gosc090 10.01.16, 10:47 Mam problem z wylogowaniem. U góry z prawej strony sa 3 kreseczki ale wciskam je i nie dzialaja.Jak sie wylogowac w takim razie czy jest inny sposób? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gosc090 Re: problem z wylogowaniem 16.01.16, 15:48 Chodzi mi o wylogowanie z komórki w komputerze wiem jak sie wylogowac a tu niestety nigdzie nie mogę znaleźć. Help Odpowiedz Link Zgłoś