Dodaj do ulubionych

Krótkie pytanie do obrońców Piskorskiego

26.04.06, 16:36
Zupełnie bez złośliwości pytam. Od niepamiętnych czasów zwolennicy PiS przyładowywali tutaj PO Piskorskim, a w odpowiedzi słyszeli setki głosów poparcia dla Piskorskiego (taki młody, zaradny, nowoczesny, uczciwy, to wszystko kłamstwa, etc.). Nie głupio Wam teraz, obrońcy? No bo w końcu musicie się zdecydować. Albo nie mieliście racji wtedy, albo zarząd PO jest głupi...
PS: Nie jestem pisiorkiem ani moherem, więc proszę sobie darować komentarze.
Obserwuj wątek
    • witek.bis Re: Krótkie pytanie do obrońców Piskorskiego 26.04.06, 16:39
      Może byłoby lepiej, gdybyś zaadresował swoją wypowiedź do jednej, konkretnej
      osoby.
      • no.logo Re: Krótkie pytanie do obrońców Piskorskiego 26.04.06, 16:40
        Przecież tutaj było ich wielu...
        • witek.bis Re: Krótkie pytanie do obrońców Piskorskiego 26.04.06, 16:49
          ...toteż nie powinienieś mieć kłopotu ze wskazaniem choćby jednego.
          • trouble_maker ;-) 26.04.06, 16:55
            (jakoś też sobie nie przypominam tych "setek obrońców" ;-)
          • no.logo elfhelm 26.04.06, 16:59
            tutaj:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=40671664&a=40707568
            Ciekawe czy teraz wyśle zarząd PO do psychiatry...
            • witek.bis Re: elfhelm 26.04.06, 17:04
              Bingo! Elfhelm rzeczywiście napisał "Piskorski". Ale gdzie jest to, że "taki
              młody, zaradny, nowoczesny, uczciwy, to wszystko kłamstwa, etc."?
        • kropek_oxford No to co za problem podac pare linkow? Problem, bo 26.04.06, 16:56
          WIESZ, ZE LZESZ:)
    • niezapowiedziany Re: Krótkie pytanie do obrońców Piskorskiego 26.04.06, 16:40
      ja uwazam, ze Piskorskiego powinna PO usunac od razu przy wprowadzaniu zarzadu
      komisarycznego w Warszawie i tak jak p. Fogler pewnie poszedlby do PiS na -
      wspolprace :D. las teraz to tylko pretekst, ale wizerunek Piskorskiego
      (szlusznie czy nie - rzecz do udowadniania, co Piskorskiemu wychodzi slabo) co
      sam Piskorski przyznaje, szkodzi PO. nie mozna byc w organizacji i dzialac na
      jej szkode. to jest wystarczajacy powod. jestem natomiast ciekawy wyjasnien ws
      lasu ze strony Dziennika i Piskorskiego.
    • leszek.sopot Mogę bronić Piskorskiego 26.04.06, 16:44
      A to dlatego, że dzisiejsza decyzja Tuska ma na celu tylko propagandę, a
      przecież Piskorskiego należałoby bronić za okazaną troskę o przyrodę i
      znalezienie sposobu na to, aby nie oskarżano go o wykorzystywanie polityki do
      robienia interesów.
      Piskorski przecież wziął przykład z Pinokia, który wierzył, że gdy zakopie
      pieniądze to mu się one rozmnożą. Pinokio nic z tego nie wyszło a Piskorskiemu
      wyjdzie - urośnie mu ponoć 8 mln zł.
      • michal00 Re: Mogę bronić Piskorskiego 26.04.06, 16:51
        > Piskorski przecież wziął przykład z Pinokia, który wierzył, że gdy zakopie
        > pieniądze to mu się one rozmnożą. Pinokio nic z tego nie wyszło a
        Piskorskiemu
        > wyjdzie - urośnie mu ponoć 8 mln zł.

        dobre
        :-)))))))))))
      • nurni nie bardzo rozumiem 26.04.06, 16:59
        leszek.sopot napisał:

        > A to dlatego, że dzisiejsza decyzja Tuska ma na celu tylko propagandę,

        Prawde mowiac jesliby Tusk w trosce o jak najlepsza propagande eliminowal
        kolejnych zaradnych z polityki - to zycze mu samych takich propagandowych
        sukcesow. Bo skutek dzisiejszych dzialan Donka jest dobry dla wszystkich oprocz
        oczywista rzeczonego Pawla P.
    • gruby190 Należę do PPPPPP a nie do PO. Niech Tusk ... 26.04.06, 16:48
      Niech Tusk i członkowie PO wstydzą się za oportunizm i tchorzostwo.

      Wyrzucono go z partii chociaż Tusk wyraźnie oswidczył,ze NIE MA NAJMNIEJSZYCH
      WATPLIWOSCI co do CZYSTOŚCI jego interesów!!!

      Swoisty "liberalizm"

      Zagrywka z tej samej półki co atak esbekow z PO na Cimoszewicza.
      Tusk wyraźnie zasługuje sie na potraktowanie go kolejnym dziadkiem.

      Do sprawy Piskorskiego bardziej pasowałby dziadek z co najmniej z Armii
      Czerwonej ;-))))
    • pan.nikt Re: Krótkie pytanie do obrońców Piskorskiego 26.04.06, 16:55
      Dziś Piskorski.

      Kto jutro, pojutrze, za tydzień??

      I ilu w końcu zostanie uczciwych w PO??
      Pewnie wszyscy zmieszczą się na jednej kanapie.
    • kropek_oxford Kolejny, ktoremu sie zdalo: wskaz linki do takich 26.04.06, 16:55
      wypowiedzi:)))
      • no.logo [...] 26.04.06, 17:01
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka