Gość: UFO IP: 212.160.235.* 08.07.03, 11:16 W Belgii policji uciekł na parę godzin pedofil-morderca.(Zaraz go zlapali).I minister SW podał się do dymisji(przyjetej.A u nas? Czy z-ca komendanta stołecznego Pol zaplacił za Magdalenkę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amalczewski Re: Janik: błąd policji 08.07.03, 11:21 To nie błąd policji, tylko błąd Starachowickich działaczy samorządowych z LSD współpracujących z gangsterami. Z policyjnego podsłuchu wynika, iż poseł SLD Andrzej Jagiełło zadzwonił do jednego ze starachowickich samorządowców i ostrzegł go przed planowaną akcją CBŚ. Jagiełło miał się powołać na informacje uzyskane od wiceministra spraw wewnętrznych Zbigniewa Sobotki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radzio Re: Janik: błąd policji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.03, 11:53 Gość portalu: UFO napisał(a): > W Belgii policji uciekł na parę godzin pedofil-morderca.(Zaraz > go zlapali).I minister SW podał się do dymisji(przyjetej.A u nas? > Czy z-ca komendanta stołecznego Pol zaplacił za Magdalenkę? Tacy nigy nie płacą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czesio Re: Janik: błąd policji IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 08.07.03, 13:47 Jak zwykle wykręcanie kota ogonem. Teraz cała sprawa to wina policji. Okazuje się, że współdziałanie w przestępstwie nie jest niczym szczególnie ważnym, za to policja popełnia błedy. I to jakie! poinformowali, ale nie na piśmie. Wymyślili sobie pretekst teraz. No i nie zakreślili gdzie jest informacja. A ten prokurator to zadzwonić i zapytać się nie potrafi. żenujące Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Re: Janik: błąd policji IP: *.arcor-ip.net 08.07.03, 13:52 Wszyscy wiedza o co chodzi, ale trzeba jakos sie tlumaczyc.mialy byc gruszki na wierzbach, a moze beda dzialacze SLD zamiast gruszek. Ale to pobozne zyczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makary Re: Janik: błąd policji IP: *.univ.gda.pl 08.07.03, 14:39 Gość portalu: jurek napisał(a): > Wszyscy wiedza o co chodzi, ale trzeba jakos sie tlumaczyc.mialy byc gruszki > na wierzbach, a moze beda dzialacze SLD zamiast gruszek. > Ale to pobozne zyczenie. Pan minister jest smieszny. Prokuratura wiedzial i co? Zreszta skoro umarza sie sprawy bo ktos wogle nie powiadomil porkuratury (vide rywingate) to .... co dopiero w takiej blachostce. Odpowiedz Link Zgłoś