Dodaj do ulubionych

SKANDAL NA FORUM KSIĄŻKI

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.04, 16:41
Redakcja ogłosiła konkurs na recenzję ksiązki "Na zachodzie bez zmian",
z góry redakcja przewidziała dwóch zwycięzców, istnieje uzasadnione
podejrzenie,że to ktoś z redakcji - najprawdopodobniej "ich dwóch" napisało
wszystkie konkursowe recenzje, za wyjątkiem Wielkiej Wygranej, co do której
niezalezność od redakcji nie budzi wątpliwości, ze względu na krytyczne
stanowisko wyżej wymienionej wobec redakcji.

W związku z zaistniałą sytuacją, domagam się przyznania mi głównej nagrody,
na podstawie samej akcesji do konkursu!
Obserwuj wątek
    • Gość: beznicka Tebe, Tebe! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.04, 19:26
      A tutaj ?

      Przecież padłam ofiarą oszustów!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka