10.04.10, 23:00
Misja BBN

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego służy Prezydentowi Rzeczypospolitej
Polskiej pomocą oraz wsparciem w wykonywaniu jego zadań w zakresie
bezpieczeństwa.

Biuro Bezpieczeństwa Narodowego realizuje zadania z zakresu
bezpieczeństwa. Wynikają one z określonej w Konstytucji RP roli Prezydenta
jako najwyższego przedstawiciela Rzeczypospolitej Polskiej i gwaranta
ciągłości władzy państwowej
, a także osoby czuwającej nad przestrzeganiem
Konstytucji, stojącej na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz
nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium.
Zadania Biura Bezpieczeństwa Narodowego wynikają również z konstytucyjnej
funkcji Prezydenta, który jest najwyższym zwierzchnikiem Sił Zbrojnych
Rzeczypospolitej Polskiej.

Kto tam w tym BBN był i brał kasę?
Pracowali do piętnastej?
po pietnastej zostaw wiadomość na taśmie?
Obserwuj wątek
    • etykietka Re: Misja BBN 10.04.10, 23:06
      A mnie to inna rzecz zainteresowała:) Co z tymi papierami w BBN których nie oddał w całości Maciarewicz?
      • porannakawa22 Re: Misja BBN 11.04.10, 00:36
        Oni nie wiedzieli, że cała ekipa jednym samolotem? Wszystkie jajka w jednym koszyku?
        To juz drugi raz!
        Od czego oni byli?
        Dlaczego nie reagowali i nie zabezpieczyli bezpieczeństwa najwyższym organom
        państwowym i ich przedstawicielom?
        Pewnie się będą tłumaczyć, ze nie przewidzieli, że to nie wchodziło w zakres ich
        obowiązków.................
        • halinka_emerytka Re: Misja BBN 11.04.10, 02:17
          porannakawa22 napisała:

          > Oni nie wiedzieli, że cała ekipa jednym samolotem? Wszystkie jajka
          w jednym kos
          > zyku?
          > To juz drugi raz!
          > Od czego oni byli?
          > Dlaczego nie reagowali i nie zabezpieczyli bezpieczeństwa
          najwyższym organom
          > państwowym i ich przedstawicielom?
          > Pewnie się będą tłumaczyć, ze nie przewidzieli, że to nie
          wchodziło w zakres ic
          > h
          > obowiązków.................
          ---
          Podobno był plan "B" - przelot dwoma 737, ale z braku 737 nie
          wypalił.
        • horpyna4 Re: Misja BBN 11.04.10, 06:58
          Bo zgodnie z procedurami i używając intelektu postępują tylko
          wykształciuchy, a wykształciuchy są elementem wrogim. A przynajmniej
          mocno podejrzanym.

          Co innego te orły, sokoły i w ogóle jedyni koncesjonowani patrioci...
          • porannakawa22 Re: Misja BBN 13.04.10, 11:18
            Dobrze gdy nowy sze posprząta tam w tej pisiowej przechowalni i zarządzi
            normalne zasady dla bezpieczeństwa narodowego.
            Zaczął sprzątać, wydawać polecenia normujace?
            • wanda43 Re: Misja BBN 13.04.10, 13:01
              i oczywiscie natychmiast wywalic tego dziada
              • porannakawa22 Re: Misja BBN 13.04.10, 16:26
                wanda43 napisała:

                > i oczywiscie natychmiast wywalic tego dziada
                A kto się przeciwstawia temu aby wprowadzać zdroworozsądkowe zarządzenia, tak
                lekceważone przez poprzedników?
      • cloclo80 Re: Misja BBN 13.04.10, 17:36
        Przekazał do Moskwy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka