Dodaj do ulubionych

Jak zidentyfikować szpiona

01.08.09, 19:45
Gazeta.pl podała, że polski eurodeputowany pomykał w Niemczech autostradą w niewłaściwą stronę. "Ponieważ trzydziestosześcioletni deputowany wylegitymował się paszportem dyplomatycznym gwarantującym immunitet, nie można było go ukarać za złamanie przepisów drogowych". Jest tylko dwóch 36-letnich posłów: Sławomir Nitras i Tomasz Poręba. I teraz niech przyjdzie Salomon i rozstrzygnie, który to.

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6884479,Polski_eurodeputowany_jechal_autostrada_do_tylu.html
Obserwuj wątek
    • Gość: dotylu Re: inny aspekt IP: *.pools.arcor-ip.net 02.08.09, 10:13
      Jest jeszcze inny aspekt tej afery. Pisano, ze jechal "do tylu" a
      nie w niewlasciwym kierunku, czy pod prad (geisterfahrer). Rozumiem,
      ze jechal na wstecznym? O kurde, lepsze niz kawaly z Rosjanami i
      innymi nacjami w tle.
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6884479,Polski_eurodeputowany_jechal_autostrada_do_tylu.html?skad=rss
      • lernakow Re: inny aspekt 02.08.09, 10:34
        Gość portalu: dotylu napisał(a):

        > Rozumiem, ze jechal na wstecznym?
        >
        To chyba oczywiste. Polak jak trafia na jednokierunkową, którą koniecznie musi przejechać, ustawia się tyłem , jedzie i już jest przekonany, że to nie jest pod prąd.
        Oczywiście nie każdy Polak, tylko jakaś znikoma, ale bardzo złą opinię robiąca mniejszość.
        • Gość: dotylu Re: prawie bingo IP: *.pools.arcor-ip.net 02.08.09, 15:32
          Na "wiadomosciach" malo elegancko i malo dyplomatycznie o tym
          przypadku ludzie dyskutuja.;) I sie nie dziwie.
    • Gość: bezpartyjny Nitras, i wszystko jasne. IP: *.home.otenet.gr 02.08.09, 17:18
      Nitras jest poza prawem. Gliniarze co najwyżej mogą go pouczyć.
      www.rp.pl/artykul/2,343383_Nitras_jechal_na_wstecznym_po_autostradzie.html
      • Gość: Kingston Re: Nitras, i wszystko jasne. IP: *.opera-mini.net 02.08.09, 17:23
        Myslalem, ze tylko w Polsce panuje tak glupie prawo dotyczace immunitetu.
        • Gość: do tylu Re: Nitras, i wszystko jasne.A koszty? IP: *.pools.arcor-ip.net 02.08.09, 17:39
          Wstrzymany ruch na autostradzie kosztuje duzo. Kto za to zaplaci?
          Podatnik niemiecki, polski czy sprawca zamieszania prywatnie, czy z
          jakiegos ubezpieczenia? Jak to jest?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka