Hrubieszowa. Naprawdę polecam takich widoków nigdzie nie ma

www.przelombugu.com.pl
                • Gość: gosc Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.crowley.pl 25.04.07, 08:12
                  Tak, Bug to piękna rzeka, ja znam raczej jej dół, od Wyszkowa po ujście do
                  Narwi i tamtejsze drogi. Ale wzniesień tam rzeczywiście nie ma
              • Gość: Lugnus Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.toya.net.pl 03.05.07, 08:44
                Szczawnica i okolica total bylem w tym roku juz na 2 dniowym tripie polecam
                widoki nad dunajcem wiosna super chodz moze ciut za duzo ludzi ale to juz
                kwestia wyboru trasy
              • Gość: gawęda Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.aster.pl 04.05.07, 09:58
                Szłam tamtędy - wierz mi - nie pojedziesz:)
              • Gość: azazel82 Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.07, 17:21
                ano prawda... ciężkie do podejścia, co dopiero do podjechania:P ale to nie jest
                długi kawałek, może rzeczywiście 4km, ale nie warto szukać innej drogi, bo jest
                ładna...
        • Gość: gość Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.07, 10:50
          Puszcza Zielonka, w Murowanej Goślinie k. Poznania, super miejsce prawie trzysta
          kilometrów oznakowanych szlaków rowerowych, teren może płaski, ale podjazd pod
          Dziewiczą Górę wymaga sporo wysiłku. Doskonałe miejsce ne weekendowy wypad na
          rower pod miasto.
      • przempior Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 20.04.07, 16:22
        Oczywiście każda pliszka swój ogonek chwali, więc ja zaproponuje Beskid
        Makowski- tyż pikne widoki i ostre (czasami ;)) podjazdy.
        No i nie przeludnione. Polecam np. Maków Podh.-Grzechynia Drwalówka- Zawoja
        Przysłop i dalej albo do Stryszawy, albo do Zawoji, ewent.Jałowiec. Jak kto woli
        i ile ma czasu i pary w nogach. Można też z Makowa wskoczyć na Koskową Górę i
        stamtąd dalej w/g uznania. Ogólnie możliwych do zrealizowania tras jest bez
        liku, byle tylko mieć jakie takie rozeznanie w terenie.
        • Gość: Bruno Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.07, 22:28
          Polecam Pogórze Przemyskie i Twierdze Przemyśl. Trasa podzielona na 2 części -
          północną 30km i południową 50km. Dlaczego? - bo to piękne tereny a dla
          miłośników historii fory trzeciej co do wielkości austro-węgierskiej Twierdzy
          Przemyśl. Opis trasy, profile i mapkę można zobaczyć na stronie
          www.przemysl.pl/turist/rower/ Z Przemyśla w Bieszczady jest już naprawdę
          niedaleko. Można zaplanować sobie kilkudniowy wypad. Trasę w Bieszczady
          przejechałem i opisałem na swojej stronie
          bruno.netstrefa.com.pl/rower/bieszczady/ Jeśli ktoś jeszcze nie był TU na
          pograniczu, miejscu styku kultur, drewnianych cerkwi odludnych miejsc to zapraszam.
          • mallard Żuławy WIślane! 25.04.07, 09:29
            Dla tych, którzy nie lubią się wysilać - płasko jak na stole! Trzeba tylko
            uważać, żeby nie wpaść w depresję... ;)

Pozdrawiam
      • Gość: Monio Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 12:23
        Suwalski Park Krajobrazowy - górki i małe morenowe jeziorka, wśród nich
        napiękniejsze w Polsce - Jaczno. Nieodkryty, dziewiczy teren, czas stanał tam w
        miejscu.
        no i troche ironizując - Dolina Rospudy - bardzo fajne torfy (hehe)
      • hania404 Bory Tucholskie !!!! 25.04.07, 13:39
        bylam 2 lata temu i jade teraz, polecam! szczegolnie okolice Drzewicza, Funki i
        Asmusa:-)
      • Gość: tom Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.chello.pl 30.04.07, 17:58
        Parę lat temu (cztery) jeździłem w Beskidzie Niskim - Krempna Gorlice Tylicz.
        Polecam jeżeli asfalty to praktycznie bez samochodów, a szuterki palce lizać np.
        zjazd doliną opuszczonej wioski gdzie droga zamieniła się w dużej częsci w
        potok. :)
        • Gość: aaa Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.zamosc.mm.pl 01.05.07, 08:36
          a Ja proponuję roztocze....Zwierzyniec, Józefów......
          • le_bon_bon Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 01.05.07, 10:51
            A czy można by było prosić jakoś dokładniej na temat Roztocza.... Jakiś przykład
            trasy. Jeżeli często zwiedzasz z rowerem te okolice, napisz coś więcej na ten
            temat. Pozdrawiam i z góry dziękuje:-)))
          • Gość: kris Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.05.07, 10:49
            Zgadza sie. Bylem w Zwierzyncu 1 maja. Wprawdzie nie na rowerze ale obadalem
            oklice i trasy. Bardzo fajne lesne szlaki po Roztoczanskim Parku.
            Oosbiscie jezdze w okolicach Sandomierza (mamy jakies 7 szlakow). Teraz mocno
            pagorkowaty ale glownie sa to drogi miedzy polami i przez wsie. Najgorsze sa
            psy, ktore wybiegaja z gospodarstw i rzucaja sie pod kola. Wczoraj jeden rozdarl
            mi spodnie :(
        • aleks44 Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 01.05.07, 09:16
          ja jestem za Beskidem Niskim !!!!
          wlasnie zaraz wyruszam na maly wypadzik.Wolowiec-Bartne-Przelecz Majdan-
          Swierzowa Ruska-Swiatkowa (dwie)-Razstajne-Nieznajowa-powrot do Wolowca.
          Tylko kilka km asfaltem,reszta to drogi bite i szlaki.
          Pozdrawiam i zapraszam
          • Gość: ms też polecam Beskid Niski - daleko, ale warto IP: *.2-0.pl 01.05.07, 21:01
            górzystość jak na Jurze, nawet w lecie pusto, jednak te zagubione wsie, cerkiewki... mniam! Zresztą zerknijcie na fotki, jak ktoś lubi klimat "trochę innego kraju" mountains.ws/galeria/200408_niski_bieszczady/
            A ściana wschodnia również może być fajna, tak od Przemyśla do Suwałk ;)
          • Gość: wombat Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: 203.94.135.* 03.05.07, 00:52
            Jeszcze w prehistorycznych czasach za Gierka jezdzilem po parku krajobrazowym
            wokol Smolnik na Suwalszczyznie - wiochy, cerkiewki starowierow, lasy, jeziora,
            troche malowniczych pagorkow i jacwieskie grodziska. A zaraz obok Puszcza
            Romnicka. a jak to teraz wyglada? Czy sie nie za bardzo ucywilizowalo?
            • Gość: /Me Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 21:26
              jest caly czas tak samo ..pieknie;-)
              Ja jezdze do Błaskowizny nad Hancza,tam albo nurek, albo rower..uwielbiam te
              okolice..
      • Gość: kolarz Malbork! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.07, 09:39
        www.rowery.malbork.pl wejdzcie i poczytajcie.
      • andre_cq Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 01.05.07, 14:05
        południe lubuskiego, no i w ogóle tereny nad Odrą. REWELACJA!
      • mircio30 Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 01.05.07, 15:36
        Witam. To ja także polecę swoje okolice - trójkat turystyczny Puławy -
        Kazimierz Dolny - Nałęczów. Plus to niewątpliwie piękne widoki i urozmaicony
        teren. Niestety czasem bywa tu tłoczno (szczególnie w weekendy) Do tego brak
        poboczy i spory ruch samochodów na trasie Puławy - Bochotnica - Nałęczów. Na
        południe od Kazimierza w stronę Powiśla jest jednak cicho i spokojnie i te
        tereny idealnie nadają się do turystyki rowerowej.
        • Gość: alex Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.07, 16:19
          Przyjedzcie na rowery w okolice Sulęcina i Lubniewic, w woj. lubuskim W
          okolicach Żubrowa są wąwozy jak w Sudetach. Jeziora i same lasy.
      • Gość: bydgoski.blox.pl Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.07, 18:41
        polecam okolice Bydgoszczy: Nadwiślański Park Krajobrazowy
        www.dolnawisla.pl/historia_parku.php; Leśny Park Kultury i Wypoczynku
        www.lpkiw.bydgoszcz.com/site/; okolice Starego Kanału Bydgoskiego
        ejra.w.interia.pl/index.html.
        Pozdrawiam!
        • Gość: Jacek Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.07, 22:36
          Lasek Wolski w Krakowie. Klasyka! Jeżdżę tam już prawie 4 lata (czyli całą
          swoją karierę MTB) i jeszcze ciągle mi się nie znudził. Asfalty, ścieżki leśne,
          kamieniste, błotniste, podjazdy nie do zrobienia, luzackie i maxymalne zjazdy -
          w zasadzie wszystko tam jest. Z obrzeży lasku fantastyczne widoki np. na
          ośnieżoną Babią Górę czy Tatry. Fantastyczne jest to, że można z miasta wyrwać
          się na 2, 3 godziny i przewentylować płuca. W takie dni jak dziś (1 maja)
          bywają tam tłumy, ale wtedy trzeba wybrać mniej uczęszczane trasy.
          Moja druga propozycja - Masyw Śnieżnika. Tam jest cała masa świetnie
          utrzymanych, leśnych dróg szutrowych. Polecam wjazd z Międzygórza na Śnieżnik.
          Trasę, która z buta zajmuje prawie cały dzień robi się w 2 godziny.
      • Gość: dareks Gołdap, Puszcza Romincka, Dubeninki, Stańczyki IP: 194.242.62.* 02.05.07, 09:14
        Gołdap, Puszcza Romincka, Dubeninki, Stańczyki. Polecam też Dowspuda nad rz.
        Rospudą...
      • Gość: jw południowe świętokrzyskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 09:25
        Jako miejsce wypadów polecam Staszów, miasteczko 50 km na południe od Kielc.
        Teren pagórkowaty albo płaski, dużo bocznych dróg pozbawionych tirów.
        Jakie wypady można stąd robić?
        Krótkie wypady (do 50 km w obie strony) do Ujazdu (zamek Krzyżtopór Ossolinskiego), Szydłowa (polskie Carcasonne, średnioweczne freski, synagoga średniowieczna), Kurozwęk (pałac tam min.stado bizonów), Pacanowa, Beszowa (świątynia zalozona przez I prymasa Wojciecha Jastrzębca z XV w) , Rytwiany (Pustelnia Złotego Lasu w dawnym klasztorze kamedułów, 300 letnia posmiertna maska woskowa Dziulanki)
        Dłuższe wypady jednodniowe do Sandomierza, Baranowa Sandomierskiego, Buska, Solca, Wiślicy i na święty Krzyż.
        W okolicy jezioro w Chańczy i Golejowie pod Staszowem.
        Dla zainteresowanych prześlę więcej informacji ze szczególowym rozpisem tras rowerowych. e-mail:jarekwitkowski@o2.pl
        czymchatabogata.eu
      • Gość: szpilorek36 Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.uznam.net.pl 02.05.07, 09:41
        Świnoujscie duzo ściezek rowerowych sporo atrakcji ,oraz trasa rowerowa
        Świnoujscie -Punemunde i Swinoujście-Dragen przez Garz.Wszystkie trasy po ok 45
        km do celu.
      • Gość: pini111 Elbląg-Mazury-Mazury-Mazury-Biały stok IP: 195.116.32.* 02.05.07, 10:46
        zahaczając o jeziorka rozmaite :)
      • Gość: gosc Puszcza Zielonka w Murowanej Goślinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.07, 10:52
        Puszcza Zielonka, w Murowanej Goślinie k. Poznania, super miejsce prawie trzysta
        kilometrów oznakowanych szlaków rowerowych, teren może płaski, ale podjazd pod
        Dziewiczą Górę wymaga sporo wysiłku. Doskonałe miejsce ne weekendowy wypad na
        rower pod miasto.
        • Gość: Agata Re: Puszcza Zielonka w Murowanej Goślinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 21:46
          Zgadzam się; ostatnio odkryliśmy tajemnicę dwóch grobów w sercu tej Puszczy (po
          pożarze może nie do końca zasługuje na to SZUMNE miano; ot, rachityczne
          drzewka, nawet nie PRAWIE jak Białowieża)- romantyczna historia miłosna ze
          strzałem z fuzji w tle. Ona, on i ten drugi. XVIII wiek. For more
          information... zapraszam do Zielonki. :)
          A poza tym warto, będąc w tych wielkopolskich stronach, zajrzeć do Rogalina,
          Puszczykowa, a potem odbić nieco w bok do Mosiny, osiągnąc podjazd i wjechać w
          pofałdowany szlak rowerowy, który poprowadzi przez miejsce nazwane równie
          szumnie "Świetlistą Dąbrową", po drodze mijając też legendarne jezioro Kociołek
          (kolejna romantyczna historia: on, ona i utopienie)
      • jdk Radom i okolice 02.05.07, 13:17
        Okolice Radomia, zwłaszcza Puszcza Kozienicka i dolina Pilicy. W zasięgu:
        Kozienice, Pionki, Zwoleń, a dalej na południe: Szydłowiec, Przysucha, Orońsko.

Więcej: miasta.gazeta.pl/radom/0,44316.html
        • molla7 Re: Radom i okolice 02.05.07, 16:43
          Jura Krakowsko Czestochowska po szlaku orich gniazd rulez
      • Gość: Maciej Szlak Piastowski - Wielkopolska IP: 213.17.171.* 02.05.07, 13:31
        Jest co zwiedzac :-) ciekawe krajobrazy. baza noclegowa: np: www.piechocki.org
      • sceptyk31 Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 02.05.07, 17:29
        Oczywiście Bieszczady. Sa tam trasy wymagające "pary" w nogach, ale można sobie
        wybrac drogi łatwiejsze. Praktycznie wszędzie można jechac / poza Bieszczadzkim
        Parkiem Narodowym/, jak ktos lubi bezdroża to jest tego pewnie najwięcej w
        Polsce, drogi asfaltowe sa co raz lepsze a ruch nigdy nie jest zbyt duży. No i
        te widoki ...
        • dworzu Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 02.05.07, 19:48
          tak jest bieszczady zdecydowanie tak tak.. na północy sporo ludzi ale juz
          zakwaterowanie w Cisnej albo w okolicach (polecam stuedncka baze namiotowa
          "Łopienka" www.akt.waw.pl) i robienie wypadow wszedzie dookola daje mnostwo
          rowerowej satysfakcji bez nadmiernego kontaktu z turystami. Szkoda tylko ze
          trasy rowerowe slabo oznaczone - poza tym rewelacja

co prawda temat jest o polsce ale juz kilkanascie km za granica wglab czech sa
          swietne tereny do jezdzenia - mowie tu o okolicach javorowego wierchu - duzo
          tras dobrze oznaczonych to sie nazywa jakos tak: "radegast cyklotrack"
      • Gość: gosc Pawel Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: 212.219.149.* 02.05.07, 20:10
        proponuje Okonek polozony miedzy Pila a Szczecinkiem otworzono jeden
        znajwiekszych poligonow wojskowych w Europie jest jeszcze nieodkryty przez
        cywilow powstal w 1941r przez Hitlerowcow jest tam wiele drog polnych i tras
        naturalnych wiele gatunkow zwierzat rzadko spotykanych proponuje zaopatrzyc sie
        w kompas albo gps bo nietrudno sie zgubic jest poprostu swietnie dlatego kto
        lubi wyzwania UWAGA NA ZMIJE ZYGZAGOWATE.
        • Gość: Mirka Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 20:22
          tylko Beskid Niski-uroczo i spokojnie, można zagościć tanio w Radocynie w
          schronisku, a stamtąd wszędzie wokół nawet na Słowację. -polecam i zapraszam!!!!
          • Gość: biker Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 13:09
            dokładnie! Beskid Niski jest w deche! ;)
            Troche zdjec i tras w BN najdziecie na rower.beskidy.pl/
      • sweet.baby Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower 02.05.07, 21:44
        PÓŁWYSEP HELSKI - BAJKA!!! Ścieżka rowerowa od Władysławowa aż po Hel ze
        świetnymi widokami. Polecam !
      • Gość: ad Dziwnów - Rewal i dalej IP: *.ghnet.pl 02.05.07, 23:21
        Piękna lasami ,w pobliżu plaż trasa
      • Gość: hmmm Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.sulechow.net 03.05.07, 07:21
        Tak troche z innej strony - jezdzi sie milo i przyjemnie wszedzie tam, gdzie
        bezpanskich psow nie ma. Samochody, jak samochody, ale psy... koszmar :(
        Szczegolnie te, ktore upodobaly sobie wedrowki po lasach w wiekszych grupach -
        okolice Zielonej Gory (Zawada chocby) to juz jak prawie, jak w schronisku. I
        zeby jeszcze male kundle co najwyzej podskakujace do nogawek - gdzie tam! -
        wilczury z krwi i kosci, az sie odechciewa :( Samemu owszem, mozna zaryzykowac,
        ale wyciagnac kobiete na niedzielna przejazdzke i bac sie o to, ze zza rogu w
        srodku lasu wyskoczy z krzakow jakies bydle.. brrr....
        • ziemiowziety zostan w domu 04.05.07, 06:15
          jak chcesz milutko i przyjemniutko, to se wlacz TV, otworz butelke, lub spalszuj
          ciastko, zwierzeta, wliczajac bezpanskie psy sa wliczone w koszta prawdziwej
          przygody
          • Gość: lol Re: zostan w domu IP: *.sulechow.net 05.05.07, 04:17
            Chyba nie do konca dobrze sie czujesz, jesli nieodzownym elementem udanego
            wypadu na rowerze za miasto jest dla ciebie ujadanie bezpanskich psow tudziez
            ucieczka przed nimi. Nienormalna jest rzecza, ze wjezdzajac do lasu musze miec
            pelna swiadomosc tego, ze gdzies w polowie kompletnego wygnajewa wyskoczyc na
            sciezke moga mi 3 rosle wilczury karmione (bo przeciez nie
            mieszkajace/zyjace/trzymane/hodowane - bez znaczenia) w wiosce 2 kilometry
            dalej. Takie psy czuja sie tam jak u siebie i znaczenia nie ma to, czy bedzie
            sie je mijalo na piechote, jadac 5km/h, 30 czy 50 - tak czy inaczej w 9/10
            przypadkow najwiekszym szczesciem bedzie ich szczekanie. Najwiekszym, bo zwykle
            jest to debilna gonitwa dzikiego bydlecia, ktore dawno powinno byc zlapane
            przez sluzby ku temu istniejace. Prawdziwa przygoda? Nie zartuj sobie ponuro.
      • Gość: kondor Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.interq.pl 03.05.07, 09:06
        Można było się spodziewać. Każdy będzie zachwalał to po czym jeździł lub to co
        ma koło siebie.Najważniejsze że jest coraz więcej ludzi,którzy rower traktują
        jako przyjemność i sprawia im wielka radość.
        Dorzucę tu trasy po których kręcę od wielu lat i jak tu już parę osób wtrąciło
        jest to raj dla rowerzystów. Tych wytrawnych i tych maluczkich.Rozległe
        niedostępne tereny przyciągają jak magnes.
        Bieszczady -asfaltowe,brukowane,kamieniste i te pełne błota.
      • Gość: bartek zielony szlak na około jeziora wigry IP: *.client.duna.pl 03.05.07, 11:38
        Fantastyczne - i dla amatorów jazdy i dla zawodowców.
      • Gość: UNIDENTIFIED ;) Re: Najciekawsze miejsca w Polsce na rower IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.07, 15:10
        Polecałbym Kołobrzeg i okolice jest tam wiele dróg i ścieżek rowerowych.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka