Dodaj do ulubionych

To takie przykre

14.05.18, 09:21
Gdy twoje fatalne przewidywania następstw zdarzeń się spełniają.

PiS 37,6 proc. (+ 5,8 pkt. proc.)
PO 27,3 proc. (+ 3,8 pkt. proc.)
SLD 10,4 proc. (- 1,7 pkt. proc.)
Kukiz;15 6,3 proc. (- 2,2 pkt. proc.)
PSL 5,3 proc. (- 0,6 pkt. proc.)
Nowoczesna 2,9 proc. (- 2,2 pkt. proc.).

Najgorszy jest wniosek, że Schetyna, główny macher obecnej sytuacji politycznej na tzw opozycji, czyli kasacji KOD przez platfusa - homosia z Sopot i kasacji .N przez Lubnauer też poniesie konsekwencje swojej parszywej roboty politycznej. W obu przypadkach klasyka - wystarczy zdjąć głowę szefa i armia się rozbiega, ale nie zasila zwycięzcy.

Konsekwencje mogą być tragiczne dla Polski.
Obserwuj wątek
    • kasia.andzia Re: To takie przykre 14.05.18, 09:24
      jestem w stanie uwierzyć w wysokie poparcie dla PISu ale nie jestem w stanie uwierzyć w tak duże zmiany pomiędzy sondażami. 5 punktów procentowy to około 750000 osób (przy frekwencji 50%).
      • met_ol Re: To takie przykre 14.05.18, 09:26
        Tak, ale jak sondaż jest na grupie ok. 1000 osób - to wystarczy jak jeden z ankieterów podejdzie pod kościół.
      • haen2010 Re: To takie przykre 14.05.18, 09:42
        Poparcie dla PiS jest stabilne - na oko co czwarty słabo kumający wyborca kościelny. To ich baza. Dla reszty jeszcze nikt sensownej przyszłości nie określił. Cały czas obowiązuje TKM i łupienie publicznego grosza. Na mniejszą lub większą skalę.

        To po prostu konkurencja partyjnych mafii. Cynicznych i świetnie zorganizowanych przy pozorach demokracji.
      • eiran Re: To takie przykre 14.05.18, 09:42
        To się absolutnie mieści w normie. Statystyczny błąd pomiaru przy próbie o wielkości 1000 to ok. 3%. Przy założeniu reprezentatywności próby, albo jej zagwarantowanej losowości, co przy badaniach telefonicznych jest z definicji wykluczone. Być może poparcie dla PiS w ogóle się nie zmieniło - w poprzednim badaniu wynik był o 3% niższy od rzeczywistego, w obecnym jest o 3% wyższy. To samo w odniesieniu do PO. Poparcie dla Nowoczesnej nie mogło nie spaść, a ankietowani poprzednio deklarujący poparcie dla niej, musieli gdzieś się pomieścić.

        Pomijam, że wykonawcą badania jest pracownia IBRIS, która w wyborach 2011 roku - jeszcze jako Homo Homini - przewidziała remis pomiędzy PiS a PO (a w rzeczywistości było 10 punktów różnicy).
    • zapijaczonyryj Za to choroba Zawistnego Kurdupla to balsam 14.05.18, 09:29
      dla gorszego sortu. W duchu liczą na to, że Pan Bóg zabierze Świra do siebie.
      • taniarada Re: Za to choroba Zawistnego Kurdupla to balsam 14.05.18, 09:37
        zapijaczonyryj napisał:

        > dla gorszego sortu. W duchu liczą na to, że Pan Bóg zabierze Świra do siebie.
        > Jesteś typowym kretynem tego forum.Amen człowieku.
        >
        • zapijaczonyryj Re: Za to choroba Zawistnego Kurdupla to balsam 14.05.18, 09:42
          taniarada napisał(a):

          > zapijaczonyryj napisał:
          >
          > > dla gorszego sortu. W duchu liczą na to, że Pan Bóg zabierze Świra do sie
          > bie.
          > > Jesteś typowym kretynem tego forum.Amen człowieku.
          > >
          Typowy kretyn tego forum to taki, który pisze, ze prezes PiS jest geniuszem politycznym, a prawdziwy kretyn polityk to twierdzi, że prezes Kaczyński zrobił więcej dla Polski niż Piłsudski.
        • alistair-p Re: Za to choroba Zawistnego Kurdupla to balsam 14.05.18, 09:42
          Odmawiasz Zawistnemu Kurduplowi wstępu do Nieba? Może i słusznie,jego spotkanie tam z Piłsudskim może się dla niego żle skończyć.Kurdupel o kulach będzie przez wieczność czyścił kible,albo malował krawężniki.
          • met_ol Re: Za to choroba Zawistnego Kurdupla to balsam 14.05.18, 09:43
            No - chyba, że przejdzie przez Wawel.
          • zapijaczonyryj Re: Za to choroba Zawistnego Kurdupla to balsam 14.05.18, 10:10
            alistair-p napisał:

            > Odmawiasz Zawistnemu Kurduplowi wstępu do Nieba? Może i słusznie,jego spotkanie
            > tam z Piłsudskim może się dla niego żle skończyć.Kurdupel o kulach będzie prze
            > z wieczność czyścił kible,albo malował krawężniki.
            >

            Wątpię, bo przez te kible to by wszystkich pozarażał wścieklizną i nienawiścią.
        • met_ol Re: Za to choroba Zawistnego Kurdupla to balsam 14.05.18, 09:42
          Taniajatko - nie znasz znaczenia słowa "amen" stąd Twoje wpisy są "przerostem formy nad treścią".
    • taniarada Kobitki z Nowoczesnej pokazały klasę 14.05.18, 09:44
      Jak się rozwala ugrupowanie polityczne i wyrzuca się szefa.😁
      • eiran Re: Kobitki z Nowoczesnej pokazały klasę 14.05.18, 10:05
        Teraz, niedorozwoju, czas na Szydło, Mazurek i Pawłowicz.
      • alistair-p Re: Kobitki z Nowoczesnej pokazały klasę 14.05.18, 10:08
        Czasem szef sam zdycha i co wtedy?
    • yoma Re: To takie przykre 14.05.18, 10:32
      E tam

      crowdmedia.pl/kaczynski-nadal-w-korkociagu-tygodniowy-przeglad-sondazy/
    • haen2010 Jedyne co wiemy o Kaczusiu 14.05.18, 11:04
      To wylądował w najlepszej klinice na Szaserów od miękkiej chirurgii nowotworów. Co ma niewiele wspólnego z jego kolanem.

      Reszta jest milczeniem. Jak u Stalina.
      • met_ol Re: Jedyne co wiemy o Kaczusiu 14.05.18, 13:03
        Jego kolano też jest miękkie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka