paczka111 31.08.09, 09:12 Cudny pomysł. Uzbiera dla pana prezydenta jakieś 12-14 procent. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stoerungsquelle Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 10:22 Oby nigdy przez Pana zaden czlowiek nie wygral wyborow! haha, przeprasza, wyrwalo mi sie ;) ---- Odezwa PoTomka do Europejczyków www.scholar-online.pl/index.php?rowstart=0 Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 10:26 Ten pan juz nigdy nie bedzie prezydentem. :o)) Ziobru musi na dwa etaty robic. Doktor G. czeka na pieniadzory. Odpowiedz Link Zgłoś
doktor.g Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 10:45 no wlasnie ! a tak wogle to kiedy dzieciok pojdzie siedzic ? Odpowiedz Link Zgłoś
jojo148 Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 11:00 Ziobro nie dorasta ani intelektualnie ani umysłowo do Piotra Kownackiego,który był przewidywany na szefa prezydenckiej kampanii wyborczej. Może dlatego bardziej pasuje do Lecha Kaczyńskiego Odpowiedz Link Zgłoś
prawieemeryt Uzbiera jakieś 12-14 procent. 31.08.09, 11:11 Nawet dobre wino ma tylko tyle lub niewiele więcej. Niech więc zbiera dla niego lepiej butelki. Pójdzie z agitacjom poza granice wioch małopolsko-galicyjskich to go za Ziebro powieszom. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Duet Ziobro-Kaczyński > czyli... 31.08.09, 11:24 Ziobro zredukowany do Zera także przez bliźnięta. :p Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 11:27 Zastanwaiam się kto jeszcze z pisiej braci wierzy w możliwość reelekcji LK? Chyba nikt przy zdrowych zmysłach... O! Sam odpowiedziałem na to pytanie...;P Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 11:36 Będą liczyć, że lemingi znów dadzą się nabrać na "szeryfa" Kaczyńskiego, "walkę z korupcją" i "dostęp do zawodów prawniczych"? Na szczęście ludzie myślą bardzioej samodzielnie niż w 2005 r. i na takie bzdury się raczej nie nabiorą. Odpowiedz Link Zgłoś
bortug Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 12:10 tu nie chodzi o to by LK wygrał wybory, chodzi o to zeby nie poniósł masakrycznej porażki, żeby wszedł do 2 tury z Tuskiem i przegral. To utrwali tylko dwupartyjny podział PO-PiS na scenie politycznej a Jarek powie, ze elity i inne złe moce znowu sprzysiegneły sie przeciwko jedynej słusznej partii. PiS buduje swoją moc na walce z wyimaginowanym wrogiem. Sieje poczucie niebezpieczeństwa przed którym PiS potrafi obronić. Hitler i Stalin tak samo działali. Wmawiali społeczeństwu, ze wsyscy wokół są przeciw nim. Tak właśnie tłumaczyli swoje wojny, które sami rozpylali. Odpowiedz Link Zgłoś
arabuza Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 12:47 Jeśli mam do wyboru kłamliwego łżeliberała-cudotwórcę, który nawet nie próbował zrobić ani jednej obiecanej reformy i katolickiego socjalistę (nie wiedzieć czemu przez lewactwo nazywanego prawicą) to wybiorę UPR. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ananix Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 13:52 już raz był, sprawdził się, był dobry, Kaczyński wygrał, więc wybiórcza plecie bzdury jak zawsze, jednak Ziobro dementuje te ploty trzeba pomyśleć i słuchać, a nie kopiować bzdety Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 14:27 O żadnej kampanii nie ma mowy bo PiS brzydzi się PRem. Zresztą prezent nie jest związany z żadną partią polityczną. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 14:19 Niech idą do diabła. Znaczy Ziobro razem z dwoma. Odpowiedz Link Zgłoś
lehoo Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 14:59 Nie ma to najmniejszego znaczenia. Szanse Kaczyńskiego na reelekcję są takie same jak na wygranie konklawe. Odpowiedz Link Zgłoś
stoerungsquelle Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 17:01 Kampanii w internecie z pewnoscia nie bedzie. To jedno jest niemal pewne. ---- Odezwa PoTomka do Europejczyków www.scholar-online.pl/index.php?rowstart=0 Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Chyba trio? 31.08.09, 19:45 NBo Kaczyński występuje w dwóch osobach. Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Re: Duet Ziobro-Kaczyński 01.09.09, 16:16 "Ziobro dużo lepiej wypada w mediach"? Osobliwa opinia! Zbysia podobnie jak Jaruś wygląda w mediach jak półgęsek zza krzaka, chociaż robi to w trochę innym stylu. Klientelę wyborczą Borubarowi raczej odstrazy, niż przyciągnie. Chyba, że zacznie używać bardziej dyskretnej szminki... Odpowiedz Link Zgłoś
reniaczek1980 Re: Duet Ziobro-Kaczyński 06.09.09, 10:04 Mysle, ze ZZ nie bedzie pomagac LK w kampanii. Odpowiedz Link Zgłoś
ananix Re: Duet Ziobro-Kaczyński 07.09.09, 00:52 majajekukubzdziongvamajaje jesteś homoseksualistą, że tak dobrze ich "rozeznajesz' ?? co za POziom... ;( Odpowiedz Link Zgłoś