mysza_81 Re: STATYSTYKA 09.09.05, 23:25 Jak zobaczylam ten napis "STATYSTYKA" to pierwsze co pomyslalam o studiach.I powiem, ze to nie bylo wcale mile wspomnienie!Ał....ale to mam daleko za soba...i dobrze! Odpowiedz Link
cuski Bogusia 09.09.05, 23:33 Bogusia, ja rowniez studiowalem statystyke, ale w sumie nie mialem z nia jakis specjalnych problemow Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Bogusia 09.09.05, 23:36 Mnie niektore rzeczy ciezko wchodzily do mojej malej glowki. Odpowiedz Link
cuski Kazdy ma inny talent... 09.09.05, 23:40 Kazdy ma inny talent... jedni lepiej przyswaja liczby, a drudzy lepiej posluguja sie piorem )) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Kazdy ma inny talent... 09.09.05, 23:43 No dyc prawda gaco!!Sorry baco... he ehhe Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Bogusia 09.09.05, 23:51 No nie a szkoda!!!Oj szkoda i to jaka!!! Oj by sie dzialo!!Oj dzialo! Odpowiedz Link
cuski Re: Bogusia 09.09.05, 23:56 W goralkach plynie zajebiscie goraca krew... wiem cos o tym... tu gdzie mieszkam, to sami gorale urzeduja M4verick pewnie potwierdzi, to co napisalem powyzej, he he he... PS. To moze TY Krakowianka jestes ? Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Bogusia 10.09.05, 00:02 Oj zzera!!Ciekawe! A mowia ze ciekawosc to pierwszy stopien do... piekla he hehe Odpowiedz Link
cuski To WY nie wiecie ... ? 10.09.05, 00:06 To WY nie wiecie, ze ze mnie taki przyjacielski diabel jest, he he he... Odpowiedz Link
cuski Nooo, nie powiem ... 10.09.05, 00:05 Nooo, nie powiem zebym nie byl ciekawy, he he he... Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Nooo, nie powiem ... 10.09.05, 00:07 No raczej napewno wszyscy jestesmy ciekawi wiec wszyscy trafimy do jednego pudla "piekla"hhehehee Odpowiedz Link
cuski Ja jestem czartem upadlym ... 10.09.05, 00:09 Ja jestem czartem upadlym, wiec nie chce do PIEKLA, tylko do NIEBA, he he he... Odpowiedz Link
cuski Blue Cafe 10.09.05, 00:17 Lubie zespol Blue Cafe, ale nie slyszalem tego utworu. Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Blue Cafe 10.09.05, 00:18 calkiem calkiem jest gazdzino!! zartujemy bo smiech to zdrowie!!Wasze zdrowie!!! Odpowiedz Link
cuski W sumie ... 10.09.05, 00:08 W sumie Podkarpackie sasiaduje z Malopolskim, wiec chyba MY sa Swojaki, he he he... Odpowiedz Link
aga309 Re: W sumie ... 10.09.05, 00:13 A te dwa, ze Śląskim, witajcie w grupie! Upadły czart- czyli Aniołek, FAJNE!!! )) Pasuje do Ciebie! Odpowiedz Link
cuski Do Was za to ... 10.09.05, 00:15 Do Was za to pasuje okreslenie UPADLE DIABLICE - czyt. ANIELICE, he he he... Odpowiedz Link