Dodaj do ulubionych

Leper liberalem

02.11.05, 23:40
W dzisiejszej rozmowie z Zakowskim Lepper w Tok FM lepper stwierdzil ze jest
...liberalem!!.Powidzial jeszcze wiecej"Balcerowicz nie musi odchodzic" Odejsc
musza ..przepisy.
Rolnik Polski Kameleonem?
Obserwuj wątek
    • t-800 Re: Leper liberalem 02.11.05, 23:41
      ROTFL!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka