Dodaj do ulubionych

Wszystko zgodne z prawem

18.11.22, 22:58
www.tvp.info/64068600/wroclaw-prezydent-jacek-sutryk-dorabia-w-radach-nadzorczych-miejskich-spolek-w-tychach-i-gliwicach-kwota-powala
500+ przy tym wymiata. Sutrykowi się należy.
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Wszystko zgodne z prawem 18.11.22, 23:09
      Cosik nagle ci się powywracało po tym waszym ataku rakietowym:)
      • pozytonium Re: Wszystko zgodne z prawem 18.11.22, 23:11
        pies.na.czarnych napisała:

> Cosik nagle ci się powywracało po tym waszym ataku rakietowym:)

Nie jestem kacapem. Napisz apelację do Putina.
        • pies.na.czarnych Re: Wszystko zgodne z prawem 18.11.22, 23:17
          Jemu się nic nie odwróciło tylko tobie. Chcesz znowu fakty ogonem Sutryka przykryć:)
          • pozytonium Re: Wszystko zgodne z prawem 18.11.22, 23:19

> Jemu się nic nie odwróciło tylko tobie. Chcesz znowu fakty ogonem Sutryka przyk
            > ryć:)

Masz znajomego psychiatrę, skorzystaj zeń. Manię też da się leczyć.
            • pies.na.czarnych Re: Wszystko zgodne z prawem 18.11.22, 23:23
              > Manię też da się leczyć.

Próbowałeś bez skutku. Znowu wszędzie Sutryka widzisz:)
              • pozytonium Re: Wszystko zgodne z prawem 19.11.22, 11:33

> > Manię też da się leczyć.
                >
                > Próbowałeś bez skutku. Znowu wszędzie Sutryka widzisz:)

To ty widzisz wszędzie Sutryka suniu, Problem handlowania stanowiskami jest ogólnopolski, ba mało tego Europejski. Jaką wiedzę miał Gerhard Schröder poza tą, jak trzymać długopis z większą sprawnością do Dudy. Podpisywała wszystko co mu podsunięto do podpisu.

Wójt gminy A nie może zarobić oficjalnie za dużo w gminie A. Ale może się dogadać z innymi wójtami B, C,...
                On da zarobić im za działania niesłużące dobru gminy, oni dadzą mu również zarobić za działania nie służące ich gminom.
                Za wszystko zapłaci podatnik gmin A, B, C...
    • raportkonsumencki.pl Re: Wszystko zgodne z prawem 19.11.22, 00:56
      Przedsiębiorczy.
      • snajper55 Re: Wszystko zgodne z prawem 19.11.22, 00:58
        raportkonsumencki.pl napisał:

> Przedsiębiorczy.

Dosiębiorczy.

S.
    • no-popis Re: Wszystko zgodne z prawem 19.11.22, 05:02
      pozytonium napisał(a):

> www.tvp.info/64068600/wroclaw-prezydent-jacek-sutryk-dorabia-w-radach-nadzorczych-miejskich-spolek-w-tychach-i-gliwicach-kwota-powala
      > 500+ przy tym wymiata. Sutrykowi się należy.
      Nic nowego, żadna sensacja. WIększość samorządów , tych dużych i bogatych, tak działa...niestety.
      Z mojej strony godne potępienia ale ...zgodne z prawem.
      Żyjemy w końcu w państwie o standardach takich, że alkoholik odnaleziony na chodniku dalej pozostaje posłem.
      • pozytonium Re: Wszystko zgodne z prawem 19.11.22, 09:48
        no-popis napisała:

> pozytonium napisał(a):
        >
        > > www.tvp.info/64068600/wroclaw-prezydent-jacek-sutryk-dorabia-w-radach-nadzorczych-miejskich-spolek-w-tychach-i-gliwicach-kwota-powala
        > > 500+ przy tym wymiata. Sutrykowi się należy.
        > Nic nowego, żadna sensacja. WIększość samorządów , tych dużych i bogatych, tak
        > działa...niestety.
        > Z mojej strony godne potępienia ale ...zgodne z prawem.
        > Żyjemy w końcu w państwie o standardach takich, że alkoholik odnaleziony na cho
        > dniku dalej pozostaje posłem.

To są fikcyjne zatrudnienia. Patrz wątek Kraj Rad.
        Rozumiem, że ktoś jest wybrany jako najlepszy, ekspert. Ale w przypadku samorządowców nie decyduje doświadczenie, a przynależność zydlowa.
        Czy naprawdę trzeba płacić prawie 300 tys. złotych grupie "ekspertów", spotykającej się raz dwa, razy do roku, by stwierdzili, że sałatka jest smaczna?
    • jureek Re: Wszystko zgodne z prawem 02.12.22, 10:00
      Dostałem od Sutryka zaproszenie na rocznicę powstania wrocławskiego SKS, gdzie miałbym dostać jakieś odznaczenie nadane przez miasto.
      Zastanawiam się tylko, czy odmówić przyjęcia odznaczenia demonstracyjnie, czy po cichu. Chyba jednak po cichu, bo żeby zrobić to demonstracyjnie, musiałbym przyjechać do Wrocławia, a termin nie za bardzo mi pasuje.
      • pozytonium Re: Wszystko zgodne z prawem 03.12.22, 10:14
        jureek napisał:

> Dostałem od Sutryka zaproszenie na rocznicę powstania wrocławskiego SKS, gdzie
        > miałbym dostać jakieś odznaczenie nadane przez miasto.
        > Zastanawiam się tylko, czy odmówić przyjęcia odznaczenia demonstracyjnie, czy p
        > o cichu. Chyba jednak po cichu, bo żeby zrobić to demonstracyjnie, musiałbym pr
        > zyjechać do Wrocławia, a termin nie za bardzo mi pasuje.

Jak to zrobisz, to Twoja sprawa.
    • privus Jak zostać milionerem w PiS 02.12.22, 16:29
      wiadomosci.onet.pl/kraj/zarobki-w-spolkach-skarbu-panstwa-partia-i-spolki/f7z1w7d
      demotywatory.pl/5094075/Dobra-zmiana-dla-swoich-czyli-milionerzy-z-PiS
      • margit49 Re: Jak zostać milionerem w PiS 02.12.22, 20:52
        Jednym z najbardziej spektakularnych transferów ze świata polityki do spółki skarbu państwa jest przeskok Małgorzaty Sadurskiej z fotela szefowej Kancelarii Prezydenta do zarządu PZU. Kiedy w 2017 r. przechodziła z polityki do finansów, nie miała żadnego doświadczenia w biznesie. Wówczas bronił jej poseł PiS Marek Suski, który przekonywał: „W zarządzie PZU potrzebny jest ktoś, kto zna program PiS”.

Kaja Godek, działaczka antyaborcyjna. zasiadła w radzie nadzorczej Warszawskich Zakładów Mechanicznych w 2015 r. Trafiła tam miesiąc po powołaniu rządu PiS.
        Zapytana o kompetencje w branży elementów wtryskowych do silników wysokoprężnych odpowiedziała, że jej głównym zadaniem jest kontrolowanie spółki :D
        - Wszystko jest zgodne z prawem, wyniki firmy idą w górę, a ostatnio spółka dostała Nagrodę Gospodarczą Prezydenta.

tvn24.pl/polska/kaja-godek-w-radzie-nadzorczej-warszawskich-zakladow-mechanicznych-ra824922-2579163
        wydarzenia.interia.pl/kraj/news-kaja-godek-w-radzie-nadzorczej-spolki-skarbu-panstwa,nId,2562028
    • no-popis Re: Wszystko zgodne z prawem 03.12.22, 06:57
      pozytonium napisał(a):

> www.tvp.info/64068600/wroclaw-prezydent-jacek-sutryk-dorabia-w-radach-nadzorczych-miejskich-spolek-w-tychach-i-gliwicach-kwota-powala
      > 500+ przy tym wymiata. Sutrykowi się należy.
      To kandydat PO, Nowoczesnej i SLD a więc to nas czeka jak Tusk zrezygnuje z przywództwa opozycji bo jak nie zrezygnuje to spokojnie do takich wynaturzeń nie dojdzie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka