Dodaj do ulubionych

Wpadka Hołowni

05.07.21, 21:29
Państwowa Komisja Wyborcza zgłosiła zastrzeżenia do sprawozdania finansowego z ubiegłorocznych wyborów prezydenckich Szymona Hołowni z uwagi na przyjęcie z naruszeniem przepisów Kodeksu wyborczego łącznie ponad 200 tys. zł.

PKW przyjęła bez zastrzeżeń sprawozdania: Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Władysława Kosiniaka-Kamysza i Rafała Trzaskowskiego.

Na temat Komitetu wyborczego Dudy brak informacji.
Obserwuj wątek
      • ta Re: Wpadka Hołowni 06.07.21, 11:41
        Hołownia ma być PIS-em „z ludzką twarzą”, odrestaurowanym, po liftingu, z odcięciem generacji starych ramoli. Dla młodszego pokolenia z kręgów katolickich. W gruncie rzeczy mniej więcej tym samym tylko ładniej podanym. Pan Hołownia ma zgrabne gadane, niewiele więcej. Niby mocno dopieka PIS owi, ale ten daje mu działać spokojnie, niespecjalnie go atakując.

To platforma dla młodszych pisich, którzy do Hołowni przeskoczą, gdy pan J.K. będzie już stałe dreptał w dwóch różnych butach z rozmemłanym rozporkiem.
        • pies.na.czarnych Re: Wpadka Hołowni 06.07.21, 12:05
          > Pan Hołownia ma zgrabne gadane, niewiele więcej.

Ani haryzmu, ani wyglądu i jeszcze ten skrzypiący płaczliwy głos:( Kiedyś próbowałem go wysłuchać na YouTube, po kilku minutach zrezygnowałem. Stek populistycznych bzdur na zasadzie co by było gdyby.
          • ta Re: Wpadka Hołowni 06.07.21, 12:16
            W czasie kampanii prezydenckiej zdarzało mi się go posłuchać, by wyrobić sobie swoją opinię.
            Pomęczyłam się, nie powiem, ale już nikt mnie nie przekona, że ten pan ma poważne propozycje polityczne.
            Gładkie gadane, mistrzostwo w biciu piany, spory zasób gładkich zwrotów bez głębszej treści.

W sumie, gdyby ścisnąć to: „ oby Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej”, przerabiałam dziesiątki lat temu…

Wiem także, kogo pan Hołownia przekonuje wśród kręgu moich dalszych znajomych. Ludzi bardzo blisko związanych z kościołem, w sumie uczciwych, ale dziecinnie naiwnych i wierzących w mannę z nieba. On ich przeprowadzi do ziemi obiecanej bez ich aktywnego udziału i odpowiedzialności. On przyjdzie i da.
            Gromadzi wokół siebie ludzi niezaradnych, zagubione owieczki, tych, którzy nie chcą nawet wiedzieć do czego służy wędka.
    • pies.na.czarnych Re: Wpadka Hołowni 06.07.21, 15:03
      Kontrowersyjne transfery u Hołowni. Do Ruchu Polska 2050 dołączyła radna odznaczona przez Czarnka za homofobię

W przypadku radnej Jaszczuk polityk przyznaje: "nie wiem i nie będę udawał, że jest inaczej. Nie wszystkie decyzje docierają do mojego szczebla. Za szczebel radnych miejskich i powiatowych odpowiadają moi współpracownicy. Zapytam posłankę Joannę Muchę, odpowiedzialną za ten region, o tę dokładną sprawę i mam nadzieję, że ją szybko wyjaśni".

Jednocześnie lider partii Ruch Polska 2050 twierdzi: "Strefy wolne od LGBT to absurd, a minister Czarnek to najgorszy minister edukacji, jakiego za swojego życia widziałem. Jeżeli ktokolwiek w Ruchu Polska 2050 będzie miał pomysły na to, żeby dołączyć do jego indoktrynacyjnych i wykluczających pomysłów to nie będzie nam razem po drodze" - deklaruje Hołownia.
      queer.pl/news/205702/kontrowersyjne-transfery-u-holowni-do-ruchu-polska-2050-dolaczyla-radna-odznaczona-przez-czarnka-za-homofobie?fbclid=IwAR3udkM8cmMJVKQ0SbML6pBuaz_T4w7qyq6u-_bXr0rnPp4IuquqeQi5E2w
      • edico Re: Wpadka Hołowni 06.07.21, 21:02
        Privus chyba trafnie to ujął, że Hołownia tworzy nowy PiS po kościelnym liftingu. Z samych jego wypowiedzi wynika, że gra na niezbyt oficjalnym stanowisku katolickich plenipotentów Episkopatu. Nie mam tu na myśli Rydzyka. Zresztą żaden z nich papieżem nie będzie.
          • edico Re: Wpadka Hołowni 06.07.21, 21:18
            Nie zdziwil bym się. W tej chwili wystarczająco ma na pieńku ze swoim macierzystym zakonem. W Episkopacie ma coraz mniej zwolenników. W odpowiedzi Watykańskiego dyplomaty Luigi Roberto Cona na "Apel o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka" z podpisami ponad 100 tys. Polaków, nie wynika, by Watykan chciał się włączać w trwająca awanturę kościelną w Polsce i zmierza raczej do kolejnego stawiania na dywanik polskich biskupów.
        • ta Re: Wpadka Hołowni 06.07.21, 22:11
          edico napisał:

> Privus chyba trafnie to ujął, że Hołownia tworzy nowy PiS po kościelnym liftingu

W kwestii formalnej, privus zgodził się z moją opinią :)
          Nie jest to aż tak odkrywcze, bym patentowała tę opinię, ale miło jest, gdy ktoś zauwaźy i doceni.
      • pies.na.czarnych Re: Wpadka Hołowni 06.07.21, 22:16
        Nie wiedzą kto im wpłaca pieniądze. Nie wiedzą jakie szambo do nich przypływa. Oni chcą naprawiać Polskę www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,27296596,bezwzgledny-aparat-przemocy-i-propagandy-pis-ma-pelne-rece.html#s=BoxOpImg9
        • edico Re: Wpadka Hołowni 06.07.21, 22:36
          Zachłysnęli się władzą i sądzą, że propaganda plus na prędce preparowane decyzje załatwią resztę. Niestety, tak to nie działa i czas już zbierać owoce.
    • haen2010 Re: Wpadka Hołowni 07.07.21, 05:52
      Wasze opinie na dzisiaj trafne. Jednak warto pamiętać kiedy wybory. Warto też pamiętać, że facet jest celebrytą. Ci z kolei zawsze sprzedają się temu, kto więcej zaoferuje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka