burebaruta
01.09.11, 22:55
Witam,
mam pytanie odnośnie egzaminu. Otóż nie uzyskałam w terminie zaliczenia z ćwiczeń, przez co nie mogłam podejść do egzaminu i pierwszy mój termin wypada w sesji poprawkowej. Co jeśli jednak do niego nie podejdę? Wiem, że profesor przewiduje termin poprawkowy "dn. tego i owego, dla osób dla których termin wrześniowy jest terminem pierwszym", ale nie wiem czy obejmuje on również takie przypadki jak mój? Czy w takiej sytuacji mogę pojawić się w tym późniejszym terminie traktując go jako swój drugi termin, czy muszę mieć zwolnienie lekarskie za poprzedni termin?