Dodaj do ulubionych

Tak działa państwo PiS

15.03.20, 11:56
"Mam pretensje do polityków i władz, które okłamują Polaków i na konferencjach prasowych stwarzają pozory profesjonalizmu. Polacy są zdani głównie na samych siebie i mam nadzieję, że postępując odpowiedzialnie, wyjdziemy razem z tej tak trudnej sytuacji. Można zamknąć lotniska i dworce, można zamknąć galerie handlowe i restauracje, ale nic nie zastąpi profesjonalnej i dobrze wyposażonej służby zdrowia i odpowiedzialności świadomych zagrożenia Polaków" To są słowa Wadima Tyszkiewicza niezależnego senatora, konkludujące jego perypetie z podejrzeniem COVID 19, Duda się lansuje na chorych, robią mu kampanię na pandemii, ponownie jego słowa "I kiedy oglądam dzisiaj w TV ostentacyjne objeżdżanie przez prezydenta Dudę miast i miasteczek, witanie się się z każdym i konferencje za konferencją, to zastanawiam się nad tym, jak można tak bezczelnie wykorzystywać tą trudną sytuację do umacniania władzy jedynie słusznej partii i lansowanie się prezydenta? Wstyd" Nie życzę nikomu by dopadł go koronawirus, bo zostanie pozostawiony sam sobie, nawet wam pisięta tego nie życzę.

natemat.pl/302431,koronawirus-i-wadim-tyszkiewicz-senator-opisal-swoj-test-na-koronawirusa
Obserwuj wątek
        • no-popis prezentuje się hejter sztabu Kidawy 15.03.20, 17:29
          czandra3 napisał:

> Ty naprawdę nie udajesz? Bo tak głupim być nie można, a może coś ci się porobił
          > o z głową, wtedy gdy w dzieciństwie wypadłeś z wózka?
          Znowu prezentacja standardów i POziomu intelektualnego zwolennika Kidawy
          --
          Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
          www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
          www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
    • inocom Re: Tak działa państwo PiS 15.03.20, 12:11
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25790778,sondaz-dla-dorzeczy-andrzej-duda-powieksza-przewage-nad-malgorzata.html
      AmenT

--
      "Pamiętacie scenę w Indianie Jonesie? No! To zawsze sobie przypomnijcie tego wielkiego, wyjącego, z tą maczetą. Ludzie, wartości, inteligencja i przekonanie, że się wygra tutaj pomaga. Myślenie całościowe, współpraca ma tutaj ogromne znaczenie". Małgorzata Kidawa-Błońska, typowana na Prezydenta Polski przez totalnych.
    • inocom Działa sprawnie... 15.03.20, 12:21
      Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.

I to się dzieje.
    • na_deszczu Re: Tak działa państwo PiS 15.03.20, 12:24
      "ale nic nie zastąpi profesjonalnej i dobrze wyposażonej służby zdrowia"

przykładem są na to Niemcy

juz o tym pisałam:

"Jest strona, na której można codziennie sprawdzać ilośc nowych przypadków w każdym kraju, ilośc ogółem itp. (worldometers.info/coronavirus/). I wynika z tej strony, ze najlepiej z problemem radzą sobie Niemcy. Kraj funkcjonuje normalnie a prawie 4700 zarażenia, tylko 9 śmierci i tylko 9 w stanie krytycznym. Dla porównania Francja - prawie tyle samo przypadkow, a już 90 śmierci, 300 osób w stanie krytycznym.

W Niemczech wyłapują już na wczesnym etapie zakazenie - duzo testów. Do tego musza mieć niezłą słuzbę zdrowia skoro są w stanie hospitalizować już prawie 5 tys osób, ponadto opiekę wysokiej jakości, bo śmiertalność znikoma a kraj nadal funkcjonuje normalnie - ludzie nie pozamykani w domach, gospodarka funkcjonuje jak funkcjonowała."
      • cotojest2020 Re: Tak działa państwo PiS 15.03.20, 12:33
        Du*a Andrzej nie może nie wykorzystać takiej okazji. Pozostałym kandydatom praktycznie zakazano prowadzić kampanii, on natomiast nie tylko jeździ po kraju i kłamie (po necie krąży jego zdjęcie z działaczem PiS przebranym za ratownika medycznego), lecz lansuje się w kur wizji przez 24 godziny na dobę, i to za 2 miliardy ukradzione służbie zdrowia./ ktoś zauważył słusznie

--
        nie wolno kłaniać się okolicznościom , a faktom kazać by za drzwiami stały..
        poeta
      • taniarada Super już nagrywam moja droga 15.03.20, 12:34
        na_deszczu napisała:

> "ale nic nie zastąpi profesjonalnej i dobrze wyposażonej służby zdrowia"
        >
        > przykładem są na to Niemcy
        >
        > juz o tym pisałam:
        >
        > "Jest strona, na której można codziennie sprawdzać ilośc nowych przypadków w ka
        > żdym kraju, ilośc ogółem itp. (worldometers.info/coronavirus/). I wynika z tej
        > strony, ze najlepiej z problemem radzą sobie Niemcy. Kraj funkcjonuje normalnie
        > a prawie 4700 zarażenia, tylko 9 śmierci i tylko 9 w stanie krytycznym. Dla po
        > równania Francja - prawie tyle samo przypadkow, a już 90 śmierci, 300 osób w st
        > anie krytycznym.
        >
        > W Niemczech wyłapują już na wczesnym etapie zakazenie - duzo testów. Do tego mu
        > sza mieć niezłą słuzbę zdrowia skoro są w stanie hospitalizować już prawie 5 ty
        > s osób, ponadto opiekę wysokiej jakości, bo śmiertalność znikoma a kraj nadal f
        > unkcjonuje normalnie - ludzie nie pozamykani w domach, gospodarka funkcjonuje j
        > ak funkcjonowała."
        Nie mogę cię znaleźć na innych forach.Bo byśmy sobie porozmawiali. Rozumiem że ten nikuś to dla FK tylko.Mój zastrzeżony .Wielu by dało by go zmienić.🤣.Tu się nie da gadać bo czaruś 3 jest znerwicowany i ma depresję .Napisz gdzie kochana się bujasz.Papatki.
    • no-popis Re: Tak działa państwo PiS 15.03.20, 15:43
      czandra3 napisał:

> "Mam pretensje do polityków i władz, które okłamują Polaków i na konferencja
      > ch prasowych stwarzają pozory profesjonalizmu. Polacy są zdani głównie na samyc
      > h siebie i mam nadzieję, że postępując odpowiedzialnie, wyjdziemy razem z tej t
      > ak trudnej sytuacji. Można zamknąć lotniska i dworce, można zamknąć galerie han
      > dlowe i restauracje, ale nic nie zastąpi profesjonalnej i dobrze wyposażonej sł
      > użby zdrowia i odpowiedzialności świadomych zagrożenia Polaków"
      To są słowa
      > Wadima Tyszkiewicza niezależnego senatora, konkludujące jego perypetie z podej
      > rzeniem COVID 19, Duda się lansuje na chorych, robią mu kampanię na pandemii, p
      > onownie jego słowa "I kiedy oglądam dzisiaj w TV ostentacyjne objeżdżanie pr
      > zez prezydenta Dudę miast i miasteczek, witanie się się z każdym i konferencje
      > za konferencją, to zastanawiam się nad tym, jak można tak bezczelnie wykorzysty
      > wać tą trudną sytuację do umacniania władzy jedynie słusznej partii i lansowani
      > e się prezydenta? Wstyd"
      Nie życzę nikomu by dopadł go koronawirus, bo zost
      > anie pozostawiony sam sobie, nawet wam pisięta tego nie życzę.
      >
      > natemat.pl/302431,koronawirus-i-wadim-tyszkiewicz-senator-opisal-swoj-test-na-koronawirusa

Stworzyłeś wielu forumowiczom oczy . Sądzę , że wyborcy już Was niedługo docenią i zaprezentukecie swoją kompetencję, uczciwość no i tym razem nie dacie się nagrać co tak naprawdę robicie i uważacie:)

--
      Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
      www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
      www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
      • czandra3 Re: Tak działa państwo PiS 15.03.20, 16:44
        Stworzyłeś wielu forumowiczom oczy Cholera, nie wiedziałem że zostałem Stworzycielem.
        No, mamy zapi....lać za miskę ryżu, i zatrudniamy, salowe z domu spokojnej starości jako dyrektorki departamentu.
        Żegnam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka