Dodaj do ulubionych

problem z wylogowaniem

10.01.16, 10:47
Mam problem z wylogowaniem. U góry z prawej strony sa 3 kreseczki ale wciskam je i nie dzialaja.Jak sie wylogowac w takim razie czy jest inny sposób?
Obserwuj wątek
    • gosc090 Re: problem z wylogowaniem 16.01.16, 15:48
      Chodzi mi o wylogowanie z komórki w komputerze wiem jak sie wylogowac a tu niestety nigdzie nie mogę znaleźć. Help

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka