Gość: Cizia Kulczyk to TWOJA NOWE GŁUPIE KŁAMSTWA IP: *.twmi.rr.com 10.11.04, 09:05 której w rzaden sposób nie udowodnisz NIKOMU i jeszcze bardziej sie OSMIESZASZ. Giertych nie taki głupi, aby do takiego HOKSZTAPLERA jak ty Kulczyk takie wygadywać głupoty. Giertych przecież adwokat i wiedział że ty byś NATYCHMIAST wykożystał takie stwierdzenia. Oh, KŁAMIESZ i dalej jesteś HOKSZTAPLEREM Kulczyk. Ty Kulczyk jesteś SKOŃCZONY i jesteś NIE WIAROGODNY, wiec możesz się SLINIĆ i KŁAMAĆ przed Ałganowem z KGB, ale już nie w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: Cizia, założę sie.... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 09:14 że jesteś blondynką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polak Re: ciziu.... IP: *.icpnet.pl 10.11.04, 10:02 kto to jest "hoksztapler"? lol;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kaszub11 Re: Szarża Kulczyka 10.11.04, 09:13 Jak zwykle na tym forum większość korespondentów z nienawiści do Giertycha jest gotowa zaakceptować nawet największe brednie. Kulczyk ze strachu zostaje w Londynie, przez dawnego działacza Uni Wolności Widackiego przesyła kawałek papieru, dobrze rozpoznając bezradność czerwonych wobec Giertycha i dając im kawałek informacji ,której mogą się czepić. Na marginesie dzisiaj "w radio" mówili, że Widacki był kandydatem Belki na szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnę cznego - dobre, co? Wtedy to bylibyśmy wewnętrznie bezpieczni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doktór Re: Szarża Kulczyka IP: *.icpnet.pl 10.11.04, 10:03 mecenas widacki jest profesorem prawa na uj - chłopcze. a ile ty masz klas? Odpowiedz Link Zgłoś
s_k1 Re: Szarża Kulczyka 10.11.04, 09:14 Wczoraj Romuś w tivi miał bardzo głupią mine.Coś mi sie zdaje ze z tymi kwitami na Kwacha to prawda.Biedny LPR-owski tyłek Romusia.Fajnnie wygladała z tą wydłuzoną szczęką.Romuś,Romuś trzymaj sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus Paulini & & #35; 8211; na prawo patrz i przed komisję marsz! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 09:15 I warto było, ojcze generale, robić od lat z Jasnej Góry przytulisko dla tej całej polityczno-biznesowej menażerii?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lexi Re: Szarża Kulczyka IP: *.chello.pl 10.11.04, 09:15 mam nadzieje ze tego faszyste Giertycha i jego nazistowska partie wyeliminuja bo to wstyd i hanba dla naszego narodu ze cos takiego wogole zaistnialo na naszej scenie politycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel_451 Panu Stasińskiemu do sztambucha 10.11.04, 09:18 Panie Redaktorze, Polska znajduje się na bardzo niebezpiecznym zakręcie. Do władzy pchają się ludzie nie do końca zrównoważeni, pełni fobii, kompleksów i żądz, z których najmniej groźną jest żądza odwetu (na wszystkich, którzy coś na transformacji zyskali). Jako człowiek przeciętny, zwykły obywatel Unii Europejskiej, niezamieszany w żadne przestępstwo ani niebędący żadnego przestępstwa świadkiem - podobnie jak pan Jan Kulczyk - nie miałbym ochoty udowadniać panom Giertychowi, Wassermanowi i Macierewiczowi, że nie jestem wielbłądem. Więcej - wyjaśniając im cokolwiek, czułbym się ośmieszony i poniżony, co może niewiele znaczy dla mnie, przeciętnego obywatela Unii, ale wielokrotnie ważniejsze jest dla szanowanego w świecie biznesmena. Poza tym uważam, że już pora - widząc znaczące uśmieszki (a nawet satysfakcję) naszych sąsiadów i współobywateli Unii - powiedzieć DOŚĆ. Non possumus. Dalej jest już tylko przepaść głupoty, ignorancji, zacietrzewienia i samoośmieszenia, co dla państwa oznacza samozagładę. To właśnie, jak sądzę, próbuje wykazać Jan Kulczyk. Z poważaniem Paweł Jędras Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mary Re: Panu Stasińskiemu do sztambucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 11:44 Obywatelu EU, Obrona Pana K wynika z faktu braku znajomosci zasad budowy jego biznesu. A opiera sie on na zasadzie tanio kupic-drogo sprzedac, nie tworzac istotnej wartosci dodanej. Porownywanie go np. do pana Kluski jest obraza dla tego drugiego. Biznes pana K powstal zawsze na styku panstwowego z prywatnym lub w ramach dzialalnosci licencjonowanej, to znaczy poza regulami rynku - vide GSM. W prywatyzacji bral udzial i nie przestrzegal zasad gry, omijal prawo, zgodnie z prawem, kosztem tzw. "obywateli". Browary Wielkopolskie kupil okazyjnie jako polski inwestor za 20 mln PLZ i teraz sa wyceniame na 1,43 mld PLZ, tylko dlatego ze wpuscil inwestora zagranicznegoi, a nie mialo tak byc, bo cena byla dla inwestora krajowego. Przykladow mozna mnozyc. A zasad nie widac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blondynka Re: Panu Stasińskiemu do sztambucha IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 03:04 polecam monografię "kluczyk Kulczyka" ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rex Szczera prawda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 12:24 Jak patrzę na tą całą komisje to mam wrażenie, że jedynym celem nie jest dojście do jakiejś określonej prady, a tylko zbicie jakiegoś kapitału politycznego dla tych nędznych partyjek, nie nawidzących nikogo i niczego.Szczytem braku inteligiencji i chamstwa są panowie G i M oraz W.Taki cyrk na cały świat.Mam nadzieję, że pan Widacki i pan Kulczyk dadzą popalić tym prawicowym oszołomom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Re: Szczera prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:34 Nareszcie jakis rozsadny glos. Poieram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joanna Re: Panu Stasińskiemu do sztambucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:13 Dzięki, Panie Jacku, nareszcie jakiś normalny głos w dyskusji. Dla opinii europejskiej to co wyprawia komisja śledcza w osobie m.in. Pana Giertycha to jest żenujące widowisko. Czy się to komuś podoba, czy nie, dr Kulczyk należy do Europy już od lat, w odróżnieniu od tych, którzy tylko próbują i mam nadzieję, że im się nie uda. Dr Kulczyk nie powinien się zniżać do poziomu polskiego bagna, nawet jeżeli występuje ono pod postacią komisji śledczej. Nie dziwię się, że nie przyjechał, żeby w tym uczestniczyć i dać sobą pomiatać publicznie przez zakompleksionych polityków, któym się wydaje, że cała racja jest po ich stronie. Niezaleznie od tego, w jaki sposob zdobyl swoj majatek. Odpowiedz Link Zgłoś
chilum Re: Panu Stasińskiemu do sztambucha 10.11.04, 20:34 >Niezaleznie od tego, w jaki sposob zdobyl swoj majatek. I po co było taki żarliwy manifest wiary pisać?? Ostatnim zdaniem ukazałaś(eś) swoje oblicze i morale. Gratuluję :-/. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SpETZ PRAWDZIWA MORDA FASZYSTY GIERTYCHA IP: *.udn.pl 10.11.04, 09:20 No i sprawa się rypła. Szczury pokroju Giertycha namawiają do krzywoprzysięstwa nawet na Jasnej Górze. Sprawdźcie sobie drodzy giertychofani ile to bydle razy uczestniczyło w pracach komisji sejmowych i ile pobrało za to pieniedzy. Giertych to taki sam złodziej jak Kulczyk tylko ryj ma stokroć paskudniejszy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zib Re: PRAWDZIWA MORDA FASZYSTY GIERTYCHA IP: *.strong / *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 09:37 Kretynie,jeśli nawet namawiał do "dostarczenia dowodów",to nie do ich wyprodukowania,poza tym donosicielstwo to sposób kluczyka na pozbywanie się niewygodnych-podobnie było z Kaczmarkiem i Gierejem. Co do oceny urody pyska to sprawa dość indywidualna,giertych jest tylko małym polityczkiem,natomiast kluczyk to mafia na największą skalę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: PRAWDZIWA MORDA FASZYSTY GIERTYCHA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 09:41 Ładnie to ująłeś!małym polityczkiem, takim malutkim, ale za to z wielkim ryjem i chorobliwie wielkimi aspiracjami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DO ZIBA Re: PRAWDZIWA MORDA FASZYSTY GIERTYCHA IP: *.udn.pl 10.11.04, 10:00 Kretynie to na Ciebie ojciec mówił i bezsprzecznie miał racją. A co do malego polityczka to przeczytaj co Wesołek napisał bo ma rację. A potem mozesz iść wylizać swojego proboszcza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty LPR Re: PRAWDZIWA MORDA FASZYSTY GIERTYCHA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 12:28 Zeb nie wiedziałem, że w Polsce są jeszcze tak prości i głupi ludzie jak ty.Czy komuna nie dała Ci żadnego wykształcenia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: Romanie!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 09:21 kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Moze wreszcie ktoś dobierze sie do twej dupy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikka Re: Szarża Kulczyka IP: 5.5R2D* / *.pg.com 10.11.04, 09:29 Idz pajacu i zamow prenumerate Trybuny albo lepiej Naszego Dziennika. Bedzie ci bardzo pasowac. Odpowiedz Link Zgłoś
yurek.wieczorek Re: Szarża Kulczyka 10.11.04, 09:39 Pan Gertych poczuje jak to jest być pomawianym, szykanowanym Niech to wyjaśni kolejna komisja śledcza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek A może Wielki Roman..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 09:43 chce się nauczyć, w ślad za Maciarkiem i tym fiejem od Leppera, jakie wina i do czego sie podaje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gad Re: Szarża Kulczyka klamie i oszukuje!!! IP: *.proxy.aol.com 10.11.04, 10:35 mafia sld z kulczykiem zyja ponad prawem i robia co chca!!!wiedza ze nikt im nie podskoczy ,bo prezydent stoi za nimi!!!!kulczyk to najwiekszy oszust i klamca,dawno powinien siedziec za swoje przekrety!!!rozliczyc zdrajce i wsadzic do pierdla na 20-lat!!!nie wolno promowac zdrajcow i szpiegow polski!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: Szarża Kulczyka klamie i oszukuje!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 10:56 prawica i kler katolicki z rydzykiem i jankowskim zyja ponad prawem i robia co chca!!!wiedza ze nikt im nie podskoczy ,bo papież stoi za nimi!!!!kler to najwieksi oszuści i kłamcy,dawno powinni siedziec za swoje przekrety!!! rozliczyc złodziei i wsadzić do pierdla na 20-lat lub wygnać do watykanu!!!nie wolno tolerować zdrajców, watykańskich agentów i szpiegów polski!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gorba [...] IP: *.bredband.skanova.com 11.11.04, 21:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blondynka Re: Szarża Kulczyka klamie i oszukuje!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 02:15 lubie cie, chociaz troche przesadzasz z TYMI historycznymi nazwiskami; bylabym dumna gdyby mnie ktos porownywal do tak wielkich LOTROW. nie znasz kariery nikosia / nikodema dyzmy?pozdrowionka! Odpowiedz Link Zgłoś
joga1 Re: Szarża Kulczyka 10.11.04, 09:49 Chyba Giertych założył sobie polityczny stryczek na szyję... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kermit Re: Szarża Kulczyka IP: 80.55.199.* 10.11.04, 10:00 Wszystkie te wypowiedzi przeciwko p. Giertychowi świadczą tylko o strachu jaki wzbudza wśród swoich wrogów. Nawet "takiemu" wielkiemu cwaniakowi jak Kulczyk dupa się marszczy. Czarno widzę dla "okrągłostołowych" po wyborach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: Szarża Kulczyka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 10:58 szkoda że nie przyjrzałeś sie wczoraj końskiej mordzie.Raczej chyba jemu dupa się zmarszczyła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jabol Re: Solidaruchy do gula! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:02 i okazuje się, że solidaruchy i kościelni są jeszcze bardziej ubabrani w gó..e niż inni!Giertych i Waserman są tego przykładem.No i jeszcze Bolek, ha, ha, ha.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: Szarża Kulczyka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 10:56 teraz trzeba tylko kopnąć w stołek i zawiśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
chilum Re: Szarża Kulczyka 10.11.04, 20:37 Absolutnie nie jestem zwolennikiem LPR i R.Giertycha,ale IMVHO to założył stryczek zupełnie komu innemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KMS Trzy spotkania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:07 Mamy ostatnio gorączkę spotkań p. doktora Jana Kulczyka: 1. Spotkanie w kancelarii Premiera. Jawne, zarejestrowane w książce wejść i wyjść Kanelarii. Podobno podejrzane bo odbyło się w dniu aresztowania i odwołania Prezesa Zarządu PKN Orlen. Ujawnione komisji śledczej przez p. Giertycha na podstawie dokumentów. 2. Spotkanie w Wiedmiu. Ujawnione polskiemu wywiadowi. Z relacjami wszystkich uczestniczących ujawnione na podstawie dokumentów przez p. Giertycha. Przyczyna i związek z aktualnymi wtedy wydarzeniami nieznany. 3. Utajnione przez p. Giertycha spotkanie na Jasnej Górze. Notatki i dokumenty nieznane. Związek czasowy z innymi wydarzeniami: początek działania komisji śledczej i paulińska pożyczka na kaucję dla podejrzanego w aferze paliwowej. Pytania do internautów. - Które z nich "śmierdzi" najbardziej? - Komu wierzyć że mówi prawdę: a. Janowi Kulczykowi b. Władimirowi Ałganowowi (zakładając że od niegopochodzi część informacji zawarta w notatkach) c. Leszkowi Millerowi d. Romanowi Giertychowi e. Zbigniewowi Siemiątkowskiemu f. komuś innemu. Wdzięczny bedę za odpowiedzi merytoryczne. Wyzywanie od UB-ków, oszołomów, członków Samoobrony, SLD czy wywiadu jakikolwiek by on nie był mozecie sobie darować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Commander Re: Trzy spotkania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:46 "śmierdzą" zgnite jaja, a nie spotkania. Nie ma co wchodzić w szczegóły przeróżnych notatek. Dezinformacja to w końcu podstawowe narzędzie pracy spec-służb. Jest wiele aspektów w aferze orlengate wokół ew. przestępstwa jakim byłoby zatrzymanie Modrzejewskiego. Są rozrachunki pomiędzy panami, jest dezinformacja, kwity i haki upublicznione i siedziące jeszcze w zanadrzu, poliyczne gierki i krzyki, szansa opozycji na krwawy rewanz. Sam fakt spotkania Millera Z Kulczykiem nie jest sam w sobie niczym nagannym. Budzi jednak wątpliwosci w kontekscie lapowki/prowizji od kontraktu z J&S. Oto watek, ktory nalezaloby zbadac. Wrzawa wokol spotkania Kulczyka z Auganowem może budzic zdziwienie. No i co z tego, ze Auganow? Kulczyk nie jest przeciez funkcjonariuszem panstwa, a Auganow zajmuje wysokie stanowiska w rosyjskim przedsiebiorstwie energetycznym. Kazdy, kto chcialby zrobic z nimi interesy, natknal by sie na Auganowa. Porblem moze polegac na tym, ze np. ktos z panow Kulczyk, Zagiel lub Kuna jest pracownikiem ABW i boi sie dekonspiracji, z reszta nie ma co dekonspirowac, jest to ewidentne jak na dloni. W ogole nie widze w aferze 'orlengate' nic spektakularnego. Byc moze media zle rozkladaja akcent: Kulczyk-Auganow" - to nieistotny epizod afery, ujawnienie spotkania bylo jedynie ciosem zamierzonym przeciwko Kulczykowie i majacego na celu odwiesc komisje od prawdziego tropu - powody i okolicznosci zatrzymania Modrzejewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Reggie Z nazizmem trzeba walczyć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:17 Wszelkie przejawy walki z nacjonalistyczną partią Giertycha, nawet jeśli to czyni oszust Kulczyk, uwazam za słuszne. Ta partia podobna bardzo do NSDAP, mówi i czyni rzeczy, które szkodzą rozwojowi naszego kraju, ośmieszają nas, dyskryminują, chcą nas skłócić z Niemcami, aby tylko nas wyrzucili UE. LPR to impotenci życiowi, któtych jedynym sposobem na orgazm jest szkodzić Polsce, szerzyć nienawiść i nietolerancje. To banda frustratów, którym się w życiu nie powiodło, a teraz kłamiąc prostych ludzi, próbują coś osiągnąć. To tak hitler, na rozbudzaniu lęków narodowych dojść do władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt POSZARŻUJE, POSZARŻUJE I.......... 10.11.04, 10:19 POSZARŻUJE, POSZARŻUJE kilku "polityków" stratuje i w koncu z hukiem zleci z konia, na którym siedzi Odpowiedz Link Zgłoś
mark6 Panie Balcerowicz 10.11.04, 10:25 Syf w kraju coraz wiekszy.Kulczyk olewa przedstawicieli ludu-durni bo durni ale zawsze,eksport powoli spada tak wiec zgodnie z Pana doktryna nalezy podnies kurs zlotego. Niw lenic sie Balcerowicz bedzie nagana od mocodawcow z MFW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TeleManiak SKŚ Re: Szarża Kulczyka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 10:25 Pani K. Kolenda – Zalewska TVN24 Oglądałem przed chwilą Pani wywiad z Prof. Widackim. Co z Pani rzetelnością dziennikarską. Czy pani dopuszcza myśl, że prawicowi „uzdrawiacze Polski” mogą robić coś zupełnie odwrotnego. Czy podważanie wizerunku moralnego Prof. Widackiego (adwokat to taki zawód w którym broni się również morderców – nie tylko prawicowe styropiany) wynika tylko z Pani anty lewicowych fobii, czy może jest Pani uczestnikiem większej gry (pamiętam Pani „rolę” w sprawie Olina). Czym Pani wstawki typu „dziwne, wątpliwe, zastanawiające” to socjotechnika czy głupota. Jeszcze trochę i dorówna Pani w niekompetencji D. Gawryluk, niekwestionowanej pierwszej blondynce wśród dziennikarzy. TeleManiak SKŚ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olpa Re: Szarża Kulczyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 15:06 z wątku "Profesor Jan Widacki" załaczam za wartburgiem >A tutaj opinia Wildsteina o mecenasie Widackim: www.nowe-panstwo.pl/archiwum/nr28/glowna/242_felieton_wildstein.htm< Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joanna Re: Szarża Kulczyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:24 Drogi Olpie, a dlaczegóz to Pan Wildstein ma byc wiekszym autorytetem od Pana Widackiego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poliglotka Re: dr nie dr. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 03:08 to prawda. W j. niemieckim prawidłowy skrót: "dr." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kleks Re: Szarża Kulczyka czy Stasi IP: *.berlikomm.net 10.11.04, 10:32 Przyglądając się naszemu państwu, dochodzimy do wniosku, że naturalnym stanem jest wojna wszystkich ze wszystkimi. Jest to pogląd powierzchowny. W początkach kwietnia br. Wiesław Kaczmarek ujawnia „Gazecie Wyborczej” przebieg narady u premiera Millera, i decyzji o aresztowaniu prezesa Orlenu. Ta narada odbyła się dwa lata wcześniej, a rok wcześniej sam Wiesław Kaczmarek został zdymisjonowany ze stanowiska ministra skarbu państwa. Dlaczego czekał aż dwa lata z opublikowaniem swojej rewelacji i dlaczego uczynił to akurat w tym momencie? Przypomnijmy, że pod koniec marca br. nastąpił w SLD rozłam; Marek Borowski utworzył nową partię. Dlaczego akurat wtedy i w jakim celu? Wszystkie te wydarzenia miały miejsce w przeddzień przyłączenia Polski do Unii Europejskiej. To znaczy, że od 1 maja Polska znalazła się pod kuratelą Niemiec. W tej sytuacji sprawą najważniejszą z niemieckiego punktu widzenia jest decyzja, jakiej sile politycznej powierzyć organizowanie administracji tubylczej w Polsce. Sekwencja wydarzeń pokazuje, że Niemcy zdecydowali się wykreować ugrupowanie centrolewicowe, pozostające pod kontrolą lobby żydowskiego. Świadczy o tym zarówno osoba Marka Borowskiego, jak i przymiarki do współpracy politycznej, z Unią Wolności, nie bez powodu określanej jako „partia zagranicy”.Zwrócmy uwagę, że to nie opozycja odkrywa kolejne kompromaty. SLD też tego nie robi, przeciwnie - usiłuje tym odkryciom rozpaczliwie zapobiegać. Kto zatem produkuje przecieki? Przypomnijmy, co w roku 1992 pisał o zasobach archiwalnych MSW ówczesny minister Antoni Macierewicz: że przed rozpoczęciem akcji niszczenia dokumentów zostały sporządzone co najmniej trzy komplety mikrofilmów, z których dwa są za granicą, a jeden - w kraju. W takim razie na podstawie informacji zgromadzonych jeszcze przez STASI i dostarczanych obecnie przez rozbudowaną agenturę niemiecką w Polsce można skompromitować nie tylko koalicję rządową, ale i opozycję. Tymczasem - rzecz charakterystyczna - w powodzi kompromatów ani jeden nie jest wymierzony nie tylko w Unię Wolności, ale nawet w żadnego polityka Socjaldemokracji Polskiej. Czyżby żaden z nich nigdy się nie umoczył ani będąc w PZPR, ani w SLD? Nawet Marek Borowski, który w dniach zmiany prezesa Orlenu należał jeszcze do ścisłego kierownictwa SLD? Odpowiedz Link Zgłoś
mark6 Re: Szarża Kulczyka czy Stasi 10.11.04, 10:38 Oj Kleks, czajniczek przecieka, plyn mozgowy wycieka.Radze szybko do psychiatry. Prawdiwy Polak-Niekatolik-Niezyd-Antykomuch Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Woda Re: Szarża Kulczyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:35 Kulczyka stać na najlepszych prawników i specjalistów od PR. Nie pozwoli się on ośmieszyć i obrzucić błotem. Gdyby ta komisja działała tak jak przewiduje prawo, tzn. zajmowała się sprawą, do której została powołana, Kulczyk nie miał by ani argumentów, ani obaw, żeby przed nią stanąć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yurek Re: Szarża Kulczyka IP: *.dsl.support.nl 10.11.04, 10:45 I bardzo dobrze, bo Giertych wielokrotnie znieslawia Kulczyka bez zenady. To skandal. Nie jestem przyjacielem Giertycha ale rozmowa z Alganowem to nie to samo co wspolpraca na szkode Polski. Tragedia ze Polska jest krajem oszolomow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CIOCIA ZUZIA Re: KULCZYK TO MAFIOZA CZERWONYCH IP: *.telia.com 10.11.04, 11:18 Imperium Kulczyka sklada sie z 39 krajowych i zagranicznych spolek.Kulczyk nie jest normalnym, lojalnym partnerem w interesach, swoje imperium stworzyl na aferach panstwowych. Wszyscy w kolo zarobili, tylko my spoleczenstwo, placimy i bedziemy placic cale zycie.Kulczyk to czlowiek pozbawiony honoru i lojalnosci w stosunku do Polakow. Potepiajace aby szpieg Kulczyk z cala mafia czerwonych oskarzal Giertycha.Nie jest on chory, zatrzymujac sie w Londynie - pierwsze kroki skierowal do londynskiej redakcji Financial Times i tam ratuje swoje szpiegowskie postepowanie.W panstwie prawa bylby juz dawno Kulczyk pociagniety do odpowiedzialnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat WYWLASZCZYC WSZYSTKICH OLIGARCHOW!;-)))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 11:22 Wrocic do siermieznego socjalizmu. Przkazac faktyczna wladze w Polsce pulkownikowi Alganowowi. Wtedy dopiero "Polska bedzie rosla w sile, a ludzie beda zyc dostatniej" - tak jak kiedys! ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: WYWLASZCZYC WSZYSTKICH OLIGARCHOW!;-))))))))) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 11:51 a co z klerem i ich majatkiem też zagrabionym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: Oj ciociu Zuziu! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 11:50 żebyś ty chociaż gotować umiała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Re: KULCZYK TO MAFIOZA CZERWONYCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:27 Ciocia Zuza na prezydenta albo na szefa IPNu. Wszystko jest dlaniej juz teraz jasne i nie ma zadnych watpliwosci. Tragedia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pesymista Re: Szarża Kulczyka IP: *.kutno.mediaclub.pl 10.11.04, 11:20 czy został jeszcze ktoś normalny w tym kraju?? czy juz wszyscy wyjechali. A tak miało być pięknie jak będziemy wolni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RicoB Jesteśmy normalni! IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 10.11.04, 11:31 Miejsce Kulczyka jest za kratami. Nie dość, że sobie napchał kabse kosztem państwa polskiego i społeczeństwa, to jeszcze przykładał łapy do karmienia kosztem naszym Sowietów. Nich go szlag trafi. Dziwię się, że niewinnego Kluskę to umieli zwinąć, a gangstera nie potrafią. On wie doskonale, że jak zacznie śpiewać, to mu sowieci czaszke rozłupią. Dlatego zresztą zrejetrował. Teraz zaś czyni teatrum i próbuje nazwać przestępstwem coś co nim nie jest. Jak Kwach ma brudne łapy to dlaczego społeczeństwo o tym miało by nie wiedzieć. Jak Kwach jest czysty, to nie ma się czego obawiać. Jeśli nawet Giertych wyszedł w tym kierunku,żeby znaleźć haka na Kwacha, to nie popełnił tym przestępstwa. Jakoś Giertych nie zrejterował i nie chowa się za murem wątpliwej reputacji prawników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesołek Re: Jesteśmy normalni! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 11:53 Chyba rano zapomniałes zadać sobie pigułki, co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Re: Jesteśmy normalni! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:31 Więcej szkody Państwu Polskiemu robi na arenie międzynarodwoej Giertych i jego pomówienia wobec osób najwyższej rangi w kraju, niż te osoby krajowi, jeżeli w ogóle coś jest na rzeczy. Ale przecież Giertychowi nie chodzi o Polskę tylko o teatr, na którego scenie jest główną postacią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Państwo Prawa -wersja SLD IP: *.golebia.clarus.com.pl 10.11.04, 11:33 www.policjainaczej.prv.pl www.pawelwitkowski.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kretynom.nie Po obu panach mozna spodziewac sie tego samego... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.11.04, 11:36 ...wszak podobnie podchodza do zycia. Giertych jest opetany maniacka checia wyplenienia czerwonej zarazy i by dopiac celu, nie cofnie sie moim zdaniem przed niczym. To taka prawicowa szmata, nie pozbawiona przeblyskow myslenia i logicznego rozumowania, ale dopasowujaca fakty do swojej wizji swiata. Kulczyk jest z kolei doskonalym przykladem biznesmena, ktory dorobil sie fortuny na ukladach i dostepie do panstwowej kasy - nie ma od 89 roku ani jednej transakcji zrobionek przez Kulczyka i jego firmy, w ktorej bylby on inwestorem i tworca jakiegokolwiek przedsiewziecia. Pieniadze zarabial zawsze niczego nie tworzac. Dlatego musial zawierac rozne uklady i skladac rozne obietnice, ktore teraz powoli wyjda na swiatlo dzienne. Pieniedzy nikt mu nie zabirze bo dorobil sie ich zgodnie z polskim, kulawym prawem ale , ze okaze sie taka sama szmata jak Giertych - co do tego nie mam zadych watpliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakobin Uczciwosc kupiecka IP: *.dip.t-dialin.net 10.11.04, 11:56 nie zazdroszcze teraz wszystkim partnerom intersow z K. - ten mila brzydki spoosob informowania w potajemnych rozowach o szczegolach biznesowych najwyzsze czynniki sledcze w kraju. Potwierdzil to donos u Siemotkowskiego, tak ze panowie biznesmieni, trzymajcie swoje bilanse i inne sprawy w pogotowiu, teczki grubna, czekaja tylko na chwile eksplozji, tak jak w przypadku K. Czasy wielkich i bezkarnych sie skonczyly Odpowiedz Link Zgłoś