Dodaj do ulubionych

Maraton w 49 Dni

31.01.15, 16:34
Hej. Znalazłem bloga gościa, który przygotowuje się do maratonu od 0 w 49 dni. Nigdy wcześniej nie biegał, ale postanowił się przygotować i pokazać, że jest to możliwe.
fitnesowiec.pl/maraton/
Myślicie, że jest to możliwe? Czytałem, że niby trzeba dwa lata biegać, żeby brać udział w maratonie. Sam już nie wiem jaka jest prawda.
Obserwuj wątek
    • budzik11 Re: Maraton w 49 Dni 31.01.15, 18:55
      Gośc nie zaczyna od 0, bo już w pierwszym poście pisze, że biegał pół roku wcześniej, poza tym "W ślimaczym tempie przetruchtałem 15 km, to było dokładnie 53 dni przed datą maratonu, taki był wynik mojego test. " - 15km w 1,5 godziny to nie jest "0". Ktoś, kto zaczyna od 0 nie przebiegnie 15 km, nawet bez liczenia czasu. Ściema i marketing.
      • doral2 Re: Maraton w 49 Dni 09.03.15, 19:20
        żadna rewelacja.
        sama mam zamiar przebiec w krótszym czasie.

poza tym to cienias, teraz sieę maratony biega bez żadnego przygotowania.
        wstaje się z kanapy i leci :D
              • doral2 Re: Maraton w 49 Dni 11.03.15, 20:26
                przygotuj fajny transparent :)
                załóż wygodne buty i ciepłe ciuchy.
                miej w pogotowiu butelkę z wodą i banana, nigdy nie wiadomo komu się przyda.
                we wrześniu ub.r. miałam wątpliwą przyjemność ratować wzdętego ambicją maratończyka.
                o mało nie wyrżnął łbem o bruk, ledwo zdążyłam gościa złapać.
                chyba do mety dotarł, mam taką nadzieję...
                • nchyb Re: Maraton w 49 Dni 12.03.15, 09:12
                  będę z synem męża dopingować, to nie jest osoba wzdęta ambicją bez możliwości :)

ale Ciebie też jeżeli rozpoznam. Naklej na koszulkę napis TO JA ;)

a ja na razie tylko albo aż do półmaratonu mam w planach się szykować
                  w zeszłym roku na tym półmaratonie (to Szamotuły były) widziałam tych, co tuż przed lub tuż za metą musieli przenosić...
                  Pozdrawiam i do "zobaczenia" w Warszawie :D
                  • doral2 Re: Maraton w 49 Dni 12.03.15, 19:47
                    o to super kibicować mężowi :)

na koszulkę nic nie nakleję, bo koszulka od sponsora jest..

to ja ci kibicuję w przygotowaniach do półmaratonu :)
                    bo to nie tylko półmaraton, ani nie aż półmaraton.
                    to bieg z serii długodystansowych i jest wstępem do dłuższych.
                    od czegoś trzeba zacząć, nikt nie zaczął od biegania ultramaratonów, tylko od piątek dziesiątek i połówek. a nawet od przebiegnięcia pierwszego kilometra, więc nie deprecjonuj swoich osiągnięć i swoich planów.
                    na stronie praskiego półmaratonu bmw jest kilka fajnych planów treningowych.
                    jeden przetestowałam, jest w porząsiu, przebiegłam nawet szybciej niż plan zakładał.
                    zajrzyj, poczytaj, może ci coś przypasuje i w sierpniu właśnie tę połówkę zrobisz.

dasz radę :)
                    • nchyb Re: Maraton w 49 Dni 21.03.15, 12:42
                      dziękuję :)
                      pewnie że dam radę, w końcu te 20-tki biegałam w czasach, gdy bieganie w PL nie było jeszcze aż tak popularne...
                      potem tylko krótsze biegi, a potem niestety dłuższa przerwa (głupie rozcięgno nie pomaga) i trzeba wracać powolutku...
                      na Szamotuły teraz się szykuję...
                      do zobaczenia w Warszawie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka