Dodaj do ulubionych

UE: NEGOCJACJE

IP: *.chello.pl / *.chello.pl 04.12.02, 18:13
Władcy III Rzeczypospolitej popadli w kompletny amok: kręcą się jak wszy na
grzebieniu. To też było oczywiste od początku; nikt przecież nie ukrywał, że
zastosowana została fińska metoda negocjacji: najpierw pięcioletnie dyskusje
o dżemie z marchewki, korniszonach, oscypkach i zielonych strzałkach do
skrętu w prawo (czy mogą być na stałe - czy muszą się zapalać w momencie
odpowiadającym normom europejskim...) - a negocjacje w sprawach rolnictwa i
finansów (!!!) pozostawiono na ostatnie dwa tygodnie. I teraz nasi pożal-się-
Leninie-negocjatorzy biadolą: "Uzgodniliśmy już 800.000 stron, 27 "obszarów
negocjacyjnych" i 40.000 paragrafów - i teraz cały ten wysiłek miałby pójść
na marne z powodu dwóch głupich "obszarów"? No, trudno - musimy już chyba
ustąpić...".
Obserwuj wątek
    • teodor8 że trudno to rozumiem 04.12.02, 20:24
      ale zeby darmo !!!!!
      • Gość: Kafar Re: że trudno to rozumiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.02, 20:50
        teodor8 napisał:

        > ale zeby darmo !!!!!
        _________________________

        Żeby za darmo to jeszcze mogłoby ujść. ALE ŻEBY DO TEGO GÓWNA DOPŁACAĆ?!
        Polak potrafi! Polak to brakujące ogniwo w teorii Darwina!
        • teodor8 każda przyjemność kosztuje 04.12.02, 20:57
          a UE, jak mówią wszyscy wokoło dobrze NAM zrobi.
          • Gość: Kafar Re: każda przyjemność kosztuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.02, 21:15
            teodor8 napisał:

            > a UE, jak mówią wszyscy wokoło dobrze NAM zrobi.
            _______________________________
            To może w ramach rewanżu : Chuj im w dupę!?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka