b-beagle 05.09.06, 19:43 Czy dajecie napiwki i w jakiej wysokości ? Ja zawsze mam z tym problemy ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Epsilon Re: Napiwki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 19:52 ja daje ale nie wszędzie. 10 do 15% Odpowiedz Link Zgłoś
iberia30 Re: Napiwki 05.09.06, 20:16 Na ogol daje, wysokosc zalezy od rachunku, najczesciej zaokraglam w gore do pelnej dziesiatki, albo piatki. Odpowiedz Link Zgłoś
czwarty.wymiar Re: Napiwki 05.09.06, 20:18 Zazwyczaj daję w wysokości ok. 10% (czasami trochę więcej - w zależności od kwoty "bazowej" ;)). Oczywiście nie dotyczy to sytuacji, gdy zostałem źle obsłużony. Odpowiedz Link Zgłoś
feminasapiens Re: Napiwki 06.09.06, 08:15 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=29&w=32093030&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
0golone_jajka Re: Napiwki 06.09.06, 09:16 Ja nigdy nie mam z tym problemów - nie daję Odpowiedz Link Zgłoś
olgaz2 Re: Napiwki 06.09.06, 11:50 ja daje zle nie zawsze i nie wszedzie. zaokraglam do pelnej dziesiatki lub piatki. mialam kiedys sytuacje ze mloda kelnereczka sama sobie odciagnela napiwek placilicmy z mezem 74 zl i dalismy sto ,reszty juz nie zobaczylismy .patrzylismy sie na dziewczyne ,pilismy wooooolno kawe w nadziei ze moze zapomniala lub ma duzo gosci (bo bylo sporo)a ona nic usmiechala sie do nas i nic ,w koncu sie upomnielismy o reszte.odnioslam dziwne wrazenie ze ta mloda dama pomyslala sobie ze jak nie mowimy po polsku to napewno mamy tyle kasy ze nie robi to nam roznicy 20 czy50 zl. Odpowiedz Link Zgłoś
iberia30 Re: Napiwki-inny przyklad 06.09.06, 15:45 ostatnio ze znajomymi bylismy w Pizza Hut, kelnerka mila, kompetentna, szybko nas obsluzyla, wiec dalismy napiwek 10zl-polozylismy na tacy, nie chciala wziac- myslala, ze komus z nas wypadlo :-), w koncu po naszym zdecydowanym zapewnieniu przyjela :-). Odpowiedz Link Zgłoś
seth.destructor Re: Napiwki 06.09.06, 19:02 Wysokosc zalezy od wielkosci biustu kelnerki i szerokosci jej usmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś