saucerman 04.10.16, 00:07 Ludzie biroący udział w czarnym proteście są oszołomieni, gdyż głoszą hasła których nie ma w nowej ustawie antyaborcyjnej. www.stopaborcji.pl/wp-content/uploads/2016/03/projekt_2016.pdf Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qqazz I tak nie dotrze 04.10.16, 01:01 to kwestia ślepej wiary w fikcje i oderwania od rzeczywistości. Choć jest tam pewnie grupa ideologów nakręcających całą hucpę i kłamiących z pełnym rozmysłem. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kylax1 W Polsce może być zgoda tylko na liberalizację 04.10.16, 01:07 aborcji. Nie ma zgody na JAKIEKOLWIEK zaostrzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdawaszaboli Re: W Polsce może być zgoda tylko na liberalizacj 04.10.16, 08:29 Kto cię upoważnił do wypowiadania się w imieniu Polski ?... Odpowiedz Link Zgłoś
czekam.na.lewice Re: Manipulacja 04.10.16, 06:27 saucerman napisał: > > Ludzie biroący udział w czarnym proteście są oszołomieni, gdyż głoszą > hasła których nie ma w nowej ustawie antyaborcyjnej. > > www.stopaborcji.pl/wp-content/uploads/2016/03/projekt_2016.pdf To podobnie jak PiS. Nie ma Złotego Mercedesa, nie ma Bizancjum i jak na razie nie ma efektów śledztw w sprawie miliardowej korupcji w PO w okresie ich władzy. Nieżle oszołomieni, co ? Odpowiedz Link Zgłoś
sverir Re: Manipulacja 04.10.16, 08:32 "Ludzie biroący udział w czarnym proteście są oszołomieni, gdyż głoszą hasła których nie ma w nowej ustawie antyaborcyjnej" Dziwne byłoby, gdyby w ustawie antyaborcyjnej były hasła przeciwników zakazu aborcji. Wtedy dopiero byłaby manipulacja. Tobie może chodzi o to, że przeciwnicy zakazu mają więcej wyobraźni i patrzą nie tylko na literę prawa, ale także na jego ducha. I dostrzegają konsekwencje wprowadzonych zapisów. Niedobrze, jeżeli zwolennicy ustawy konsekwencji nie dostrzegają. Oznacza to, że bezmyślnie popierają projekt. Odpowiedz Link Zgłoś
saucerman Re: Manipulacja 04.10.16, 15:30 sverir napisał: > Tobie może chodzi o to, że przeciwnicy zakazu mają więcej wyobraźni i patrzą ni > e tylko na literę prawa, ale także na jego ducha. I dostrzegają konsekwencje wp > rowadzonych zapisów. Niedobrze, jeżeli zwolennicy ustawy konsekwencji nie dostr > zegają. Oznacza to, że bezmyślnie popierają projekt. Słusznie, zatem czy w ogóle aborcja ma mieć jakieś regulacje prawne? Jeżeli tak, to jakie? Może w ogóle nie potrzeba żadnych, bo ludzie którzy dokonują aborcji nie byliby dobrymi rodzicami. To fałszywa troska o człowieka, a jej źródłem jej jest własny egoizm. Mnie się wydaje, że ustawa jest w porządku. Wywołuje lęk przed prawem, które może wymierzyć wyrok i to jest jej celem, nie sam wyrok. Ten czyn nie można traktować jak zwykły zabieg, bo zaniżamy pojęcie wartości człowieka. To droga do samozagłady. Zło jest zwykle na początku mało widoczne i lubi przebierać się za dobro. Odpowiedz Link Zgłoś
sverir Re: Manipulacja 04.10.16, 15:36 "To fałszywa troska o człowieka, a jej źródłem jej jest własny egoizm" Ja fałszywą troskę o człowieka dostrzegam w tych, którzy troszczą się rzekomo o godność życia poczętego, a nie interesują się życiem narodzonym. Pal licho, że nie interesuje ich sytuacja materialna narodzonych - i w małej chatce może zamieszkać wielki duch. Ale co z osobami, które na skutek wad genetycznych, właściwie nie mają żadnego życia? Ostatnio lekarz, u którego w szpitalu rodziła pacjentka prof. Chazana, powtórzył: po narodzinach dziecka nie zainteresował się nim nikt ze środowiska pro-life. Odpowiedz Link Zgłoś