Dodaj do ulubionych

Janik: błąd policji

IP: 212.160.235.* 08.07.03, 11:16
W Belgii policji uciekł na parę godzin pedofil-morderca.(Zaraz
go zlapali).I minister SW podał się do dymisji(przyjetej.A u nas?
Czy z-ca komendanta stołecznego Pol zaplacił za Magdalenkę?
Obserwuj wątek
    • amalczewski Re: Janik: błąd policji 08.07.03, 11:21
      To nie błąd policji, tylko błąd Starachowickich działaczy
      samorządowych z LSD współpracujących z gangsterami.

      Z policyjnego podsłuchu wynika, iż poseł SLD Andrzej Jagiełło
      zadzwonił do jednego ze starachowickich samorządowców i ostrzegł
      go przed planowaną akcją CBŚ. Jagiełło miał się powołać na
      informacje uzyskane od wiceministra spraw wewnętrznych Zbigniewa
      Sobotki.
    • Gość: radzio Re: Janik: błąd policji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.03, 11:53
      Gość portalu: UFO napisał(a):

      > W Belgii policji uciekł na parę godzin pedofil-morderca.(Zaraz
      > go zlapali).I minister SW podał się do dymisji(przyjetej.A u nas?
      > Czy z-ca komendanta stołecznego Pol zaplacił za Magdalenkę?

      Tacy nigy nie płacą!
    • Gość: Czesio Re: Janik: błąd policji IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 08.07.03, 13:47
      Jak zwykle wykręcanie kota ogonem. Teraz cała sprawa to wina
      policji. Okazuje się, że współdziałanie w przestępstwie nie jest
      niczym szczególnie ważnym, za to policja popełnia błedy. I to
      jakie! poinformowali, ale nie na piśmie. Wymyślili sobie pretekst
      teraz. No i nie zakreślili gdzie jest informacja. A ten
      prokurator to zadzwonić i zapytać się nie potrafi.
      żenujące
      • Gość: jurek Re: Janik: błąd policji IP: *.arcor-ip.net 08.07.03, 13:52
        Wszyscy wiedza o co chodzi, ale trzeba jakos sie tlumaczyc.mialy byc gruszki
        na wierzbach, a moze beda dzialacze SLD zamiast gruszek.
        Ale to pobozne zyczenie.
        • Gość: makary Re: Janik: błąd policji IP: *.univ.gda.pl 08.07.03, 14:39
          Gość portalu: jurek napisał(a):

          > Wszyscy wiedza o co chodzi, ale trzeba jakos sie
          tlumaczyc.mialy byc gruszki
          > na wierzbach, a moze beda dzialacze SLD zamiast gruszek.
          > Ale to pobozne zyczenie.

          Pan minister jest smieszny. Prokuratura wiedzial i co?
          Zreszta skoro umarza sie sprawy bo ktos wogle nie
          powiadomil porkuratury (vide rywingate) to .... co
          dopiero w takiej blachostce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka