Dodaj do ulubionych

STATYSTYKA

    • mysza_81 Re: STATYSTYKA 09.09.05, 23:25
      Jak zobaczylam ten napis "STATYSTYKA" to pierwsze co pomyslalam o studiach.I
      powiem, ze to nie bylo wcale mile wspomnienie!Ał....ale to mam daleko za
      soba...i dobrze!
      • cuski Bogusia 09.09.05, 23:33
        Bogusia, ja rowniez studiowalem statystyke,
        ale w sumie nie mialem z nia jakis specjalnych problemow smile
        • mysza_81 Re: Bogusia 09.09.05, 23:36
          Mnie niektore rzeczy ciezko wchodzily do mojej malej glowki.
          • cuski Kazdy ma inny talent... 09.09.05, 23:40
            Kazdy ma inny talent... jedni lepiej przyswaja liczby,
            a drudzy lepiej posluguja sie piorem smile))
            • mysza_81 Re: Kazdy ma inny talent... 09.09.05, 23:43
              No dyc prawda gaco!!Sorry baco... he ehhe
              • cuski Bogusia 09.09.05, 23:48
                Bogusia, TY chyba nie goralka, he he he...
                • mysza_81 Re: Bogusia 09.09.05, 23:51
                  No nie a szkoda!!!Oj szkoda i to jaka!!! Oj by sie dzialo!!Oj dzialo!
                  • cuski Re: Bogusia 09.09.05, 23:56
                    W goralkach plynie zajebiscie goraca krew... wiem cos o tym... tu gdzie
                    mieszkam, to sami gorale urzeduja smile

                    M4verick pewnie potwierdzi, to co napisalem powyzej, he he he...

                    PS. To moze TY Krakowianka jestes ? smile
                    • aga309 Re: Bogusia 09.09.05, 23:58
                      OOO! Cuskiego zżera ciekawość smile)))
                      • mysza_81 Re: Bogusia 10.09.05, 00:02
                        Oj zzera!!Ciekawe!
                        A mowia ze ciekawosc to pierwszy stopien do... piekla he hehe
                        • cuski To WY nie wiecie ... ? 10.09.05, 00:06
                          To WY nie wiecie, ze ze mnie taki przyjacielski diabel jest, he he he...
                      • cuski Nooo, nie powiem ... 10.09.05, 00:05
                        Nooo, nie powiem zebym nie byl ciekawy, he he he...
                        • mysza_81 Re: Nooo, nie powiem ... 10.09.05, 00:07
                          No raczej napewno wszyscy jestesmy ciekawi wiec wszyscy trafimy do jednego
                          pudla "piekla"smilehhehehee
                          • cuski Ja jestem czartem upadlym ... 10.09.05, 00:09
                            Ja jestem czartem upadlym, wiec nie chce do PIEKLA, tylko do NIEBA, he he he...
                            • mysza_81 Re: Do piekla , do nieba!!... 10.09.05, 00:15
                              To piosenka Blue Cafe!!!
                              • cuski Blue Cafe 10.09.05, 00:17
                                Lubie zespol Blue Cafe, ale nie slyszalem tego utworu.
                                • mysza_81 Re: Blue Cafe 10.09.05, 00:18
                                  calkiem calkiem jest gazdzino!!
                                  zartujemy bo smiech to zdrowie!!Wasze zdrowie!!!
                    • mysza_81 Re: Bogusia 10.09.05, 00:01
                      YEs!Jak to mowia Swoj pozna SWEGo!
                      • cuski W sumie ... 10.09.05, 00:08
                        W sumie Podkarpackie sasiaduje z Malopolskim,
                        wiec chyba MY sa Swojaki, he he he...
                        • aga309 Re: W sumie ... 10.09.05, 00:13
                          A te dwa, ze Śląskim, witajcie w grupie!
                          Upadły czart- czyli Aniołek, FAJNE!!! smile))
                          Pasuje do Ciebie!
                          • cuski Do Was za to ... 10.09.05, 00:15
                            Do Was za to pasuje okreslenie UPADLE DIABLICE - czyt. ANIELICE, he he he...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka