Dodaj do ulubionych

Szarża Kulczyka

    • Gość: Cizia Kulczyk to TWOJA NOWE GŁUPIE KŁAMSTWA IP: *.twmi.rr.com 10.11.04, 09:05
      której w rzaden sposób nie udowodnisz NIKOMU i jeszcze bardziej sie OSMIESZASZ.

      Giertych nie taki głupi, aby do takiego HOKSZTAPLERA jak ty Kulczyk takie
      wygadywać głupoty.

      Giertych przecież adwokat i wiedział że ty byś NATYCHMIAST wykożystał takie
      stwierdzenia.

      Oh, KŁAMIESZ i dalej jesteś HOKSZTAPLEREM Kulczyk.

      Ty Kulczyk jesteś SKOŃCZONY i jesteś NIE WIAROGODNY, wiec możesz się SLINIĆ
      i KŁAMAĆ przed Ałganowem z KGB, ale już nie w Polsce.


      • kalinowski11 Pana Kulczyka chcieli wykorzystać ... łobuzy :) 10.11.04, 09:11

      • Gość: wesołek Re: Cizia, założę sie.... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 09:14
        że jesteś blondynką.
      • Gość: polak Re: ciziu.... IP: *.icpnet.pl 10.11.04, 10:02
        kto to jest "hoksztapler"?
        lol;-)
    • kaszub11 Re: Szarża Kulczyka 10.11.04, 09:13
      Jak zwykle na tym forum większość korespondentów z nienawiści do Giertycha jest
      gotowa zaakceptować nawet największe brednie. Kulczyk ze strachu zostaje w
      Londynie, przez dawnego działacza Uni Wolności Widackiego przesyła kawałek
      papieru, dobrze rozpoznając bezradność czerwonych wobec Giertycha i dając im
      kawałek informacji ,której mogą się czepić. Na marginesie dzisiaj "w radio"
      mówili, że Widacki był kandydatem Belki na szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnę
      cznego - dobre, co? Wtedy to bylibyśmy wewnętrznie bezpieczni.
      • Gość: doktór Re: Szarża Kulczyka IP: *.icpnet.pl 10.11.04, 10:03
        mecenas widacki jest profesorem prawa na uj - chłopcze. a ile ty masz klas?
    • s_k1 Re: Szarża Kulczyka 10.11.04, 09:14
      Wczoraj Romuś w tivi miał bardzo głupią mine.Coś mi sie zdaje ze z tymi kwitami
      na Kwacha to prawda.Biedny LPR-owski tyłek Romusia.Fajnnie wygladała z tą
      wydłuzoną szczęką.Romuś,Romuś trzymaj sie
    • Gość: krakus Paulini & & #35; 8211; na prawo patrz i przed komisję marsz! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 09:15
      I warto było, ojcze generale, robić od lat z Jasnej Góry przytulisko dla tej
      całej polityczno-biznesowej menażerii?!
    • Gość: lexi Re: Szarża Kulczyka IP: *.chello.pl 10.11.04, 09:15
      mam nadzieje ze tego faszyste Giertycha i jego nazistowska partie wyeliminuja
      bo to wstyd i hanba dla naszego narodu ze cos takiego wogole zaistnialo na
      naszej scenie politycznej.
    • pawel_451 Panu Stasińskiemu do sztambucha 10.11.04, 09:18
      Panie Redaktorze, Polska znajduje się na bardzo niebezpiecznym zakręcie. Do
      władzy pchają się ludzie nie do końca zrównoważeni, pełni fobii, kompleksów i
      żądz, z których najmniej groźną jest żądza odwetu (na wszystkich, którzy coś na
      transformacji zyskali). Jako człowiek przeciętny, zwykły obywatel Unii
      Europejskiej, niezamieszany w żadne przestępstwo ani niebędący żadnego
      przestępstwa świadkiem - podobnie jak pan Jan Kulczyk - nie miałbym ochoty
      udowadniać panom Giertychowi, Wassermanowi i Macierewiczowi, że nie jestem
      wielbłądem. Więcej - wyjaśniając im cokolwiek, czułbym się ośmieszony i
      poniżony, co może niewiele znaczy dla mnie, przeciętnego obywatela Unii, ale
      wielokrotnie ważniejsze jest dla szanowanego w świecie biznesmena. Poza tym
      uważam, że już pora - widząc znaczące uśmieszki (a nawet satysfakcję) naszych
      sąsiadów i współobywateli Unii - powiedzieć DOŚĆ. Non possumus. Dalej jest już
      tylko przepaść głupoty, ignorancji, zacietrzewienia i samoośmieszenia, co dla
      państwa oznacza samozagładę. To właśnie, jak sądzę, próbuje wykazać Jan Kulczyk.
      Z poważaniem
      Paweł Jędras
      • Gość: Mary Re: Panu Stasińskiemu do sztambucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 11:44
        Obywatelu EU,

        Obrona Pana K wynika z faktu braku znajomosci zasad budowy jego biznesu. A
        opiera sie on na zasadzie tanio kupic-drogo sprzedac, nie tworzac istotnej
        wartosci dodanej. Porownywanie go np. do pana Kluski jest obraza dla tego
        drugiego. Biznes pana K powstal zawsze na styku panstwowego z prywatnym lub w
        ramach dzialalnosci licencjonowanej, to znaczy poza regulami rynku - vide GSM.
        W prywatyzacji bral udzial i nie przestrzegal zasad gry, omijal prawo, zgodnie
        z prawem, kosztem tzw. "obywateli". Browary Wielkopolskie kupil okazyjnie jako
        polski inwestor za 20 mln PLZ i teraz sa wyceniame na 1,43 mld PLZ, tylko
        dlatego ze wpuscil inwestora zagranicznegoi, a nie mialo tak byc, bo cena byla
        dla inwestora krajowego.

        Przykladow mozna mnozyc. A zasad nie widac.
        • Gość: blondynka Re: Panu Stasińskiemu do sztambucha IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 03:04
          polecam monografię "kluczyk Kulczyka" !
      • Gość: rex Szczera prawda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 12:24
        Jak patrzę na tą całą komisje to mam wrażenie, że jedynym celem nie jest
        dojście do jakiejś określonej prady, a tylko zbicie jakiegoś kapitału
        politycznego dla tych nędznych partyjek, nie nawidzących nikogo i
        niczego.Szczytem braku inteligiencji i chamstwa są panowie G i M oraz W.Taki
        cyrk na cały świat.Mam nadzieję, że pan Widacki i pan Kulczyk dadzą popalić tym
        prawicowym oszołomom.
        • Gość: jo Re: Szczera prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:34
          Nareszcie jakis rozsadny glos. Poieram.
      • Gość: joanna Re: Panu Stasińskiemu do sztambucha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:13
        Dzięki, Panie Jacku, nareszcie jakiś normalny głos w dyskusji. Dla opinii
        europejskiej to co wyprawia komisja śledcza w osobie m.in. Pana Giertycha to
        jest żenujące widowisko. Czy się to komuś podoba, czy nie, dr Kulczyk należy do
        Europy już od lat, w odróżnieniu od tych, którzy tylko próbują i mam nadzieję,
        że im się nie uda. Dr Kulczyk nie powinien się zniżać do poziomu polskiego
        bagna, nawet jeżeli występuje ono pod postacią komisji śledczej. Nie dziwię
        się, że nie przyjechał, żeby w tym uczestniczyć i dać sobą pomiatać publicznie
        przez zakompleksionych polityków, któym się wydaje, że cała racja jest po ich
        stronie. Niezaleznie od tego, w jaki sposob zdobyl swoj majatek.
        • chilum Re: Panu Stasińskiemu do sztambucha 10.11.04, 20:34
          >Niezaleznie od tego, w jaki sposob zdobyl swoj majatek.

          I po co było taki żarliwy manifest wiary pisać??
          Ostatnim zdaniem ukazałaś(eś) swoje oblicze i morale.
          Gratuluję :-/.
    • Gość: SpETZ PRAWDZIWA MORDA FASZYSTY GIERTYCHA IP: *.udn.pl 10.11.04, 09:20

      No i sprawa się rypła. Szczury pokroju Giertycha namawiają do
      krzywoprzysięstwa nawet na Jasnej Górze. Sprawdźcie sobie drodzy giertychofani
      ile to bydle razy uczestniczyło w pracach komisji sejmowych i ile pobrało za
      to pieniedzy. Giertych to taki sam złodziej jak Kulczyk tylko ryj ma stokroć
      paskudniejszy!!!!
      • Gość: zib Re: PRAWDZIWA MORDA FASZYSTY GIERTYCHA IP: *.strong / *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 09:37
        Kretynie,jeśli nawet namawiał do "dostarczenia dowodów",to nie do ich
        wyprodukowania,poza tym donosicielstwo to sposób kluczyka na pozbywanie się
        niewygodnych-podobnie było z Kaczmarkiem i Gierejem.
        Co do oceny urody pyska to sprawa dość indywidualna,giertych jest tylko małym
        polityczkiem,natomiast kluczyk to mafia na największą skalę.
        • Gość: wesołek Re: PRAWDZIWA MORDA FASZYSTY GIERTYCHA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 09:41
          Ładnie to ująłeś!małym polityczkiem, takim malutkim, ale za to z wielkim ryjem
          i chorobliwie wielkimi aspiracjami.
        • Gość: DO ZIBA Re: PRAWDZIWA MORDA FASZYSTY GIERTYCHA IP: *.udn.pl 10.11.04, 10:00

          Kretynie to na Ciebie ojciec mówił i bezsprzecznie miał racją. A co do malego
          polityczka to przeczytaj co Wesołek napisał bo ma rację. A potem mozesz iść
          wylizać swojego proboszcza.
        • Gość: anty LPR Re: PRAWDZIWA MORDA FASZYSTY GIERTYCHA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 12:28
          Zeb nie wiedziałem, że w Polsce są jeszcze tak prości i głupi ludzie jak ty.Czy
          komuna nie dała Ci żadnego wykształcenia?
    • Gość: wesołek Re: Romanie!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 09:21
      kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Moze wreszcie ktoś dobierze sie do twej
      dupy.
    • Gość: mikka Re: Szarża Kulczyka IP: 5.5R2D* / *.pg.com 10.11.04, 09:29
      Idz pajacu i zamow prenumerate Trybuny albo lepiej Naszego Dziennika. Bedzie ci
      bardzo pasowac.
      • yurek.wieczorek Re: Szarża Kulczyka 10.11.04, 09:39
        Pan Gertych poczuje jak to jest być pomawianym, szykanowanym Niech to wyjaśni
        kolejna komisja śledcza.
        • Gość: wesołek A może Wielki Roman..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 09:43
          chce się nauczyć, w ślad za Maciarkiem i tym fiejem od Leppera, jakie wina i do
          czego sie podaje?
      • Gość: gad Re: Szarża Kulczyka klamie i oszukuje!!! IP: *.proxy.aol.com 10.11.04, 10:35
        mafia sld z kulczykiem zyja ponad prawem i robia co chca!!!wiedza ze nikt im
        nie podskoczy ,bo prezydent stoi za nimi!!!!kulczyk to najwiekszy oszust i
        klamca,dawno powinien siedziec za swoje przekrety!!!rozliczyc zdrajce i wsadzic
        do pierdla na 20-lat!!!nie wolno promowac zdrajcow i szpiegow polski!!!!
        • Gość: wesołek Re: Szarża Kulczyka klamie i oszukuje!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 10:56
          prawica i kler katolicki z rydzykiem i jankowskim zyja ponad prawem i robia co
          chca!!!wiedza ze nikt im nie podskoczy ,bo papież stoi za nimi!!!!kler to
          najwieksi oszuści i kłamcy,dawno powinni siedziec za swoje przekrety!!!
          rozliczyc złodziei i wsadzić do pierdla na 20-lat lub wygnać do watykanu!!!nie
          wolno tolerować zdrajców, watykańskich agentów i szpiegów polski!!!!
          • Gość: Gorba [...] IP: *.bredband.skanova.com 11.11.04, 21:12
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: blondynka Re: Szarża Kulczyka klamie i oszukuje!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 02:15
              lubie cie, chociaz troche przesadzasz z TYMI historycznymi nazwiskami; bylabym
              dumna gdyby mnie ktos porownywal do tak wielkich LOTROW. nie znasz kariery
              nikosia / nikodema dyzmy?pozdrowionka!
    • joga1 Re: Szarża Kulczyka 10.11.04, 09:49
      Chyba Giertych założył sobie polityczny stryczek na szyję...
      • Gość: kermit Re: Szarża Kulczyka IP: 80.55.199.* 10.11.04, 10:00
        Wszystkie te wypowiedzi przeciwko p. Giertychowi świadczą tylko o strachu jaki
        wzbudza wśród swoich wrogów. Nawet "takiemu" wielkiemu cwaniakowi jak Kulczyk
        dupa się marszczy. Czarno widzę dla "okrągłostołowych" po wyborach
        • Gość: wesołek Re: Szarża Kulczyka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 10:58
          szkoda że nie przyjrzałeś sie wczoraj końskiej mordzie.Raczej chyba jemu dupa
          się zmarszczyła.
      • Gość: jabol Re: Solidaruchy do gula! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:02
        i okazuje się, że solidaruchy i kościelni są jeszcze bardziej ubabrani w gó..e
        niż inni!Giertych i Waserman są tego przykładem.No i jeszcze Bolek, ha, ha,
        ha....
      • Gość: wesołek Re: Szarża Kulczyka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 10:56
        teraz trzeba tylko kopnąć w stołek i zawiśnie.
      • chilum Re: Szarża Kulczyka 10.11.04, 20:37
        Absolutnie nie jestem zwolennikiem LPR i R.Giertycha,ale IMVHO to założył stryczek zupełnie komu innemu.
    • Gość: KMS Trzy spotkania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:07
      Mamy ostatnio gorączkę spotkań p. doktora Jana Kulczyka:
      1. Spotkanie w kancelarii Premiera. Jawne, zarejestrowane w książce wejść i
      wyjść Kanelarii. Podobno podejrzane bo odbyło się w dniu aresztowania i
      odwołania Prezesa Zarządu PKN Orlen. Ujawnione komisji śledczej przez p.
      Giertycha na podstawie dokumentów.
      2. Spotkanie w Wiedmiu. Ujawnione polskiemu wywiadowi. Z relacjami wszystkich
      uczestniczących ujawnione na podstawie dokumentów przez p. Giertycha. Przyczyna
      i związek z aktualnymi wtedy wydarzeniami nieznany.
      3. Utajnione przez p. Giertycha spotkanie na Jasnej Górze. Notatki i dokumenty
      nieznane. Związek czasowy z innymi wydarzeniami: początek działania komisji
      śledczej i paulińska pożyczka na kaucję dla podejrzanego w aferze paliwowej.

      Pytania do internautów.
      - Które z nich "śmierdzi" najbardziej?
      - Komu wierzyć że mówi prawdę:
      a. Janowi Kulczykowi
      b. Władimirowi Ałganowowi (zakładając że od niegopochodzi część informacji
      zawarta w notatkach)
      c. Leszkowi Millerowi
      d. Romanowi Giertychowi
      e. Zbigniewowi Siemiątkowskiemu
      f. komuś innemu.

      Wdzięczny bedę za odpowiedzi merytoryczne.
      Wyzywanie od UB-ków, oszołomów, członków Samoobrony, SLD czy wywiadu
      jakikolwiek by on nie był mozecie sobie darować.
      • Gość: Commander Re: Trzy spotkania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:46
        "śmierdzą" zgnite jaja, a nie spotkania.

        Nie ma co wchodzić w szczegóły przeróżnych notatek. Dezinformacja to w końcu
        podstawowe narzędzie pracy spec-służb. Jest wiele aspektów w aferze orlengate
        wokół ew. przestępstwa jakim byłoby zatrzymanie Modrzejewskiego. Są rozrachunki
        pomiędzy panami, jest dezinformacja, kwity i haki upublicznione i siedziące
        jeszcze w zanadrzu, poliyczne gierki i krzyki, szansa opozycji na krwawy
        rewanz.

        Sam fakt spotkania Millera Z Kulczykiem nie jest sam w sobie niczym nagannym.
        Budzi jednak wątpliwosci w kontekscie lapowki/prowizji od kontraktu z J&S. Oto
        watek, ktory nalezaloby zbadac.

        Wrzawa wokol spotkania Kulczyka z Auganowem może budzic zdziwienie. No i co z
        tego, ze Auganow? Kulczyk nie jest przeciez funkcjonariuszem panstwa, a Auganow
        zajmuje wysokie stanowiska w rosyjskim przedsiebiorstwie energetycznym. Kazdy,
        kto chcialby zrobic z nimi interesy, natknal by sie na Auganowa.
        Porblem moze polegac na tym, ze np. ktos z panow Kulczyk, Zagiel lub Kuna jest
        pracownikiem ABW i boi sie dekonspiracji, z reszta nie ma co dekonspirowac,
        jest to ewidentne jak na dloni.

        W ogole nie widze w aferze 'orlengate' nic spektakularnego. Byc moze media zle
        rozkladaja akcent: Kulczyk-Auganow" - to nieistotny epizod afery, ujawnienie
        spotkania bylo jedynie ciosem zamierzonym przeciwko Kulczykowie i majacego na
        celu odwiesc komisje od prawdziego tropu - powody i okolicznosci zatrzymania
        Modrzejewskiego.
    • Gość: unclefucker gnida kontratakuje... IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 10.11.04, 10:08
    • Gość: Reggie Z nazizmem trzeba walczyć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:17
      Wszelkie przejawy walki z nacjonalistyczną partią Giertycha, nawet jeśli to
      czyni oszust Kulczyk, uwazam za słuszne. Ta partia podobna bardzo do NSDAP,
      mówi i czyni rzeczy, które szkodzą rozwojowi naszego kraju, ośmieszają nas,
      dyskryminują, chcą nas skłócić z Niemcami, aby tylko nas wyrzucili UE. LPR to
      impotenci życiowi, któtych jedynym sposobem na orgazm jest szkodzić Polsce,
      szerzyć nienawiść i nietolerancje. To banda frustratów, którym się w życiu nie
      powiodło, a teraz kłamiąc prostych ludzi, próbują coś osiągnąć. To tak hitler,
      na rozbudzaniu lęków narodowych dojść do władzy.
    • pan.nikt POSZARŻUJE, POSZARŻUJE I.......... 10.11.04, 10:19
      POSZARŻUJE, POSZARŻUJE kilku "polityków" stratuje i w koncu z hukiem zleci z konia, na którym siedzi
    • mark6 Panie Balcerowicz 10.11.04, 10:25
      Syf w kraju coraz wiekszy.Kulczyk olewa przedstawicieli ludu-durni bo durni ale
      zawsze,eksport powoli spada tak wiec zgodnie z Pana doktryna nalezy podnies
      kurs zlotego. Niw lenic sie Balcerowicz bedzie nagana od mocodawcow z MFW.
    • Gość: TeleManiak SKŚ Re: Szarża Kulczyka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 10:25
      Pani K. Kolenda – Zalewska TVN24

      Oglądałem przed chwilą Pani wywiad z Prof. Widackim. Co z Pani rzetelnością
      dziennikarską.

      Czy pani dopuszcza myśl, że prawicowi „uzdrawiacze Polski” mogą robić coś
      zupełnie odwrotnego.

      Czy podważanie wizerunku moralnego Prof. Widackiego (adwokat to taki zawód w
      którym broni się również morderców – nie tylko prawicowe styropiany) wynika
      tylko z Pani anty lewicowych fobii, czy może jest Pani uczestnikiem większej
      gry (pamiętam Pani „rolę” w sprawie Olina).

      Czym Pani wstawki typu „dziwne, wątpliwe, zastanawiające” to socjotechnika czy
      głupota.

      Jeszcze trochę i dorówna Pani w niekompetencji D. Gawryluk, niekwestionowanej
      pierwszej blondynce wśród dziennikarzy.

      TeleManiak SKŚ
      • Gość: olpa Re: Szarża Kulczyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 15:06
        z wątku "Profesor Jan Widacki" załaczam za wartburgiem

        >A tutaj opinia Wildsteina o mecenasie Widackim:

        www.nowe-panstwo.pl/archiwum/nr28/glowna/242_felieton_wildstein.htm<
        • Gość: joanna Re: Szarża Kulczyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:24
          Drogi Olpie, a dlaczegóz to Pan Wildstein ma byc wiekszym autorytetem od Pana
          Widackiego?
    • Gość: ainda dr nie dr. IP: *.crowley.pl 10.11.04, 10:28
      • Gość: poliglotka Re: dr nie dr. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 03:08
        to prawda. W j. niemieckim prawidłowy skrót: "dr."
    • Gość: Kleks Re: Szarża Kulczyka czy Stasi IP: *.berlikomm.net 10.11.04, 10:32
      Przyglądając się naszemu państwu, dochodzimy do wniosku, że naturalnym stanem
      jest wojna wszystkich ze wszystkimi. Jest to pogląd powierzchowny. W początkach
      kwietnia br. Wiesław Kaczmarek ujawnia „Gazecie Wyborczej” przebieg narady u
      premiera Millera, i decyzji o aresztowaniu prezesa Orlenu. Ta narada odbyła się
      dwa lata wcześniej, a rok wcześniej sam Wiesław Kaczmarek został zdymisjonowany
      ze stanowiska ministra skarbu państwa. Dlaczego czekał aż dwa lata z
      opublikowaniem swojej rewelacji i dlaczego uczynił to akurat w tym momencie?
      Przypomnijmy, że pod koniec marca br. nastąpił w SLD rozłam; Marek Borowski
      utworzył nową partię. Dlaczego akurat wtedy i w jakim celu? Wszystkie te
      wydarzenia miały miejsce w przeddzień przyłączenia Polski do Unii Europejskiej.
      To znaczy, że od 1 maja Polska znalazła się pod kuratelą Niemiec. W tej
      sytuacji sprawą najważniejszą z niemieckiego punktu widzenia jest decyzja,
      jakiej sile politycznej powierzyć organizowanie administracji tubylczej w
      Polsce. Sekwencja wydarzeń pokazuje, że Niemcy zdecydowali się wykreować
      ugrupowanie centrolewicowe, pozostające pod kontrolą lobby żydowskiego.
      Świadczy o tym zarówno osoba Marka Borowskiego, jak i przymiarki do współpracy
      politycznej, z Unią Wolności, nie bez powodu określanej jako „partia
      zagranicy”.Zwrócmy uwagę, że to nie opozycja odkrywa kolejne kompromaty. SLD
      też tego nie robi, przeciwnie - usiłuje tym odkryciom rozpaczliwie zapobiegać.
      Kto zatem produkuje przecieki? Przypomnijmy, co w roku 1992 pisał o zasobach
      archiwalnych MSW ówczesny minister Antoni Macierewicz: że przed rozpoczęciem
      akcji niszczenia dokumentów zostały sporządzone co najmniej trzy komplety
      mikrofilmów, z których dwa są za granicą, a jeden - w kraju. W takim razie na
      podstawie informacji zgromadzonych jeszcze przez STASI i dostarczanych obecnie
      przez rozbudowaną agenturę niemiecką w Polsce można skompromitować nie tylko
      koalicję rządową, ale i opozycję. Tymczasem - rzecz charakterystyczna - w
      powodzi kompromatów ani jeden nie jest wymierzony nie tylko w Unię Wolności,
      ale nawet w żadnego polityka Socjaldemokracji Polskiej. Czyżby żaden z nich
      nigdy się nie umoczył ani będąc w PZPR, ani w SLD? Nawet Marek Borowski, który
      w dniach zmiany prezesa Orlenu należał jeszcze do ścisłego kierownictwa SLD?
      • mark6 Re: Szarża Kulczyka czy Stasi 10.11.04, 10:38
        Oj Kleks, czajniczek przecieka, plyn mozgowy wycieka.Radze szybko do psychiatry.
        Prawdiwy Polak-Niekatolik-Niezyd-Antykomuch
    • Gość: Woda Re: Szarża Kulczyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 10:35
      Kulczyka stać na najlepszych prawników i specjalistów od PR. Nie pozwoli się on
      ośmieszyć i obrzucić błotem. Gdyby ta komisja działała tak jak przewiduje prawo,
      tzn. zajmowała się sprawą, do której została powołana, Kulczyk nie miał by ani
      argumentów, ani obaw, żeby przed nią stanąć.
    • Gość: yurek Re: Szarża Kulczyka IP: *.dsl.support.nl 10.11.04, 10:45
      I bardzo dobrze, bo Giertych wielokrotnie znieslawia Kulczyka bez zenady. To
      skandal. Nie jestem przyjacielem Giertycha ale rozmowa z Alganowem to nie to
      samo co wspolpraca na szkode Polski. Tragedia ze Polska jest krajem oszolomow.
    • Gość: CIOCIA ZUZIA Re: KULCZYK TO MAFIOZA CZERWONYCH IP: *.telia.com 10.11.04, 11:18
      Imperium Kulczyka sklada sie z 39 krajowych i zagranicznych spolek.Kulczyk nie
      jest normalnym, lojalnym partnerem w interesach, swoje imperium stworzyl na
      aferach panstwowych. Wszyscy w kolo zarobili, tylko my spoleczenstwo, placimy i
      bedziemy placic cale zycie.Kulczyk to czlowiek pozbawiony honoru i lojalnosci w
      stosunku do Polakow. Potepiajace aby szpieg Kulczyk z cala mafia czerwonych
      oskarzal Giertycha.Nie jest on chory, zatrzymujac sie w Londynie - pierwsze
      kroki skierowal do londynskiej redakcji Financial Times i tam ratuje swoje
      szpiegowskie postepowanie.W panstwie prawa bylby juz dawno Kulczyk pociagniety
      do odpowiedzialnosci.
      • Gość: meerkat WYWLASZCZYC WSZYSTKICH OLIGARCHOW!;-)))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 11:22
        Wrocic do siermieznego socjalizmu.
        Przkazac faktyczna wladze w Polsce pulkownikowi Alganowowi.

        Wtedy dopiero "Polska bedzie rosla w sile, a ludzie beda zyc dostatniej"
        - tak jak kiedys!
        ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • Gość: wesołek Re: WYWLASZCZYC WSZYSTKICH OLIGARCHOW!;-))))))))) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 11:51
          a co z klerem i ich majatkiem też zagrabionym?
      • Gość: wesołek Re: Oj ciociu Zuziu! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 11:50
        żebyś ty chociaż gotować umiała.
      • Gość: jo Re: KULCZYK TO MAFIOZA CZERWONYCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:27
        Ciocia Zuza na prezydenta albo na szefa IPNu. Wszystko jest dlaniej juz teraz
        jasne i nie ma zadnych watpliwosci. Tragedia!
    • Gość: pesymista Re: Szarża Kulczyka IP: *.kutno.mediaclub.pl 10.11.04, 11:20
      czy został jeszcze ktoś normalny w tym kraju?? czy juz wszyscy wyjechali. A tak
      miało być pięknie jak będziemy wolni.
      • Gość: RicoB Jesteśmy normalni! IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 10.11.04, 11:31
        Miejsce Kulczyka jest za kratami. Nie dość, że sobie napchał kabse kosztem
        państwa polskiego i społeczeństwa, to jeszcze przykładał łapy do karmienia
        kosztem naszym Sowietów. Nich go szlag trafi. Dziwię się, że niewinnego Kluskę
        to umieli zwinąć, a gangstera nie potrafią. On wie doskonale, że jak zacznie
        śpiewać, to mu sowieci czaszke rozłupią. Dlatego zresztą zrejetrował. Teraz zaś
        czyni teatrum i próbuje nazwać przestępstwem coś co nim nie jest. Jak Kwach ma
        brudne łapy to dlaczego społeczeństwo o tym miało by nie wiedzieć. Jak Kwach
        jest czysty, to nie ma się czego obawiać. Jeśli nawet Giertych wyszedł w tym
        kierunku,żeby znaleźć haka na Kwacha, to nie popełnił tym przestępstwa. Jakoś
        Giertych nie zrejterował i nie chowa się za murem wątpliwej reputacji prawników.
        • Gość: wesołek Re: Jesteśmy normalni! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.11.04, 11:53
          Chyba rano zapomniałes zadać sobie pigułki, co?
        • Gość: jo Re: Jesteśmy normalni! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 19:31
          Więcej szkody Państwu Polskiemu robi na arenie międzynarodwoej Giertych i jego
          pomówienia wobec osób najwyższej rangi w kraju, niż te osoby krajowi, jeżeli w
          ogóle coś jest na rzeczy. Ale przecież Giertychowi nie chodzi o Polskę tylko o
          teatr, na którego scenie jest główną postacią.
    • Gość: Paweł Państwo Prawa -wersja SLD IP: *.golebia.clarus.com.pl 10.11.04, 11:33
      www.policjainaczej.prv.pl
      www.pawelwitkowski.prv.pl
    • Gość: kretynom.nie Po obu panach mozna spodziewac sie tego samego... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.11.04, 11:36
      ...wszak podobnie podchodza do zycia. Giertych jest opetany maniacka checia
      wyplenienia czerwonej zarazy i by dopiac celu, nie cofnie sie moim zdaniem przed
      niczym. To taka prawicowa szmata, nie pozbawiona przeblyskow myslenia i
      logicznego rozumowania, ale dopasowujaca fakty do swojej wizji swiata. Kulczyk
      jest z kolei doskonalym przykladem biznesmena, ktory dorobil sie fortuny na
      ukladach i dostepie do panstwowej kasy - nie ma od 89 roku ani jednej transakcji
      zrobionek przez Kulczyka i jego firmy, w ktorej bylby on inwestorem i tworca
      jakiegokolwiek przedsiewziecia. Pieniadze zarabial zawsze niczego nie tworzac.
      Dlatego musial zawierac rozne uklady i skladac rozne obietnice, ktore teraz
      powoli wyjda na swiatlo dzienne. Pieniedzy nikt mu nie zabirze bo dorobil sie
      ich zgodnie z polskim, kulawym prawem ale , ze okaze sie taka sama szmata jak
      Giertych - co do tego nie mam zadych watpliwosci.
    • Gość: Jakobin Uczciwosc kupiecka IP: *.dip.t-dialin.net 10.11.04, 11:56
      nie zazdroszcze teraz wszystkim partnerom intersow z K. - ten mila brzydki
      spoosob informowania w potajemnych rozowach o szczegolach biznesowych najwyzsze
      czynniki sledcze w kraju. Potwierdzil to donos u Siemotkowskiego, tak ze panowie
      biznesmieni, trzymajcie swoje bilanse i inne sprawy w pogotowiu, teczki grubna,
      czekaja tylko na chwile eksplozji, tak jak w przypadku K. Czasy wielkich i
      bezkarnych sie skonczyly

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka