Dodaj do ulubionych

PIĘTAS!!!

10.12.10, 00:42
- Dzień dobry wszystkim! - powiedział James przed snem.
- Chrrrrr, pfff, zzzzz... - odpowiedzieli chórem forumowicze.

:D
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 07:41
      Piąteczek Ukochany! :)

      Wszyscy dobuzieni? Stoimy po stronie ZOO? :D

      PS. Nie chrapię :F
    • hardy1 Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 07:42
      ...i znów okazało się że bez chóru nikt sie nie obędzie...;)
      • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 07:46
        Chór Armii Czerwonej to mój ulubiony ;) TTM?
        • king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 09:03
          A mój - The Hur, zdaje się, że z reklamy Lay'sów. ;)
          • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 09:34
            Ben Hur? :D
            • king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 09:41
              To to. ;)
              • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 10:01
                To TY???

                :DDD

                I'm in love :DDDD
                • king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 10:07
                  Ale co końkretnie Ci się najbardziej podoba. Mój fryz, czy raczej perkusja? :D
                  • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 10:23
                    Końkretnie oddziaływanie okołoresorowe ;)
                    • king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 10:43
                      A amplituda dobra? ;)
                      • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 10:49
                        Możemy podkręcić ;))
                        • king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 11:53
                          Lecę na korepetycje do królika. :D
                          • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 12:15
                            Nieee, nie marnuj na to energii ;) :D
                            • king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 12:20
                              Spoko, mam durexy. A nie, czekaj... duracelle!!! :D
                              • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 13:35
                                Dura cukierek, sed cukierek :D
                                • king.james Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 13:52
                                  Lingua longa, vagina contenta. ;)

                                  Tylko tyle znam z łaciny. No i jeszcze k..., ch... i spie... ;)
                                  • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 17:54
                                    Ekhmm, ukhmmm... tak, też! :D

                                    k..., ch... i spie..

                                    To jest jakaś romantyka wyższej jazdy :D
        • alik-w-plomieniach Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 11:38
          Nie no, ja to raczej wolę dobre chóralne wejście i orkiestrowe pierdolnięcie.
          O, na przykład tak.
    • morelka_1 Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 08:03
      Chyba nie wszyscy....
      ja usłyszałam jedno: Beeek! :D
      • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 08:22
        Ouppps ;P
    • sru_karka Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 10:51
      Ha! Nareszcie :)
      W związku z tym nawet ozdrowiałam... Bo od zeszłego czwartku byłam zasmarkana dość mocno ;)

      Dziędobry ;)
      • twardycukierek Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 11:10
        To CUD!

        :D

        A nawet CóD! ;)
        • sru_karka Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 11:40
          Takie cÓda zdarzają się TYLKO w piątki! :D
      • redundant DAÓN!!! 10.12.10, 12:47
        Spadnijcie no już ten wątek, gdyż tytuł jakby przypomina - z przeproszeniem - nazwisko jakiegoś posła PiS. :> :P
        • alik-w-plomieniach Re: DAÓN!!! 10.12.10, 14:46
          Tego specjalisty od męskich odbytów?
    • madalenka25 Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 14:57
      wcale nie jest bry.. jest coby nie powiedzieć brzydko..
      kawa, kawa i proszki a łeb dalej boli...
      kuźwa żeby to chociaż jakiś globus był a tu tak po prostu napier...
    • woda.na.mlyn Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 15:02
      Wierci-piętas?

      Cuś w tym musi być, jedwo mogę usiedzieć w robocie

      To se poskacz młocie!

      :/
    • flissy Re: PIĘTAS!!! 10.12.10, 18:01
      Ja powiem tak,,,Kingu ja nie wiem o co qman ale jest z Toba,jestem za,zgadzam sie na wszystko;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka