Dodaj do ulubionych

Do admina forum Wiadomości

31.01.06, 10:14
Gdzie jest na forum wiadomość z pierwszej strony "Były wojewoda: ostrzegałem
ministrze Dorn"? Czyżby zaczęła już działać cenzura?
Obserwuj wątek
    • jabbur Re: Do admina forum Wiadomości 31.01.06, 12:30
      Proszę:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=35928261
      • kropka Re: Do admina forum Wiadomości 31.01.06, 12:33
        ale pod artykułem nie ma linku do komentowania.
        Celowo tak jest?
        • jabbur Re: Do admina forum Wiadomości 31.01.06, 12:44
          Przecież to tekst z Nowego Dnia. Miał podłączone forum??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka