Dodaj do ulubionych

SLD - brawa dla L. Millera

30.10.12, 19:56
muszę powiedzieć, że zapunktowaliście dziś u mnie za to wystąpienie.

"Brak skutecznej polityki informacyjnej rządu i prokuratury pogłębia chaos, podejrzenia i niepewność oraz uwiarygadnia teorie spiskowe. Gdy rozum śpi, budzi się Antoni Macierewicz i jego zespół - ocenił Miller. Jesteśmy rozczarowani postawą premiera Tuska, rządu i prokuratury. Kontynuowanie polityki uników nie służy wyjaśnianiu przyczyn tej katastrofy, a tym samym nie chroni Polski przed recydywą IV RP - oświadczył szef SLD.

Miller przekonywał, że obywatele RP zadają sobie coraz częściej pytanie, "czy premier i jego ekipa są w stanie zapobiec staczaniu się Polski w otchłań smoleńskiego piekła".

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/409128,miller-o-trotylu-gdy-rozum-spi-budzi-sie-macierewicz.html

Oby PO się wreszcie ocknęło, jeszcze raz - brawo.
Obserwuj wątek
    • rzewuski1 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:00
      Gdyby Miller był głowa opozycji byłoby trochę normalniej.
      • hummer Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:06
        rzewuski1 napisał:

        > Gdyby Miller był głowa opozycji byłoby trochę normalniej.

        Ale Polacy chcieli IV RP (wspólne działo PO i PiS) i Smoleńska, a w zamian za normalne partie.
        Mieliśmy szczęście, że Miller był premierem swego czasu i wprowadził nas do UE. Inaczej dalej bylibyśmy, Ubu. Co nawet KPP nie potrafi ratyfikować.
        Co widać po ostatnich kilku latach.
        • tw_wielgus Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:43
          hummer napisał:

          >
          > Ale Polacy chcieli IV RP (wspólne działo PO i PiS) i Smoleńska...

          Sorry homer ale co Ty pie..ysz?
    • wiosnaludzikow Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:19
      indeed44 napisał:
      > Miller przekonywał, że obywatele RP zadają sobie coraz częściej pytanie, "czy p
      > remier i jego ekipa są w stanie zapobiec staczaniu się Polski w otchłań smoleńs
      > kiego piekła".
      Tusk robi a raczej nie robi wszystko aby PIS dostał absolutną władzę w RP.
      • tw_wielgus Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:47
        Brakuje mu finezji w graniu służbami specjalnymi. To zresztą zauważył nieboszczyk L.Kaczyński i dał temu wyraz w ostatnim wywiadzie.
    • bmw1-953 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:20
      indeed44 napisał:
      > Oby PO się wreszcie ocknęło, jeszcze raz - brawo.

      Po co się ma ocknąć? Żeby dalej kontynuować te swoje beznadziejne rządy? To nie jest korzystne ani dla Polski, ani dla Polaków. Oby jak najprędzej wymiotło ich z polityki. Pora ich rozliczyć z tego, czego dokonali i zakończyć tą farsę. Inaczej nic z tego kraju nie pozostanie.
    • remez2 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:25
      Nie przestrzegasz VI Przykazania. Szkoda. :- (
      • tw_wielgus Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:46
        A od kiedy Ty się taki religijny zrobiłeś?
      • sclavus Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 23:49
        Może i nie przestrzega, ale rację ma... ;)
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,140040882,140047477,Re_SLD_brawa_dla_L_Millera.html
        • hummer Łatwiej będzie dyskutować jak powiesz komu wolno 31.10.12, 12:00
          wyrażać swoją opinię. A komu nie, bo jest mu to w Twoim mniemaniu zabronione.
          • sclavus Sorry... 31.10.12, 22:34
            z tobą - już nigdy!
            • remez2 Re: Sorry... 31.10.12, 22:42
              sclavus napisał:

              > z tobą - już nigdy!
              Ciekawy sposób rozmowy.

              • hummer Re: Sorry... 31.10.12, 23:11
                remez2 napisał:

                > sclavus napisał:
                >
                > > z tobą - już nigdy!
                > Ciekawy sposób rozmowy.
                >

                Ale przynajmniej wszystko jasne.
    • remez2 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:36
      muszę powiedzieć, że zapunktowaliście dziś u mnie za to wystąpienie.
      Radość w SLD będzie trwała długo. :-)
    • tw_wielgus Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:41
      Celnie i nie sposób się nie zgodzić ze spostrzeżeniem L. Millera.
      Z tym, że jedna uwaga. Prokuraturę, która prowadzi śledztwo obowiązują pewne zasady prowadzenia śledztwa.
    • ex.mila To rano w poranku powiedziała Wielowieyska 30.10.12, 20:42
      powtórzył za nią słowo w słowo.
      • tw_wielgus Re: To rano w poranku powiedziała Wielowieyska 30.10.12, 20:45
        Oj tam...
        Powtórzył, ale dobitniej.
        • ex.mila Re: To rano w poranku powiedziała Wielowieyska 30.10.12, 20:48
          tw_wielgus napisał:

          > Oj tam...
          > Powtórzył, ale dobitniej.

          I wyglądał mężniej od Wielowieyskiej jak to mówił. i miał lepiej zawiązany krawat.
          • tw_wielgus Re: To rano w poranku powiedziała Wielowieyska 30.10.12, 21:09
            Co do krawata masz zupełną rację. Wielowieyska fatalnie dobiera krawaty do tonu swoich wypowiedzi.
      • hummer Nawet jeśli, to wykorzystał okazję :) 30.10.12, 21:06
        ex.mila napisała:

        > powtórzył za nią słowo w słowo.

        Nawet jeśli, to wykorzystał okazję :) PiS i PO zapracowało na SLD dzisiejszego dnia.
        Oby więcej było takich dni.
        • tw_wielgus Re: Nawet jeśli, to wykorzystał okazję :) 30.10.12, 21:11
          Na swoją pozycję SLD pracowało na tyle długo, że nikt nie odbierze im tego niewątpliwie zasłużonego sukcesu.
          • ex.mila Re: Nawet jeśli, to wykorzystał okazję :) 30.10.12, 21:17
            tw_wielgus napisał:

            > Na swoją pozycję SLD pracowało na tyle długo, że nikt nie odbierze im tego niew
            > ątpliwie zasłużonego sukcesu.

            Nie ma bardziej bezkrytycznego elektoratu niż ten eseldowski - obrażają się o byle gó..., są gotowi przyjąć do rodziny nawet za trefny komplement o wodzu.
        • humbak Re: Nawet jeśli, to wykorzystał okazję :) 30.10.12, 21:48
          Jasne. Bo skoro ostatnimi czasy skompromitowały się PO i PiS, czas na SLD, które przecież skompromitowało się dawniej.
          • hummer Re: Nawet jeśli, to wykorzystał okazję :) 30.10.12, 21:51
            humbak napisał:

            > Jasne. Bo skoro ostatnimi czasy skompromitowały się PO i PiS, czas na SLD, któr
            > e przecież skompromitowało się dawniej.

            A Ty się nigdy nie skompromitowałeś? Jedni po kompromitacji zmieniają "nazwisko" inni swoje poczynania.
          • remez2 Re: Nawet jeśli, to wykorzystał okazję :) 30.10.12, 21:59
            humbak napisał:

            > Jasne. Bo skoro ostatnimi czasy skompromitowały się PO i PiS, czas na SLD, któr
            > e przecież skompromitowało się dawniej.
            Czym tak się skompromitował ten SLD?

          • ex.mila Re: Nawet jeśli, to wykorzystał okazję :) 30.10.12, 22:01
            humbak napisał:

            > Jasne. Bo skoro ostatnimi czasy skompromitowały się PO i PiS, czas na SLD, któr
            > e przecież skompromitowało się dawniej.

            SLD się dzisiaj nie skompromitowało bo nie dostało okazji. Niestety z tej okazji nie zechciał skorzystać Leszek Miller, który na kartkę sobie przepisał słowa wiadomej dziennikarki a potem przed kamerami je wyrecytował jako swoje.
            • hummer Sukces ma wielu ojców /nt :) 30.10.12, 22:11
              ex.mila napisała:

              > humbak napisał:
              >
              > > Jasne. Bo skoro ostatnimi czasy skompromitowały się PO i PiS, czas na SLD
              > , któr
              > > e przecież skompromitowało się dawniej.
              >
              > SLD się dzisiaj nie skompromitowało bo nie dostało okazji. Niestety z tej okazj
              > i nie zechciał skorzystać Leszek Miller, który na kartkę sobie przepisał słowa
              > wiadomej dziennikarki a potem przed kamerami je wyrecytował jako swoje.
              • ex.mila Czy ja z tobą rozmawiam? 30.10.12, 22:16
                Nie umiesz tego uszanować?
                • hummer Kontunuj więc dalej monolog :) 30.10.12, 22:22
                  ex.mila napisała:

                  > Nie umiesz tego uszanować?
                  • ex.mila Nie prowadzę monologu 30.10.12, 22:26
                    po prostu nie rozmawiam konkretnie z tobą.
                    • hummer :) 30.10.12, 22:28
                      forum.gazeta.pl/forum/w,28,140027649,140036239,up.html
                      forum.gazeta.pl/forum/w,28,140027649,140037706,up.html
          • x2468 Re: Nawet jeśli, to wykorzystał okazję :) 01.11.12, 11:33
            Dobre.Podoba mi się.
    • rzewuski1 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 20:55
      tylko podpisał gotowy papier przygotowany przez poprzedników (Geremka, Mazowieckiego)

      doprawdy?
      czy aby na pewno?
      Kiedy to niby Mazowiecki negocjował wstąpienie do UE?
      ile spraw zamknął rzad AWS?
      Twierdzenie ze Miller podpisał jakiś papierek nie jest prawdą.
      • hummer A co przeszkadza Tuskowi? 31.10.12, 20:52
        Wszystko gotowe, większość w sejmie, senacie i przyjazny prezydent.
        Tylko podpisać przygotowany papier.
        • remez2 Re: A co przeszkadza Tuskowi? 31.10.12, 21:01
          hummer napisał:

          > Wszystko gotowe, większość w sejmie, senacie i przyjazny prezydent.
          > Tylko podpisać przygotowany papier.
          Masz na myśli Kartę Praw Podstawowych? Czy traktat ottawski?

          • hummer KPP 31.10.12, 21:03
            remez2 napisał:

            > hummer napisał:
            >
            > > Wszystko gotowe, większość w sejmie, senacie i przyjazny prezydent.
            > > Tylko podpisać przygotowany papier.
            > Masz na myśli Kartę Praw Podstawowych? Czy traktat ottawski?

            Czego się boi Tusk, że nie chce dać obywatelom praw podstawowych?
            • remez2 Re: KPP 31.10.12, 21:12
              hummer napisał:

              > remez2 napisał:
              >
              > > hummer napisał:
              > >
              > > > Wszystko gotowe, większość w sejmie, senacie i przyjazny prezydent.
              > > > Tylko podpisać przygotowany papier.
              > > Masz na myśli Kartę Praw Podstawowych? Czy traktat ottawski?
              >
              > Czego się boi Tusk, że nie chce dać obywatelom praw podstawowych?
              Tego, że niektórzy obywatele gotowi uwierzyć w to, że mają jakieś prawa.
              • hummer Prawdziwy z niego liberał 31.10.12, 22:21
                remez2 napisał:

                > hummer napisał:
                >
                > > remez2 napisał:
                > >
                > > > hummer napisał:
                > > >
                > > > > Wszystko gotowe, większość w sejmie, senacie i przyjazny prez
                > ydent.
                > > > > Tylko podpisać przygotowany papier.
                > > > Masz na myśli Kartę Praw Podstawowych? Czy traktat ottawski?
                > >
                > > Czego się boi Tusk, że nie chce dać obywatelom praw podstawowych?
                > Tego, że niektórzy obywatele gotowi uwierzyć w to, że mają jakieś prawa.

                Trzymający swołocz za pysk.
                • remez2 Re: Prawdziwy z niego liberał 31.10.12, 22:31
                  Trzymający swołocz za pysk.
                  Zbyt ostro. Ale faktem jest, że dwa razy wygrał wybory. Pretensje raczej do elektoratu.
                  • hummer Re: Prawdziwy z niego liberał 31.10.12, 22:44
                    remez2 napisał:

                    > Trzymający swołocz za pysk.
                    > Zbyt ostro. Ale faktem jest, że dwa razy wygrał wybory. Pretensje raczej do ele
                    > ktoratu.

                    A potem mamy sprawę opolską. Kto jest temu winien? Skoro PO przez dwie kadencje nie była w stanie zmienić procedur?
                    • remez2 Re: Prawdziwy z niego liberał 31.10.12, 22:47
                      A potem mamy sprawę opolską. Kto jest temu winien? Skoro PO przez dwie kadencje nie była w stanie zmienić procedur?
                      Procedura to nie Koran czy Talmud. Pozostaje zdrowy rozsądek. Wyjaśnienia w tej sprawie oficjalnych czynników są po prostu żenujące.
                      • hummer Re: Prawdziwy z niego liberał 01.11.12, 11:23
                        remez2 napisał:

                        > A potem mamy sprawę opolską. Kto jest temu winien? Skoro PO przez dwie kaden
                        > cje nie była w stanie zmienić procedur?

                        > Procedura to nie Koran czy Talmud. Pozostaje zdrowy rozsądek. Wyjaśnienia w tej
                        > sprawie oficjalnych czynników są po prostu żenujące.

                        Jeśli nie ma, w sytuacji takiej a takiej odstąpić od procedury A i przejść do procedury B.
                        To policjant wykona procedurę A. I nie ma zmiłuj się bo on jest od przestrzegania prawa a w prawie stanowionym przez Tuska stoi - procedura A.
    • wiosnaludzikow Millera jest chyba jedyną gwarancją..... 30.10.12, 21:08
      ...aby Jońskie i Napieralskie nie weszły w koalicję z PIS.
      • veglie Re: Millera jest chyba jedyną gwarancją..... 30.10.12, 21:13
        wiosnaludzikow napisał:

        > ...aby Jońskie i Napieralskie nie weszły w koalicję z PIS.

        Nie obawiaj się.Koalicja z POPiSiorami to obciach.
        • wiosnaludzikow Re: Millera jest chyba jedyną gwarancją..... 30.10.12, 21:17
          veglie napisał:

          > wiosnaludzikow napisał:
          > > ...aby Jońskie i Napieralskie nie weszły w koalicję z PIS.

          > Nie obawiaj się.Koalicja z POPiSiorami to obciach.
          U Adamsa vel Zbysia w Szczecinie funkcjonuje koalicja PIS plus SLD. Obciach, obciachem a kasa i władza ..... .
          • remez2 Re: Millera jest chyba jedyną gwarancją..... 30.10.12, 21:38
            W Częstochowie SLD/PO.
            Czyli POPiS wszedzie się wkręci.
            • wiosnaludzikow Re: Millera jest chyba jedyną gwarancją..... 31.10.12, 04:09
              remez2 napisał:

              > W Częstochowie SLD/PO.
              > Czyli POPiS wszedzie się wkręci.
              To jednak nie dziwi. Te ugrupowania nie są na przeciwnych krańcach polityki .
              PIS i SLD mnie dziwi i Miller tylko gwarantuje, że platikowi lewicowcy jak Napieralski i Joński nie wspomogą w przejęciu władzy przez PIS....a las faktycznie już idzie do Makbeta.
      • tornson Re: Millera jest chyba jedyną gwarancją..... 30.10.12, 21:27
        wiosnaludzikow napisał:

        > ...aby Jońskie i Napieralskie nie weszły w koalicję z PIS.
        Od koalicji z PiSem jest PO, które popiera najbardziej poronione pisowskie pomysły.
    • dupetek Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 21:10
      Tusk na konferencji prasowej sensownie odpowiedział na pytanie dziennikarza o brak informacji na temat śledztwa, że prokuratura nie jest tabloidem!


      No, ale Miller traktuje ludzi jako ciemny lud (podobnie jak inna socjalistyczna partia opozycyjna) i oczekuje, że prokurator zamiast czekać ok. pół roku na wyniki ekspertyz, powinien chyba co tydzień urządzać taniec z piórkiem w tyłku ku uciesze gawiedzi.
      Myślący ludzie czekają cierpliwie na koniec śledztwa, a idiotów nawet końcowy raport i ewentualne zarzuty nie przekona.
      • jola.iza1 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 23:36
        głupetek napisał:

        > Tusk na konferencji prasowej sensownie odpowiedział na pytanie dziennikarza o b
        > rak informacji na temat śledztwa, że prokuratura nie jest tabloidem!
        >
        >
        > No, ale Miller traktuje ludzi jako ciemny lud (podobnie jak inna socjalistyczna
        > partia opozycyjna) i oczekuje, że prokurator zamiast czekać ok. pół roku na wy
        > niki ekspertyz, powinien chyba co tydzień urządzać taniec z piórkiem w tyłku ku
        > uciesze gawiedzi.
        > Myślący ludzie czekają cierpliwie na koniec śledztwa, a idiotów nawet końcowy r
        > aport i ewentualne zarzuty nie przekona.
        Ty tak serio? Jak tak, to możesz do mnie Jolcia, serio serio.
    • dziewczynka.z.zapalkami1 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 21:19
      PO sie nie ocknie,bo zapadla w spiaczke
      • icek.goldberg Owacja dla Millera 30.10.12, 21:26

        za krawat od Leppera--
        • remez2 Re: Owacja dla Millera 30.10.12, 21:40
          icek.goldberg napisał:

          >
          > za krawat od Leppera
    • kzet69 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 21:41
      Jak rzadko, tym razem sie z tobą zgadzam Indeed, a Palikot niestety u Rymanowskiego palnął głupotę, wiem że musiał improwizować, bo temat go zaskoczył, ale wystarczyło powiedzieć, że faktów czysto medialnych bez weryfikacji prokuratury komentować nie będzie, zamiast pleść o komisjach międzynarodowych i dymisji Tuska... Tym razem 1:0 dla Millera...
      • ex.mila Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 21:43
        kzet69 napisał:

        > Jak rzadko, tym razem sie z tobą zgadzam Indeed, a Palikot niestety u Rymanowsk
        > iego palnął głupotę, wiem że musiał improwizować, bo temat go zaskoczył, ale wy
        > starczyło powiedzieć, że faktów czysto medialnych bez weryfikacji prokuratury k
        > omentować nie będzie, zamiast pleść o komisjach międzynarodowych i dymisji Tusk
        > a... Tym razem 1:0 dla Millera...

        Ale gdzie palnął? Słuchałam tego wywiadu na własne uszy. Powiedział że rząd natychmiast do dymisji, ale nie powiedział, że wierzy w zamach.
      • ex.mila Tym razem będę bronić Palikota 30.10.12, 21:50
        jak na 7.30 i rozmówcę - przekonanego o zamachu taliba z Opus Dei Rymanowskiego nie podpalał się, starał się zachować równowagę. Przesadził z tą dymisją - ale nie bądźmy drobiazgowi.
        .
      • remez2 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 22:00
        Szacunek. :-)
        • ex.mila kzet nie zrozumiał 30.10.12, 22:02
          ale faktycznie- każdemu się nalezy szacunek.
          • hummer Re: kzet nie zrozumiał 31.10.12, 23:27
            ex.mila napisała:

            > ale faktycznie- każdemu się nalezy szacunek.

            A koleżanka zrozumiała?
    • behemot17-13 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 22:10
      a tak właściwie dlaczego jesteś zachwycony ? przecież średnio sprawny polityk potrafi wyczuć trop i podążać za nim. L Miller polskim gończym, rozkoszuje się swoimi przemyśleniami i mimochodem dopada zwierzynę. trzy w jednym - skopie Kaczyńskiego, dołoży Tuskowi i jakby od niechcenia narysuje laurkę dla swojego ugrupowania. każdy orze jak może, a co wyrośnie, bełkot medialny.
      • hummer Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 22:16
        SLD nie dało się wciągnąć w piromanię.
        I pewnie dlatego tak boli PO.
        • dupetek Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 22:25
          W piromanię, podobnie jak w teorię zamachu dają się wciągać tylko idioci! Komisja Milera definitywnie już te wątki wykluczyła i ile razy trzeba to głupkom powtarzać? Tu masz link:
          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12772095,Szef_PKBWL__Ekspertyzy_nie_stwierdzily_obecnosci_srodkow.html
          A lewacka błyskotliwość chodząca oczekuje, że prokuratura i rząd mają się dać sprowokować oszołomstwu do kretyńskich dyskusji i każdy idiotyzm dementować/komentować. Źle to świadczy o czerwonym kanclerzu i jego opinii o inteligencji społeczeństwa.
          • hummer Dupeteku kochaniutki, tylko Miller dziś 30.10.12, 23:17
            się zachowywał godnie. Jak na polityka przystało, a nie jak stado rozwydrzonych dzieciaków w piaskownicy. Dziś głównie się zbłaźniły partie jak PiS czy PO.
            I to wykorzystał.
        • behemot17-13 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 22:47
          mowa srebrem, milczenie złotem. nie sztuką jest się produkować, sztuką jest się produkować przed a nie wtedy gdy inni też wyszli na wypas. w jednym przyznaję Ci rację, że SLD trzyma linię co do oceny wydarzeń smoleńskich. mógł po prosu dać sobie na wstrzymanie, mógł?
          • hummer Miał nie mówić prawdy o PO czy PiS? 30.10.12, 23:21
            Okres ochronny?
    • sclavus Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 23:47
      Brawo???
      przecie on PijaRowo dupcy!!!
      Po pierwsze primo, rząd nie ma nic do informowanie w sprawie Smoleńska...
      Po drugie primo, to prokuratury prowadzą śledztwa, które jest na tyle delikatne (dzięki świętej rodzinie smoleńskiej), że nie można informować o czynnościach wszelakich a podejmowanych nieustannie (nie zapominaj, że wszelkie działania w Rosji, mogą się odbywać wyłącznie na zasadzie pomocy prawnej)
      Po trzecie w końcu primo, to dotyczy wszystkich przemądrzalców, którzy się wypowiadają podobnie jak Miller... tym bardziej, że nie chodzi o nic innego, jak o uderzenie w premiera!
      Gdyby powiedział, że już najwyższy czas umieścić panprezesa w psychiatryku, albo upomnieć się o Trybunał Stanu dla niego, zawołałbym BRAVO!!! a tak - to ... tylko mielenie ozorem w celach politycznych
      • remez2 Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 23:50
        Ty też nie przestrzegasz VI Przykazania. Co za czasy. Co za obyczaje.
      • jola.iza1 Re: SLD - brawa dla L. Millera 31.10.12, 00:04
        sclavus napisał: ..
        Który łon?
        rząd nie ma nic do informowania w sprawie pani opolanki, przecieku dachu, madzi, rzepy, i takie różne. Rząd się wypowiada, a Miller pijar, ech głupetku, co ty wiesz o PR:(
      • hummer Pan premier informuje, Miller uprawia pijar? :) 31.10.12, 10:01
        Człowiek uczy się przez całe życie, jak inni mają dziwne skojarzenia.
    • douglasmclloyd Re: SLD - brawa dla L. Millera 30.10.12, 23:53
      Problem w tym, że na głupotę pismenów nie wymyślono jeszcze lekarstwa. Nie może być tak, żeby rząd stawał na baczność na każde pierdnięcie Jarozbawa, czy Maciorewicza.
    • wawasawa [...] 30.10.12, 23:57
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • zbysio45 Władza absolutna PO udrzyła do głowy rązdzacych? 01.11.12, 11:32
      Trzeba słuchac co mowia nornmalni obywatele a nie WAZELINIARZE Z PRASY I MEDIOW Bez poparcia społeczenstwa nawet władza absolutna nie moze dobrze rzadzic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka