Dodaj do ulubionych

Do poprawki:)

31.05.04, 10:56
Witam i do poprawki przekazuję ten oto "neologizm"

miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,2102626.html
:)
Obserwuj wątek
    • jaa_ga Re: Do poprawki:) 31.05.04, 11:32
      Reakcja była błyskawiczna :)
      • miltonia Re: Do poprawki:) 31.05.04, 11:38
        A jak bylo wczesniej? Bo teraz jest: dla bYdynkow z tzw. wielkiej plyty.
        Ze w bydynkach to literowka ale dlaczego tzw. wielka plyta? Wielka plyta to
        wielka plyta a nie tzw.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka