Gość: Dr.KrisK
IP: *.eng.fsu.edu
23.02.02, 20:18
Proponuję nie wdawać się z nimi w dyskusję (wiem, że cięzko). Jest to paru
biednych chorych ludzi, nie pogarszajmy ich wątłego zdrowia i juz słabej
kompleksji psychicznej.
Niech się kiszą we własnym sosie i oparach własnego absurdu.
Niech żyje czyste powietrze!
Olać kretyństwo!