Dodaj do ulubionych

Duet Ziobro-Kaczyński

31.08.09, 09:12
Cudny pomysł. Uzbiera dla pana prezydenta jakieś 12-14 procent.
Obserwuj wątek
    • stoerungsquelle Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 10:22
      Oby nigdy przez Pana zaden czlowiek nie wygral wyborow! haha, przeprasza, wyrwalo mi sie ;)

      ----
      Odezwa PoTomka do Europejczyków
      www.scholar-online.pl/index.php?rowstart=0
    • pies_na_czarnych.o Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 10:26
      Ten pan juz nigdy nie bedzie prezydentem. :o))

      Ziobru musi na dwa etaty robic. Doktor G. czeka na pieniadzory.
    • doktor.g Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 10:45
      no wlasnie !

      a tak wogle to kiedy dzieciok pojdzie siedzic ?
    • jojo148 Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 11:00
      Ziobro nie dorasta ani intelektualnie ani umysłowo do Piotra Kownackiego,który był przewidywany na szefa prezydenckiej kampanii wyborczej. Może dlatego bardziej pasuje do Lecha Kaczyńskiego
    • prawieemeryt Uzbiera jakieś 12-14 procent. 31.08.09, 11:11
      Nawet dobre wino ma tylko tyle lub niewiele więcej. Niech więc
      zbiera dla niego lepiej butelki. Pójdzie z agitacjom poza granice
      wioch małopolsko-galicyjskich to go za Ziebro powieszom.
    • ave.duce Re: Duet Ziobro-Kaczyński > czyli... 31.08.09, 11:24
      Ziobro zredukowany do Zera także przez bliźnięta.

      :p
    • tw_wielgus Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 11:27
      Zastanwaiam się kto jeszcze z pisiej braci wierzy w możliwość
      reelekcji LK? Chyba nikt przy zdrowych zmysłach...
      O! Sam odpowiedziałem na to pytanie...;P
    • obraza.uczuc.religijnych Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 11:36
      Będą liczyć, że lemingi znów dadzą się nabrać na "szeryfa"
      Kaczyńskiego, "walkę z korupcją" i "dostęp do zawodów prawniczych"?
      Na szczęście ludzie myślą bardzioej samodzielnie niż w 2005 r. i na
      takie bzdury się raczej nie nabiorą.
    • bortug Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 12:10
      tu nie chodzi o to by LK wygrał wybory, chodzi o to zeby nie poniósł masakrycznej porażki, żeby wszedł do 2 tury z Tuskiem i przegral. To utrwali tylko dwupartyjny podział PO-PiS na scenie politycznej a Jarek powie, ze elity i inne złe moce znowu sprzysiegneły sie przeciwko jedynej słusznej partii. PiS buduje swoją moc na walce z wyimaginowanym wrogiem. Sieje poczucie niebezpieczeństwa przed którym PiS potrafi obronić. Hitler i Stalin tak samo działali. Wmawiali społeczeństwu, ze wsyscy wokół są przeciw nim. Tak właśnie tłumaczyli swoje wojny, które sami rozpylali.
    • arabuza Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 12:47
      Jeśli mam do wyboru kłamliwego łżeliberała-cudotwórcę, który nawet nie próbował zrobić ani jednej obiecanej reformy i katolickiego socjalistę (nie wiedzieć czemu przez lewactwo nazywanego prawicą) to wybiorę UPR. :-)
    • ananix Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 13:52
      już raz był, sprawdził się, był dobry, Kaczyński wygrał, więc wybiórcza plecie bzdury jak zawsze, jednak Ziobro dementuje te ploty
      trzeba pomyśleć i słuchać, a nie kopiować bzdety
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 14:27
        O żadnej kampanii nie ma mowy bo PiS brzydzi się PRem. Zresztą
        prezent nie jest związany z żadną partią polityczną.
    • wanda43 Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 14:19
      Niech idą do diabła. Znaczy Ziobro razem z dwoma.
    • lehoo Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 14:59
      Nie ma to najmniejszego znaczenia. Szanse Kaczyńskiego na reelekcję są takie same jak na wygranie konklawe.
    • stoerungsquelle Re: Duet Ziobro-Kaczyński 31.08.09, 17:01
      Kampanii w internecie z pewnoscia nie bedzie. To jedno jest niemal pewne.

      ----
      Odezwa PoTomka do Europejczyków
      www.scholar-online.pl/index.php?rowstart=0
    • strikemaster Chyba trio? 31.08.09, 19:45
      NBo Kaczyński występuje w dwóch osobach.
    • majajekukubzdziongvamajaje Re: Duet Ziobro-Kaczyński 01.09.09, 16:16
      "Ziobro dużo lepiej wypada w mediach"? Osobliwa opinia! Zbysia podobnie jak Jaruś wygląda w mediach jak półgęsek zza krzaka, chociaż robi to w trochę innym stylu. Klientelę wyborczą Borubarowi raczej odstrazy, niż przyciągnie. Chyba, że zacznie używać bardziej dyskretnej szminki...
    • reniaczek1980 Re: Duet Ziobro-Kaczyński 06.09.09, 10:04
      Mysle, ze ZZ nie bedzie pomagac LK w kampanii.
    • ananix Re: Duet Ziobro-Kaczyński 07.09.09, 00:52
      majajekukubzdziongvamajaje jesteś homoseksualistą, że tak dobrze ich "rozeznajesz' ??
      co za POziom... ;(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka