Dodaj do ulubionych

Do kapusi PiS

22.01.17, 08:33
Nie opłaca się kapować dla PiS.
W razie wpadki zostaje się na lodzie.
www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-01-21/to-kurski-dal-mi-akta-afery-podsluchowej-stonoga-w-programie-skandalisci/
Pamietajcie o tym durne pisiory z FK.
M.
Obserwuj wątek
    • pkt4a Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:48
      taniocha zrozumiała ?

      --
      22 I 2017 /niedziela/ godz.11.30 pikieta pod siedzibą zakonu Towarzystwa Chrystusowego w Puszczykowie k.Poznania ul.Ignacego Posadzego 1 pod hasłem "Stop pedofilom w Kościele Katolickim
      • mariner4 Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:49
        Nie licz na to.
        M.
        • wsk175 Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:50
          Tania kiełbasa poszła właśnie do kościóła, wafelka zjeść.......
      • lumpior Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:53
        A jednak opłaci się.Kurski dostał dobrą fuchę,dużą kasę i ochronę PrezesaPana.PrezesPan knuje,planuje,mianuje,wynagradza i chroni.Tylko PrezesPan.
        • mariner4 Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:54
          Prezes to już praktycznie półtrup.
          M.
          • lumpior Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 10:08
            mariner4 napisał:

            > Prezes to już praktycznie półtrup.
            > M.
            >
            "Brocha" pytana czy bywa na Nowogrodzkiej,potwierdziła,że bywa.Po co? PrezesPan rządzi. Więc ma się dobrze.
        • wsk175 Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:55
          Przynależność do pisu to jak podpisanie volkslisty w czasie II wojny......
    • zapijaczony_ryj TYlko głupi, mógł pomyśleć, ze kelnerzy podsłuchi- 22.01.17, 12:48
      wali sami z siebie! Od początku było wiadomo, ze intrygę uknuł KAczyński. Dlatego w śród nagranych nie było nikogo z PiSu, choć te chleli w tej samej knajpie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka