Dodaj do ulubionych

VIVE LA POLONIA

30.05.05, 16:10
VIVE LA POLONIA
Jest to dobra wiadomosc dla Polski nieprzyjęcie konstytucji będzie znaczyło
jedynie to, że Unia Europejska będzie funkcjonować na bazie traktatu z Nicei
który jest bardziej korzystny dla Polski.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka