onatutrwa 30.05.05, 16:10 VIVE LA POLONIA Jest to dobra wiadomosc dla Polski nieprzyjęcie konstytucji będzie znaczyło jedynie to, że Unia Europejska będzie funkcjonować na bazie traktatu z Nicei który jest bardziej korzystny dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj