Dodaj do ulubionych

Jedyna zaleta Dudy,

15.02.20, 18:13
Kaczyński reklamując Dudę jako jedyną zaletę podał to że ma żonę, ale po co on ją ma, tego dziad nie wyjaśnił, ona jest taką pierwszą damą jak Barbi żywą kobietą, gnom sprowadził ją do jedynej zalety, bo niczego o niej nie można powiedzieć, po prostu ma ją, i to wszystko.I o Dudzie też nie można niczego pozytywnego powiedzieć, pasują do siebie, nie dziwota że córa spieprza z kraju,

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25699064,komentarze-po-konwencji-pis-agata-duda-zostala-sprowadzona.html#s=BoxOpImg1

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Obserwuj wątek
  • czandra1 Re: Jedyna zaleta Dudy, 15.02.20, 18:18
   Duda w swoim krzyczeniu wykrzyczał, coś co bardzo pasuje do nich i niego To wizja Polski, gdzie nie zwycięża cynizm i draństwo on chyba miał na myśli wygraną pani Kidawy-Błońskiej, bo to robią jego kamraci to jest cynizm i draństwo.

   --
   tiny.pl/tssj3
     • taniarada Re: Jedyna zaleta Dudy, 15.02.20, 18:37
      czandra1 napisał:

      > Bardziej warte są informacje o tym jak Tusk i Merkel w 1992 roku sprzedali Siem
      > ensowi Polam, prawda kłamco?
      >
      Istotne jest co powiedział Grabiec i Neumann .Jak się stoi w czasie hymnu Polski. Grabiec zamiast podglądać kampanię Pana Prezydenta niech modli się do fotoszopowego zdjęcia Kidawy Błońskiej, którą zrobili na jej własną wnuczkę. I to jest dopiero oszustwo.Tak po starej znajomości podbiję ten wątek.
     • lechutek1961 Re: Jedyna zaleta Dudy, 15.02.20, 19:00
      czandra1 napisał:

      > Bardziej warte są informacje o tym jak Tusk i Merkel w 1992 roku sprzedali Siem
      > ensowi Polam, prawda kłamco?

      Jaki Polam??? O czym ty pendrolisz czandra???
      Na edukację czandra nigdy nie jest A późno.
      Za Wiki.

      "Wrocławskie Zakłady Elektroniczne Mera-Elwro zostały w 1993 roku sprzedane koncernowi Siemens, który uznał produkcję za nieopłacalną i zlikwidował fabrykę, wyburzając większość hal produkcyjnych, pozbywając się tym samym konkurenta i przejmując jego rynek. Umowa zawierała klauzulę ograniczającą liczbę zwolnionych osób, jednak zwolniono większość pracowników za ich zgodą, w zamian za odprawy. Było to wrogie przejęcie i jednocześnie zakończyło okres działalności przemysłu komputerowego w Polsce."

      Drugi przykład ZWUT Węgrów

      "Zastosowano tę samą konwencję, która była stosowana w Afryce. Obserwowałem to z bliska, kiedy w latach 80. pracowałem jako ekspert ONZ w krajach centralnej Afryki. To działało tak: przyjeżdżają przedstawiciele wielkich korporacji, dają łapówki i kupują określony zakład za 10—15 proc. jego wartości, a najlepsze ewentualnie konkurencyjne przedsiębiorstwa likwidują w ramach tzw. wrogiego przejęcia — to znaczy po kupnie marginalizują lub nawet likwidują ich produkcję. Tak w Polsce zlikwidowano na przykład fabrykę telefonów ZWUT w Węgrowie czy Zakład Komputerowy Elwro we Wrocławiu, gdzie zostawiono jedynie marginalną produkcję przewodów. Sprywatyzowano za minimalną cenę w ten sposób wiele fabryk i zakładów, nawet cukrownie i huty, nie mówiąc o doprowadzeniu do bankructwa stoczni czy kopalni. Poza tym błędna polityka finansowa w stosunku do przedsiębiorstw państwowych doprowadziła do upadku ponad 600 firm powstałych w okresie PRL, w tym kilkadziesiąt firm techniki elektronicznej. Ostateczny efekt tego i również powszechnej korupcji to polska gospodarka identyczna ze strukturą gospodarczą powtórnie skolonizowanych krajów pokolonialnych."
      • czandra1 Re: Jedyna zaleta Dudy, 15.02.20, 19:05
       Przecież to ty ułomny człowieku, twierdziłeś że Tusk z Merkelową sprzedali Polam Siemensowi by ten zlikwidował fabrykę, może zaprzeczysz schizofreniku?

       --
       tiny.pl/tssj3
       • lechutek1961 Re: Jedyna zaleta Dudy, 15.02.20, 19:19
        czandra1 napisał:

        > Przecież to ty ułomny człowieku, twierdziłeś że Tusk z Merkelową sprzedali Pola
        > m Siemensowi by ten zlikwidował fabrykę, może zaprzeczysz schizofreniku?

        Nie opowiadaj mi tu czandra głodnych kawałów. Coś ci musiało się POmieszac w lepetynie. Elwro i ZWUT sprzedał ktoś inny ale tak samo lasy na kasę jak Tusk. Gdzie jest kasa dostarczona partii Tuska przez służby niemieckie?
        • czandra1 Re: Jedyna zaleta Dudy, 15.02.20, 19:25
         Faktycznie, ty nie jesteś normalny, czyli wypierasz się swoich słów?
         Jesteś tak samo słowny ja Matousz M. a, jeszcze jedno czy to nie ty pożegnałeś się z forum na zawsze które trwało całe pół dnia?

         --
         joemonster.org/i/2013/11/surrealphotos_05.jpg
         I nie wódź nas na pokuszenie.
         • lechutek1961 Re: Jedyna zaleta Dudy, 15.02.20, 19:32
          czandra1 napisał:

          > Faktycznie, ty nie jesteś normalny, czyli wypierasz się swoich słów?
          > Jesteś tak samo słowny ja Matousz M. a, jeszcze jedno czy to nie ty pożegnałeś
          > się z forum na zawsze które trwało całe pół dnia?

          Jak i te słowa przytoczysz to publicznie cię przeproszę i odwołam to co POwiedialem. A do tego momentu...... Bujaj wo....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka