Dodaj do ulubionych

Boniek przedstawił swój program wyborczy

IP: *.zone4.bethere.co.uk 07.10.08, 17:13
Tak, tylko ciekawi mnie ile z tego faktycznych zamierzen a ile pustych obiectnic. Jesli w wokol Polskiej pilki beda sie przewijac ciagle te same osoby to niesty ale dlugo nic sie nie zmieni :(
Obserwuj wątek
    • Gość: kks [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 17:33
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • artur74 V.korupcja d) chronić Widzew Łódź 07.10.08, 17:51
      Boniek zapomniał lub gazeta nie dopisała?

      W punkcie V. dotyczącym walki z korupcją w polskiej piłce nożnej,
      pominięto ważny podpunkt:
      V. Walka z korupcją w polskiej piłce

      d) przede wszystkim należy chronić klub RTS Widzew Łódź przed karną degradacją,
      ostatecznie należy odbierać innym klubom licencję na grę w Ekstraklasie, by w
      razie potrzeby, miejsce tego klubu mógł zająć Widzew Łódź lub pójść po ratunek
      do pani RTS z Trybunału Arbitrażowego przy PKOL!
      • Gość: :D Re: V.korupcja d) chronić Widzew Łódź IP: *.astral.lodz.pl 07.10.08, 19:27
        Mam nadzieje, że będziesz miał racje... A dobierze się do dupy legły
        i skisły bo one nie brały udziału w korupcji jako jedyni.
        Pozdrowienia dla Bońka bo to jedyny kandydant na prezesa.
        A tak apropo to Cacek obecny prezes Widzewa pozbył się Bońka i nie
        udzielił mu poparcia!
      • Gość: iwanho Re: V.korupcja d) chronić Widzew Łódź IP: *.toya.net.pl 07.10.08, 21:19
        WIesz na czym polega prawo??? Wtedy bylo po stronie Widzewa, jakby
        PZPN nie pieprzyk sie z korupcja to Widzew nie uniknal by
        degradacji, a tak sprawa sie przedawnila.

        Po drugie Boniek w Widzewie od roku nie ma nic do mowienia, wtedy
        mial tylko 11% udzialow, czyli nic.

        Kolego, nastepnym razem jak zamierzas napisac bzdury to sie zastanow

        pozdr
        • manes3 Re: V.korupcja d) chronić Widzew Łódź 07.10.08, 21:51
          naležy jeszcze dopisać - Z korupcja walczyć tak jak ja - zaprosić do klubu osla
          ofiarnego ( Szymanka), który na moje polecenie bedzie placil sedziów a jak sie
          sprawa przewali to wezmie wszystko na siebie !!!
    • Gość: marcin Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.08, 17:53
      Zdecydowanie najlepszy kandydat i ten program dobry. Jest spora
      szansa na poprawę w PZPN, nobo powiedzmy sobie szczerze co się
      zmieni gdy wygra Lato?
      • h5n1_kaczory Powiedzmy sobie szczerze to UEFA wybierze w jakich 07.10.08, 18:21
        miastach odbędzie się Euro2012, a nie to, że pan Boniek umieścił
        Kraków i Chorzów w swoim programie. Może i zyska głosy działaczy z
        Krakowa i Chorzowa, ale straci głosy tych z Gdańska, Poznania i
        Wrocławia, jeżeli w ogóle takie ma.

        "Szkolenie i opieka nad piłkarstwem młodzieżowym." Toćka w toćkę
        ściągnięte z ostatniej konferencji Jerzego Engela.

        Swoją drogą szkoda, że nikt nie widzi tej pracy jaką wykonuje np.
        Wydział Szkolenia i Jerzy Engel jako przewodniczący tego wydziału.
        Rozżalony człowiek w telewizji opowiada o szkoleniu młodzieży, że
        zrobił konferencję prasową (same przygotowanie do tej konferencji
        zabierają prawie miesiąc czasu), powiedział co i jak będzie robione
        w najbliższej przyszłości, i co ... zero zainteresowania. Ważniejsze
        było wejście kuratora do PZPN. Kurator zadba o szkolenie młodzieży?
        Czy może kurator miał zadbać o stołki i o kasę?
        • Gość: logik [...] IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.08, 23:09
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • h5n1_kaczory Re: Powiedzmy sobie szczerze to UEFA wybierze w j 07.10.08, 23:55
            Nie wiem czy to Jurek Engel czyta, a jeśli tak to ma ubaw po pachy :)
            • Gość: logik Re: Powiedzmy sobie szczerze to UEFA wybierze w j IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.08, 00:29
              Jurek Engel,czyli na ty panowie sa,to znaczy,ze jednak przydupas p. Jurka sie
              odezwal.Pozostaje przy swojej wersji,takiej wazeliny ,jaka wobec imc p.Engela
              pare postow wyzej moglby wysmazyc ow sam,ewentualnie,syn,nieciekawa zreszta
              postac,korupcja sie klania
    • Gość: piotr89 Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: 88.220.188.* 07.10.08, 18:53
      Boniek na trenera się nie nadaje. ale jako prezes PZPN napewno byłby
      dobry. więcej zrobi niż reszta patafianów z tej mafii
    • swiatlo A co z kobiecą piłką 07.10.08, 19:02
      Dlaczego zupełnie nikt, ale to nikt, nie ma w programie rozwoju i
      popularyzacji piłki nożnej wśród dziewcząt i kobiet?
      Jest to niezwykle rozwojowa gałęź piłki nożnej. Piłka nożna wśród dziewcząt i
      kobiet rozwija się bardzo szybko, tymczasem u nas wciąż dominuje durny
      seksistowski stereotyp że to nie dla dziewczyn.
      Żebyśmy w swoim zacofanym zaścianku znowu nie przegapili okazji...
      • Gość: Luzny Re: A co z kobiecą piłką IP: *.cust.tele2.se 07.10.08, 19:13
        Przeczytaj uwaznie, jest malutki punkcik o pilce kobiecej, w jedny
        worku z futsalem i pilka plazowa. Szkoda, bo Boniek mial szanse
        oddzielic pilke kobieca od tych zabawowych.
        Ci panowie nie moga sobie dac rady z meska pilka a tu im ktos glowe
        zawraca kobieca. Chcesz grac w pilke kobieca, wyjedz do Anglii.
      • Gość: asdasd Re: A co z kobiecą piłką IP: *.komster.pl 07.10.08, 19:18
        no widzisz, jakbyś dokładnie czytał, to byś zauważył punkt:

        Rozdział II
        f) wsparcie organizacyjne i finansowe KOBIECEJ piłki nożnej, futsalu
        oraz piłki plażowej
        • swiatlo Re: A co z kobiecą piłką 07.10.08, 19:53
          Gość portalu: asdasd napisał(a):

          > no widzisz, jakbyś dokładnie czytał, to byś zauważył punkt:

          > Rozdział II
          > f) wsparcie organizacyjne i finansowe KOBIECEJ piłki nożnej,
          > futsalu oraz piłki plażowej

          Niemniej mieszanie poważnego i rozwojowego sportu jakim jest kobieca piłka
          nożna, z piłką plażową, która jest po prostu niczym więcej niż cymbergaj i inne
          zabawy wczasowe, tym bardziej potwierdza moją tezę o kompletnym zamknięciu się w
          zaściankowym stereotypie.
          • Gość: Dante Re: A co z kobiecą piłką IP: 195.205.145.* 08.10.08, 00:38
            Jakiego powaznego i rozwojowego sportu? Litości... A kogo kobieca piłka
            interesuje? Na mecze kobiecej ekstraklasy przychodzi maksimum 200 osób. Kobiety
            mają swoje miejsce w strukturach PZPN, ale nie wymagaj na siłę, żeby poświęcać
            im tyle uwagi, co poważnym rozgrykom.
    • Gość: carpyook Alternatywny program wyborczy na czasie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 19:05
      Kibice! Jest dobrze! A będzie jeszcze lepiej... niż jest. W rankingu
      doganiamy już Cypr. Mamy już takie same buty jak oni, takie same
      piłki i takich samych napastników. A nasi bramkarze już dawno
      przegonili ich bramkarzy! Nadszedł ten czas, żeby podnieść dumnie
      głowę i powiedzieć: od PZPNu odczepcie się!
      A oto mój program:
      1. 3 miliony boisk
      2. Prywatyzacja klubowych gabinetów odnowy
      3. Liniowy podatek od dochodów z korupcji
      4. Otworzyć archiwa PZPNu!
      5. Zasługujemy na cud. Jak Grecja w 2004...
      6. Futbol solidarny a nie liberalny!

      PZPN. By grało się lepiej...
    • h5n1_kaczory A co z piłką plażową? 07.10.08, 19:09
      Dlaczego zupełnie nikt, ale to nikt, oprócz ministra Drzewieckiego
      (jeden z zarzutów w raporcie pokontrolnym) o tym nie mówi.
      Nie ma w programie rozwoju i popularyzacji piłki plażowej?
      Jest to niezwykle rozwojowa gałęź piłki nożnej...
      • Gość: logik Re: A co z piłką plażową? IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.08, 23:15
        Przestan Engel wyprowadzac wazna dyskusje na boczne tory.Twoj sarkazm jest
        posledniego gatunku.Wszyscy w Polsce wiedza ,ze pilka plazowa to dziwostwor i
        nikt sobie dupy tym nie zawraca.WYsil sie bardziej.
        • h5n1_kaczory Re: A co z piłką plażową? 07.10.08, 23:44
          Chciałbym bardzo być tym Engelem, za którego mnie uważasz :) Jako
          wiceprezes PZPN-u taki Engel to na pewno ma wiecej niż moje 2.500,-
          zł do ręki.
          • Gość: logik Re: A co z piłką plażową? IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.08, 00:45
            Rozumiem,ze pierdzenie w stolek i nic nie robienie,ewentualnie banalny komentarz
            w TVP,ktory rownie dobrze wykonalby kibic,ten nawet spod budki z piwem,jest
            warte tych ponad 2,5 tys.zlotych i kusi twoja kieszen,tym niemniej nie sadze
            aby normalny,placacy podatki Polak,byl w stanie tego typu marnotrawstwo
            pieniedzy zaakceptowac.
    • Gość: Ryszard Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.city.pittsburgh.pa.us 07.10.08, 19:09
      Napewno, jako manager, pan Boniek jest najleprzy z tej czworki. I na
      pewno sciagnal by najleprze wzorce z czasow kiedy gral w
      zagranicznych klubach. No i napewno "zgranie z boiska " z Platinim
      nie jest bez znaczenia przed EURO 12.
      Moj typ: Zbigniew Boniek Nowy Prezes PZPN.
    • Gość: marian pazdzioch ze wszystkich kandydatow Boniek nawet bez programu IP: 149.254.200.* 07.10.08, 19:13
      powiedzmy sobie szczeze, Boniek nawet bez programu budzi najbardziej pozytywne
      odczucia z czworki kandydatow. Krecina? Lato? to jakies zarty! Listkiewicz robi
      wszystko zeby byla ciaglasc wladzy grupy kolesi na z Listkiewiczem na
      sztandarze. Boja sie, ze jak ktos wejdzie z zewnatrz i ukarze cała prawde o
      PZPN. A Boniek juz zaufanym nie jest dla nich kolesiem.
      • Gość: ~SK*~ Re: ze wszystkich kandydatow Boniek nawet bez pro IP: *.proxy.aol.com 07.10.08, 19:25
        Przeciez p. Boniek pokazal co jest wart. Zenada!
        Ludzie "Obiecanki cacaniki a glupiemu radosc". Przeciez to tez jest
        czlonek tej Listkiewiczowskiej Mafii. Tu nalezy szukac nowych
        czystych ludzi. Zaden Lato, Boniek , jakis tam Krecina.
    • Gość: Jacek Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 19:19
      Na tę krótką chwilę rząd przegrał z PZPN, ale w rzeczywistości na dłuższy
      czas:tygodni i miesięcy to PZPN stoi pod ścianą.To rząd ma tysiące
      możliwości, aby pokazać, kto tu rządzi. Nie zazdroszczę działaczom PZPN
      którzy spowodowali że są związkiem którego przychylność ze strony Tuska i
      całej ekipy rządzącej została wystawiona do wiatru.Żaden kraj nie ma takiej
      sytuacji aby związek był tak znienawidzony. A przecież działacze PZPN będą
      musieli coraz częściej prosić Ministra Sportu o różne rzeczy. No ciekawe...
      • Gość: Mirek Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 19:29
        W rzeczywistości to Tusk wygrał! A ci z PZPN razem z Listkiewiczem, Koźmińskim
        jak bufony trzęsą gaciami. Listkiewicza widziałem na osiedlu, uciekał przed
        grupką małolatów, którzy wyzywali go od różnych...
        • Gość: kibic Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 19:35
          Do Pana Janka Tomaszewskiego:
          Panie Janku, na dłuższą metę PZPN jest skazany na porażkę. Ewolucja, a nie
          ewolucja. Nie ma się co gniewać na Tuska... to jednak przebiegły lisek.
          • Gość: kibic Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.08, 19:36
            pardon : ewolucja a nie rewolucja.
    • Gość: Lutman Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: 217.31.160.* 07.10.08, 20:34
      Panie Zbyszku,
      jeśli z tym programem pan wygra to za dwa lata znów PZPN będzie (słusznie)
      opluwany. Pan proponuje w wielu punktach reaktywację z jeszcze większą siłą
      oddziałów terenowych. Właśnie tych które dobrze wiedziały i tolerowały
      przekręty nie tylko w ligach wyższych ale te praktyki już w rozgrywkach
      juniorskich. I tu jest następna sprawa rozwoju piłki od podstaw.
      Populistyczee gadanie o 8-10 latkach dobre jest przed wyborami ale poparcie
      już dobrze działających ośrodków szkolenia młodzieży (najczęściej za piniądze
      rodziców) polega tylko na tym żeby OZPN-y zarobiły na kartach młodych
      zawodników. Tylko ten kto rozwali te wszystkie betonowe twory w terenie
      odniesie widoczny sukces pan NIE.
    • Gość: Adam Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.icpnet.pl 07.10.08, 20:35
      Pamiętam już raz jak Pan B. wraz z P. Nowakiem (słynnym Polakiem w
      USA) m.in. mi jako kibicowi wówczas Aluminium Konin i wielu wielu
      innym ludziom obiecywał zbudowanie w Koninie silnego klubu i szkółkę
      piłkarską cenioną w Europie... co się okazało, klub przeniesiono do
      Bydgoszy grał tak jako KP Konin/Zawisza Budgoszcz, z obietnic nic
      nie zostało, klub został ograbiony z najlepszych piłkarzy, obiecanej
      I LIGI nikt w Koninie do tej pory nie widział. Powstał nowy klub,
      gdyż tamten przez m.in. tych 2 bydgoskich partaczy znikł z mapy
      Polski pomimo swoich jak na tamte czasy (rok 1998-2000) miał całkiem
      dobrych piłkarzy,,, mam nadzieję, że B. nie wygra tych wyborów, ani
      żaden z byłych/obecnych działaczy PZPN, no może Jan Tomaszewski
      byłby najlepszy ;-)
    • Gość: sda Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.gdynia.mm.pl 07.10.08, 20:52
      Boniek to najlepszy kandydat. Reszta to beton do kwadratu. Jezeli
      zostanie wybrany Krecina, albo Lato kibice pojda na Warszawe!
      • maz45 Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy 07.10.08, 21:46
        Przykro mi, ale to nie wy będziecie decydowali, kto wygra te wybory. Na całe
        szczęście i wara wam od tego!
        Każdy z was pieniaczy, ma szansę zostać działaczem PZPN i naprawiać polski
        futbol. Trzeba tylko chcieć, ale wy wolicie siedzieć na dupach i klepać w
        klawiaturę, wypisując obrzydliwe paszkwile.

        Mnie program Bońka się podoba. Jest jednak w ciągu 4 lat nie do zrealizowania.
        Sprawy Euro 2012 tak będą zaprzątać całą uwagę, że na to wszystko, co
        przedstawił Boniek, nie będzie już czasu. Chyba, że zatrudni na etacie w PZPN
        swoich reformatorów, ludzi wykształconych i "czujących trawę".
        Najważniejszą jednak sprawą, absolutnym nr 1, jest unormalizowanie stosunków z
        Ministerstwem Sportu. Stan nieufności i ciągłej nagonki na PZPN musi zniknąć,
        inaczej skutecznie pracować się nie da i nie będzie mowy o naprawie polskiego
        futbolu.
        Powodzenia, panie Boniek. Trzymam kciuki.
        • Gość: ~SK*~ Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.proxy.aol.com 07.10.08, 21:55
          Tak masz racje. Tak samo, ze Boniek bedzie dobrym trenerem kadry
          narodowej. I co z tego wyniklo? To samo na prezesaPZPN.u?
          Boniek juz tak dal D... w pewnej sprawie? Dla niego liczy sie tylko
          kasa. Tego nie widzisz?
          • h5n1_kaczory Re: Boniek przedstawił swój program wyborczy 07.10.08, 23:50
            maz45 jestem z Tobą! Jesteś najbardziej obiektywny w tym całym
            bałaganie.
            Gdyby to ode mnie zależało, to bym na Ciebie głosował. Jesteś
            najlepszym kandydatem na fotel Prezesa PZPN-u!
    • Gość: jakub Co za bełkot !! IP: *.chello.pl 07.10.08, 21:56
      Tylko nie Boniek. Sprzeda całą polska piłkę !
      Ten program to kupa pustych nic nie znaczących sloganów.
      "Bezwzględnie karać skorumpowanych" - i to mówi ten który robił wszystko aby
      Widzew nie był ukarany za korupcję !
      Boniek to człowiek całkowicie skompromitowany, działający wyłącznie dla
      własnych korzyści, kłamca !
    • Gość: eko już raz... IP: 80.51.199.* 07.10.08, 22:17
      Już raz dostał szanse i co (jako pożal sie boże trener) puzniej z
      ciepłej wyspy zadzwonił do swojego kolesia że nie będzie się już
      bawił w reprezentacje koles to oczywiscie listkiewicz który
      twierdził że boniek ma papiery na bycie najlepszym trenerem
      reprezentacji. jak to się skonczyło... pamietamy nieudaczniku boniek
    • Gość: ws Do Wroclawia z Bonkiem IP: *.chello.pl 07.10.08, 22:27
      Za przekrety Widzewa i swoje to do prokuratury z rudzielcem.
    • Gość: kołtuny Mendy wynurzają lby z bagna IP: *.dynamic-dialup.coretel.net 08.10.08, 00:03
      Znowu idzie śmierdzący powiew
    • Gość: kangur Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.mel.connect.net.au 08.10.08, 07:34

      Moim kandydatem na prezesa pzpn jest wlasnie ZBYSZEK BONIEK,dziwie
      sie ze w polsce jest nie lubiany ale to tyko przez zazdrosc
      p.ZBYSZKU,DLA MINIE I WSZYSTKICH POLONUSOW JEST PAN GOSC!
    • Gość: hubigol Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.centertel.pl 08.10.08, 09:34
      Bonka jako trenera nie cierpialem
      ale chyba nie ma lepszego kandydata na prezesa PZPN
      mowi konkretnie i zna sie na szkoleniu
      wiem ze by cos zrobil bo lubi isc pod prad
      DAJMY MU SZANSE!!!
    • Gość: logik Boniek przedstawił swój program wyborczy IP: *.adsl.inetia.pl 08.10.08, 10:20
      Na bezrybiu i rak ryba.Tym rakiem jest wlasnie Zbigniew Boniek.Jedyny z calej
      czworki do zaakceptowania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka