Dodaj do ulubionych

Problem z egzaminem

01.09.11, 22:55
Witam,
mam pytanie odnośnie egzaminu. Otóż nie uzyskałam w terminie zaliczenia z ćwiczeń, przez co nie mogłam podejść do egzaminu i pierwszy mój termin wypada w sesji poprawkowej. Co jeśli jednak do niego nie podejdę? Wiem, że profesor przewiduje termin poprawkowy "dn. tego i owego, dla osób dla których termin wrześniowy jest terminem pierwszym", ale nie wiem czy obejmuje on również takie przypadki jak mój? Czy w takiej sytuacji mogę pojawić się w tym późniejszym terminie traktując go jako swój drugi termin, czy muszę mieć zwolnienie lekarskie za poprzedni termin?
Obserwuj wątek
    • kumite Re: Problem z egzaminem 29.09.11, 23:51
      Chyba zgodnie z regulaminem (a przynajmniej u mnie w instytucie tak było), jeżeli pierwszy raz podchodziło się do czegoś we wrześniu nie było już opcji poprawki-było to "dobrowolne" zrzeczenie się drugiego terminu. Najlepiej pogadaj z profesorem albo dyrektorem instytutu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka