jaa_ga 31.05.04, 10:56 Witam i do poprawki przekazuję ten oto "neologizm" miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,2102626.html :) Link Zgłoś Obserwuj wątek
miltonia Re: Do poprawki:) 31.05.04, 11:38 A jak bylo wczesniej? Bo teraz jest: dla bYdynkow z tzw. wielkiej plyty. Ze w bydynkach to literowka ale dlaczego tzw. wielka plyta? Wielka plyta to wielka plyta a nie tzw. Link Zgłoś