neoretronick Radia M. słuchają tacy sami doktorzy jak Rydzyk 03.12.11, 17:19 ... czyli doktorzy od tworzenia bredni, a czy są inteligentami to już inna para kaloszy. W swoim środowisku tak, w innych nie. Odpowiedz Link Zgłoś
zbysio45 Re: Inteligencja słucha Radia Maryja 03.12.11, 17:24 Oni kłamia a my podajemy prawdziwe informacje ma zastosowanie w radiu Maryja.Dlatego nawet wykształciuchy nie daja sie nabierac na kłamliwą propagande. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Inteligencja słucha Radia Maryja 03.12.11, 18:51 Mówisz o moherowych wykształciuchach? "słuuchane przez wykształconych na wmlu? "Na dwa ucha"? Czyżby?Uważasz ojca Kaczyńskiego Rajmunda i jego syna za kiepskich wykładowców WUML? Odpowiedz Link Zgłoś
ayran właśnie słucham 03.12.11, 18:49 wjechałem kilkanaście minut temu do Polski pociągiem od południowej strony i - póki co - do mojego radia w telefonie dociera tylko sygnał z dwóch stacji RM i jakiejś lokalnej. Dyrektor Rydzyk przemawia właśnie do studentów swojej uczelni (przyszłych przedstawicieli inteligenckiego odłamu słuchaczy radia) i apeluje do "mecenasów" o finansowanie jej działalności, a także skarży się, że nie dostali multipleksera. Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: właśnie słucham 03.12.11, 18:58 No i proszę:-) mamy dowód,że inteligencja słucha RM... Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: właśnie słucham 03.12.11, 19:05 Jaka tam ze mnie inteligencja - nie zdarzyło mi się jeszcze - w przeciwieństwie do autora wątku, który od swoich rozmówców słyszy o tym praktycznie codziennie: forum.gazeta.pl/forum/w,28,130653994,130657323,Sprawiali_wrazenie_normalnych_.html forum.gazeta.pl/forum/w,28,129233306,129234402,W_niektorych_srodowiskach_to_obciach_.html forum.gazeta.pl/forum/w,28,122016761,122036780,Kategoria_obciach_to_nieporozumienie.html Odpowiedz Link Zgłoś
ayran dokończenie.... 03.12.11, 19:07 .... nie zdarzyła mi się chyba taka lawina komplementów, zresztą autor wątku pewnie skromnie wymienił tylko kilka przymiotników. Odpowiedz Link Zgłoś
cookies9 Re: dokończenie.... 03.12.11, 19:42 Autor wątku o sobie..."wykształcony, zamozny, z dobra pracą i ciekawymi pasjami a popiera PiS ??? i... słucha radia RM" Pozazdrościć 'remikowi' dobrego mniemania o sobie, a PiS wyborcy:-) Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Czego Wy własciwie chcecie? 03.12.11, 20:50 cookies9 napisała: > > Pozazdrościć 'remikowi' dobrego mniemania o sobie Kurcze blade, czy Wy wiecie czego własciwie chcecie? Jesli wyborca PiS jest rozżalonym na cały swiat nieudacznikiem, to macie mu za złe , ze się nad soba rozczula i jest "cięzarem dla zaradnych, pracujacych, placących podatki" Jeśli jest zadowolony z zycia , to macie mu za złe, że jest zadowolony. Wam chyba po prostu przeszkadza, że ktokolwiek glosuje na PiS Odpowiedz Link Zgłoś
woda_woda Tylko śmiejemy się z ciebie :) 03.12.11, 21:35 A konkretnie z twojego chwalipięctwa :) Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz No to poprawię Wam humor 03.12.11, 21:47 woda_woda napisała: > A konkretnie z twojego chwalipięctwa :) Ponieważ nic tak nie cieszy Polaków jak cudze nieszczęście to dam Wam dodatkowy powód do radości. Wczoraj pies mnie pogryzł od sąsiada gdy pogłaskać chciałem gada. Byłem u sąsiada żony, nie wie czy jest zaszczepiony. Jak się wali, to sie wali......itd, itd Lepiej Wam? Odpowiedz Link Zgłoś
woda_woda Nie trza :) 03.12.11, 21:56 Sam w sobie jesteś wystarczająco zabawny :) Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: No to poprawię Wam humor 04.12.11, 09:06 remik.bz napisał: > > Ponieważ nic tak nie cieszy Polaków jak cudze nieszczęście to dam Wam dodatkowy > powód do radości. > Wczoraj pies mnie pogryzł od sąsiada gdy pogłaskać chciałem gada. Byłem u sąsia > da żony, nie wie czy jest zaszczepiony. Jak się wali, to sie wali......itd, itd > Lepiej Wam? Widać,że pies sąsiada wyczuł sympatyka PiSsu i RM :) Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: No to poprawię Wam humor 04.12.11, 12:00 allspice napisała: >> > Widać,że pies sąsiada wyczuł sympatyka PiSsu i RM :) Widać nawet dla psa wazniejsza jest nienawiść do PiS-u od sympatii do Jana Kaczmarka (do serca przytul psa) :) Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: No to poprawię Wam humor 04.12.11, 12:23 Jak cytujesz, niedokładnie zresztą, to nie mieszaj. Autorem słów "Do serca przytul psa" jest Skoczylas, a Kaczmarek - "Ballady o chorej wyobraźni", której tekst, nie bez nieścisłości, wrzuciłeś wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Ale mi dowaliłes ! 04.12.11, 13:08 ayran napisał: > Jak cytujesz, niedokładnie zresztą, to nie mieszaj. A ja cytowałem ? > Autorem słów "Do serca przytul psa" jest Skoczylas, a Kaczmarek - "Ballady o ch > orej wyobraźni", której tekst, nie bez nieścisłości, wrzuciłeś wcześniej. Kaczmarek oczywiście nie miał nic wspolnego z "psem", tak? Wiesz co ? Czepiasz się jak pijany płotu. No to podam Ci jeszcze jeden tekst , abys miał się czego czepiać .Zaznaczam, że jako tradycjonalista w tym wypadku równiez korzystam z własnej pamięci a nie z wikipedii. "U mojej Marysi są maluśkie cysi, bedę Boga prosił cobym je tarmosił, da-dana" Do roboty. Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Ale mi dowaliłes ! 04.12.11, 14:48 Mylisz się. Masz skłonność do niefrasobliwego rzucania cytatów, bądź "cytatów" i przypisywania ich autorstwa bądź sobie, bądź innym osobom niż autorzy. A to wszystko mimo tego, żeś taki inteligentny, wykształconym zamożny, z ciekawymi pasjami, wysoki, przystojny, wysportowany, muzykalny i dowcipny. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Ty jesteś Pisowcem 05.12.11, 18:10 Wreszcie mnie olśnilo. Ty jesteś Pisowcem. Przeciwnik PiS-u to w sferze kultury ( ? ) czci Wojewódzkiego i programy w stylu "gwiazdy tańczące z wilkami na lodzie". A takie nazwiska jak Skoczylas, Kaczmarek z definicji nie są mu znane. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Ty jesteś Pisowcem 05.12.11, 18:17 najwiekszym osiągnieciem PiS w sferze kultury jest agent Tomek i współpraca z urodziwą młodzieżą patriotyczną. Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Ty jesteś Pisowcem 05.12.11, 20:55 Jeśli miałbym być pisowcem, ze względu na znajomość nazwisk Kaczmarek i Skoczylas, to znaczy, że prezes Jarosław z pewnością pisowcem nie jest. Bo jeśli nawet słyszał o jakimś Kaczmarku, to wyłącznie o tym, którego nazwał śpiochem. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: No to poprawię Wam humor 06.12.11, 22:46 Psa owszem.Lecz pia?Żeby nóż w pierś wpakował? Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Gdy w ucho gada Radyjo, rozum cierpi katusze 03.12.11, 21:10 chyba, ze został już wyprany, nakrochmalony i uprasowany... Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: Gdy w ucho gada Radyjo, rozum cierpi katusze 03.12.11, 21:19 Masz racje, niestety czesto tak jest. Wtedy serce podpowiada, aby wybaczyć, bo jednak nie ma innej mozliwości poznania głosu strony przeciwnej do jedynie słusznej opcji. I dlatego rozum musi ustapić i często słuchać słów, które nigdy nie powinny paść. Problem w tym, ze gdy godo i śpiwo TVN to rozum mowi "jaja se z Ciebie robią" a serce współczuje tym, którzy te "jaja" traktuja jako jedyna prawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Czasem słucham, bo lubię mieć swoją 04.12.11, 10:09 opinię. To jest radio dla debili prowadzone przez cwaniaka wyciągającego pieniądze od naiwnych. Mam zero szacunku do słuchaczy RM. To jest motłoch. <. Odpowiedz Link Zgłoś
woda_woda Nie tylko rozum :) 03.12.11, 21:33 kum.z.antalowki napisał: > chyba, ze został już wyprany, nakrochmalony i uprasowany... Również poczucie przyzwoitości. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych To jest nawet niezłe 03.12.11, 22:32 Szef radia maryja otworzył szkołę wyższą gdzie tresuje się studentów w słuchaniu tej rozgłośni , potem się powie że 25% jej słuchaczy ma wyższe wykształcenie. A prawdziwa inteligencja z Krakowa przy kilku piwkach łyka takie manipulacje jak pelikan. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Odczep sie od piwa 03.12.11, 23:08 obraza.uczuc.religijnych napisał: >> A prawdziwa inteligencja z Krakowa przy kilku piwkach łyka takie manipulacje j > ak pelikan. Na Kaczora , PiS , Ziobrę itp to możesz se gadać ile chcesz. Ale od piwa to się odczep, bo nie reczę za siebie :) Przezwyciężę wrodzona skromnośc, lagodność i niedołęstwo jesli będziesz niegodziwe rzeczy na temat piwa pisał i zrobię coś niegodnego Inteligencji(nawet krakowskiej) :) Jeszcze nie wiem co , ale jak mnie zmusisz swa niegodziwością do myslenia to cos wymysle. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Jak zwykle 04.12.11, 10:36 tworzysz swój wirtualny świat a potem z nim walczysz. Gdzie ja się czepiam piwa? Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: Jak zwykle 04.12.11, 12:04 obraza.uczuc.religijnych napisał: > tworzysz swój wirtualny świat a potem z nim walczysz. Gdzie ja się czepiam piwa > ? Przeciwników piwa to ja wyczuwam na odległość niczym mlody, wykształcony Europejczyk zakonspirowanego wśród warszawskeij "Inteligencji" pisowca :) Odpowiedz Link Zgłoś
calun_torunski chory 04.12.11, 14:48 na leczenie juz za pozno - daj na msze i sie pomodl, tez nie pomoze, ale przez jakis czas nie bedziesz klepal na forum Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Jak zwykle 05.12.11, 09:52 Znów się przechwalasz czymś czego nie masz. Bowiem nie masz umiejętności wyczuwania przeciwników piwa. Klasyfikując mnie w ten sposób pokazałeś że tego nie potrafisz. Odpowiedz Link Zgłoś
gucio60 Re: Inteligencja słucha Radia Maryja 04.12.11, 10:18 remik.bz napisał: > Cytat z Onetu > > "Już ok. 25 proc. słuchaczy Radia Maryja, Najprawdopodobniej pomimo dyplomu wyższej uczelni na ścianie, poziom umysłu tych ludzi się obniża. To musi być niepokojące. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: Inteligencja słucha Radia Maryja 04.12.11, 12:11 1u napisał: > a ty słuchasz ? Rzadko. Z reguły wtedy gdy jest jakies wydarzenie polityczne i chiałbym zapoznac sie z innym punktem widzenia niz oficjalny. Gdy byłem przez 40 dni w szpitalu to słuchałem dużo z konieczności. Obok na łózku miałem 80-latka z rakiem jelita grubego i przerzutami "wszędzie". RM (głównie modlitwa) to była ostatnia radość w jego zyciu. Odszedł zresztą dość szybko. Dlatego też jestem teraz negatywnie nastawiony do walczących z tym radiem z przyczyn politycznych. Mam takie "zboczenie szpitalne". Zawsze gdy ktoś walczy z RM, to ja się zastanwiam dlaczego chce pozbawić (w przenośni) tego chorego tej ostatniej radości. Odpowiedz Link Zgłoś
calun_torunski biorac pod uwage wklad kosciola w rozwoj medycyny 04.12.11, 14:47 krzyze w szpitalach oraz sluchanie modlitwy przez chorych to wyjatkowe szyderstwo podobnie jak budowanie kosciolow zamiast szpitali oraz oddawanie ostatniego grosza na RM zamiast na ubezpieczenie zdrowotne - budzet zaplaci za biedakow bez ubezpieczenia a ten oszust z Torunia bedzie coraz grubszy wazne zeby interes sie krecil Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Inteligencja słucha Radia Maryja 04.12.11, 15:40 wyższe wykształcenie nie jest tożsame z inteligencją.wielu z posiadaczy wyższego wykształcenia nie posiada wykształcenia podstawowego. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: PiSowska YntelYgencja słucha Radia Maryja 05.12.11, 19:55 i z tym twierdzeniem należy się zgodzić.to rzeczywiście wyjatkowa inteligencja,dostosowana do rydzykowego radia.do rydzykowej tv też. Odpowiedz Link Zgłoś