mariner4 22.01.17, 08:33 Nie opłaca się kapować dla PiS. W razie wpadki zostaje się na lodzie. www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-01-21/to-kurski-dal-mi-akta-afery-podsluchowej-stonoga-w-programie-skandalisci/ Pamietajcie o tym durne pisiory z FK. M. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pkt4a Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:48 taniocha zrozumiała ? -- 22 I 2017 /niedziela/ godz.11.30 pikieta pod siedzibą zakonu Towarzystwa Chrystusowego w Puszczykowie k.Poznania ul.Ignacego Posadzego 1 pod hasłem "Stop pedofilom w Kościele Katolickim Odpowiedz Link Zgłoś
wsk175 Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:50 Tania kiełbasa poszła właśnie do kościóła, wafelka zjeść....... Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:53 A jednak opłaci się.Kurski dostał dobrą fuchę,dużą kasę i ochronę PrezesaPana.PrezesPan knuje,planuje,mianuje,wynagradza i chroni.Tylko PrezesPan. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:54 Prezes to już praktycznie półtrup. M. Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 10:08 mariner4 napisał: > Prezes to już praktycznie półtrup. > M. > "Brocha" pytana czy bywa na Nowogrodzkiej,potwierdziła,że bywa.Po co? PrezesPan rządzi. Więc ma się dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
wsk175 Re: Do kapusi PiS 22.01.17, 09:55 Przynależność do pisu to jak podpisanie volkslisty w czasie II wojny...... Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj TYlko głupi, mógł pomyśleć, ze kelnerzy podsłuchi- 22.01.17, 12:48 wali sami z siebie! Od początku było wiadomo, ze intrygę uknuł KAczyński. Dlatego w śród nagranych nie było nikogo z PiSu, choć te chleli w tej samej knajpie! Odpowiedz Link Zgłoś