Dodaj do ulubionych

Pora na Telesfora;D

21.11.05, 00:31
Miły łikend;D
Czy jest coś gorszego dla faceta niz fakt dogadania sie dwóch zranionych w
ten sam sposób kobiet?
Chyba tylko impotencja;D
A jest nas więcej, stworzymy jedną wielką szczęsliwa rodzinę...
Albo harem jak kto woli;D

Burak, tęsknię;D
Obserwuj wątek
    • zapalniczka Re: Pora na Telesfora;D 21.11.05, 00:53
      faceci to tylko ranic potrafia :P
      • mariolka99 Re: Pora na Telesfora;D 21.11.05, 08:59
        Powiedziałabym :chuj im w dupe, ale na przyjemność trzeba zasłużyc:PPP

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka