no.logo
26.04.06, 16:36
Zupełnie bez złośliwości pytam. Od niepamiętnych czasów zwolennicy PiS przyładowywali tutaj PO Piskorskim, a w odpowiedzi słyszeli setki głosów poparcia dla Piskorskiego (taki młody, zaradny, nowoczesny, uczciwy, to wszystko kłamstwa, etc.). Nie głupio Wam teraz, obrońcy? No bo w końcu musicie się zdecydować. Albo nie mieliście racji wtedy, albo zarząd PO jest głupi...
PS: Nie jestem pisiorkiem ani moherem, więc proszę sobie darować komentarze.