dr.szfajcner 03.05.06, 22:22 Kaczynski tylko swoich. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
seth11 Re: Kwasniewski odzancza swoich i solidarnosciowy 03.05.06, 22:31 Kwas swoich już poodznaczał. Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki to na czy ma polegać ta zapowiadana inna jakość 03.05.06, 22:58 prezydentury Kaczyńskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
allegro.con.brio ależ serce roście 03.05.06, 23:00 dr.szfajcner napisał: > > Kaczynski tylko swoich. patrząc na wasze czerwone, wykrzywione w bólu mordy, towarzysze. Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: ależ serce roście 03.05.06, 23:02 Chyba raczysz sobie żartować. To co może boleć, to jedynie brzuch i szczęki. Od śmiechu z "nowej jakości", jaką Kaczyński miał wprowadzić na salony. Odpowiedz Link Zgłoś
seth11 Re: ależ serce roście 03.05.06, 23:03 Dosadnie aczkolwiek trudno się nie zgodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szfajcner Re: ależ serce roście 03.05.06, 23:08 seth11 napisał: > Dosadnie aczkolwiek trudno się nie zgodzić. Widac jestes slabego charakteru, jak wiekwzosc klakierow Braci Blizniakow. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szfajcner Re: ależ serce roście 03.05.06, 23:06 allegro.con.brio napisał: > patrząc na wasze czerwone, wykrzywione w bólu mordy, towarzysze. Jeszcze chwial i tak urosnie ze urwie jaja, bo mozg juz wyparlo. Odpowiedz Link Zgłoś
nie_trawie_glupcow Jestes lajza, alegro. I ciebie nikt niczym i nigdy 03.05.06, 23:58 nie odznaczy:))) Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk I ten, i ten rozda po wagonie orderów 03.05.06, 23:02 jak tak dalej pójdzie to będą służyć za podkładki do gwoździ. Odpowiedz Link Zgłoś
nie_trawie_glupcow Nie rozumiem: dla mnie Gwiazda, a zwlaszcza 04.05.06, 00:04 Walentynowicz (ale to prosta, stara kobieta) leca wyraznie w pietke, niemniej za "zaszlosci" sam bym im tego Orla przydzielil. A z nagrod nizszego rzedu? Przeszkadza wam Blaszczyk? Dobra aktorka i wspaniala matka, ktora walczy nie tylko o swoje kalekie dziecko w stanie tzw. smierci mozgowej, ale i kalekie dzieci innych ludzi? I to jako wdowa? A Antonina Kryszton? Przepiekny glos, niezla poezja, choc jak na moj gust dosc monotonny repertuar? Dode miano udekorowac albo jakas cipe z disco polo, bo lepiej masom znane? I - jak sadze - podobnie by wygladal przeglad reszty nagrodzonych. Odpowiedz Link Zgłoś