Dodaj do ulubionych

Ojciec oskarżony

09.04.21, 07:32
Dzisiaj na forum zapowiada się dzień wrzasku narodowego. Atak na kościół, Judasze, Piłaty i inne wyzwiska będą fruwały jak gołębice :)

Tadeusz Rydzyk ma zasiąść na ławie oskarżonych. Rusza proces. ws ukrywania finansów fundacji

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26961704,proces-karny-przeciwko-fundacji-ojca-rydzyka-rusza-9-kwietnia.html#do_w=46&do_v=142&do_a=289&s=BoxNewsImg8
Obserwuj wątek
  • sverir Re: Ojciec oskarżony 09.04.21, 09:26
   Prokuratura już bardzo dużo zrobiła, żeby chronić Tadeusza Rydzyka. Posunęła się nawet do żądania, aby sąd umorzył postępowanie, choć wcześniej ta sama prokuratura odmówiła bycia stroną w sprawie.

   Ściganie pisarza za słowa o prezydencie, ściganie nastolatki za transparent czy wpis na FB - to są zajęcia dla obecnej prokuratury.
  • margit49 Re: Ojciec oskarżony 09.04.21, 09:40
   pies.na.czarnych napisała:

   > Dzisiaj na forum zapowiada się dzień wrzasku narodowego. Atak na kościół, Judas
   > ze, Piłaty i inne wyzwiska będą fruwały jak gołębice :)

   Tak, kościół atakowany państwową kasą, a dobrotliwy ojciec dyrektor chroniony niczym Rasputin
  • rkwbkn Re: Ojciec oskarżony 09.04.21, 11:48
   Właśnie się ukazała książka o tym kolesiu pt "Rydzyk i Przyjaciele" :

   www.taniaksiazka.pl/rydzyk-i-przyjaciele-krete-sciezki-tomasz-piatek-p-1511969.html?gclid=EAIaIQobChMI0OzN0vDw7wIVU-nmCh3iswSKEAAYASAAEgJUgfD_BwE
   • pies.na.czarnych Re: Ojciec oskarżony 09.04.21, 11:51
    Tomasz Piątek odkrywa nieznaną przeszłość księdza Tadeusza Rydzyka - jednego z najbardziej wpływowych graczy tzw. dobrej zmiany, założyciela ultraprawicowego imperium medialnego i „edukacyjnego”. Autor przedstawia relacje Rydzyka z Rosją i PRL- owską SB. Idzie tropem zaginionych akt księdza. Odtwarza treść zaczernionego dokumentu o kluczowym znaczeniu. Ujawnia, dzięki komu Rydzyk mógł założyć Radio Maryja. Wyjaśnia, w jaki sposób skromny chłopiec z Olkusza stał się w latach 90. jedną z najważniejszych postaci polskiej prawicy. Już w czerwcu kontynuacja tej historii: “Rydzyk i przyjaciele. Wielkie żniwo”
  • pies.na.czarnych Re: Ojciec oskarżony 09.04.21, 14:17
   Obywatel Rydzyk o pseudonimie "ojciec" olał sąd Najjaśniejszej. Czegoś nie rozumiecie?

   W piątek w Sądzie Rejonowym w Warszawie miał rozpocząć się proces przeciwko fundacji ojca Tadeusza Rydzyka. Duchowny i dwóch pozostałych oskarżonych nie pojawili się w sądzie. Ze względu na ich nieobecność, termin procesu został przełożony.
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26963488,ojciec-rydzyk-nie-pojawil-sie-w-sadzie-duchowny-przebywa-na.html#s=BoxOpImg4

   Rydzyk został przez sąd zobowiązany do osobistego stawiennictwa. Miał więc obowiązek przyjechać do Warszawy przynajmniej po to, żeby powiedzieć, czy zgadza się z zarzutami". Nie wiadomo, dlaczego redemptorysta nie pojawił się na sali rozpraw.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka