Dodaj do ulubionych

Jednak Rafał Trzaskowski

15.05.20, 15:36
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25949244,oficjalnie-rafal-trzaskowski-nowym-kandydatem-po-w-wyborach.html

--
Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
Obserwuj wątek
    • borrka Ja jestem zadowolony 15.05.20, 15:38
      1. Reprezentuje moje środowisko
      2.Jest z Warszawy
      3.Rozdeptał Hatakumbę
      4. W odpowiednim wieku
      5. Dawaj, Rafał!

--
      • m.c.hrabia Re: Ja jestem zadowolony 15.05.20, 15:51
        ale spowodował największą katastrofę ekologiczną w galaktyce, wpuścił gówno z Nowogrodzkiej, bezpośrednio do Wisły.,

--
        Patrząc na zarazę oczyma wierzącego, nie sposób zatem nie zauważyć, ile dobra się dokonuje. Europa chce, czy nie, nawraca się w ten Wielki Post 2020”
      • buldog2 Re: Ja jestem zadowolony 15.05.20, 16:17
        Mam wątpliwości, w tym te, o których w wątku mowa.

Powodzenia.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
          • buldog2 Re: Wątpliwości zawsze są 15.05.20, 16:50
            Mógł być i Hołownia, niezależnie od wszystkiego na co w jego przypadku zwraca się uwagę.
            Jego wcześniejsze awanse PO odrzuciła, dziś miałby sporą część elektoratu kukizowego i nie tylko tego.
            Szanse miałby pewnie większe, nie przypuszczam też, by był gorszy od Dudy.

--
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    • aniechto.only Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 15:59
      Pa, pa, PO. Trzaskowski w Warszawie nie zbierze tyle głosów ile dostał w poprzednich wyborach. Poza Warszawą też będzie padaka . To koniec jego politycznej kariery, zostanie nieudacznikiem, który oddał władzę w Warszawie w ręce pisowskiego komisarza, żeby przegrać wybory krajowe.

--
      W latach dyktatury komunistycznej mówiono o wyborach, że Pan Bóg przyprowadził Adamowi Ewę i rzekł: „Wybierz sobie żonę”.
      Teraz Polki i Polacy mają na tej samej zasadzie wybrać sobie Dudę./A.Michnik/
      • witek.bis Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 16:31
        zostanie nieudacznikiem, który oddał władzę w Warszawie w ręce pisowskiego komisarza, żeby przegrać wybory krajowe.

Jeśli przegra wybory krajowe, to przecież Warszawy nie odda, a jeśli wygra, to trudno będzie nazywać go nieudacznikiem.

--
        Ave, Praeses, morituri te salutant!
        • taniarada Albo ,albo 15.05.20, 16:49
          witek.bis napisał:

> zostanie nieudacznikiem, który oddał władzę w Warszawie w ręce pisowskiego k
          > omisarza, żeby przegrać wybory krajowe.

>
          > Jeśli przegra wybory krajowe, to przecież Warszawy nie odda, a jeśli wygra, to
          > trudno będzie nazywać go nieudacznikiem.
          >
          Zdecyduj się witia .Radek Appelbaum mógł Po-lizać szybę . Zero Moralne .
        • aniechto.only Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 17:24
          witek.bis napisał:

> Jeśli przegra wybory krajowe, to przecież Warszawy nie odda, a jeśli wygra, to
          > trudno będzie nazywać go nieudacznikiem.

Masz rację, jeżeli przegra ( a przegra raczej) Warszawy nie odda, dzięki bogu, ale nieudacznikiem zostanie na zawsze niestety. Szkoda go.

--
          W latach dyktatury komunistycznej mówiono o wyborach, że Pan Bóg przyprowadził Adamowi Ewę i rzekł: „Wybierz sobie żonę”.
      • no-popis Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 16:36
        aniechto.only napisała:

> Pa, pa, PO. Trzaskowski w Warszawie nie zbierze tyle głosów ile dostał w pop
        > rzednich wyborach. Poza Warszawą też będzie padaka
        Tak dokładnie będzie.

To koniec jego polityczne
        > j kariery, zostanie nieudacznikiem, który oddał władzę w Warszawie w ręce pisow
        > skiego komisarza, żeby przegrać wybory krajowe.
        >

--
        Herbert : "Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
      • no-popis Re: Jednak Rafał Trzaskowski 22.05.20, 06:09
        aniechto.only napisała:

> Pa, pa, PO. Trzaskowski w Warszawie nie zbierze tyle głosów ile dostał w pop
        > rzednich wyborach.
        .... czyli Naczelnik Państwa mrozi szampany i jest w dobrym humorku. Ileż to radości sprawiają Kaczyńskiemu POzostałe w PO lemingi swoją głupotą.
        Oczywiście Trzaskowski to dużo lepszy kandydat od Kidawy ale ....pozwoli Kaczyńskiemu dalej polaryzować społeczeństwo w swój ulubiony sposób : oooo proszę ! To ten z PO, który chce uczyć dzieci jak mają się masturbować i ten, który nienawidzi kościoła.
        Kosiniak byłby stanowczo lepszy aby odebrać prostyturę Naczelnikowi Państwa.

--
        Gdy będziesz wrzucać swój głos do urny, a chcesz być sługą Niemca i Ruska....
        dalej popieraj ludzi Tuska !
          • taniarada Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 16:43
            snajper55 napisał:

> qinto napisał:
            >
            > > Zobaczymy spektakl - "szambo wybiło ponownie"
            >
            > To wybijanie pislamskiego szamba widzimy non stop.
            >
            > S.
            Specjalistę od kontrolowanego spustu szamba do Wisły już wybrali .Teraz pora na całą Polskę.
            • erte2 Re: Jednak Rafał Trzaskowski 22.05.20, 06:55
              taniarada napisało:
              Specjalistę od kontrolowanego spustu szamba do Wisły już wybrali .Teraz pora na całą Polskę.

Prorocze słowa matołeczku. Bo rzeczywiście, teraz kolej na spuszczenie pisowskiego szamba; co prawda przez chwilę zacznie intensywniej śmierdzieć pisem w całym kraju, ale potem smród się rozejdzie, nastąpi samooczyszczenie i wrócimy do normalności
        • buldog2 Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 16:19
          Obecny upodobnił się do Salcesona (przecież młodszego, ale z tłuszczykiem - palce... tak, palce lizać).

--
        • taniarada Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 16:51
          adria231 napisała:

> A ponad wszystko, to przystojniak. Miło popatrzeć.....
          > Obecny mocno przytył i wyliniał. Pora na zmiany.
          Niedawno piękny był Sikorski.Na szczęście wybory prezydenckie to nie pokaz mody.Wypiękniał na plażach Wisły .Zwłaszcza tej jednej.
        • no-popis Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 22:36
          adria231 napisała:

> A ponad wszystko, to przystojniak. Miło popatrzeć.....
          > Obecny mocno przytył i wyliniał. Pora na zmiany.
          Ty jak moja ciotka z Kurpiów, która głosowała na Krzaklewskiego bo , jej zdaniem, przystojny i ma taki ładny dołek w brodzie:)
          POgratulować Trzaskowskiemu tak intelektualnego elektoratu.

--
          Herbert : "Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca. Oszust intelektualny."
          • x2468 Re: Jednak Rafał Trzaskowski 20.05.20, 16:22
            "Intelektualny "elektorat stoi murem za lysawym Maliniakiem, ojciec dyrektor i I sekretarz KC pis tak kazali.

--
            Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
        • buldog2 Re: Pozwolę sobie mieć radykalnie inne zdanie 15.05.20, 16:43
          A półmilionowe można zostawić? Stutysięczne?
          PIS będzie się starał przypodobać warszawiakom.

--
          • aniechto.only Re: Pozwolę sobie mieć radykalnie inne zdanie 15.05.20, 17:27
            buldog2 napisał:

> PIS będzie się starał przypodobać warszawiakom.

Raczej będzie próbował się zemścić. PiS wie, że warszawiaków nie kupi.

--
        • erte2 Re: Pozwolę sobie mieć radykalnie inne zdanie 22.05.20, 07:04
          Heniu, niczego nie zostawia bo:
          1).Jeśli nie wygra wyborów to pozostanie prezydentem Warszawy
          2). Natomiast jeśli je wygra to w radzie Warszawy większość ma opozycja która nie pozwoli na zbytnie szarogęsienie się ew. pisowskiego komisarza, a i tak w ciągu trzech miesięcy będą wybory następcy, tuszę iż nie będzie to pisowiec.
          3). I nie zapominaj że Warszawa jest częścią Polski
      • buldog2 Re: Pozwolę sobie mieć radykalnie inne zdanie 15.05.20, 16:29
        Przykład D... pokazuje, że niekoniecznie.
        Trzaskowski nie będzie swój w "interiorze" , TVPIS z proboszczami "obrobią" go. Co najwyżej w kilku dużych miastach, dla części ich populacji.

--
    • taniarada Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 16:41
      Wszyscy wiedzieli .A teraz na wybory idziemy bezpieczni ,zdrowi i bez zatrutych kopert .Nie sprawdzil sie w Warszawie, no to dawaj go wyzej. Kariera POdobna jak Tuska, ktory najpierw rołożył Polskę to go wzieli do rozkladania Europy. Brawo Trzaskowski .

• no-popis Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 22:38
        taniarada napisał(a):

> Wszyscy wiedzieli .A teraz na wybory idziemy bezpieczni ,zdrowi i bez zatrutych
        > kopert .Nie sprawdzil sie w Warszawie, no to dawaj go wyzej. Kariera POdobna j
        > ak Tuska, ktory najpierw rołożył Polskę to go wzieli do rozkladania Europy. Bra
        > wo Trzaskowski .
        Teraz Duda ma przeciwnika na poziomie.
        Widzę, że jesteś poddenerowany i słusznie.
        Trzaskowski to silny intelektualnie kandydat. Szampanów na Nowogrodzkiej, jak to było w przypadku Kidawy, nie otwieracie a raczej syropki z neospasminą :)

--
          • eiran Re: to taka nieznacznie zmutowana ale nadal kida 15.05.20, 18:05
            Kilka dni temu na tym forum pani Kidawa była obiektem hejtu części forumowiczów (bez trudu można wymienić coś około 10 nicków), w tym twój. Teraz pojawiają się pierwsze oznaki nieszczerego współczucia, a hejt przenosi sie na Trzaskowskiego

--
            Duda1972-2020
            • hordol Re: to taka nieznacznie zmutowana ale nadal kida 15.05.20, 18:17
              osobiście jej nie współczuję. jej cierpienia polityczne są mi obojętne
              ale tak z ciekawości- możesz mi pokazać mój w/w post hejtujący kidawę?

p.s. na forum codziennie pojawia się kilkadziesiąt wątków hejtujących pis ale ja się nie żalę z tego powodu.
              • eiran PS. 15.05.20, 18:44
                hordol napisała:

> p.s. na forum codziennie pojawia się kilkadziesiąt wątków hejtujących pis ale j
                > a się nie żalę z tego powodu.

Jeśli poprosisz, to pokażę ci też, jak znajdziesz posty, w których się żalisz. Jakiś czas temu twierdziłeś, że nie używasz wyzwisk i epitetów. W związku z czym przypomniałem ci twój wpis następującej treści:

platfusie

a skad wiesz co ty wyrzygasz zdychając?
                mozesz zapie...c az do tego wyrzygania jesli ci to odpowiada. przypuszczam ze platfusiej emerytury w wykonaniu twojego donalda i tak nie dozyjesz

Niestety, zaraz potem zmyłeś się z wątku bez słowa. Powinieneś więc rozumieć, że więcej nie mam ochoty wykonywać tej roboty tylko po to, byś znowu się chował w mysią dziurę.

--
                Duda1972-2020
                • hordol Re: PS. 15.05.20, 19:14
                  no go on, go on. pokaż gdzie to był mój hejt na waszą super niewydarzoną kandydatkę?
                  w sumie to nawet nie trzeba było jej hejtować-zaorała się sama aż do 4% poparcia, jeśli nie mniej...
                  a zarząd platformy zadał jej tylko "coup de grace"
                  hehehehe
                  • eiran Re: PS. 15.05.20, 20:02
                    Mogę tylko powtórzyć:

eiran 15.05.20, 18:38
                    Chętnie ci wytłumaczę, jak się posługiwać wyszukiwarką. Myślę że w ten sposób zrobię dla ciebie więcej, niż pokazując ci twój wpis palcem.

Innymi słowy - jestem gotów dać ci wskazówki, które pomogą ci samemu odnaleźć własne hejterskie wpisy. Teraz zrozumiałeś?

--
                    Duda1972-2020
    • pies.na.czarnych Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 17:08
      Cienki jest, bez charyzmy. Pisi zjedzą go na surowo. Powiedzmy sobie szczerze Trzaskowski to jest wersja rodzaju męskiego delikatnej i dobrze wychowanej MKB. Poza tym to jest katol na szczęście nie manifestujący swojej miłości do Kościoła tak jak to robi Duda, ale to jest katol.

PO i inne Kamysze i Biedronie nadal nie zdają sobie sprawy, że z pisimi można wygrać jedynie wspólnym ponadpartyjnym kandydatem.
      Po drugie chciałem zauważyć, że w sprawie wyborów nadal się nic nie zmieniło. Pisi nowy projekt ustawy jest niekonstytucyjny i co najważniejsze nie ma jeszcze terminu wyborów.

--
      Uwaga szczur!
      • taniarada Re: Jednak Rafał Trzaskowskis 15.05.20, 17:17
        pies.na.czarnych napisała:

> Cienki jest, bez charyzmy. Pisi zjedzą go na surowo. Powiedzmy sobie szczerze T
        > rzaskowski to jest wersja rodzaju męskiego delikatnej i dobrze wychowanej MKB.
        > Poza tym to jest katol na szczęście nie manifestujący swojej miłości do Kościoł
        > a tak jak to robi Duda, ale to jest katol.
        >
        > PO i inne Kamysze i Biedronie nadal nie zdają sobie sprawy, że z pisimi można w
        > ygrać jedynie wspólnym ponadpartyjnym kandydatem.
        > Po drugie chciałem zauważyć, że w sprawie wyborów nadal się nic nie zmieniło. P
        > isi nowy projekt ustawy jest niekonstytucyjny i co najważniejsze nie ma jeszcze
        > terminu wyborów.
        >
        Ból tyłka masz i reszta innowierców z tego forum .Jedyny niewierzący to Biedroń .Ale ten kiedyś szczenę złamał matce.
    • stanpan PiSie służby kompletnie zawiodły! 15.05.20, 17:16
      KAmiński, Czerwone ucho i Qrwski do dymisji!!!
      Szczujnia nie ma nic na Trzaskowskiego!!!
      Jedyne co mają to awaria Czajki, za którą nie można winić Trzaskowskiego.
      I jak na razie to na pasku szczujni leci na przemian:
      "Człowiek awaria zastąpi prawdziwego prezydenta? i:
      "Był chaos w Warszawie, będzie chaos w Polsce!"
      To pokazuje jak PiSie słuzby zostały zaskoczone, a PiSia Szczujnia zwana dla jaj TVP INFO kompletnie nie przygotowana.
      Próbowali ratować się Sakiewiczem z tzw Gazety Polskiej, która jest tak polska jak Kaczyński przystojny i hetero.
      Otóż ten Sakiewicz wyleciał z kretyńską teorią, ze PO ma krótką ławkę i nie ma za wielu kandydatów do wyboru.
      Idiota zapomniał, że przed poprzednimi wyborami PiS nie miał żadnego kandydata i wyciągnął królika z kapelusza, nikomu nie znanemu do tej pory Dudę i tylko dzięki fantastycznej kampanii wyborczej tego królika i pozostawieniem samopas przez PO prezydenta Komorowskiego ten króli z kapelusza wygrał!!!

I teraz z królika stał się długopisem na kolanach.
      Teraz wszystko w rękach PO, ńie mogą powtórzyć błędów jakie popełnili w kampanii Komorowskiego i Kidawy Błońskiej, bo wtedy wygra klęcznik i nadal będzie nas ośmieszał w kraju i zagranicą!!!

Do roboty i nie odpuszczać szczujni, punktować chamstwo i zakłamanie tej Qrwizji. Punktować puki możecie, bo jak klęcznik wygra, to nie będziecie mieli innych mediów jak kaczystowskie!

--
      www.youtube.com/watch?v=s5TnSF04RCE&feature=youtu.be
      Tak, to ja zapijaczony_ryj,. na FK od co najmiej siedemnastu lat!
      • taniarada Re: platfusi wybrali interes partyjny, a nie Pols 15.05.20, 17:36
        piq napisał:

> ...Dupa ma teraz bardzo łatwe zadanie. Spodziewałem się tego zresztą po platfuś
        > ni walczącej o przetrwanie, prawdopodobnie bezskutecznie. To jest jednym słowem
        > sabotaż. Banda durniów i partyjnych aparatczyków.
        Brawo ty .Nie musisz się tak pieścić z nią.Ryknij z grubszej rury.Przecież potrafisz.A twój młodszy brat Śliniak ciągle się ślinił buten z nim.Nie odbieraj nadziei inteligencikowi .To jego chwila.
        • jabbaryt Re: platfusi wybrali interes partyjny, a nie Pols 15.05.20, 18:16
          Myślę, że na Nowogrodzkiej strzelają szampany. Trzaskowski to najwygodniejszy kandydat dla PADa w II turze. Kosiniak i Hołownia wydaja się być znacznie groźniejsi.
          Kaczor będzie atakował Trzaskowskiego jak psa, co spowoduje ze cały antypis na zasadzie przekory oleje Kosiniaka i Hołownie i ujmie się za Trzaskowskim.
          • taniarada Czy strzelają ? 15.05.20, 18:40
            jabbaryt napisał:

> Myślę, że na Nowogrodzkiej strzelają szampany. Trzaskowski to najwygodniejszy k
            > andydat dla PADa w II turze. Kosiniak i Hołownia wydaja się być znacznie groźni
            > ejsi.
            > Kaczor będzie atakował Trzaskowskiego jak psa, co spowoduje ze cały antypis na
            > zasadzie przekory oleje Kosiniaka i Hołownie i ujmie się za Trzaskowskim.
            Mnie ciekawi z jakim programem wyskoczy Trzaskowski?LGBT dla całej Polski?I proszę pandemii już nie ma .Można zbierać podpisy pod kandydaturą Trzaskowskiego.Proszę podchodzić tu jest karteczka .I trzecie czego się boi tak HGW i co jest w szafach stołecznego ratusza .Dla mnie to by było zaje fajnie .Trzaskowski wygrywa ,ale musi współpracował z rządem PIS..Bo nie ma szans coś zrobić .BoTK jest pisowski.A komisarz wchodzi do Warszawy .I zajmuje te sławne szafy pamięci .Jestem za.Pozdrówka.
        • piq oczywiście, że zamierzony, oni chcą 2. miejsce... 15.05.20, 20:49
          ...zająć i przywrócić sobie resztkę nadziei na ponowne dwubiegunowe spolaryzowanie elektoratu. Wolą Dupę pod żyrandolem niż czyjeś inne zwycięstwo. Sukces któregokolwiek innego antyDudziego kandydata oznacza dla nich kęsim i gwóźdź do trumny. Dlatego nie mogą dopuścić, żeby ktokolwiek w starciu z Dupą zaistniał poza Trzaskowskim, który jest zaprojektowany na zaszczytne drugie miejsce.

pies.na.czarnych napisała:

> > To jest jednym słowem sabotaż.
          >
          > Zamierzony czy z głupoty oto jest pytanie.
          >
          • no-popis Re: oczywiście, że zamierzony, oni chcą 2. miejsc 15.05.20, 22:40
            piq napisał:

> ...zająć i przywrócić sobie resztkę nadziei na ponowne dwubiegunowe spolaryzowa
            > nie elektoratu. Wolą Dupę pod żyrandolem niż czyjeś inne zwycięstwo. Sukces któ
            > regokolwiek innego antyDudziego kandydata oznacza dla nich kęsim i gwóźdź do tr
            > umny. Dlatego nie mogą dopuścić, żeby ktokolwiek w starciu z Dupą zaistniał poz
            > a Trzaskowskim, który jest zaprojektowany na zaszczytne drugie miejsce.
            Takie mają karty.
            Chodzi o to aby ugrać najwięcej ile można na takich kartach jakie się posiada.
            > pies.na.czarnych napisała:
            >
            > > > To jest jednym słowem sabotaż.
            > >
            > > Zamierzony czy z głupoty oto jest pytanie.
            > >

--
    • szwampuch58 Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 17:48
      porzucenie Kidawy jak" goracego kartofla" oceniam skandalicznie,fetowanie Trzaskowskiego oceniam za przedwczesne.....co z tego wyniknie nie wiadomo...."styropian" jest jak zwykle .......za a nawet przeciw a gnom zaciera pletwy

--
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
    • borrka Zabawna obserwacja 15.05.20, 19:16
      Pisi partyzanci na forum uważają swój elektorat za idiotów - wielokrotnie podkreślali, że Trzaskowski "nie dotrze" do prowincjonalnego seweryna, że zbyt miastowy, inteligencki, ucywilizowany :)
      Brawo wy!!!

--
    • qqazz Czyli gospodarka oparta 15.05.20, 19:29
      na taniej taśmie klejącej.
      A tak na poważnie to chodzi tylko o to żeby podnieść notowania w wyborach i zajęcie zaszczytnego 2 miejsca.
      Trzaskowski nie jest najgorszym kandydatem, ale i nie najlepszym bo niezbyt perspektywicznym. W PO wyboru wielkiego nie mają bo do wyboru byli albo Sikorski który jest mało wiarygodny, albo dużo poważniejsi ale mniej znani i obyci w wielkiej polityce ludzie z otoczenia Grzesia.

pozdrawiam
      --
      www.youtube.com/watch?v=i5zRHc9lBJc
      www.youtube.com/watch?v=Ru_ko6pxQNw----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • pies.na.czarnych Re: Czyli gospodarka oparta 15.05.20, 19:56
        > na taniej taśmie klejącej.

Tu jest największy problem z polskimi politykami. Obojętnie o jaki kolor chodzi oni wszyscy chcą udowodnić światu, ze na wszystkim się znają. Zamiast w wielu sprawach oddać glos fachowcom ośmieszają się durnymi wypowiedziami. Trzaskowski wiele razy dal dupy gadając bzdury o awarii rury. Również podjęcie decyzji o sposobie naprawy było polityczne i sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem.

--
        Uwaga szczur!
    • johnny-kalesony Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 21:55
      Zdaniem mem skromnem, wyborem tem PO daje do zrozumienia wyborcom "nie chcem".
      Gdyby chcieli - wystawiliby Sikorskiego. Męża stanu, polityka światowego obycia, a nie Czaskosia-paleciaka który starcie z kupą w stolicy był przefikał ...

--
      Sixties forever! --
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50173
      www.johnnykalesony.republika.pl
      God Save The Kinks!
      • buldog2 Re: Jednak Rafał Trzaskowski 15.05.20, 23:11
        Bez szczegółów, ale przypominam sobie nieodpowiedzialne wypowiedzi ówczesnego min. SZ Sikorskiego, które najbardziej pasowałyby do przerośniętego podrostka. Na pewno nie męża stanu.

--
      • j-k KIdawa. 20.05.20, 16:41
        mariusznew napisał(a):
        > a co z warszawą wtedy?

Kidawa dostanie te synekure.

- w koncu tez jest z Warszawy.
        • eiran Re: KIdawa. 22.05.20, 07:12
          Żeby "dostać tę synekurę", trzeba, "doktorek", wygrać wybory. Biorąc pod uwagę siły i środki, które PiS zwykł angażować w warszawskie wybory, zwłaszcza jako partia rządząca, zwycięski przeciwnik PiS nigdy niczego nie dostał. Pomijając, że prezydentura największego miasta w Polsce nie jest żadną synekurą.

--
          Duda1972-2020

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka