Dodaj do ulubionych

Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu!

IP: *.eng.fsu.edu 23.02.02, 20:18
Proponuję nie wdawać się z nimi w dyskusję (wiem, że cięzko). Jest to paru
biednych chorych ludzi, nie pogarszajmy ich wątłego zdrowia i juz słabej
kompleksji psychicznej.
Niech się kiszą we własnym sosie i oparach własnego absurdu.
Niech żyje czyste powietrze!
Olać kretyństwo!
Obserwuj wątek
    • Gość: tarantin Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.nas34.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 23.02.02, 20:23
      Musze przyznac Ci zdecydownie racje. Jestes doskonale zorientowany. Ciesze sie,
      ze masz takie dobre przeczucie. Nalezy Ci sie nagroda. Oskar. Wyroznienie. A
      teraz Won pierdolony Zydzie. Nikt Cie tu nie chce.
      • kaszper Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! 23.02.02, 20:40
        Najpierw chcesz Kwasniewskiego wypiepszyc, a teraz, nie trac nadziei,
        Kwasniewski przysle Ci zdjecie topless i mozesz sie choc zonanizowac, dobrej
        zabawy
      • slawek.r Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! 25.02.02, 18:11
        Gość portalu: tarantin napisał(a):

        >" Musze przyznac Ci zdecydownie racje. Jestes doskonale zorientowany. Ciesze sie,
        >
        > ze masz takie dobre przeczucie. Nalezy Ci sie nagroda. Oskar. Wyroznienie. A
        > teraz Won pierdolony Zydzie. Nikt Cie tu nie chce."

        Odrazu piedolony Zydzie? Skad wiesz ze to pierdolony Zyd? Chyba ze byles
        Jego wspolnikiem do aktu,w co bardzo watpie.

    • kaszper Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! 23.02.02, 20:36
      wiesz, dla mnie to zabawne, oni pisza, ze jako Polacy chca wypieprzyc
      Kwasniewskiego i paru innych starszych panow. Nie wierze, ze Polacy maja takie
      upodobania seksualne. over
    • Gość: tarantin Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.nas34.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 23.02.02, 20:43
      Polacy to narod Mieczyslawa Moczara. Tak naprawde tylko mysl o tym wspanialym
      czlowieku pozwala nam przetrwac. Biednie, szaro ale z Mieciem. To nasz bohater
      narodowy. My was kochamy Zydow ale tylko jak odlatujecie z Polski.
      • kaszper Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! 23.02.02, 20:46
        wielu Polakow zrobi chetnie to samo, nawet Ty sam, wspolczuje Ci, ze nie
        mozesz, jestes zestresowany z tego powodu i myslisz, ze gdy bedziesz sam bez
        Polakow i zydow, bedzie lepiej, sam to mozesz sie tylko zonanizowac.
        • Gość: tarantin Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.nas34.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 23.02.02, 20:53
          I tu ci moge przyznac sporo racji. Bardzo ladnie formulujesz swoje mysli. A
          teraz pakuj sie. Biez reszte twojego zasranego towarzystwa i good bye. Nie
          zapomnij przyslec jakies ladnej widokowki.
      • Gość: on Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.client.attbi.com 24.02.02, 18:00
        Gość portalu: tarantin napisał(a):

        > Polacy to narod Mieczyslawa Moczara. Tak naprawde tylko mysl o tym wspanialym
        > czlowieku pozwala nam przetrwac. Biednie, szaro ale z Mieciem. To nasz bohater
        > narodowy. My was kochamy Zydow ale tylko jak odlatujecie z Polski.


        Ty wielki Polaku z Philadelphia, PA Czy ty wiesz ze twoj bohater M. Moczar byl
        ukraincem? By the way, kiedy ty odleciales z Polski?
      • slawek.r Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! 25.02.02, 18:19
        Gość portalu: tarantin napisał(a):

        >" Polacy to narod Mieczyslawa Moczara. Tak naprawde tylko mysl o tym wspanialym
        > czlowieku pozwala nam przetrwac. Biednie, szaro ale z Mieciem. To nasz bohater
        > narodowy. My was kochamy Zydow ale tylko jak odlatujecie z Polski."

        Wnioskujac po twoim adresie ty juz dawno odleciales z Polski i nalezysz do
        tych emigrantow ktorzy zapelniaja rynsztoki.

    • Gość: Skin Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 23.02.02, 20:51
      Coś ty taki bojowy doktorku? Czyżby i od ciebie leciało czosnkiem? Zdejmuj
      gacie! Podejrzany ty jesteś gagatku...
      • Gość: on Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.client.attbi.com 24.02.02, 18:05
        Gość portalu: Skin napisał(a):

        > Coś ty taki bojowy doktorku? Czyżby i od ciebie leciało czosnkiem? Zdejmuj
        > gacie! Podejrzany ty jesteś gagatku...


        Zdejmuj gacie? Z Poznania? Czy to pan arcybiskup pisze?
    • miriam_73 Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! 23.02.02, 22:45
      Krsk, to nie przejdzie. Jak będziemy milczeć, będą się panoszyć z tym spamem
      jeszcze bardziej. Teraz się urwało dwóch kolejnych frustratów z Ameryki - XXX i
      tarantin. Ja wiem że oni sie kwalifikują jedynie do leczenia, ale mówiąc
      szczerze gdy czytam ten beółkot to mnie ciska. chyba jeszcze bardziej niz
      biednego Fredzia (zresztą nie dziwię mu się.). Pozdro.
      • kaszper Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! 23.02.02, 22:51
        Dziekuje Miriam, to Polacy z Chameryki, gdzie oni pracuja i czym sie zajmuja;
        najlepiej niech sie z zydami zamienia miejscami (lepiej z Polakami; zydzi nie
        maja szans w kolejce)
      • Gość: Dr.KrisK A jednak mam trochę racji... IP: *.eng.fsu.edu 23.02.02, 23:19
        Myślę, że jest sens dyskusji z antysemitami "oświeconymi" - patrz obrzydliwy
        wątek na temat komór gazowych. To ci badacze uszczelnień w komorach śmierci,
        specjaliści od transportu morskiego z Europy do Palestyny w czasie wojny, itp.
        itd. Oni są najbardziej szkodliwi.
        Palanty w rodzaju rodzimych zdzieraczy azbestu w USA - dać sobie spokój.
        Dyskusja z nimi? Jaka, jeżeli oni bidoki nawet zwykłego zdania złożonego po
        polsku wydusić z siebie nie mogą? Oczywiście - poszturać trochę przypominając
        ich niskie miejsce w drabinie ewolucyjnej nie zawadzi.
        Palanty owe korzystają z anonimowości Internetu, bo podświadomie czują że są
        chorzy.
        Natomiast oczywiście - zero toleracji dla tego typu poglądów gdy spotykamy się
        z nimi pozawirtualnie! Sam mam pewne osiągnięcia w tej mierze ...
        Pozdrawiam.
    • Gość: Chris O nas to nie swiadczy! IP: *.cust.poz.supermedia.pl 23.02.02, 23:21
      O nas to nie świadczy, tylko o ich poziomie!!! Pozdrawiam
    • Gość: biolog Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.astercity.net / 10.130.130.* 23.02.02, 23:25
      Niestety nie da się...

      Szlag mnie trafia gdy czytam te kawałki o Żydach, masonach, Madagaskarze ...

      Nie mogę się powstrzymać od komentarza, wybaczcie.

      Pozdrawiam,
      "ten od roślinek".
      • Gość: Dr.KrisK No dobra, tylko ... IP: *.eng.fsu.edu 23.02.02, 23:28
        ... ich za bardzo nie pochlastaj! Potrzebni mi są do doświadczeń!!!!!!
        KrisK - Doctorus Philosophae
        • Gość: biolog no mercy IP: *.astercity.net / 10.130.130.* 23.02.02, 23:30
          sorry, fahter...

          kto pierwszy ten lepszy. ja jeżdżę zaraz za karetką ...

          Gość portalu: Dr.KrisK napisał(a):

          > ... ich za bardzo nie pochlastaj! Potrzebni mi są do doświadczeń!!!!!!
          > KrisK - Doctorus Philosophae

      • puls Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! 12.03.02, 16:41
        Gość portalu: biolog napisał(a):

        > Niestety nie da się...
        >
        > Szlag mnie trafia gdy czytam te kawałki o Żydach, masonach, Madagaskarze ...
        >
        > Nie mogę się powstrzymać od komentarza, wybaczcie.
        >
        > Pozdrawiam,
        > "ten od roślinek".

    • Gość: Dr.KrisK A może ich azotoksem? IP: *.eng.fsu.edu 24.02.02, 04:29
      Albo innym środkiem na dokuczliwe owady?
      • Gość: Skin Re: A może ich azotoksem? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.02.02, 13:30
        Tym nas nie wytępicie! Jesteśmy na to uodpornieni. Ale na was od lat jest
        niezawodny środek sprawdzony w latach 1939-45...Mam tu na myśli Cyklon B!
        • reggie Popieram. 24.02.02, 16:10
          KrisK ma wiele racji. Można sobie podyskutować, zachowując, albo inaczej,
          starając się zachować jakieś bariery, po przekroczeniu których dyskusja
          staje się niemozliwa. Tak jest niestety właśnie teraz na Forum.
          Tylko ignorując wraże wątki jest nadzieja na ich szybkie zaprzestanie
          działalności. Widzę w tym pewną rolę także dla administracji Gazety,
          chociaż zabanować takich się chyba nie da.
          Mogę rozmawiać o Radiu Maryja, o Michniku i Zydach ogólnie, mogę się z kims
          nie zgadzać, ale nie będę uzywał podobnych metod "perswazji", jakie maja
          nam do pokazania koledzy antysemici. Dyskusja "Czy Michnik jest Zydem" miała
          zupełnie inny charakter, tam to ja zdaje się, zostałem zaatakowany, uzywając
          kilku
          niewybrednych porównań starałem się bronić.
          W każdym razie od tego się odcinam, bo jest to chyba jakaś prowokacja, szyta
          troszkę zbyt grubą nicią.
          Może sobie dadzą spokój.
          Pzdr.
          • dixi13 Re: Popieram. 24.02.02, 16:30
            reggie napisał(a):

            > KrisK ma wiele racji. Można sobie podyskutować, zachowując, albo inaczej,
            > starając się zachować jakieś bariery, po przekroczeniu których dyskusja
            > staje się niemozliwa. Tak jest niestety właśnie teraz na Forum.
            > Tylko ignorując wraże wątki jest nadzieja na ich szybkie zaprzestanie
            > działalności. Widzę w tym pewną rolę także dla administracji Gazety,
            > chociaż zabanować takich się chyba nie da.
            > Mogę rozmawiać o Radiu Maryja, o Michniku i Zydach ogólnie, mogę się z kims
            > nie zgadzać, ale nie będę uzywał podobnych metod "perswazji", jakie maja
            > nam do pokazania koledzy antysemici. Dyskusja "Czy Michnik jest Zydem" miała
            > zupełnie inny charakter, tam to ja zdaje się, zostałem zaatakowany, uzywając
            > kilku
            > niewybrednych porównań starałem się bronić.
            > W każdym razie od tego się odcinam, bo jest to chyba jakaś prowokacja, szyta
            > troszkę zbyt grubą nicią.
            > Może sobie dadzą spokój.
            > Pzdr.

            Jaka prowokacja,takie nici. Jakieś niespełnione nadzieje, nostalgia za czasem w
            którym nie trzeba było myśleć,i najsmieszniejszy fakt frustraci piszą z USA.
            Niczego nie zapomnieli, niczego się nie nauczyli.
            Pozdrowienia Dr.KrisK
            • Gość: Nowy Piękny zwrot - nie znałem IP: *.torun.dialup.inetia.pl 24.02.02, 18:16
              >> Niczego nie zapomnieli, niczego się nie nauczyli.<<
              Niby to zjawisko występuje prawie na każdym kroku, ale
              bardzo podoba mi się elegancja tego zwrotu. Dzięki,
              przynajmniej coś oryginalnego na tym forum.
              Pozdrowienia Nowy
        • zdd Re: A może ich azotoksem? 24.02.02, 18:44
          Gość portalu: Skin napisał(a):

          > Tym nas nie wytępicie! Jesteśmy na to uodpornieni. Ale na was od lat jest
          > niezawodny środek sprawdzony w latach 1939-45...Mam tu na myśli Cyklon B!

          Doprawdy nie mogę pojąć jak ci się udaje posłużyć klawiaturą (o myszce nie
          wspomnę) i że ... masz coś na myśli???
          Chyba ty z tych co namiętnie biorą udział w tele-audio POLSAT-u w stylu:
          jak odpowisz prawidłowo ile jest 2+2 to wygrasz super samochód,
          wybierz prawidłową odpowiedź:
          1. 3
          2. 4
          3. 7


          • Gość: Skin Re: A może ich azotoksem? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.02.02, 19:46
            Niestety ja nie z tych. telavvizje kłamią więc ich prawie nie oglądam. czas
            wolny spędzam na zlotach skinów. Słucham nazi-rocka i odwiedzam siłownie by
            trzymać kondycję, bowiem w zdrowym ciele zdrowy duch!
            • Gość: Dr.KrisK Prawdziwy powód dla którego nie oglądasz TV.. IP: *.eng.fsu.edu 25.02.02, 18:13
              Gość portalu: Skin napisał(a):

              > Niestety ja nie z tych. telavvizje kłamią więc ich prawie nie oglądam. czas
              > wolny spędzam na zlotach skinów. Słucham nazi-rocka i odwiedzam siłownie by
              > trzymać kondycję, bowiem w zdrowym ciele zdrowy duch!

              Nie oglądasz TV bo nie rozumiesz zdań złożonych. Czy oprócz słuchania i
              odwiedzania robisz użytek z mózgu? Jak na razie nadajesz się jedynie na części
              zamienne (to zdrowe ciało).
              P.S. Czy już sprawdziłeś jak się pisze "pohybel" mój ty prawdziwku nieciosany?
    • Gość: loko Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.02.02, 18:29
      Zauwazcie, ze najwiecej antysemickich postow jest ze Stanow, a nie z kraju,
      ciekawe dlaczego?
      • Gość: tarantin Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.nas36.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 24.02.02, 18:46
        Ja jestem ze Stanow i antysemita nie jestem. Jak to wytlumaczysz.
        • Gość: on Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.client.attbi.com 24.02.02, 19:27
          Gość portalu: tarantin napisał(a):

          > Ja jestem ze Stanow i antysemita nie jestem. Jak to wytlumaczysz.

          Tak to wytlumacze i to jest cytat:

          Autor: Gość portalu: tarantin
          Data: 23-02-2002 20:23 adres: *.nas34.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net


          --------------------------------------------------------------------------------
          Musze przyznac Ci zdecydownie racje. Jestes doskonale zorientowany. Ciesze sie,
          ze masz takie dobre przeczucie. Nalezy Ci sie nagroda. Oskar. Wyroznienie. A
          teraz Won pierdolony Zydzie. Nikt Cie tu nie chce.
          • Gość: tarantin Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.nas36.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 24.02.02, 19:41
            Jezeli tak to widocznie jestem antysemita. Zreszta ktos musi byc, bo inaczej
            bylibysmy niewolnikami Zydow.
            • Gość: Skin Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.02.02, 21:23
              Jestem z tobą Tarantin! Wspólczuję ci że mieszkając w USA musisz na codzień
              stykać się z tą żydowską hołotą której mozna tam liczyć w milonach. U nas w
              Polsce jset ich tylko kkilka kilkanaście tysięcy na 38,5 mln Polaków a mimo to
              zasiadają prawie we wszystkich najważniejszych urzedach w naszym państwie i
              kontrolują większość mediów w Polsce (prezydent premier marszałek sejmu, Urban
              redaktor wpływowego NIE, Michnik szef Gazety Wyborczej, Tomasz Gross, Ziuta
              Hennelowa z Tygodnika Powszechnego, Noblistka Szymborska [ jej nos zdradza
              semickie rysy]Edelman..i wielu wielu innych). Trzymaj się!! Poznań jest z toba!
              • Gość: tarantin Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.nas36.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 24.02.02, 22:01
                Powiem Ci Skin od razu i zdecydowanie. Jezeli w twojej dzielnicy zyja weze,
                kobry, szczury, czarne wdowy, skorpiony to ciesz sie czlowieku, kazde z nich
                jest lepsze od Zydow. Nadal jestes wolnym czlowiekiem. Mi tak samo zal Polakow
                co tu zyja. Zyj bez wody, jedzenia i domu ale nie badz niewolnikiem Zyda. To
                najwazniejsza dewiza zyciowa. USA to totalne gowno. Cokaina, heroina, crack to
                jest America. Ten kraj jest calkowicie w rekach Zydow. Wszystko. W tym
                paszporcie amerykanskim, ktorego ja sie po prostu brzydze, rownie dobrze
                moglaby widniec gwiazda Dawida. Oczywiscie ja wedruje juz sporo po swiecie. Bez
                entuzjazmu tu przyjechalem i wyjade bez zadnego zalu.
                • Gość: GMR Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 25.02.02, 20:23
                  Co do amerykańskich metropolii zgoda, ale na rancho na amerykańskiej prowincji
                  to co innego!
      • Gość: GMR Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 24.02.02, 21:16
        A Poznań które miejsce zajmuje w tej klasyfikacji?
    • Gość: sarmata Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 24.02.02, 23:59
      Żydzi won do Żydostanu-tzn na atarktydę albo na marsa!
      przez was polska jest niszczona i upokarzana-wy pierdoleni złodzieje i
      darmozjady.Życ(dz)ie polaków przez was jest trudne,wasze miejsce jest w piekle-
      przez was,żydow,na swiecie caly czas są wojny i konflikty -wszystko przez waszą
      wyssaną z mlekiem matki ŻĄDZĘ zgarniania władzy i pieniędzy -swiat was nie
      chce!!!nie chcemy kolejnych ataków terrorystycznych tylko przez to ze jakies
      zydy pławia sie w bogactwie-won więc chociaz z tego biednego kraju
    • wladyslaw_ Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! 25.02.02, 00:23
      masz racje!
      sam mam ich juz dosc-przez zyda musialem zostac eksmitowany z kamienicy bo jemu
      zachcialeo sie wiekszego czynszu-!
      wy....lać stąd złodzieje!!!
      za duzo zlego juz zrobiliscie swiatu!!!!
      • Gość: snajper Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: 213.134.143.* 25.02.02, 15:26
        wladyslaw_ napisał(a):

        > masz racje!
        > sam mam ich juz dosc-przez zyda musialem zostac eksmitowany z kamienicy bo jemu
        > zachcialeo sie wiekszego czynszu-!
        > wy....lać stąd złodzieje!!!
        > za duzo zlego juz zrobiliscie swiatu!!!!

        Ten czynsz ustala, czyja kamienica. Nie wiedziałeś ?
      • Gość: Skin Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 25.02.02, 18:08
        Podaj nam namiary na tego Żyda co cię tak urządził! Zaraz skrzyknę moich
        kumpli. Już my się nim "zajmiemy"...
    • Gość: ktoś tam Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.02, 00:32
      Dla mnie to nic nowego, ta cała afera z homoseksualizmem wśród księży-przecież
      byli i tacy wśród papieży. W sumie to powinna to być ich prywatna sprawa, tylko
      niech, do kurwy nędzy (!), przestaną pierdolić o celibacie i udawać
      świętoszków. Skurwysyńskie nasienie, głoszący pod płaszczykiem swoich
      szlechetności apoteozę hipokryzji!!! Paetz'owi proponuję odciąć teraz
      śmierdzącego kutasa, śmierdzącego stolcem kleryków, których jebał w dupala i
      powiesić go, np. nad drzwiami poznańskiej katedry, ku przestrodze! A od wiary
      wara, od wiary szczerej i prawdziwej! Najważniejsze, to być porządnym
      człowiekiem. To bardzo duże wyzwanie! Ja, np. identyfikuję się z wartościami
      chrześcijańskimi, ale wstyd mi za wiele tego, co uczyniono w imię Chrystusa,
      niosąc ciemnotę, cierpienie i śmierć bliźnim. Wolę więc nie przyznawać się do
      katolicyzmu a już w szczególności dystansuję się od Kościoła jako instytucji.
      Może dlatego ostatnie wydarzenia w gruncie rzeczy nie bulwersują mnie za
      bardzo, a przede wszystkim nie dotykają mojego wnętrza i nie burzą systemu
      wartości. Może nawet czuję się silniejszy i jeszcze bardziej wolny.
    • Gość: t Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.02, 19:22
      Gość portalu: Dr.KrisK napisał(a):

      > Proponuję nie wdawać się z nimi w dyskusję (wiem, że cięzko). Jest to paru
      > biednych chorych ludzi, nie pogarszajmy ich wątłego zdrowia i juz słabej
      > kompleksji psychicznej.
      > Niech się kiszą we własnym sosie i oparach własnego absurdu.
      > Niech żyje czyste powietrze!
      > Olać kretyństwo!

      Nie moralizuj doktorze, bo nie masz do tego prawa. Sam dowcipkujesz tu sobie na
      temat np. Trójcy Św. a innych chcesz pouczać co wypada a co nie?
      • Gość: Dr.KrisK Zaskoczyłeś mnie. Nieprzyjemnie. IP: *.eng.fsu.edu 25.02.02, 20:53
        A gdzie ja moralizuję? Ja tylko uprzejmie i grzecznie coś proponuję. A nawet
        jakbym chciał sobie pomoralizować, to co - nie wolno? Zabronisz mi? Myślałem,
        że to wolny kraj, a tu masz - zabraniają..
        No i pokaż mi zaperzony mój pogromco, gdzie to ja wyśmiewam się z czyjejs
        religii, rasy, wiary, wyglądu, upodobań seksualnych, itd. itp? Gdzie to kpię ze
        Świętej Trójcy?
        Zawsze natomiast ośmieszam i ośmieszać będę nadętą głupotę i chamstwo. Nie ma
        to nic wspólnego z moralizowaniem.
        Żegnam troche ozięble.
        KrisK - Doctorus Philosophae
        • Gość: t Re: Zaskoczyłeś mnie. Nieprzyjemnie. IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.02, 23:42
          Gość portalu: Dr.KrisK napisał(a):

          > A gdzie ja moralizuję? Ja tylko uprzejmie i grzecznie coś proponuję. A nawet
          > jakbym chciał sobie pomoralizować, to co - nie wolno? Zabronisz mi? Myślałem,
          > że to wolny kraj, a tu masz - zabraniają..
          > No i pokaż mi zaperzony mój pogromco, gdzie to ja wyśmiewam się z czyjejs
          > religii, rasy, wiary, wyglądu, upodobań seksualnych, itd. itp? Gdzie to kpię ze
          >
          > Świętej Trójcy?
          > Zawsze natomiast ośmieszam i ośmieszać będę nadętą głupotę i chamstwo. Nie ma
          > to nic wspólnego z moralizowaniem.
          > Żegnam troche ozięble.
          > KrisK - Doctorus Philosophae
          Poczytaj sobie własny post pt. "Tajemnica Trójcy Świętej". Jeśli nie jest to
          wyśmiewanie cudzej religii to co to jest? Jak zareagowałbyś gdyby ktoś zamieścił
          na tym forum antysemicki dowcip? Pewnie uznałbyś to za niewłaściwe. Dalczego
          jednak to byłoby niewłaściwe, a to co zrobiłeś nie jest czyms niewłaściwym?
          Potrafisz to jakoś logicznie uzasadnić? Wątpię. Ośmieszasz głupotę i chamstwo?
          Ile razy zdarzyło się, że dostrzegłeś głupotę i chamstwo we własnych szeregach?

          • Gość: Dr.KrisK Re: Zaskoczyłeś mnie. Nieprzyjemnie. IP: *.eng.fsu.edu 25.02.02, 23:44
            Dałes się zrobić w konia przez Kagana. Patrz wątek "Do "t"".
            Ten wątek o św. Trójcy nie jest mój. Więc te epitety to nie do mnie.
            • Gość: t Przepraszam doktorze IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.02, 15:32
              Gość portalu: Dr.KrisK napisał(a):

              > Dałes się zrobić w konia przez Kagana. Patrz wątek "Do "t"".
              > Ten wątek o św. Trójcy nie jest mój. Więc te epitety to nie do mnie.

              Cóż doktorze - winien jestem Ci przeprosiny. Rzeczywiście nie zgłebiałem adresu
              autora wątku i brałem pod uwagę tylko podpis (choć treść nie była w Twoim
              dotychczasowym stylu). Użycie cudzego nicka przez Kagana nie świadczy o nim
              najlepiej i szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego po nim.
              • Gość: Dr.KrisK Re: Przepraszam doktorze IP: *.eng.fsu.edu 26.02.02, 15:49
                Nie szkodzi - dzięki za przeprosiny, bo było mi przykro, że myślisz (a podobały
                mi się twoje wypowiedzi na forum) że mam w głowie taki śmietnik.
                Pozdrawiam.
                :)
    • Gość: Mysteric Re: To jest forum polskie -- zydzi wynocha IP: *.houston-09rh15rt.tx.dial-access.att.net 25.02.02, 19:27
      na hebrajskie forum. Przeciez ich nie ma w Polsce skad tyle zydow , i innych
      metow spolecznych na tym forum. Lewusy do roboty. Zydzi do Kibutzow.
      • dorsai Re: To jest forum polskie -- zydzi wynocha 25.02.02, 19:58
        AAA Hysteric...ty się pilnuj, bo w Houston połowa sądownictwa to Żydzi. Nie
        dosć że cie wypierdolą z roboty, to jeszcze skażą za "nawoływanie do
        zamieszek", albo "terroryzm". I co zrobisz bidaku, jak się znajdziesz w celi z
        sześcioma Afro-Amerykanami?(d.Murzynami)
        • Gość: Mysteric Re: To jest forum polskie -- zydzi wynocha IP: *.houston-08rh15rt.tx.dial-access.att.net 25.02.02, 20:59
          Kto tobie naopowiadal takich glupot najlepsze firmy adwokackie w Houston sa w
          rekach Polakow.
          Jestes podatny na propagande.
          Niegrozna choroba tylko jest sie biednym.
    • Gość: loko Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.02, 19:31
      Jak tak czytam posty Polonusow ze Stanow, to sie ciesze, ze wyjechali- wzrosl
      poziom IQ w Polsce dzieki temu, ale tez rozumiem dlaczego tak popularne wsrod
      Amerykanow sa polish jokes
      • Gość: Mysteric Re: Uwaga! Antysemickie kretyny w natarciu! IP: *.houston-08rh15rt.tx.dial-access.att.net 25.02.02, 21:00
        Wyjechali najzdolniejsi lewusostwo komunistyczne i niedolezne narzekacze
        pozostalo w Polsce.
        • Gość: Dr.KrisK Najzdolniejsi ... o rany! IP: *.eng.fsu.edu 26.02.02, 00:01
          Stąd polish jokes na pewno, wysoki udział polonii we władzach stanowych i
          federalnych, tłumy Polaków na uczelniach ...
          Teksańczyku, czy ty chodzisz bez kapelusza w upał? W Teksasie gorąco...
          • Gość: Mysteric Re: Najzdolniejsi ... o rany! IP: *.112.popsite.net 26.02.02, 04:42
            Gość portalu: Dr.KrisK napisał(a):

            > Stąd polish jokes na pewno, wysoki udział polonii we władzach stanowych i
            > federalnych, tłumy Polaków na uczelniach ...
            > Teksańczyku, czy ty chodzisz bez kapelusza w upał? W Teksasie gorąco...

            Tytuly nic nie znacza Doktorze. Pokaz co umiesz.

            Odnosnie kawalow , nakrecaja ze zydzi smiejac sie z Polakow w Polsce.
            Polacy naleza do lepiej zorganizowanych grup. Gdyby w Polsce nie bylo lewusow
            dochody wynosilyby 30 tysiecy dolarow na rok a szczegolnie uzdolnieni zarabialiby
            150 000 dolarow i wiecej. Oczywiscie paru zrobilo pieniadze w Polsce ale glownie
            okradajac reszte, takie sprawy nawet noe do pomyslenia w USA. Bardzo czesto
            oczywisty konflikt interesow uchodzi zlodziejom i politykom polskim na sucho.

            Wpisz Polish Jokes w wyszukiwarke i jak rozumiesz to przeczytasz o opuznieniach w
            polskim programie kosmicznym poniewaz , lewusowi i komunistyczni naukowcy pracuja
            dalej nad zapalajaca sie zapalka. Czy to jest o nas czy o was? Doktorku.
            W Texasie socjalistow i komuchow odstrzeliwuje sie dla zabawy przed zachodem
            slonca. Pojal .. Poczytaj Miltona Freeman-a zamiast Marksa.
            • Gość: ania Re: Najzdolniejsi ... o rany! IP: *.upc.chello.be 12.03.02, 16:59
              mysteryk czy ty nie mozesz pisac gdzies na jakims amerykanskim forum od tych
              lewusow dostaje juz nudnosci.bujaj sie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka