jk49 31.01.06, 10:14 Gdzie jest na forum wiadomość z pierwszej strony "Były wojewoda: ostrzegałem ministrze Dorn"? Czyżby zaczęła już działać cenzura? Link Zgłoś Obserwuj wątek
jabbur Re: Do admina forum Wiadomości 31.01.06, 12:30 Proszę: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=35928261 Link Zgłoś
kropka Re: Do admina forum Wiadomości 31.01.06, 12:33 ale pod artykułem nie ma linku do komentowania. Celowo tak jest? Link Zgłoś
jabbur Re: Do admina forum Wiadomości 31.01.06, 12:44 Przecież to tekst z Nowego Dnia. Miał podłączone forum?? Link Zgłoś