05.09.06, 19:43
Czy dajecie napiwki i w jakiej wysokości ? Ja zawsze mam z tym problemy ;)
Obserwuj wątek
    • Gość: Epsilon Re: Napiwki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 19:52
      ja daje ale nie wszędzie. 10 do 15%
    • iberia30 Re: Napiwki 05.09.06, 20:16
      Na ogol daje, wysokosc zalezy od rachunku, najczesciej zaokraglam w gore do
      pelnej dziesiatki, albo piatki.
    • czwarty.wymiar Re: Napiwki 05.09.06, 20:18
      Zazwyczaj daję w wysokości ok. 10% (czasami trochę więcej - w zależności od kwoty "bazowej" ;)).
      Oczywiście nie dotyczy to sytuacji, gdy zostałem źle obsłużony.
    • feminasapiens Re: Napiwki 06.09.06, 08:15
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=29&w=32093030&s=0
    • 0golone_jajka Re: Napiwki 06.09.06, 09:16
      Ja nigdy nie mam z tym problemów - nie daję
      • olgaz2 Re: Napiwki 06.09.06, 11:50
        ja daje zle nie zawsze i nie wszedzie. zaokraglam do pelnej dziesiatki lub
        piatki.
        mialam kiedys sytuacje ze mloda kelnereczka sama sobie odciagnela napiwek
        placilicmy z mezem 74 zl i dalismy sto ,reszty juz nie
        zobaczylismy .patrzylismy sie na dziewczyne ,pilismy wooooolno kawe w nadziei
        ze moze zapomniala lub ma duzo gosci (bo bylo sporo)a ona nic usmiechala sie do
        nas i nic ,w koncu sie upomnielismy o reszte.odnioslam dziwne wrazenie ze ta
        mloda dama pomyslala sobie ze jak nie mowimy po polsku to napewno mamy tyle
        kasy ze nie robi to nam roznicy 20 czy50 zl.
        • iberia30 Re: Napiwki-inny przyklad 06.09.06, 15:45
          ostatnio ze znajomymi bylismy w Pizza Hut, kelnerka mila, kompetentna, szybko
          nas obsluzyla, wiec dalismy napiwek 10zl-polozylismy na tacy, nie chciala wziac-
          myslala, ze komus z nas wypadlo :-), w koncu po naszym zdecydowanym zapewnieniu
          przyjela :-).
    • Gość: ss 10% IP: 81.19.200.* 06.09.06, 15:13
      jkak jestem zadowolony.
    • ynruj Zależy czy ładna kelnerka... 06.09.06, 16:52

    • seth.destructor Re: Napiwki 06.09.06, 19:02
      Wysokosc zalezy od wielkosci biustu kelnerki i szerokosci jej usmiechu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka