basia 18.05.03, 19:52 Składam postulat w sprawie nagrody (może jednak nie kubka) dla forumowiczów ,których posty są natchnieniem dla innych forumowiczów do zakładania wątków. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: niech Re: Postulat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.03, 19:56 Veto. Kazda zacheta do pisania czegokolwiek skonczy sie na tym forum wytryskiem frustratow. A ciecz ta niepijalna jest, przy niej wydzielina Obcego, 8-go pasazera Nostromo wydaje sie byc ajerkoniakiem. Link Zgłoś
basia Re: Postulat 18.05.03, 20:01 To forum przestanie istnieć jak znikną muzy/koszmary niektórych forumowiczów. Link Zgłoś
Gość: niech Re: Postulat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.03, 20:05 Dzis i tobie i kanukowi udalo sie dotknac sedna. Ale to gowno niezatapialne jest. PS. Uzyte zostalo slowo gowno. Cenzorowi z W-wy (cenzorce raczej) daje pod uwage. Link Zgłoś
kurwiki_begerowej Re: Postulat 19.05.03, 01:14 Gość portalu: niech napisał(a): > Veto. Kazda zacheta do pisania czegokolwiek skonczy sie na tym forum wytryskiem > > frustratow. A ciecz ta niepijalna jest, przy niej wydzielina Obcego, 8-go > pasazera Nostromo wydaje sie byc ajerkoniakiem. Jak widać takim niehom jak ty zahent fogle nie czeba bo bez zahent piszesz gopoty. Jesteś esz bardzo gópi i pomarszczone masz wszystko. Link Zgłoś
aniela_ Re: Postulat 19.05.03, 09:36 proponuje zeby to byly wielotygodniowe wakacje. wakacje od forum Link Zgłoś
basia Re: Postulat 19.05.03, 10:06 aniela_ napisała: > proponuje zeby to byly wielotygodniowe wakacje. wakacje od forum admin na to jak na lato... nie odbierałabym tak pochopnie chleba adminom a soli forumowiczom forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=6085024&a=6085120 Link Zgłoś
aniela_ Re: Postulat 19.05.03, 10:27 o sól bym sie nie obawiała. to nie jest jedynia jej kopalnia. Link Zgłoś
basia Re: Postulat 19.05.03, 10:29 aniela_ napisała: > o sól bym sie nie obawiała. to nie jest jedynia jej kopalnia. a nie,nie..kawę jeżeli już to się słodzi,nie soli Link Zgłoś
aniela_ Re: Postulat 19.05.03, 10:33 pijam nie tylko kawę. o czym informuję na wypadek gdyby uszlo to uwadze. Link Zgłoś
aniela_ Re: Postulat 19.05.03, 10:41 dla mnie rodzaj napojow jest sprawa pierwszorzedną z uwagi na smak wlasnie. a o gustach dyskutowac nie bede bo nie wypada. Link Zgłoś
basia Re: Postulat 19.05.03, 10:53 aniela_ napisała: > dla mnie rodzaj napojow jest sprawa pierwszorzedną z uwagi na smak wlasnie. > a o gustach dyskutowac nie bede bo nie wypada. na smak ma wpływ gatunek nie rodzaj Link Zgłoś
aniela_ Re: Postulat 19.05.03, 11:45 a moim zdaniem najwiekszy wplywa na smak ma jakosc. ale nie musimy sie zgadzac. Link Zgłoś
theseus Anielko_ 19.05.03, 10:09 Zgodnie z postulatem Basi to już możesz odbierac nagrodę :)) Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko_ 19.05.03, 10:25 w sensie ze wątek ktory zainspirowana utworzylam stal sie z kolei inspiracją dla Basi? Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 10:44 aniela_ napisała: > w sensie ze wątek ktory zainspirowana utworzylam stal sie z kolei inspiracją > dla Basi? Anielko_ szukaj cierpliwie :)) a zapewne znajdziesz choć może nie bedzie to takie eleganckie miejsce jak salon. Jednak atmosfera jaka tam panuje jest naprawde wyjątkowa. Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko_ 19.05.03, 10:46 he? chyba mnie przeceniasz. mnie trzeba za reke podprowadzic a nastepnie palcem wskazac co i gdzie Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 11:06 aniela_ napisała: > he? chyba mnie przeceniasz. mnie trzeba za reke podprowadzic a nastepnie palcem > > wskazac co i gdzie mogę Ci powiedzieć : pójdz dziecię za` mną ale obawiam sie że mogę spotkac sie z protestem wiadomych środowisk. Wiesz ta droga może prowadzić na manowce :)))) i co wtedy, jesteś gotowa nadal chcesz podac swą rekę przewodnikowi ? Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko_ 19.05.03, 11:50 nie. wyedt nie. obuwie mam nieodpowiednie zeby sie po manowcach przechadzac z nim. Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 12:02 aniela_ napisała: > nie. wyedt nie. obuwie mam nieodpowiednie zeby sie po manowcach przechadzac z > nim. Anielko_ obuwie to nie problem pomyśl o kolorowych manowcach :) Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko_ 19.05.03, 13:46 A gdzie sa te manowce Theseusu, bo jestem zainteresowana? Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 14:31 miltonia napisała: > A gdzie sa te manowce Theseusu, bo jestem zainteresowana? Miltoniu zbiłaś mnie z pantałyku a wszystko przez ten pachnący groszek jeszcze nie moge dojść do siebie :-))) Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko_ 19.05.03, 14:44 To jak dojdziesz do siebie, to daj znac. Szkoda tylko,ze ten groszek wachales nie pod moim oknem, choc u mnie tez ladnie pachnie, bo ciasto pieke. Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 15:02 miltonia napisała: > nie pod moim oknem, choc u mnie tez ladnie pachnie, bo ciasto pieke. Miltoniu a jakie to smakołyki pieczesz, zaznaczam że jestem łasuchem :-) Link Zgłoś
theseus Złośliwko 19.05.03, 15:38 zlo-sliwka napisała: > o żesz Ty ... pogromco pachnącego groszku ;-) Złośliwko szukam tego jedynego ziarnka z bajki :-))) Link Zgłoś
miltonia Re: Złośliwko 19.05.03, 15:41 theseus napisał: > Złośliwko szukam tego jedynego ziarnka z bajki :-))) Do znanego z bajki testu szukasz owego ziarnka? Link Zgłoś
theseus Re: Złośliwko 19.05.03, 15:44 miltonia napisała: > > Do znanego z bajki testu szukasz owego ziarnka? Miltoniu wiesz chcę być jak najbardziej wierny ....faktom :-))) Link Zgłoś
miltonia Re: Złośliwko 19.05.03, 15:46 theseus napisał: > Miltoniu wiesz chcę być jak najbardziej wierny ....faktom :-))) I w bajkach tych .....faktow szukasz? Link Zgłoś
theseus Re: Złośliwko 19.05.03, 16:01 miltonia napisała: > I w bajkach tych .....faktow szukasz? Ja chcę życ jak w bajce Miltoniu :-))) Link Zgłoś
miltonia Re: Złośliwko 19.05.03, 16:06 theseus napisał: > Ja chcę życ jak w bajce Miltoniu :-))) To moze lepiej zajrzyj do bajki o zlotej rybce. Link Zgłoś
theseus Re: Złośliwko 19.05.03, 16:17 miltonia napisała: > > To moze lepiej zajrzyj do bajki o zlotej rybce. Miltoniu to nie bajka ja ją mam :-))) Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko_ 19.05.03, 15:15 Juz sie upieklo. Orzechowiec. Tez jestem lasuchem, ze szczegolnym uwzglednieniem napojow mieszanych. Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko_ 19.05.03, 15:17 tu igor tam tezeusz tu zlosliwka tam mirelka? tylko ja chodze wszedzie w tej samej sukience? Link Zgłoś
zlo-sliwka Re: Anielko_ 19.05.03, 15:51 ZAWSZE wychodzę z domu ubrana. No, kiedyś biegałam goło na komputery. Musiałam zrobić furorę, bo poczta ściągała mnóstwo maili, nawet z robaczkami ;-) TA sukienka nie ma konta w moim outlooku :-)))) Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko_ 19.05.03, 15:57 zlo-sliwka napisała: No, kiedyś biegałam goło na komputery. A to juz wiem, dlaczego Theseus pod Twoim oknem, groszek wacha. Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 15:43 aniela_ napisała: > tu igor tam tezeusz tu zlosliwka tam mirelka? tylko ja chodze wszedzie w tej > samej sukience? Widzisz Anielko czasami lepiej sie nie chwalić że masz tak skromną garderobę. Zyczę Ci więc więcej garderoby a mniej mowy:(( cnoty bywają różne.... Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko_ 19.05.03, 15:48 theseus napisał: > Zyczę Ci więc więcej garderoby a mniej mowy:(( cnoty bywają różne.... hę? czy to jakas wyrazna aluzja grubą nicią szyta moze? Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 16:00 aniela_ napisała: > theseus napisał: > > > > Zyczę Ci więc więcej garderoby a mniej mowy:(( cnoty bywają różne.... > > hę? czy to jakas wyrazna aluzja grubą nicią szyta moze? Pozwól że spuszczę żaluzję na twoja grubą nić będąc przy nadzieji że zacerujesz tą dziurkę. Link Zgłoś
buggi Re: Anielko_ 20.05.03, 16:29 theseus napisał: > aniela_ napisała: > > > tu igor tam tezeusz tu zlosliwka tam mirelka? tylko ja chodze wszedzie w t > ej > > samej sukience? > > Widzisz Anielko czasami lepiej sie nie chwalić że masz tak skromną garderobę. > Zyczę Ci więc więcej garderoby a mniej mowy:(( cnoty bywają różne.... tym samym nastepujesz Anieli na odcisk, ups. Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 15:39 miltonia napisała: > Juz sie upieklo. Orzechowiec. > Tez jestem lasuchem, ze szczegolnym uwzglednieniem napojow mieszanych. Miltoniu jeszcze nie widze a już czuje że mamy wiele wspólnych zainteresowań :))))))) Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko_ 19.05.03, 15:43 theseus napisał: > Miltoniu jeszcze nie widze a już czuje że mamy wiele wspólnych > zainteresowań :))))))) Juz to dawno zauwzylam. :-)))))))))))))))))) Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 16:02 miltonia napisała: > > Juz to dawno zauwzylam. :-)))))))))))))))))) Miło mi Miltoniu :)))))))))))))))))))))))))) Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko_ 19.05.03, 16:03 aha czy czujecie ze moglibyscie wystapic wspolnie w tokszole np ? ;)) Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko_ 19.05.03, 16:13 aniela_ napisała: > aha czy czujecie ze moglibyscie wystapic wspolnie w tokszole np ? ;)) To i ja musialabym sie wtedy w jakas stosowna do wydarzenia garderobe zaopatrzyc. A jakby co, to jakiego tokszola tematycznego masz na mysli? Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 16:15 aniela_ napisała: > aha czy czujecie ze moglibyscie wystapic wspolnie w tokszole np ? ;)) Widzisz Anielko nie każdy chce być gwiazdą sa tacy co unikają rozgłosu :-))) Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko_ 19.05.03, 16:23 Miltonia no takiego o zadzierzganiu więzow za pomocą sieci :) Thezeusz: dzgasz mnie za czesto jak na jeden wątek. a szukam glownie spokoju, najlepiej swietego. Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 16:33 aniela_ napisała: > Thezeusz: dzgasz mnie za czesto jak na jeden wątek. a szukam glownie spokoju, > najlepiej swietego. Anielu przepraszam ale jak mam życ bez dzgania, czy warto wogóle bez niego życ :-)))) świetą raczej nie zostaniesz juz.... Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko_ 19.05.03, 16:36 Wlasnie zauwazylam nietypowe dla Theseusa zachowanie. Moze to pod wplywem emocji? Nawet zaczelam zastanawiac sie, czy nie powinnysmy z Zlosliwka zaczac byc zazdrosne? Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko_ 19.05.03, 16:44 aha mozliwe ze to emocje ale nie takie, ktore moglyby wzbudzic zazdrosc. a co do swietosci, poki T . nie bedzie papiezem póty bede spokojna o swoje (nomen omen) yhyh zycie po zyciu Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 16:45 miltonia napisała: > Wlasnie zauwazylam nietypowe dla Theseusa zachowanie. Moze to pod wplywem > emocji? Nawet zaczelam zastanawiac sie, czy nie powinnysmy z Zlosliwka zaczac > byc zazdrosne? Tak pewnie to emocje więc niech Aniela_ troszke odpocznie, dajmy jej świety spokój :-)) miała dziś tyle wrażeń... Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko_ 19.05.03, 16:50 Tak naprawde, to ona nie potrzebuje spokoju, tym bardziej swietego, juz ja ja znam! Tylko zaczepek ma dosc, oprocz wrazen oczywiscie. Choc tych ostatnich tak naprawde nigdy dosyc. Przynajmniej dla niektorych. Link Zgłoś
theseus Re: Anielko_ 19.05.03, 16:55 Miltoniu gdyby Aniela szukała świętego spokoju to zamieniłaby furtę gazety na św. Piotra. Pomijając oczywiście to że jak ktos sie lubi..... bardzo proszę mnie tylko nie posądzać o kolejne dzgniecie :-)))))) Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko_ 19.05.03, 16:59 Tez tak uwazam. I jesli nie chcesz byc posadzany o dzgniecia, to nie dzgaj. Tym bardziej, ze Twoje, nawet delikatne moze przykrosc sprawic, w przeciwienstwie do innych, z ktorych Aniela (i nie tylko) ma niezly ubaw. Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 17:06 Zawsze sie usmicham, jak Cie widze. To znaczy Twoje nicki, na razie. Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 17:12 O do diabla! To bylo do Anieli, co nie znaczy ze odwoluje to napisane powyzej. :-)))))) Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 17:14 a nene swietnie sie wpasowalas z tym usmiechem albowiem mi sie akurat zacial klawisz prawostronnie zamykający. Link Zgłoś
Gość: kanuk Re: Anielko :-))))) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 19.05.03, 17:23 nie mialem pojecia , Anielko. przepraszam. ja klavdiusz. makaroniusz. Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 17:26 nie mam pojecia o czym nie miales pojecia (a teraz juz masz, jak rozumiem) ale ine jestes chyba trzecim nickiem Thezeusza? (tym z bierzmowania) Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 17:29 aniela_ napisała: > nie mam pojecia o czym nie miales pojecia (a teraz juz masz, jak rozumiem) > ale ine jestes chyba trzecim nickiem Thezeusza? (tym z bierzmowania) Nie, to zupelnie inna osoba, ktora poznalam, no zgadnij gdzie? Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 17:33 punkt kontaktowy napoje? (ze wykaze sie rozpasaniem intelektualnym i holmowską przenikliwoscią) no to gdzie? Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 17:27 Kanuku, dla niektorych Twoje ekwilibrystyki slowne sa za trudne i poczytuja je za wode na swoj mlyn. Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 17:35 aniela_ napisała: > punkt kontaktowy napoje? (ze wykaze sie rozpasaniem intelektualnym i holmowską przenikliwoscią) no to gdzie? Rozpasanie i przenikliwosc Cie nie zawiodly! Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 17:45 Niestety przewidywalna jestem, a wolalabym byc nie. Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 18:02 I nie trafilas. :-(((( Siadlam do kompa, by popracowac, przewidujac ze skonczy sie na pisaniu na forum. I sie nie pomylilam. Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 18:04 aha moze nie daje tego po sobie poznac ale ja wlasnie ciezko pracuje. jedna reka pisze posty druga powazne opinie wypisuje. probowalas w ten sposob? (kazdy gupi perkusista tak potrafi;) Link Zgłoś
theseus Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 18:16 Nie szukaj mnie pod każdym kamieniem i wątkiem :-)) Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 18:17 theseus napisał: > Nie szukaj mnie pod każdym kamieniem i wątkiem :-)) A szukam? Link Zgłoś
aniela_ Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 18:16 musisz pochodzic z jakims perkusista to sie nauczysz :) udam sie teraz w kierunku dw. centralnego. popracowac w pociagu (skutecznie, bo bez sieci). milego dnia zycze Link Zgłoś
miltonia Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 18:19 To i ja sie za prace wezme, juz dawno po czasie. Milej podrozy. Link Zgłoś
theseus Re: Anielko :-))))) 19.05.03, 22:25 Zwolnijcie z tą praca bo portal już nie daje rady i siada :-))) Link Zgłoś