IP: *.opole.dialup.inetia.pl 11.12.02, 23:17
Nikt na tym zasranym swiecie nie da nikomu nic za darmo . Cały
proces przygotowania RP do unii to jedno wielkie walenie w
kichę .Na ołtarzu akcesji połozyliśmy własny przemysł i
rolnictwo .Liczymy na zmiane o wymiarze historycznym , a będzie
podobnie jak z członkostwem w NATO ,gdzie Wańka na wiecej ma do
powiedzenia niz my . Mówiły jaskółki ze do dupy są spółki , jak
umiesz liczyć to licz na siebie , kiedy ten ogłupiony naród to
zrozumie ? Kiedy swiat przestanie nas kiszkować?
Obserwuj wątek
    • Gość: Hihihi Re: Miraż UE IP: *.ipt.aol.com 11.12.02, 23:24
      Tego wspanialego przemyslu zbudowanego wg sowieckich wzorcow nawet wielki brat
      ze Wschodu juz by dzisiaj nie chcial, tak jak nie chce swojego.
      • Gość: wojbus Re: Miraż UE IP: *.opole.dialup.inetia.pl 11.12.02, 23:31
        Czeski i Wegierski przemysł także zbudowany był według sowieckich
        wzorców , a jak widzisz koleżko w wiekszości sie utrzymał . Do
        dzisiaj mozna było produkowac batoniki Prince Polo i Krówki ( szły
        jak woda w krajach arabskich ) zamiast zasranych Catbery'S , takie
        przykładay mozna mnożyć . Cudze chwalicie swego nie znacie ,
        frajerstwo zachłysnęło se zachodem i w tym cały problem .
        • Gość: *** Re: Miraż UE IP: *.ipt.aol.com 11.12.02, 23:45
          Moze krowki szly w Afganistanie i w Zairze, ale nie ida w krajach Zachodnich.
          W krajach Zachodnich tez nie idzie juz polska wodka. Gust tam ludzie maja i
          maja wszelkiego dobra juz o wiele za duzo. Nie pomoze juz trzymanie sie
          komunistycznych wzorcow. trzeba myslec aby produkowac to co sie sprzedaje i
          produkowac po niskich kosztach. Inaczej lepij sobie kupic wiaderko i lopatke i
          zabawiac sie w piaskownicy, bo to taniej wychodzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka