Gość: wojbus
IP: *.opole.dialup.inetia.pl
11.12.02, 23:17
Nikt na tym zasranym swiecie nie da nikomu nic za darmo . Cały
proces przygotowania RP do unii to jedno wielkie walenie w
kichę .Na ołtarzu akcesji połozyliśmy własny przemysł i
rolnictwo .Liczymy na zmiane o wymiarze historycznym , a będzie
podobnie jak z członkostwem w NATO ,gdzie Wańka na wiecej ma do
powiedzenia niz my . Mówiły jaskółki ze do dupy są spółki , jak
umiesz liczyć to licz na siebie , kiedy ten ogłupiony naród to
zrozumie ? Kiedy swiat przestanie nas kiszkować?