po.killer.00001 05.07.13, 19:55 Ale motłoch dostał w dupę!!!! :::::::::))))))))))))))) POzbierać się nie mogą. TRWAM w każdym domu.!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
po.killer.00001 Ale dowcip ci się wyostrzył.Ha, ha.haa. Haaaa aaaa 05.07.13, 20:02 Oni nienawidzą PO. I nic tego już nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: Ale dowcip ci się wyostrzył.Ha, ha.haa. Haaaa 05.07.13, 22:32 PIERWSZY KROK OWSZEM ZROBIONY ALE DO NORMALNOŚCI DALEKO. Ja za normalność uznałbym w kraju gdzie 90% społeczeństwa to katolicy sytuacji kiedy minimum cały jeden multipleks jest oddany do dyspozycji Kościoła Katolickiego za darmo. Niestety to nie przy tym rządzie. Notabene jestem przeciwny państwu świeckiemu. Dlaczego bo jest złe. W takim kraju jak Polska gdzie tak jak pisałem 90% społeczeństwa wyznaje konkretną religie państwo teokratyczne wydaje się być czymś naturalnym. I wręcz pożądanym. Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Ale dowcip ci się wyostrzył.Ha, ha.haa. Haaaa 05.07.13, 22:35 xkx2 Z przykrością stwierdzam że och.uja.łeś. I to doszczętnie. Odpowiedz Link Zgłoś
felinecaline Re: Brawo Rydzyk. 05.07.13, 20:49 Skad w tym poscie tyle wrogiej zacieklosci? A poza tym w moim domu bez mojego przywzolenia nie zadomowi sie zaden intruz q za takiego mam "trwam" Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Brawo Rydzyk. 05.07.13, 22:38 felinecaline napisała: Skad w tym poscie tyle wrogiej zacieklosci? Prawdziwi Katolicy tak mają. Muzułmanie, Żydzi, Prawosławni, Kwakrzy itd. zresztą też. Odpowiedz Link Zgłoś
kecawa Dali się nabrać na konflikt Republiki z Trwam 05.07.13, 22:40 Dali się nabrać na konflikt Republiki z Trwam . ha, ha ,ha ........... Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: Brawo Rydzyk. 05.07.13, 23:05 Kretynko, dostał tego multiplexa, bo ZAPŁACIŁ CO SIĘ NALEŻAŁO (a wcześniej chciał za darmochę, oszust jeden). Zapłacił, to będzie miał i dobrze. A co niby wygrał toruński grzybek???? Możesz to wyjaśnić? On z kims grał o coś? Wam się już całkiem poyabało.....szkoda słów. Odpowiedz Link Zgłoś
po.killer.00001 Nic nie musiał płacić. 05.07.13, 23:16 I wygrał wojnę bo wygrał ostatnią bitwę a wy lemingi dostaliście w dupę. I to się wam należało. A teraz to nawet nie trzeba będzie mieć kablówki ani satelitki aby oglądać Trwam. A wielu biednych ludzi nie było stać kablówkę albo satelitę. No i oglądalność TRWAM bardzo mocno wzrośnie, co oczywiście niektórym bardzo nie pasuje.::::)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: Idioto! Co ma do tego szachraj Rydzyk! 05.07.13, 23:50 Jeżeli już to bravo KRRiT. A rydzyk jest szachraj i oczajdusza ale głupi. Jeżeli myśli, że przez multiplex przybędzie mu widzów to jest kretyn. Był, jest i będzie - filozof dla ciemnego ludu. Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Idioto! Co ma do tego szachraj Rydzyk! 06.07.13, 07:33 lionold napisał: > Był, jest i będzie - filozof dla ciemnego ludu. Nawet keżeli tak jest to " ciemny lud" ma swoją TV na multiplexie. Żyjemy w demokracji i przedstawiciel " ciemnego ludu" ma takie same prawa jak przedstawiciel " inteligentów w noeswoich garniturkach". Odpowiedz Link Zgłoś
lionold Re: "TRWAM w każdym domu.!!!!!!!!!!!" 05.07.13, 23:56 Ty idioto! Ty kretynie. Ty debilu. Mam UPC od lat gdzie ten szajss zawsze był - i tego goo_vna w moim domu ani razu nie włączyłem - niech będzie powalony Rydzyk zawsze dziewica. I tak będzie nadal. Odpowiedz Link Zgłoś
calun_torunski klamstwa Rydzyka od dawna byly w kazdym domu 06.07.13, 02:23 każdy posiadacz Polsat, n czy Cyfry+ za 20 PLN mogl sobie zamontować podwojny adapter na czaszy, dzięki czemu może odbierać ponad 60 programow niemieckich za darmo - polskojęzyczne kłamstwa Rydzyka z satelity w postaci szczerzryja i telewizji trwaj w nienawiści ma tez za darmo - ale majac tak szeroki wybor raczej te bzdury omija szerokim lukiem w każdym kościele istnieje tez komorka politpropagandy rydzykowej jednym słowem obecność na MUX niczego nie zmienia - do obioru polskojęzycznych emanacji imperium zla z Torunia nie sygnal chodzi o stepienie umysłowe pozwalające na przyjmowanie tego sygnalu na szczęście normalni ludzie sa odporni - tak jak byli odporni na kłamstwa Urbana Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: klamstwa Rydzyka od dawna byly w kazdym domu 06.07.13, 02:46 Zobaczymy jak to bedzie z zachowaniem warunków otrzymania koncesji.Nic nie jest dane na zawszsze :-) Odpowiedz Link Zgłoś
zbysio45 Re: Brawo Rydzyk a dlaczego w postach piszecie 06.07.13, 07:21 KŁAMSTWA I SIEJECIE NIENAWIŚC? NATURALNIE DO TEGO zasłuzonego dla Polski i narodu KAPŁANA KATOLICKIEGO ? CO ZŁEGO ON WAM ZROBIŁ ? Odpowiedz Link Zgłoś