Dodaj do ulubionych

Kwasniewski odzancza swoich i solidarnosciowych

03.05.06, 22:22

Kaczynski tylko swoich.
Obserwuj wątek
    • seth11 Re: Kwasniewski odzancza swoich i solidarnosciowy 03.05.06, 22:31
      Kwas swoich już poodznaczał.
      • mmikki to na czy ma polegać ta zapowiadana inna jakość 03.05.06, 22:58
        prezydentury Kaczyńskiego?
    • allegro.con.brio ależ serce roście 03.05.06, 23:00
      dr.szfajcner napisał:

      >
      > Kaczynski tylko swoich.


      patrząc na wasze czerwone, wykrzywione w bólu mordy, towarzysze.
      • warka_strong Re: ależ serce roście 03.05.06, 23:02
        Chyba raczysz sobie żartować. To co może boleć, to jedynie brzuch i szczęki. Od śmiechu z "nowej jakości", jaką Kaczyński miał wprowadzić na salony.
      • seth11 Re: ależ serce roście 03.05.06, 23:03
        Dosadnie aczkolwiek trudno się nie zgodzić.
        • dr.szfajcner Re: ależ serce roście 03.05.06, 23:08
          seth11 napisał:

          > Dosadnie aczkolwiek trudno się nie zgodzić.

          Widac jestes slabego charakteru, jak wiekwzosc
          klakierow Braci Blizniakow.
      • dr.szfajcner Re: ależ serce roście 03.05.06, 23:06
        allegro.con.brio napisał:


        > patrząc na wasze czerwone, wykrzywione w bólu mordy, towarzysze.

        Jeszcze chwial i tak urosnie ze urwie jaja,
        bo mozg juz wyparlo.
      • nie_trawie_glupcow Jestes lajza, alegro. I ciebie nikt niczym i nigdy 03.05.06, 23:58
        nie odznaczy:)))
    • rydzyk_fizyk I ten, i ten rozda po wagonie orderów 03.05.06, 23:02
      jak tak dalej pójdzie to będą służyć za podkładki do gwoździ.
    • nie_trawie_glupcow Nie rozumiem: dla mnie Gwiazda, a zwlaszcza 04.05.06, 00:04
      Walentynowicz (ale to prosta, stara kobieta) leca wyraznie w pietke, niemniej
      za "zaszlosci" sam bym im tego Orla przydzielil. A z nagrod nizszego rzedu?
      Przeszkadza wam Blaszczyk? Dobra aktorka i wspaniala matka, ktora walczy nie
      tylko o swoje kalekie dziecko w stanie tzw. smierci mozgowej, ale i kalekie
      dzieci innych ludzi? I to jako wdowa? A Antonina Kryszton? Przepiekny glos,
      niezla poezja, choc jak na moj gust dosc monotonny repertuar? Dode miano
      udekorowac albo jakas cipe z disco polo, bo lepiej masom znane?
      I - jak sadze - podobnie by wygladal przeglad reszty nagrodzonych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka